Alkoholok, italok

10 feliratkozó

több mint 2 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Többször felmerült már, de most egy 20-30k közötti whiskey lenne szükséges olyan embernek, akinek nem tudom pontosan whiskey-n belül mi az ízlése, csak azt, hogy azt szereti. Szerintetek melyik márkát érdemes nézegetni?
kristóf17
Vegyel neki egy Hennyt 😊 igaz nem whiskey, de azzal nem nagyon lehet melleloni sztem

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 2 éve
MC12 New Orleans Saints 5 749
Többször felmerült már, de most egy 20-30k közötti whiskey lenne szükséges olyan embernek, akinek nem tudom pontosan whiskey-n belül mi az ízlése, csak azt, hogy azt szereti. Szerintetek melyik márkát érdemes nézegetni?
kristóf17
Ezt így nem lehet megmondani, random válassz egyet 20-30 között, amelyiknek tetszik a doboza. De komolyan, abban az értékben nagyon szart már nem tudsz választani, ha kihagyod a populáris márkákat (dzsonni, dzsekk, bali) ezen túlmenően felesleges foglalkoznod vele, mert nézegethetjük a Highland-i vagy Islay-i választékot, ha emberünk bourbon rajongó akkor megy a polcra aztán jónapot - úgyhogy akkor már nézzen ki legalább jól 😊

A Lost Distillery palackjai szerintem szépek, de ebben az árban már van Macallan is meg Cárn Mor ami szintén tetszetős, nem csicsás de nem is nagyon puritán, izléses, polcon jól néz ki 😊

“Igen, a kurva anyád, szerintem. Mivel elmúltam hatéves, ezért MINDEN, bazdmeg, amit leírok, szerintem van, és ha véletlenül nem szerintem van, akkor majd oda fogom írni, ki szerint. Tanuld meg a nagybetűket és dögölj meg.” Széplábi.
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
Az a baj, hogy nem ismerem olyannyira, hogy ilyeneket tudjak róla. Generálkivitelezőnek lesz, aki szerintem az ország legrendesebbje brutálisan minőségi munka mellett. Így kell kb. Érteni a célszemélyt. 😊
kristóf17
akkor szerintem ez pl:  www.whiskynet.hu/egyeb-whiskey/single-malt/bushmills-malt-16-eves-triple-wood-07-l-40
több mint 2 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 403 — Colts fan
Többször felmerült már, de most egy 20-30k közötti whiskey lenne szükséges olyan embernek, akinek nem tudom pontosan whiskey-n belül mi az ízlése, csak azt, hogy azt szereti. Szerintetek melyik márkát érdemes nézegetni?
kristóf17
Ha szereti a GoT-t sztem ez jó ötlet, ráadásul most akciós:  www.whiskynet.hu/2021-majusi-akcio/dalwhinnie-winters-frost-game-of-thrones-house-stark-07-l-43
A Dalwhinnie a lemagasabban fekvő skót lepárló, szal kellően különleges, ugye a közvélekedés meg az h a single malt az igazi whisky.
empty taxi
Az a baj, hogy nem ismerem olyannyira, hogy ilyeneket tudjak róla. Generálkivitelezőnek lesz, aki szerintem az ország legrendesebbje brutálisan minőségi munka mellett. Így kell kb. Érteni a célszemélyt. 😊
több mint 2 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
Többször felmerült már, de most egy 20-30k közötti whiskey lenne szükséges olyan embernek, akinek nem tudom pontosan whiskey-n belül mi az ízlése, csak azt, hogy azt szereti. Szerintetek melyik márkát érdemes nézegetni?
kristóf17
Ha szereti a GoT-t sztem ez jó ötlet, ráadásul most akciós:  www.whiskynet.hu/2021-majusi-akcio/dalwhinnie-winters-frost-game-of-thrones-house-stark-07-l-43
A Dalwhinnie a lemagasabban fekvő skót lepárló, szal kellően különleges, ugye a közvélekedés meg az h a single malt az igazi whisky.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 2 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 403 — Colts fan
Többször felmerült már, de most egy 20-30k közötti whiskey lenne szükséges olyan embernek, akinek nem tudom pontosan whiskey-n belül mi az ízlése, csak azt, hogy azt szereti. Szerintetek melyik márkát érdemes nézegetni?
több mint 2 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 237 — #NoStress
Kóstoltad is, úgy ajánlod?
Sobri Jóska
Itt on topic, így ink itt folytassuk.

Igen, egynek OK.
Ezek az Alpokbeli gyáraknál ugye másmilyen a víz (nem mellesleg malátából is ink sört szokás errefelé kihozni) így hiába hozzák a hordót akárhonnan, a skót füstősséget nem képesek megteremteni, viszont szvsz érdekes élmény ez a fajta édesebb malt, a 43%-os alkoholtartalom is rájátszik erre lájtiságra, desszertszerűségre.
Summa summarum: szöges ellentéte pl. a cucc egy Taliskernek pedig mind2 single malt.
empty taxi
Ha itthon tudok ilyet venni megkóstolom majd.
De valahogy úgy érzem nem leszek rajongója.
Ezért lepett meg a francia Évadé, mert ha a palackot nem látva kóstolom, akkor simán berakom a Kilchoman és a Port Charlotte közé, mint islayi malt.

több mint 2 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
Kóstoltad is, úgy ajánlod?
Sobri Jóska
Itt on topic, így ink itt folytassuk.

Igen, egynek OK.
Ezek az Alpokbeli gyáraknál ugye másmilyen a víz (nem mellesleg malátából is ink sört szokás errefelé kihozni) így hiába hozzák a hordót akárhonnan, a skót füstősséget nem képesek megteremteni, viszont szvsz érdekes élmény ez a fajta édesebb malt, a 43%-os alkoholtartalom is rájátszik erre lájtiságra, desszertszerűségre.
Summa summarum: szöges ellentéte pl. a cucc egy Taliskernek pedig mind2 single malt.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 237 — #NoStress
Faternak tovább gyűrűzik a whiskey kóstoló dilije, és a múltkor elejtett egy olyat, hogy megnézne már valami japán cuccot. Visszapörgettem itt az elmúlt 5 oldalt és a Nikkát írtátok, ami belépőnek jó lehet.
Valami hasonló ebben az árkategóriában?
Hanni
japán whisky ~ albán kaviár

Akkor már inkább lepd meg egy prémium rummal, a japán whiskyvel ellentétben az inkább kellemes meglepetést tud okozni.
gyeek
Vagy egy baseballsatyóval, nem?
Ugyan teljesen más, nem is azt akarta, de legalább nem süt a szemébe a nap. 😊
Az jut erről az ajánlásodról eszembe, hogy régen jártunk a Párizs, Texasba a Ráday utcába, ott volt egy törzsvendég, Gyuri úr, ő örökké Unicumot ivott. Jóba voltunk vele, volt, hogy odaült az asztalunkhoz, jó sztorijai voltak, és egyszer az egyik srác csaja ott tanakodott, hogy
- Merlot, rizling, nem is tudom milyen bort válasszak, ezeket a termelőket nem ismerem, melyik bor lehet a legfinomabb, Gyuri úr, Ön mit ajánl, mit igyak?
- Mit, mit, Unicumot bazdmeg, azt igyál.
Hasonlóan hasznos, de némileg szinkonizálatlan jótanács.

több mint 3 éve
gyeek LSU Tigers 7 940 — Stromfeld Aurél fan
Faternak tovább gyűrűzik a whiskey kóstoló dilije, és a múltkor elejtett egy olyat, hogy megnézne már valami japán cuccot. Visszapörgettem itt az elmúlt 5 oldalt és a Nikkát írtátok, ami belépőnek jó lehet.
Valami hasonló ebben az árkategóriában?
Hanni
japán whisky ~ albán kaviár

Akkor már inkább lepd meg egy prémium rummal, a japán whiskyvel ellentétben az inkább kellemes meglepetést tud okozni.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 3 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 237 — #NoStress
Faternak tovább gyűrűzik a whiskey kóstoló dilije, és a múltkor elejtett egy olyat, hogy megnézne már valami japán cuccot. Visszapörgettem itt az elmúlt 5 oldalt és a Nikkát írtátok, ami belépőnek jó lehet.
Valami hasonló ebben az árkategóriában?
Hanni
Mindegy. Ezek mind blendek, nincs lényegi különbség, addig pancsolják, míg mindegyik olyasmi nem lesz, mint egy picit másízű Chivas.
Single maltokat kóstoljon.
Vagy ha Ázsia, akkor Kavalan. Tajvani, de single malt.

több mint 3 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 581 — Bla, bla, bla
Faternak tovább gyűrűzik a whiskey kóstoló dilije, és a múltkor elejtett egy olyat, hogy megnézne már valami japán cuccot. Visszapörgettem itt az elmúlt 5 oldalt és a Nikkát írtátok, ami belépőnek jó lehet.
Valami hasonló ebben az árkategóriában?
Hanni
Akashi, Togouchi, Tokinoka
 www.whiskynet.hu/index.php?route=filter&filter=category|1220/regio|1586732838&gclid=CjwKCAjwxuuCBhATEiwAIIIz0Q_zPBS6XN5I0LsiTxuKfHk8cYW7cLJbqCsN-6n_Scy_HEfzoU6IQRoCLkEQAvD_BwE#



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 3 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 556 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Faternak tovább gyűrűzik a whiskey kóstoló dilije, és a múltkor elejtett egy olyat, hogy megnézne már valami japán cuccot. Visszapörgettem itt az elmúlt 5 oldalt és a Nikkát írtátok, ami belépőnek jó lehet.
Valami hasonló ebben az árkategóriában?
több mint 3 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 237 — #NoStress
Hogy 2021-Ben még ezt le merik írni, és van aki beveszi...mikor tanulják már meg az emberek, hogy valami vagy premium vagy olcsó. A kettő együtt már csak fogalmilag is kizárt. Mint a Supershopos “premium”cuccok csak most csak itt 6990-ért de egyébként 29990 (mintha annyiért egyébként premium lenne). Nevetséges.

“AZ ÚJ BERENDEZÉSEKKEL EGY ÉJSZAKA ALATT KÉPESEK AKÁR 5 ÉVES ÉRÉSI FOLYAMAT EREDMÉNYÉT REPRODUKÁLNI, ÉS ÍGY A PRÉMIUM ITALOK ÍZVILÁGÁT A KISKERESKEDELMI ÁR TÖREDÉKÉÉRT A FOGYASZTÓKHOZ ELJUTTATNI.“
MC12
Jól hangzik, nem? 😊
Persze aki olvasott a whiskykészítésről, az tudja, hogy a minőségi whiskyknél pont az a lényeg, azért áll sokáig egy hordóban, hogy ahogy fokozatosan vizet, nedvességet veszít, vagyis párolog, és fokozatosan tölti ki a hordóban a folyadék helyét a levegő, úgy ez a bekerülő levegő idézi elő a különböző részletgazdag ízvilágokat a hordó fájával egyetemben, ettől "prémiumizálódik" egy whisky. Az egyiknek édes, vaníliás íze, a másiknak sós, szalonnás keletkezik ettől, nulla adalékanyaggal, vagy hozzáadott gyümölccsel, bármivel, vagyis az eltelő idő által lesz az, ami.
Élelmiszertechnológiailag, kemikáliákból, vegyszerekből lehet elő lehet állítani egy ugyanolyan ízt, mint ami mondjuk egy Ardbeg An Oa, csak én nem hiszek benne.
Bár van pusztán kemikáliákból előídézett eper meg csoki íz is, de az valahogy nem ugyanaz.
Sobri Jóska
sőt, a húsvéti füstölt sonka se füstölve van általában, hanem csak egy gyorspácolt, füstaromával megdobott valami, ha nem a prémium termékeket veszed
slowmotion
Sonkát még nem vettem.
Se nem húsvétozok, se nem szeretem a sertéshúst, se nem igazán ettem a lakásban a koronavírusig.
De ettől még elhiszem. 😊

több mint 3 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 473 — Cowboys fan
Hogy 2021-Ben még ezt le merik írni, és van aki beveszi...mikor tanulják már meg az emberek, hogy valami vagy premium vagy olcsó. A kettő együtt már csak fogalmilag is kizárt. Mint a Supershopos “premium”cuccok csak most csak itt 6990-ért de egyébként 29990 (mintha annyiért egyébként premium lenne). Nevetséges.

“AZ ÚJ BERENDEZÉSEKKEL EGY ÉJSZAKA ALATT KÉPESEK AKÁR 5 ÉVES ÉRÉSI FOLYAMAT EREDMÉNYÉT REPRODUKÁLNI, ÉS ÍGY A PRÉMIUM ITALOK ÍZVILÁGÁT A KISKERESKEDELMI ÁR TÖREDÉKÉÉRT A FOGYASZTÓKHOZ ELJUTTATNI.“
MC12
Jól hangzik, nem? 😊
Persze aki olvasott a whiskykészítésről, az tudja, hogy a minőségi whiskyknél pont az a lényeg, azért áll sokáig egy hordóban, hogy ahogy fokozatosan vizet, nedvességet veszít, vagyis párolog, és fokozatosan tölti ki a hordóban a folyadék helyét a levegő, úgy ez a bekerülő levegő idézi elő a különböző részletgazdag ízvilágokat a hordó fájával egyetemben, ettől "prémiumizálódik" egy whisky. Az egyiknek édes, vaníliás íze, a másiknak sós, szalonnás keletkezik ettől, nulla adalékanyaggal, vagy hozzáadott gyümölccsel, bármivel, vagyis az eltelő idő által lesz az, ami.
Élelmiszertechnológiailag, kemikáliákból, vegyszerekből lehet elő lehet állítani egy ugyanolyan ízt, mint ami mondjuk egy Ardbeg An Oa, csak én nem hiszek benne.
Bár van pusztán kemikáliákból előídézett eper meg csoki íz is, de az valahogy nem ugyanaz.
Sobri Jóska
sőt, a húsvéti füstölt sonka se füstölve van általában, hanem csak egy gyorspácolt, füstaromával megdobott valami, ha nem a prémium termékeket veszed
több mint 3 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 237 — #NoStress
Hogy ízlett az An Oa?
MC12
Nekem az egyik kedvencem.

több mint 3 éve
bogjosi New England Patriots 1 129
idrinks.hu-n minden is akciós március 16-21 között 🙃

...ne gondolkodd túl a dolgokat, ÉLVEZD!
több mint 3 éve
warr_b Washington Commanders 20 507 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
 www.origo.hu/gazdasag/20210215-whisky-technologia-gazdasag-innovacio.html

nah ehhez mit szóltok?
elég durván hangzik.... 1 próbát nyilván tennék vele , de azért jó lenne ha nem ez lenne a jövő...
yooker
Felejtő... nem kannásbor ez b+
Nem véletlenül érlelik 12, 18, akárhány évig, meg kerül annyiba. Pont a lényege veszne el.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 3 éve
MC12 New Orleans Saints 5 749
Hogy 2021-Ben még ezt le merik írni, és van aki beveszi...mikor tanulják már meg az emberek, hogy valami vagy premium vagy olcsó. A kettő együtt már csak fogalmilag is kizárt. Mint a Supershopos “premium”cuccok csak most csak itt 6990-ért de egyébként 29990 (mintha annyiért egyébként premium lenne). Nevetséges.

“AZ ÚJ BERENDEZÉSEKKEL EGY ÉJSZAKA ALATT KÉPESEK AKÁR 5 ÉVES ÉRÉSI FOLYAMAT EREDMÉNYÉT REPRODUKÁLNI, ÉS ÍGY A PRÉMIUM ITALOK ÍZVILÁGÁT A KISKERESKEDELMI ÁR TÖREDÉKÉÉRT A FOGYASZTÓKHOZ ELJUTTATNI.“
MC12
Jól hangzik, nem? 😊
Persze aki olvasott a whiskykészítésről, az tudja, hogy a minőségi whiskyknél pont az a lényeg, azért áll sokáig egy hordóban, hogy ahogy fokozatosan vizet, nedvességet veszít, vagyis párolog, és fokozatosan tölti ki a hordóban a folyadék helyét a levegő, úgy ez a bekerülő levegő idézi elő a különböző részletgazdag ízvilágokat a hordó fájával egyetemben, ettől "prémiumizálódik" egy whisky. Az egyiknek édes, vaníliás íze, a másiknak sós, szalonnás keletkezik ettől, nulla adalékanyaggal, vagy hozzáadott gyümölccsel, bármivel, vagyis az eltelő idő által lesz az, ami.
Élelmiszertechnológiailag, kemikáliákból, vegyszerekből lehet elő lehet állítani egy ugyanolyan ízt, mint ami mondjuk egy Ardbeg An Oa, csak én nem hiszek benne.
Bár van pusztán kemikáliákból előídézett eper meg csoki íz is, de az valahogy nem ugyanaz.
Sobri Jóska
Borzasztóan hangzik 😊 amit így reklámoznak, azt maximum ingyen vagyok hajlandó megkóstolni pénzt nem adnék érte. (vagy a Whisky Shown 1 kupont)

Persze, hogy nem lehet 5 év érlelést megspórolni 1 éjszaka alatt. 5 év érlelést pontosan 5 év alatt lehet megcsinálni.

Hogy ízlett az An Oa?

“Igen, a kurva anyád, szerintem. Mivel elmúltam hatéves, ezért MINDEN, bazdmeg, amit leírok, szerintem van, és ha véletlenül nem szerintem van, akkor majd oda fogom írni, ki szerint. Tanuld meg a nagybetűket és dögölj meg.” Széplábi.
több mint 3 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 237 — #NoStress
Hogy 2021-Ben még ezt le merik írni, és van aki beveszi...mikor tanulják már meg az emberek, hogy valami vagy premium vagy olcsó. A kettő együtt már csak fogalmilag is kizárt. Mint a Supershopos “premium”cuccok csak most csak itt 6990-ért de egyébként 29990 (mintha annyiért egyébként premium lenne). Nevetséges.

“AZ ÚJ BERENDEZÉSEKKEL EGY ÉJSZAKA ALATT KÉPESEK AKÁR 5 ÉVES ÉRÉSI FOLYAMAT EREDMÉNYÉT REPRODUKÁLNI, ÉS ÍGY A PRÉMIUM ITALOK ÍZVILÁGÁT A KISKERESKEDELMI ÁR TÖREDÉKÉÉRT A FOGYASZTÓKHOZ ELJUTTATNI.“
MC12
Jól hangzik, nem? 😊
Persze aki olvasott a whiskykészítésről, az tudja, hogy a minőségi whiskyknél pont az a lényeg, azért áll sokáig egy hordóban, hogy ahogy fokozatosan vizet, nedvességet veszít, vagyis párolog, és fokozatosan tölti ki a hordóban a folyadék helyét a levegő, úgy ez a bekerülő levegő idézi elő a különböző részletgazdag ízvilágokat a hordó fájával egyetemben, ettől "prémiumizálódik" egy whisky. Az egyiknek édes, vaníliás íze, a másiknak sós, szalonnás keletkezik ettől, nulla adalékanyaggal, vagy hozzáadott gyümölccsel, bármivel, vagyis az eltelő idő által lesz az, ami.
Élelmiszertechnológiailag, kemikáliákból, vegyszerekből lehet elő lehet állítani egy ugyanolyan ízt, mint ami mondjuk egy Ardbeg An Oa, csak én nem hiszek benne.
Bár van pusztán kemikáliákból előídézett eper meg csoki íz is, de az valahogy nem ugyanaz.

több mint 3 éve
MC12 New Orleans Saints 5 749
Hogy 2021-Ben még ezt le merik írni, és van aki beveszi...mikor tanulják már meg az emberek, hogy valami vagy premium vagy olcsó. A kettő együtt már csak fogalmilag is kizárt. Mint a Supershopos “premium”cuccok csak most csak itt 6990-ért de egyébként 29990 (mintha annyiért egyébként premium lenne). Nevetséges.

“AZ ÚJ BERENDEZÉSEKKEL EGY ÉJSZAKA ALATT KÉPESEK AKÁR 5 ÉVES ÉRÉSI FOLYAMAT EREDMÉNYÉT REPRODUKÁLNI, ÉS ÍGY A PRÉMIUM ITALOK ÍZVILÁGÁT A KISKERESKEDELMI ÁR TÖREDÉKÉÉRT A FOGYASZTÓKHOZ ELJUTTATNI.“

“Igen, a kurva anyád, szerintem. Mivel elmúltam hatéves, ezért MINDEN, bazdmeg, amit leírok, szerintem van, és ha véletlenül nem szerintem van, akkor majd oda fogom írni, ki szerint. Tanuld meg a nagybetűket és dögölj meg.” Széplábi.
több mint 3 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 237 — #NoStress
 www.origo.hu/gazdasag/20210215-whisky-technologia-gazdasag-innovacio.html

nah ehhez mit szóltok?
elég durván hangzik.... 1 próbát nyilván tennék vele , de azért jó lenne ha nem ez lenne a jövő...
yooker
Én azt, amit minden whiskyhez, ha felmerül egy új márka, valaki ajánl egy kedvencet, vagy olvasok egyről, hogy milyen fasza, hogy: meg kell kóstolni, aztán majd kiderül.

több mint 3 éve
yooker New York Giants 7 311 — Expect the Best !
 www.origo.hu/gazdasag/20210215-whisky-technologia-gazdasag-innovacio.html

nah ehhez mit szóltok?
elég durván hangzik.... 1 próbát nyilván tennék vele , de azért jó lenne ha nem ez lenne a jövő...
több mint 3 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 473 — Cowboys fan
közben itt a lidl igazi alkohol nagyhatalommá válik. nyilván nem top notch, de én kedvelem, keddtől 3700ért adnak egy üveg Jamesont.
shawnka
De 0.5-öst nem? Mert már én is szaladtam volna amikor láttam.
kristóf17
Igen a 0,5 ös az újság szerint
kapitnono
still, rá kell menni, olcsó 😀
shawnka
Ha tényleg 4900 a 7 decis, akkor az az olcsóbb egységárra. 😀
adam8
mármint ez hétdecisben ennyi lenne, az simán jó.
iDrinks-en az ötdecis most 4990, a hétdecis 6650.
slowmotion
jahogy, amúgy olvasás közbeni számfelismerés nem megy, 3500-ról számoltam az ötdekást.
több mint 3 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 403 — Colts fan
közben itt a lidl igazi alkohol nagyhatalommá válik. nyilván nem top notch, de én kedvelem, keddtől 3700ért adnak egy üveg Jamesont.
shawnka
De 0.5-öst nem? Mert már én is szaladtam volna amikor láttam.
kristóf17
Igen a 0,5 ös az újság szerint
kapitnono
still, rá kell menni, olcsó 😀
shawnka
Ha tényleg 4900 a 7 decis, akkor az az olcsóbb egységárra. 😀
adam8
mármint ez hétdecisben ennyi lenne, az simán jó.
iDrinks-en az ötdecis most 4990, a hétdecis 6650.
slowmotion
Szlovákiából tudok hozatni szerencsére ha covid nem buzizik olcsón, szóval ezért nem kapok rá erre az árra. 😊 pedig jó valóban hazai árak mellett!