Atlétika

12 feliratkozó

több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember
Atlétika VB-t rendezünk 2023-ban!!!
NB2
yay, még 200 milliárdot ellophatnak

amúgy jó dolog, csak meh
Negritis
jövő évben 4! vb lesz Mo-n!
Azt hiszem lassan tényleg készülhetünk az olimpiára!
NB2
Mivel a jövő év utáni évben lesz így jah lassan készülhetünk rá 😊


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
NB2 New England Patriots 21 894 — nabege2@yahoo.com
Atlétika VB-t rendezünk 2023-ban!!!
NB2
yay, még 200 milliárdot ellophatnak

amúgy jó dolog, csak meh
Negritis
jövő évben 4! vb lesz Mo-n!
Azt hiszem lassan tényleg készülhetünk az olimpiára!
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 875 — The Mathematician
Atlétika VB-t rendezünk 2023-ban!!!
NB2
yay, még 200 milliárdot ellophatnak

amúgy jó dolog, csak meh

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
NB2 New England Patriots 21 894 — nabege2@yahoo.com
Atlétika VB-t rendezünk 2023-ban!!!
több mint 5 éve
NB2 New England Patriots 21 894 — nabege2@yahoo.com
Hát azért nem VB színvonal volt😊 Jó volt nem azt mondom, de... Mondjuk ez a mai rúd rohadt jó volt, svéd gyereket nem is értettem miért nem ugrott még.
Magyarok: tényleg nem volt szerencsénk, voltak hiányzóink, illetve kiemelkedőt nagyon senki nem nyújtott, talán Bence eredménye lepett meg pozitívan.
Akit megemlítenék, azok a lengyeleknek minden összejött, ennyi aranyat nem vártam volna tőlük. Technikai számokat uralták!
Ami nem tetszett:
Én már szerdán üvöltöttem a tv előtt, amiért SzabóGabi csak pénteken kezdett nyafogni. Örülök a technikai szám képernyőre kerülésnek, de tényleg amit levágtak utána az okádék volt. Mintha valami dilettáns hülye közvetített volna. A női/ffi 10e méter fontos pillanatairól maradtunk le, mert 28 szögből kellett megmutatni egy ugrást/dobást és még utána azt is, hogyan iszik és diskurálja meg az edzővel a dolgot. Mindig körbenyafogom én is, hogy máshogy kéne megoldani, de nincs rá akarat...
A versenylebonyolítás meg wtf. 400 méter női döntőre rá egy órára női 4x400? Egy nap 1500 és 5000 nők? És még volt ilyen nem egy. Évek óta a 4x400 a befejező szám, hát most nem így volt.
És amit már hét elején kifejtettem... nevében Európa bajnokság tele nem európaival.
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 819 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Duplantis győzelme és versenyzése legalább akkora nagy szám, mint a kis Ingebrigtsen duplája 1500-ön és 5000-en
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 819 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ez a legkisebb Ingebrigtsen nem normális....
Igor
És még nincs 18... A tesója kamionos bajusza is megér egy misét. 😊
több mint 5 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Ez a legkisebb Ingebrigtsen nem normális....

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 711 — Keep pounding
Brutális idő volt, rossz volt nézni csórikámékat....
És igen, Kriszta okosan futott, meg van már a megfelelő rutinja.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
NB2 New England Patriots 21 894 — nabege2@yahoo.com
 index.hu/sport/atletika/2018/08/09/susan_krumins_szenvedes_celegyenes_noi_10_ezer_meter_berlin_atletika_eb

Nagyon szurkoltam neki tegnap, tényleg eléggé offon volt, azt hittem a kanyarban összeesik. Hosszútávfutóhoz képest meg még elég cukk is 😊
gabokocka
Az általam lentebb taglalt indokok miatt főleg neki drukkoltam😊 Egyébként szerintem ott dőlt el, mikor elment a "török" mellett és a holland hezitált. Az a 2-3 mp elég volt, hogy ellépjen és kész.
Viszont említsük meg Pappot is, vérprofi versenyzés volt. Az elején tök utolsó volt, csak hogy ő profin választott tempót szépen előzött és hullottak ki előle az emberek. Persze akkor lettem volna boldogabb, ha 10 között van, de ez így is ügyes volt. Ilyen időben meghaltam volna már egy kőrtől is 😊
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 711 — Keep pounding
 index.hu/sport/atletika/2018/08/09/susan_krumins_szenvedes_celegyenes_noi_10_ezer_meter_berlin_atletika_eb

Nagyon szurkoltam neki tegnap, tényleg eléggé offon volt, azt hittem a kanyarban összeesik. Hosszútávfutóhoz képest meg még elég cukk is 😊

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
dawyd728 3 690
Te is tudod, hogy nem Martinara és hasonlókra gondolok. Már a 2 évvel ezelőtti EB is elég gusztustalan volt, de számomra igenis undorító mikor pénzért importálnak sportolókat. Ffi 100-as döntőbe Barnes az élő példa. És ilyenkor rohadt sok van!

Ffi 10e méter és az első 10-ben 6 nem Európában született! Azért őket sem lehet igazán úgy tekinteni, mint akik full európaiak.
NB2
Jó, hát a törökök évtizedek óta trollkodják a szabályokat. Bahrein es Katar is szintén zenész. Ez valóban gáz. Én tiltanám ezt, csak akkor pl egy székely magyar, Miklós Edit helyzetű ember sem válhatna országot. Ha beszabályozod, azt meg milyen szervezettel felügyelnéd, h minden egyes honosított tényleg a befogadó ország egyik, ha nem egyetlen nemzetiségéhez tartozik. Mert oké a jamaikai sprinterek esetén rámondható, h semmi közük a törökökhöz, de mondjuk egy Radulovics/Eklemovics esetében lehet tényleg "találhatnánk" a csaladfájukban 1/16-od magyart.. Igazságot sajnos nem lehet tenni, vagy nagyon körülményes lenne és lehet kiöntenénk a vízzel együtt az újszülöttet. Amíg pedig nincs vmi tiltva, addig a törökök szépen meg fogják trollkodni. Sajnos.
több mint 5 éve
NB2 New England Patriots 21 894 — nabege2@yahoo.com
Te is tudod, hogy nem Martinara és hasonlókra gondolok. Már a 2 évvel ezelőtti EB is elég gusztustalan volt, de számomra igenis undorító mikor pénzért importálnak sportolókat. Ffi 100-as döntőbe Barnes az élő példa. És ilyenkor rohadt sok van!

Ffi 10e méter és az első 10-ben 6 nem Európában született! Azért őket sem lehet igazán úgy tekinteni, mint akik full európaiak.

Szerkesztette: NB2
több mint 5 éve
dawyd728 3 690
vicces ezt a női százat EB-nek nevezni😊
NB2
Csak én érzem kurva unalmasnak ezeket a megjegyzéseket? Neked írom, de úgy általában majd minden sportág eb-jén ezekkel a véleményekkel találkozik az ember.

Ha egyszer voltak kedvesek az európai országok gyarmatosítani, akkor nem értem mondjuk mi a probléma, ha mai napig egy holland, francia stb fennhatóság alatt álló területen született sportoló el akar indulni egy kontinens tornán? Vagy a 20. században függetlenedett országokból a 20. század során a munkaerőhiány miatt bemigrált emberek leszármazottai ugyan csak el szeretnének indulni egy kontinens tornán. Tehetnek mindkét kategóriába tartozók arról, h származási helyük szerinti földrajzi kontinens alapján azon kontinens tornán nem tud fizikailag indulni?

Mondjuk engem jobban idegesít az, amit mi csináltunk kézilabdában. Nekem semmi bajom nincs azzal, ha bármilyen rasszba tartozó személy képvisel minket, ha az történetesen itt született és nőtt fel, magyarnak tartja magát és nem vall semmilyen kulturálisan számomra idegen eszméket, ja és mindezek mellett a hazai utánpótlás 'terméke'.
több mint 5 éve
NB2 New England Patriots 21 894 — nabege2@yahoo.com
vicces ezt a női százat EB-nek nevezni😊
több mint 5 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
Na, úgy látszik ha egy üzlet egyszer beindul.... ez talán még durvább a szemember mint a 400 gát (+2.1-es szélben ugrott a srác, szóval nem múlt sokon és 19 éves!!!)

És a jobboldali bíró reakciója 0:14-nél se rossz 😀
Igor
az a jó az ilyenekben, hogy leérkezéskor már tudja 😊 mint amikor a dobók és érzik hogy ez most nagyon elsült 😊

több mint 5 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Na, úgy látszik ha egy üzlet egyszer beindul.... ez talán még durvább a szemember mint a 400 gát (+2.1-es szélben ugrott a srác, szóval nem múlt sokon és 19 éves!!!)

És a jobboldali bíró reakciója 0:14-nél se rossz 😀


We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 5 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 810 — No es importante
Minden idők második legjobb ideje, 47.02 férfi 400 gáton, esős pályán(!)

 www.youtube.com/watch?v=Rj11zLz_jnI

De a 8. pályán futó úriember neve se semmi, Infinite Tucker 😀
Igor
a USC a nőknél is odatette magát, ki ne hagyja senki a végét

 twitter.com/USC_Athletics/status/1005618183338770434


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 5 éve
dawyd728 3 690
Nehogy úgy járjon, mint Kerron Clement, aki fut egy 47 eleje időt egyetemistaként, h aztán élete végéig "abból éljen" és ne tudja azt megközelíteni.
Persze sikerekben, pénzkeresetben lehet aláírná bárki azt a pályafutást..
több mint 5 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Minden idők második legjobb ideje, 47.02 férfi 400 gáton, esős pályán(!)



De a 8. pályán futó úriember neve se semmi, Infinite Tucker 😀

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Elég komoly lett a bostoni maraton eredménylistája: tele amatőrökkel a TOP 10-ben a nőknél..

 www.runnersworld.com/news/a19833409/unknown-runners-at-the-boston-marathon/

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 711 — Keep pounding
De legalább korrekt volt, nem jött semmilyen kamu dumával, elmondta hogy elbaszta, és utána megpróbál visszatérni. Gondolom a sérülése nem igazán jött rendbe, arra szedett valamit, hogy gyorsabban, jobban felépüljön, és úgy tűnik nem annyira kellett volna.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 641 — Cowboys fan
Pars... wtf?!
több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Elhunyt Bannister. 😕

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
NB2 New England Patriots 21 894 — nabege2@yahoo.com
Túl korán dobta meg Anita 😊 reméljük marad a 6. körre is azért tartalék.
Igor
Márton Anita és a 6. kor már szinte legendás😊