Autó- és motorsportok

18 feliratkozó

több mint 10 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
 444.hu/2014/02/22/jol-vagy-geza/

A rali nem kislánysport!
több mint 10 éve
JéBé Green Bay Packers 6 607
A Ferrari hengerlekapcsolásának lesz értelme? Egyáltalán szabályos? Egyre viccesebb az F1, a Red Bull szerződtetett valami joystick vitézt, adjon tanácsot mikor mit nyomkodjanak a VB címhez.gaben
Én úgytudom annyi a trükk hogy motorféken nem fecskendez be. Bár ebben nemtudom mi az újdonság, én azt furcsállom hogy nem mindenki így csinálta meg. Már minden modern befecskendezéses motor így müködik, motorféken a szelepek zárva vannak, 0 az üzemanyagfogyasztás.
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 781 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
NASCARról pofázás19! Daytona 2014 deluxe edition!

Online verzió:  www.mixcloud.com/ThePitCrew/the-pit-crew-19/

Le is tölthettek minket:  stream15.mixcloud.com/c/originals/7/6/e/e/05a9-3877-4bd2-ab69-61c82a610129.mp3

HAVE FUN!shawnka
Végre!!!
több mint 10 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 104 — Tyrone Creek
NASCARról pofázás19! Daytona 2014 deluxe edition!

Online verzió:  www.mixcloud.com/ThePitCrew/the-pit-crew-19/

Le is tölthettek minket:  stream15.mixcloud.com/c/originals/7/6/e/e/05a9-3877-4bd2-ab69-61c82a610129.mp3

HAVE FUN!
több mint 10 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 810 — Deion Sanders for president!
A Ferrari hengerlekapcsolásának lesz értelme? Egyáltalán szabályos? Egyre viccesebb az F1, a Red Bull szerződtetett valami joystick vitézt, adjon tanácsot mikor mit nyomkodjanak a VB címhez.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 10 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 472 — Bears & Illinois fan
A Merci csinált egy kamerát, amellyel 360 fokban lehet követni a kocsijukat a teszten.

 www.mercedesamgf1.com/en/car/f1-w05-360-video/

Amúgy a Red Bull a szahíri teszt első 3 órájában még nem ment mért kört. Ez is altatás? 😊
A Ferka talán ismét jó lesz?

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 466 — Cowboys fan
 www.p1race.hu/hir/sebestyen_peti_szamara_veget_ert_a_teszt_barrier_es_fabrizio_a_korhazban_20140217
én látok szarul vagy tényleg Toseland van a képen amin a p1race.hu szerint Barrier látható?nem ez lenne már amúgy az első tőlük az amatőrködésben.Cowboykarcsi
Toseland nem vonult vissza?
amúgy a wikin az 52-es rajtszámot Barrier-nak írják, szóval ennyiből eltalálták
több mint 10 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
 www.p1race.hu/hir/sebestyen_peti_szamara_veget_ert_a_teszt_barrier_es_fabrizio_a_korhazban_20140217
én látok szarul vagy tényleg Toseland van a képen amin a p1race.hu szerint Barrier látható?nem ez lenne már amúgy az első tőlük az amatőrködésben.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 10 éve
BCS Indianapolis Colts 282
Mert az utolsó 3 futamon dupla pontot kapni, az nem lenne röhejes? 😀
Tony
nézd meg a tegnap bevezetett pontváltozásokat a NASCAR-ban. egyáltalán nem fair a pilótákkal szemben, de a profit a lényeg, azt meg kiélezett versenyekkel lehet hozni.

nekünk nézőknek sokkal élvezetesebb lesz nézni majd, meglássa az egész világ.shawnka
Én nem értettem azt sem anno, amikor a chase-t bevezették..miért kell "major sportosítani" (PO-szisztéma) egy autóverseny bajnokságot.
több mint 10 éve
BCS Indianapolis Colts 282
 sportgeza.hu/forma1/2014/02/04/vettel_65_millio_nezot_mart_el_a_teve_elol/

Nem tudom az idei szabályváltoztatások mennyire fogják ezt befolyásolni.dugo1993
Visszajönnek, ha egyáltalán miatta mentek el. 😀
több mint 10 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 104 — Tyrone Creek
Aki jönne NASCAR fantasyzni, az jöjjön!

 fantasygames.nascar.com/live/entries/16593/leagues/3075 (jelszó: bowlhu)

Illetve itt a topik is:
https://bowl.hu/logo/bowl-hu-black-512.png
Fantasy NASCAR - Egyéb játékok | Bowl.hu
Magyarország első számú amerikai futball oldala
több mint 10 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 045
 sportgeza.hu/forma1/2014/02/04/vettel_65_millio_nezot_mart_el_a_teve_elol/

Nem tudom az idei szabályváltoztatások mennyire fogják ezt befolyásolni.

több mint 10 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
 ultimate-sport.hu/f1-egy-milliardot-koltottunk-iden-mateschitz/

Limitált büdzsé?Emberek ez a királykategória! Vagy mégsem?
Mindenki addig nyújtózkodjon, ameddig a "takarója" ér.
több mint 10 éve
catattack 3 520
😀

több mint 10 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 104 — Tyrone Creek
Mert az utolsó 3 futamon dupla pontot kapni, az nem lenne röhejes? 😀
Tony
nézd meg a tegnap bevezetett pontváltozásokat a NASCAR-ban. egyáltalán nem fair a pilótákkal szemben, de a profit a lényeg, azt meg kiélezett versenyekkel lehet hozni.

nekünk nézőknek sokkal élvezetesebb lesz nézni majd, meglássa az egész világ.
több mint 10 éve
JéBé Green Bay Packers 6 607
2010-ben ott sem voltak az első teszten, a végeredményt ismerjük. Persze van most baj, de meg fogják ők oldani.
több mint 10 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 857
 www.f1-live.hu/f1-hirek/ecclestone-rohejesek-az-uj-f1-es-motorok-vicc-az-egesz/
Mondja ezt a nagyfőnök!laccoo74
még 1-2 ilyen és megoldódnak a Red Bull problémái.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 10 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 462 — No one likes us, cause no one like us
Nah a nagy riadalom az első napok után azért csak visszaesik végre, bár eddig is ezt mondták a legtöbben, hogy nem kell kiakadni a megállásoktól meg a kevés körtől. Ma már Magnussen és Alonso is túl a 100 körön, Rosberg és Hamilton együtt szintén. Kobayasi is rengeteg kört ment Renault motorral.
Egyedül a RB az aki megint idejekorán pakolt össze, szumma 24 kör 4 nap alatt. Túlmelegedik a kocsi, Newey már rajzolgatja újra.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 10 éve
Tony New Orleans Saints Notre Dame Fighting Irish 885 — 'Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!" '
Mert az utolsó 3 futamon dupla pontot kapni, az nem lenne röhejes? 😀
A sok feljelentősdivel; a fejlesztések drasztikus lekorlátozásával; a kijelölt szakaszon, gombok nyomogatásával való előzéssel; a látványosabb (ezáltal kicsit rizikósabb) előzéseket bemutató pilóták büntetésével; a gumikkal való túlzott spórolással; a meghatározott számú irányváltással és a fél gőzzel (sem) hajtott autókkal már így is egy vicc lett az F1.
több mint 10 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
 www.f1-live.hu/f1-hirek/ecclestone-rohejesek-az-uj-f1-es-motorok-vicc-az-egesz/
Mondja ezt a nagyfőnök!
több mint 10 éve
BCS Indianapolis Colts 282
Azt ìrják h nem a renault motorral van a baj, hanem a redbull kókányolta össze a turbó meg az energia visszanyerő rendszer elhelyezkedését túl szűk helyre ìgy nem jó a hűtésük... 😀peach
Igen tavaly is elég sok problémájuk volt a KERS-sel, gondolj csak Webber sorozatos problémáira. Newey mindent a megfelelő egyensúly érdekében feláldoz, emiatt olyan helyre tették a KERS elektronikát és a battery packot, ahol nem kap a rendszer megfelelő hűtést. Tavaly még ezt nagyobb vezéráldozatok nélkül megúszták, mert alig ért valamit a KERS (sőt ők állítólag nem is használták ki a potenciálját, emiatt kisebb és könyebb volt, mint a riválisoké), idén már nem lesz ilyen egyszerű dolguk. Az egész autó balanszát felborítják, ha most átpakolják máshová,...pedig kénytelenek lesznek, ha végig akarnak menni a versenyeken...de előbb legalább egy teszten..
több mint 10 éve
BCS Indianapolis Colts 282
A mai tesztek után asszem kijelenthető, hogy a Mercedes motoros autók elég jók. Számomra külön öröm, hogy a McLaren ismét ütőképes lesz. A Renault viszont elég nagy pácban van...
több mint 10 éve
BCS Indianapolis Colts 282
Az ennél jóval egyszerűbb, szabálykönyv nélküli Veyront a VW legzseniálisabb mérnökei 4 éven át készítették. Olyan radikális és technikailag csúcs gépek ezek hogy abszolút várható volt ez a mai produkció. Meg lett mondva hogy ez lesz, szerintem a paddockban senki nincs meglepve.JayB
Az, hogy elektronikai gondok miatt még egy installációs sem kört futott tegnap Button, az abszolút blama volt. Arra nyilván mindenki számított, hogy lesznek meghibásodások.

Hát arról azért vitatkoznék, hogy a "Veyron jóval egyszerűbb-e"...teljesen mások a peremfeltételek a személyautó tervezésében, sokkal több a korlát. A Veyront amúgy nem a VW mérnökei tervezték nagyrészt, hanem a Ricardo és Schrick mérnökei Hanula Barna vezetésével...
Még azt sem mondanám, hogy mai F1-es gépek az autósport csúcsa...a Le Mans-i LMP1-es versenyautók hajtáslánca ugyanis jóval komplexebb. Az aero, az igazán az, amiben az F1 ma a csúcs.BCS
Nem is írtam hogy az autósport csúcsa, az LMP1-esek tényleg elképesztőek. Hanula-ról nem tudtam, elég gáz hogy mint egyetemi docens és egykori magyar autocross bajnok konferelták fel az F1 fizikában, kit is érdekelne hogy benne volt a veyron projektben.. Ettől függetlenül akkor ő a VW-nek dolgozott 😛JayB


Hanula BME-n tartott előadását érdemes meghallgatni, sok mindent más nézőpontban helyez. Manapság már valóban a győri egyetemen van, a Schricket otthagyta,
több mint 10 éve
Duff Seattle Seahawks 3 022
Na lehet mégiscsak lesz vmi haszna ennek a módosításnak. Sokkal jobban szerettem, amikor 5-6 kocsi rendre műszaki hiba esett ki, elfüstölt.
több mint 10 éve
JéBé Green Bay Packers 6 607
Azt ìrják h nem a renault motorral van a baj, hanem a redbull kókányolta össze a turbó meg az energia visszanyerő rendszer elhelyezkedését túl szűk helyre ìgy nem jó a hűtésük... 😀peach
Ez miatt és a renault motor miatt állnak a lehető legszarabbul 😀