Alkoholok, italok

11 feliratkozó

több mint 3 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 308 — #NoStress
 player.hu/eletmod/mi-tortenik-ha-whisky-kerul-a-tokaji-hordoba/
Valaki kóstolta, már?
nagir
Ezt nem, de sok márkának van változata különböző hordókra. Sherrys, portóis, rumos, bourbonos stb. utóérlelésre. Én nem igazán tudom detektálni a különbséget olyan whiskynél, aminek különböző utóérlelési változataival találkoztam, nem tudom kiértékelni a hozzáadott plusz értéket.
Vagy finom és ízlik, vagy nem.
Ezek az utóérlelések nagyrészt szerintem csak jól hangzó bullshitek, de bizonyára van, aki kikóstolja a különbséget.

több mint 3 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 20 970 — Lucas Scott
 player.hu/eletmod/mi-tortenik-ha-whisky-kerul-a-tokaji-hordoba/
Valaki kóstolta, már?
nagir
Egy kostolon igen. Finom volt

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 3 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 595 — Bla, bla, bla
 player.hu/eletmod/mi-tortenik-ha-whisky-kerul-a-tokaji-hordoba/
Valaki kóstolta, már?



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 3 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Elkoszont a tollaslabda skot szovetsegi kapitanya. Sajnos visszamegy a skot valogatotthoz. Bucsuzaskent a kedvenc italat kaptam tole: Jura Whisky. Soha nem ittam elotte, tenyleg nagyon finom. The Sound
diverdoc
Jurat én is bírom 😊
csebi
jaja nagyon finom. Látszik is, mert belementem a Koronavirus topikban a hülyeségbe


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 3 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 20 970 — Lucas Scott
Elkoszont a tollaslabda skot szovetsegi kapitanya. Sajnos visszamegy a skot valogatotthoz. Bucsuzaskent a kedvenc italat kaptam tole: Jura Whisky. Soha nem ittam elotte, tenyleg nagyon finom. The Sound
diverdoc
Jurat én is bírom 😊

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 3 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Elkoszont a tollaslabda skot szovetsegi kapitanya. Sajnos visszamegy a skot valogatotthoz. Bucsuzaskent a kedvenc italat kaptam tole: Jura Whisky. Soha nem ittam elotte, tenyleg nagyon finom. The Sound


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 3 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 616 — Egyéb témák lakó
Az utobbi par honapban megtetszettek a rozs whiskeyk. Semmi extra, fancy, csilivili izkombinacio. Szimplan scak nagyon jo alapotlet. Ennek a tipusnak sokkal nagyobb reflektorfeny kellene jusson. Valahogy ez tobbszor eszembe jutott. Gyakorlatilag egyik kedvencem lett.
Justice for Rye Whiskey!
ulpianus
+1

Egy YT-os whisky kóstoló csaj hívta fel a figyelmem a stílusra, egyből megtetszett, pont amit te is írsz.

több mint 3 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 799 — SuperLOL
Az utobbi par honapban megtetszettek a rozs whiskeyk. Semmi extra, fancy, csilivili izkombinacio. Szimplan scak nagyon jo alapotlet. Ennek a tipusnak sokkal nagyobb reflektorfeny kellene jusson. Valahogy ez tobbszor eszembe jutott. Gyakorlatilag egyik kedvencem lett.
Justice for Rye Whiskey!


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 3 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 616 — Egyéb témák lakó
Ma ebédhez ezt kóstoltam:  www.szeniwhisky.com/product/santis-malt-edition-dreifaltigkeit/
Abszolút nem éreztem rajta a füstös ízt, téli időben eléggé adja.
empty taxi
Kétszer kellett elolvasnom, de tényleg azt írtad, hogy ebédhez 😀

több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Opera Gin ?
Valaki valami ?
Josh Allen
Nagyon kellemes, most is van egy a hűtőben, tudom ajánlani, bár nem vagyok nagy gines
r.baggio
Koszi szuletesnapom lesz es valami nem draga de minosegi ginre gondoltam a vadaknak 😃 fever tree vel
több mint 3 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 817 — No es importante
Opera Gin ?
Valaki valami ?
Josh Allen
Nagyon kellemes, most is van egy a hűtőben, tudom ajánlani, bár nem vagyok nagy gines


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Opera Gin ?
Valaki valami ?
több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember
Ma ebédhez ezt kóstoltam:  www.szeniwhisky.com/product/santis-malt-edition-dreifaltigkeit/
Abszolút nem éreztem rajta a füstös ízt, téli időben eléggé adja.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 308 — #NoStress
Teeling Small Batch
empty taxi
Láttam a múltkori fotódon ezt, régebben próbáltam, most újra rendeltem, és sokkal jobb, mint amire emlékeztem, tényleg egy nagyon finom ír whisky, különleges ízzel.

több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember
Ebbű more baj lesz:  hvg.hu/vilag/20200924_kuba_usa_donald_trump_szankciok


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 646 — Cowboys fan
Fater rengeteget segített most a költözésben és gyűjti/kóstolgatja a whiskeyket, szóval most rendeltem neki a napokban egy Ardbeget, az itteni írások alapján. Kíváncsi leszek, mit mond rá 🙂
Hanni
"drága fiam, amúgy mikor költöztök legközelebb?"
több mint 3 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 567 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Fater rengeteget segített most a költözésben és gyűjti/kóstolgatja a whiskeyket, szóval most rendeltem neki a napokban egy Ardbeget, az itteni írások alapján. Kíváncsi leszek, mit mond rá 🙂
több mint 3 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 308 — #NoStress
Amúgy a tracklist 13 whiskyjéből 9-t kóstoltam, de egyik sincs a 3 kedvenc islay whiskym között.
Sobri Jóska
mely 3 a kedvenc?
yooker
Port Charlotte
Ardbeg
Kilchoman

több mint 3 éve
yooker New York Giants 7 318 — Expect the Best !
Amúgy a tracklist 13 whiskyjéből 9-t kóstoltam, de egyik sincs a 3 kedvenc islay whiskym között.
Sobri Jóska
mely 3 a kedvenc?
több mint 3 éve
warr_b Washington Commanders 20 626 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Amúgy a tracklist 13 whiskyjéből 9-t kóstoltam, de egyik sincs a 3 kedvenc islay whiskym között.
Sobri Jóska
Nekem is 9 vagy 10 asszem.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 3 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 308 — #NoStress
Amúgy a tracklist 13 whiskyjéből 9-t kóstoltam, de egyik sincs a 3 kedvenc islay whiskym között.

több mint 3 éve
warr_b Washington Commanders 20 626 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Új kedvenc zenekarom lett a nevük és az első albumuk számcímei alapján.



Egyébként teljesen jó, pörgős death metálról van szó.
Sobri Jóska
Hehe, tényleg fasza, kösz


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 3 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 308 — #NoStress
Új kedvenc zenekarom lett a nevük és az első albumuk számcímei alapján.



Egyébként teljesen jó, pörgős death metálról van szó.

több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember
 24.hu/elet-stilus/2020/09/07/szuletesnap-whisky-macallan-gyujtemeny-haz/


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 308 — #NoStress
Régóta (a Zöld könyv óta egészen pontosan) ki akarom próbálni a Cutty Sarkot, most sikerült. Blendhez képest meglepően finom, tartalmas, ízgazdag whisky, megértem miért kérte ezt M.Ali karaktere a bourbonok helyett. 😊