Atlétika

12 feliratkozó

több mint 4 éve
KoporShow Kansas City Chiefs Auburn Tigers 1 174 — Forum Reader
 twitter.com/NBCSports/status/1177637502422831106



"Nem kell hogy valódi legyen...Elég ha annak tűnik"

PC still means Personal Computer for me!

A rat born in stable is not a horse.

,, Nem az internet tetté beteggé az embereket, az internet csak rávilágított, mennyi beteg ember van. "
több mint 4 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 067
Ma indul a vb. Holnap a lagzi közepén valahogy ki kell sunnyognom megnézni a 100-as döntőt 😀

több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 20 648 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
 eurosport.hosszabbitas.hu/egyeni/atletika/16-eves-vilagcsucs-dolt-meg-400-m-gaton


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 20 648 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
 index.hu/sport/atletika/2019/06/19/caster_semenya_atletika_futas_hiperandrogenizmus_iaaf/


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
gecc  www.youtube.com/watch?v=y5IMOH55ivg

több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 20 648 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
 index.hu/sport/atletika/2019/05/01/caster_semenya_sportdontobirosag_elutasitas_gyogyszerszerdes_ferfi_nemi_hormonok/

Ideje volt valamit tenni...


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 840 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Wow.
 twitter.com/SInow/status/1091756729082277889
több mint 5 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Ha már atlétikai VB: sosem felejtem el amikor a kollega odaszólt (előtte ecseteltem neki az atlétika nagyjait), hogy "nesze ott ül a földön tréning nadrágban a nagy sztárod, és be sem engedik az országba" (persze be jött, csak a Saint Kitts és Nevis-i útlevél nem sűrűn fordult meg nálunk, így jobban meg kellett nézni az okmány tartalmát).

Persze ez fedett VB volt (2004-ben), és nem is most volt, de jó kis történet. 😊

Szerkesztette: danyly

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 678 — Cowboys fan
Atlétika VB-t rendezünk 2023-ban!!!
NB2
yay, még 200 milliárdot ellophatnak

amúgy jó dolog, csak meh
Negritis
számold át még egyszer
slowmotion
Már 220... 240 ...
Toca
és még öt év van addig
több mint 5 éve
Toca Minnesota Vikings 18 645 — Vikings fan
Atlétika VB-t rendezünk 2023-ban!!!
NB2
yay, még 200 milliárdot ellophatnak

amúgy jó dolog, csak meh
Negritis
számold át még egyszer
slowmotion
Már 220... 240 ...
több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 678 — Cowboys fan
Atlétika VB-t rendezünk 2023-ban!!!
NB2
yay, még 200 milliárdot ellophatnak

amúgy jó dolog, csak meh
Negritis
számold át még egyszer
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 722 — Keep pounding
 hosszabbitas.hu/egyeni/atletika/kell-e-nekunk-atletika-vb-1

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 679 — tracker ember
Atlétika VB-t rendezünk 2023-ban!!!
NB2
yay, még 200 milliárdot ellophatnak

amúgy jó dolog, csak meh
Negritis
jövő évben 4! vb lesz Mo-n!
Azt hiszem lassan tényleg készülhetünk az olimpiára!
NB2
Mivel a jövő év utáni évben lesz így jah lassan készülhetünk rá 😊


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
NB2 New England Patriots 21 929 — nabege2@yahoo.com
Atlétika VB-t rendezünk 2023-ban!!!
NB2
yay, még 200 milliárdot ellophatnak

amúgy jó dolog, csak meh
Negritis
jövő évben 4! vb lesz Mo-n!
Azt hiszem lassan tényleg készülhetünk az olimpiára!
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 971 — The Mathematician
Atlétika VB-t rendezünk 2023-ban!!!
NB2
yay, még 200 milliárdot ellophatnak

amúgy jó dolog, csak meh

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
NB2 New England Patriots 21 929 — nabege2@yahoo.com
Atlétika VB-t rendezünk 2023-ban!!!
több mint 5 éve
NB2 New England Patriots 21 929 — nabege2@yahoo.com
Hát azért nem VB színvonal volt😊 Jó volt nem azt mondom, de... Mondjuk ez a mai rúd rohadt jó volt, svéd gyereket nem is értettem miért nem ugrott még.
Magyarok: tényleg nem volt szerencsénk, voltak hiányzóink, illetve kiemelkedőt nagyon senki nem nyújtott, talán Bence eredménye lepett meg pozitívan.
Akit megemlítenék, azok a lengyeleknek minden összejött, ennyi aranyat nem vártam volna tőlük. Technikai számokat uralták!
Ami nem tetszett:
Én már szerdán üvöltöttem a tv előtt, amiért SzabóGabi csak pénteken kezdett nyafogni. Örülök a technikai szám képernyőre kerülésnek, de tényleg amit levágtak utána az okádék volt. Mintha valami dilettáns hülye közvetített volna. A női/ffi 10e méter fontos pillanatairól maradtunk le, mert 28 szögből kellett megmutatni egy ugrást/dobást és még utána azt is, hogyan iszik és diskurálja meg az edzővel a dolgot. Mindig körbenyafogom én is, hogy máshogy kéne megoldani, de nincs rá akarat...
A versenylebonyolítás meg wtf. 400 méter női döntőre rá egy órára női 4x400? Egy nap 1500 és 5000 nők? És még volt ilyen nem egy. Évek óta a 4x400 a befejező szám, hát most nem így volt.
És amit már hét elején kifejtettem... nevében Európa bajnokság tele nem európaival.
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 840 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Duplantis győzelme és versenyzése legalább akkora nagy szám, mint a kis Ingebrigtsen duplája 1500-ön és 5000-en
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 840 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ez a legkisebb Ingebrigtsen nem normális....
Igor
És még nincs 18... A tesója kamionos bajusza is megér egy misét. 😊
több mint 5 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Ez a legkisebb Ingebrigtsen nem normális....

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 722 — Keep pounding
Brutális idő volt, rossz volt nézni csórikámékat....
És igen, Kriszta okosan futott, meg van már a megfelelő rutinja.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
NB2 New England Patriots 21 929 — nabege2@yahoo.com
 index.hu/sport/atletika/2018/08/09/susan_krumins_szenvedes_celegyenes_noi_10_ezer_meter_berlin_atletika_eb

Nagyon szurkoltam neki tegnap, tényleg eléggé offon volt, azt hittem a kanyarban összeesik. Hosszútávfutóhoz képest meg még elég cukk is 😊
gabokocka
Az általam lentebb taglalt indokok miatt főleg neki drukkoltam😊 Egyébként szerintem ott dőlt el, mikor elment a "török" mellett és a holland hezitált. Az a 2-3 mp elég volt, hogy ellépjen és kész.
Viszont említsük meg Pappot is, vérprofi versenyzés volt. Az elején tök utolsó volt, csak hogy ő profin választott tempót szépen előzött és hullottak ki előle az emberek. Persze akkor lettem volna boldogabb, ha 10 között van, de ez így is ügyes volt. Ilyen időben meghaltam volna már egy kőrtől is 😊
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 722 — Keep pounding
 index.hu/sport/atletika/2018/08/09/susan_krumins_szenvedes_celegyenes_noi_10_ezer_meter_berlin_atletika_eb

Nagyon szurkoltam neki tegnap, tényleg eléggé offon volt, azt hittem a kanyarban összeesik. Hosszútávfutóhoz képest meg még elég cukk is 😊

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
dawyd728 3 693
Te is tudod, hogy nem Martinara és hasonlókra gondolok. Már a 2 évvel ezelőtti EB is elég gusztustalan volt, de számomra igenis undorító mikor pénzért importálnak sportolókat. Ffi 100-as döntőbe Barnes az élő példa. És ilyenkor rohadt sok van!

Ffi 10e méter és az első 10-ben 6 nem Európában született! Azért őket sem lehet igazán úgy tekinteni, mint akik full európaiak.
NB2
Jó, hát a törökök évtizedek óta trollkodják a szabályokat. Bahrein es Katar is szintén zenész. Ez valóban gáz. Én tiltanám ezt, csak akkor pl egy székely magyar, Miklós Edit helyzetű ember sem válhatna országot. Ha beszabályozod, azt meg milyen szervezettel felügyelnéd, h minden egyes honosított tényleg a befogadó ország egyik, ha nem egyetlen nemzetiségéhez tartozik. Mert oké a jamaikai sprinterek esetén rámondható, h semmi közük a törökökhöz, de mondjuk egy Radulovics/Eklemovics esetében lehet tényleg "találhatnánk" a csaladfájukban 1/16-od magyart.. Igazságot sajnos nem lehet tenni, vagy nagyon körülményes lenne és lehet kiöntenénk a vízzel együtt az újszülöttet. Amíg pedig nincs vmi tiltva, addig a törökök szépen meg fogják trollkodni. Sajnos.
több mint 5 éve
NB2 New England Patriots 21 929 — nabege2@yahoo.com
Te is tudod, hogy nem Martinara és hasonlókra gondolok. Már a 2 évvel ezelőtti EB is elég gusztustalan volt, de számomra igenis undorító mikor pénzért importálnak sportolókat. Ffi 100-as döntőbe Barnes az élő példa. És ilyenkor rohadt sok van!

Ffi 10e méter és az első 10-ben 6 nem Európában született! Azért őket sem lehet igazán úgy tekinteni, mint akik full európaiak.

Szerkesztette: NB2