Atlétika

12 feliratkozó

több mint 3 éve
warr_b Washington Commanders 20 621 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
YES, Dafne Schippers is jön idén a Gyulai Memorialra.

iktriad
Tuti hogy egy hónap múlva ez meg lesz tartva, pláne nézők előtt?
warr_b
Szerintem meg lesz tartva, és ha soccer mehet nézők előtt, akkor annál magasabb színvonalú atlétika miért ne?
iktriad
Hát pedig...

 index.hu/sport/2020/08/07/atletika_nagydij_szekesfehervar_futball/


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 3 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 067
YES, Dafne Schippers is jön idén a Gyulai Memorialra.

iktriad
Tuti hogy egy hónap múlva ez meg lesz tartva, pláne nézők előtt?
warr_b
Szerintem meg lesz tartva, és ha soccer mehet nézők előtt, akkor annál magasabb színvonalú atlétika miért ne?
iktriad
Mert az atlétikát nem szereti Orbán 😀

több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 824 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
YES, Dafne Schippers is jön idén a Gyulai Memorialra.

iktriad
Tuti hogy egy hónap múlva ez meg lesz tartva, pláne nézők előtt?
warr_b
Szerintem meg lesz tartva, és ha soccer mehet nézők előtt, akkor annál magasabb színvonalú atlétika miért ne?
több mint 3 éve
warr_b Washington Commanders 20 621 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
YES, Dafne Schippers is jön idén a Gyulai Memorialra.

iktriad
Tuti hogy egy hónap múlva ez meg lesz tartva, pláne nézők előtt?


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 3 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 827 — StuG Life
YES, Dafne Schippers is jön idén a Gyulai Memorialra.

iktriad
kemény h nyaka szélesebb mint a feje

több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 824 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
YES, Dafne Schippers is jön idén a Gyulai Memorialra.
több mint 3 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 308 — #NoStress
Lol...

 m.nemzetisport.hu/atletika/video-lyles-megdontotte-bolt-vilagcsucsat-de-van-egy-kis-bokkeno-2771955
warr_b
Új értelmet kap a klasszikus “mennyit futsz százon?” kérdés. 85-t. 😊

több mint 3 éve
warr_b Washington Commanders 20 621 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Lol...

 m.nemzetisport.hu/atletika/video-lyles-megdontotte-bolt-vilagcsucsat-de-van-egy-kis-bokkeno-2771955


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 20 621 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
 index.hu/sport/atletika/2020/02/22/yulimar_rojas_harmasugras_vilagrekord/


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
A csavo vilagcsucsot ugrott megint.

Szerkesztette: Stez

több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 20 621 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Duplantis vajon még a fedett szezonban ugrik világcsúcsot vagy csak majd szabadtéren?
empty taxi
Meg is van.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 644 — Cowboys fan
Duplantis vajon még a fedett szezonban ugrik világcsúcsot vagy csak majd szabadtéren?
empty taxi
Ha megszorítanák, ugrana.
De ha 6.00-al simán nyerni tud, majd utána próbálkozik a 6.18-al szerintem nem.
Sobri Jóska
Csak sportagban kapcsolodik a temahoz, de emlekszem, anno Iszinbajeva fiatalon akkora idiota, hogy egybol felpakolta a csucskiserletenel plusz 15 centire a lecet, az edzoje meg ugy futott utana az ugrasnal, hogy ne legyen fasz, mert penzt kap a csucsokert, ezert direkt csak aprokat kell emelnie a kiserletein, hiaba ugorja meg a plusz 25 centit is. Aztan mar keso volt, ugrania kellett plusz 15re,az edzoje meg az egesz menedzsmentje ott imadkozott, hogy elbassza, mert egy halom penzt buktak volna el vele. 😀

Csak hat az akkor meg fiatal kiscsaj mindennek egybol nekiment meg, amig le nem nyugtattak.
Stez
pedig csak meg kellett volna kérdeznie Szergejtől, hogy kell ezt csinálni
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 308 — #NoStress
Duplantis vajon még a fedett szezonban ugrik világcsúcsot vagy csak majd szabadtéren?
empty taxi
Ha megszorítanák, ugrana.
De ha 6.00-al simán nyerni tud, majd utána próbálkozik a 6.18-al szerintem nem.
Sobri Jóska
Csak sportagban kapcsolodik a temahoz, de emlekszem, anno Iszinbajeva fiatalon akkora idiota, hogy egybol felpakolta a csucskiserletenel plusz 15 centire a lecet, az edzoje meg ugy futott utana az ugrasnal, hogy ne legyen fasz, mert penzt kap a csucsokert, ezert direkt csak aprokat kell emelnie a kiserletein, hiaba ugorja meg a plusz 25 centit is. Aztan mar keso volt, ugrania kellett plusz 15re,az edzoje meg az egesz menedzsmentje ott imadkozott, hogy elbassza, mert egy halom penzt buktak volna el vele. 😀

Csak hat az akkor meg fiatal kiscsaj mindennek egybol nekiment meg, amig le nem nyugtattak.
Stez
A 6.18 eggyel van a világcsúcs fölött.
Duplantis tudna 6.00 felettit, de világcsúcsot akar.

több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Duplantis vajon még a fedett szezonban ugrik világcsúcsot vagy csak majd szabadtéren?
empty taxi
Ha megszorítanák, ugrana.
De ha 6.00-al simán nyerni tud, majd utána próbálkozik a 6.18-al szerintem nem.
Sobri Jóska
Csak sportagban kapcsolodik a temahoz, de emlekszem, anno Iszinbajeva fiatalon akkora idiota, hogy egybol felpakolta a csucskiserletenel plusz 15 centire a lecet, az edzoje meg ugy futott utana az ugrasnal, hogy ne legyen fasz, mert penzt kap a csucsokert, ezert direkt csak aprokat kell emelnie a kiserletein, hiaba ugorja meg a plusz 25 centit is. Aztan mar keso volt, ugrania kellett plusz 15re,az edzoje meg az egesz menedzsmentje ott imadkozott, hogy elbassza, mert egy halom penzt buktak volna el vele. 😀

Csak hat az akkor meg fiatal kiscsaj mindennek egybol nekiment meg, amig le nem nyugtattak.

több mint 4 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Duplantis vajon még a fedett szezonban ugrik világcsúcsot vagy csak majd szabadtéren?
empty taxi
Szerintem igen. 😀

több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 308 — #NoStress
Duplantis vajon még a fedett szezonban ugrik világcsúcsot vagy csak majd szabadtéren?
empty taxi
Ha megszorítanák, ugrana.
De ha 6.00-al simán nyerni tud, majd utána próbálkozik a 6.18-al szerintem nem.

több mint 4 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember
Duplantis vajon még a fedett szezonban ugrik világcsúcsot vagy csak majd szabadtéren?


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 308 — #NoStress
Engem csak az zavar, hogy itt megy a buzizás, hogy a cipő a segítők stb, miközben 100m-n rajtgépből indulnak, olyan talajon futnak ami direkt erre van kitalálva, spéci szögesben.
gabokocka
Végülis csak betiltották az Alphafly-t. Vagyis nem felel meg az előírásoknak.

Azt a modell viszont, amiben Eliud Kipchoge két órán belül futotta le a maratont a tavaly októberi bécsi kísérletben, gyakorlatilag betiltotta a World Athletics. Egyrészt a Nike Alphafly nem mindenki számára hozzáférhető, másrészt nem felel meg az új előírásoknak sem.


 index.hu/sport/atletika/2020/01/31/nike_vaporfly_futocipo_atletikai_szovetseg_szabalyozas_eliud_kipchoge/

több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 20 621 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
 m.nemzetisport.hu/atletika/atletika-senki-sem-orul-a-vb-elhalasztasanak-de-jol-tettek-2745107


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 711 — Keep pounding
Engem csak az zavar, hogy itt megy a buzizás, hogy a cipő a segítők stb, miközben 100m-n rajtgépből indulnak, olyan talajon futnak ami direkt erre van kitalálva, spéci szögesben.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 308 — #NoStress
Igor
Erről mit gondolsz?

 index.hu/sport/atletika/2019/10/19/futocipo_nike_zoom_x_vaporfly_maraton_kipchoge_kosgei_elony_szabalyos/

Végülis a szabály szerint lehetnének pici kerekek vagy rugórendszerek is?
Te elhiszed a 4%-t?
Sobri Jóska
Mondjuk érdekes, hogy azt a futást basztatják ami aszfalton történt, sima talpú cipőben.
A rekortánon a szöges oké? Melyik jelent nagyobb előnyt?
gabokocka
Hát ez az.
Amit én kihámoztam a cikkből (mégiscsak index), hogy tulajdonképpen érdemben nincsenek szabályozva a futócipő paraméterei, specifikációi, adatai.
Vagyis tulajdonképpen csak a jóízlésen múlik ki miben fut, nem egzakt szabályokon.
Ezt nem gondoltam volna.

több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 711 — Keep pounding
Igor
Erről mit gondolsz?

 index.hu/sport/atletika/2019/10/19/futocipo_nike_zoom_x_vaporfly_maraton_kipchoge_kosgei_elony_szabalyos/

Végülis a szabály szerint lehetnének pici kerekek vagy rugórendszerek is?
Te elhiszed a 4%-t?
Sobri Jóska
Mondjuk érdekes, hogy azt a futást basztatják ami aszfalton történt, sima talpú cipőben.
A rekortánon a szöges oké? Melyik jelent nagyobb előnyt?

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 308 — #NoStress
Igor
Erről mit gondolsz?

 index.hu/sport/atletika/2019/10/19/futocipo_nike_zoom_x_vaporfly_maraton_kipchoge_kosgei_elony_szabalyos/

Végülis a szabály szerint lehetnének pici kerekek vagy rugórendszerek is?
Te elhiszed a 4%-t?

több mint 4 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 421 — TODDHERREMANS79
Én még megvárnám, hogy Bekele mit tud futni ha egészséges tud maradni, ha nézted a Berlinit, akkor latszott hogy a világcsúcsa a labfajasan múlt, úgy kb 30 km környékén visszabb kellett vennie es leszakadt az elmezonyrol, ahogy a labfajasa elmult megint az elre tört (2-3 kilo sulyfelesleggel)
...
Lehet hogy csak az elfogultság beszel belőlem, de nem latom, hogy azt az embert ne lehetne megelozni, aki 5-10ezren meg csak meg sem tudta közelíteni az ő idejét.
eaglesmcnabb
Toca nagyjából megírta kb azt amit én akartam... most csak annyit, hogy szerintem az 5/10km és maraton között azért van különbség, és Kipchoge elég fiatal volt még, mikor a rövidebb távokon futott, szóval azokból az eredményekből én nem vonnék le nagy következtetést...

Remélem látunk még összecsapást kettejük között, bár egyik se fiatal, úgyhogy sok esély már nem lesz rá sajnos.
Igor
mondjuk ehhez még hozzájön, hogy Kipchoge szerintem simán öregebb mint papíron 😀
+ mi lett volna ha wanjiru nem ugrik ki az ablakon...

Szerkesztette: eaglesmcnabb

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 4 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Én még megvárnám, hogy Bekele mit tud futni ha egészséges tud maradni, ha nézted a Berlinit, akkor latszott hogy a világcsúcsa a labfajasan múlt, úgy kb 30 km környékén visszabb kellett vennie es leszakadt az elmezonyrol, ahogy a labfajasa elmult megint az elre tört (2-3 kilo sulyfelesleggel)
...
Lehet hogy csak az elfogultság beszel belőlem, de nem latom, hogy azt az embert ne lehetne megelozni, aki 5-10ezren meg csak meg sem tudta közelíteni az ő idejét.
eaglesmcnabb
Toca nagyjából megírta kb azt amit én akartam... most csak annyit, hogy szerintem az 5/10km és maraton között azért van különbség, és Kipchoge elég fiatal volt még, mikor a rövidebb távokon futott, szóval azokból az eredményekből én nem vonnék le nagy következtetést...

Remélem látunk még összecsapást kettejük között, bár egyik se fiatal, úgyhogy sok esély már nem lesz rá sajnos.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)