Autó- és motorsportok

18 feliratkozó

több mint 10 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 111 — Tyrone Creek
wow. nem is emlékszem, mikor volt utoljára ilyen jó helyen Gordon 😊slowmotion
Daytona teljesen lutri, majd ha igazi pályákon hozza ezt konstans akkor kezdjetek el reménykedni 😀
több mint 10 éve
JéBé Green Bay Packers 6 627
Most mi a baj?Toca
Nekem továbbra is óriási probléma ez a hang. Én ezért jártam ki évekig. Most elég lesz a WSR ha a hungaroring legfaszább hangélményére vágyok. Nem azt mondom hogy csúnya a hang, de rohadtul nem egyedi, hangos és félelmetes mint volt és mint az eddig jellemző volt a királykategóriára. Aki volt már f1 hétvégén tudja hogy mire ők jönnek már végighallgattál 3 borzasztó hangos kategóriát de mikor az első F1-es beröffentették megfagyott a levegő, volt egy varázsa, ez szerintem most megszűnt.
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 18 634 — Vikings fan
Most mi a baj?
több mint 10 éve
JéBé Green Bay Packers 6 627
Na itt kezdődnek az f1 problémái (hangerőt fel)
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 641 — Cowboys fan
wow. nem is emlékszem, mikor volt utoljára ilyen jó helyen Gordon 😊
több mint 10 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
 444.hu/2014/02/22/jol-vagy-geza/

A rali nem kislánysport!
több mint 10 éve
JéBé Green Bay Packers 6 627
A Ferrari hengerlekapcsolásának lesz értelme? Egyáltalán szabályos? Egyre viccesebb az F1, a Red Bull szerződtetett valami joystick vitézt, adjon tanácsot mikor mit nyomkodjanak a VB címhez.gaben
Én úgytudom annyi a trükk hogy motorféken nem fecskendez be. Bár ebben nemtudom mi az újdonság, én azt furcsállom hogy nem mindenki így csinálta meg. Már minden modern befecskendezéses motor így müködik, motorféken a szelepek zárva vannak, 0 az üzemanyagfogyasztás.
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 819 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
NASCARról pofázás19! Daytona 2014 deluxe edition!

Online verzió:  www.mixcloud.com/ThePitCrew/the-pit-crew-19/

Le is tölthettek minket:  stream15.mixcloud.com/c/originals/7/6/e/e/05a9-3877-4bd2-ab69-61c82a610129.mp3

HAVE FUN!shawnka
Végre!!!
több mint 10 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 111 — Tyrone Creek
NASCARról pofázás19! Daytona 2014 deluxe edition!

Online verzió:  www.mixcloud.com/ThePitCrew/the-pit-crew-19/

Le is tölthettek minket:  stream15.mixcloud.com/c/originals/7/6/e/e/05a9-3877-4bd2-ab69-61c82a610129.mp3

HAVE FUN!
több mint 10 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 844 — Deion Sanders for president!
A Ferrari hengerlekapcsolásának lesz értelme? Egyáltalán szabályos? Egyre viccesebb az F1, a Red Bull szerződtetett valami joystick vitézt, adjon tanácsot mikor mit nyomkodjanak a VB címhez.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 10 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 474 — Bears & Illinois fan
A Merci csinált egy kamerát, amellyel 360 fokban lehet követni a kocsijukat a teszten.

 www.mercedesamgf1.com/en/car/f1-w05-360-video/

Amúgy a Red Bull a szahíri teszt első 3 órájában még nem ment mért kört. Ez is altatás? 😊
A Ferka talán ismét jó lesz?

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 641 — Cowboys fan
 www.p1race.hu/hir/sebestyen_peti_szamara_veget_ert_a_teszt_barrier_es_fabrizio_a_korhazban_20140217
én látok szarul vagy tényleg Toseland van a képen amin a p1race.hu szerint Barrier látható?nem ez lenne már amúgy az első tőlük az amatőrködésben.Cowboykarcsi
Toseland nem vonult vissza?
amúgy a wikin az 52-es rajtszámot Barrier-nak írják, szóval ennyiből eltalálták
több mint 10 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
 www.p1race.hu/hir/sebestyen_peti_szamara_veget_ert_a_teszt_barrier_es_fabrizio_a_korhazban_20140217
én látok szarul vagy tényleg Toseland van a képen amin a p1race.hu szerint Barrier látható?nem ez lenne már amúgy az első tőlük az amatőrködésben.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 10 éve
BCS Indianapolis Colts 282
Mert az utolsó 3 futamon dupla pontot kapni, az nem lenne röhejes? 😀
Tony
nézd meg a tegnap bevezetett pontváltozásokat a NASCAR-ban. egyáltalán nem fair a pilótákkal szemben, de a profit a lényeg, azt meg kiélezett versenyekkel lehet hozni.

nekünk nézőknek sokkal élvezetesebb lesz nézni majd, meglássa az egész világ.shawnka
Én nem értettem azt sem anno, amikor a chase-t bevezették..miért kell "major sportosítani" (PO-szisztéma) egy autóverseny bajnokságot.
több mint 10 éve
BCS Indianapolis Colts 282
 sportgeza.hu/forma1/2014/02/04/vettel_65_millio_nezot_mart_el_a_teve_elol/

Nem tudom az idei szabályváltoztatások mennyire fogják ezt befolyásolni.dugo1993
Visszajönnek, ha egyáltalán miatta mentek el. 😀
több mint 10 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 111 — Tyrone Creek
Aki jönne NASCAR fantasyzni, az jöjjön!

 fantasygames.nascar.com/live/entries/16593/leagues/3075 (jelszó: bowlhu)

Illetve itt a topik is:
https://bowl.hu/logo/bowl-hu-black-512.png
Fantasy NASCAR - Egyéb játékok | Bowl.hu
Magyarország első számú amerikai futball oldala
több mint 10 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 067
 sportgeza.hu/forma1/2014/02/04/vettel_65_millio_nezot_mart_el_a_teve_elol/

Nem tudom az idei szabályváltoztatások mennyire fogják ezt befolyásolni.

több mint 10 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
 ultimate-sport.hu/f1-egy-milliardot-koltottunk-iden-mateschitz/

Limitált büdzsé?Emberek ez a királykategória! Vagy mégsem?
Mindenki addig nyújtózkodjon, ameddig a "takarója" ér.
több mint 10 éve
catattack 3 520
😀

több mint 10 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 111 — Tyrone Creek
Mert az utolsó 3 futamon dupla pontot kapni, az nem lenne röhejes? 😀
Tony
nézd meg a tegnap bevezetett pontváltozásokat a NASCAR-ban. egyáltalán nem fair a pilótákkal szemben, de a profit a lényeg, azt meg kiélezett versenyekkel lehet hozni.

nekünk nézőknek sokkal élvezetesebb lesz nézni majd, meglássa az egész világ.
több mint 10 éve
JéBé Green Bay Packers 6 627
2010-ben ott sem voltak az első teszten, a végeredményt ismerjük. Persze van most baj, de meg fogják ők oldani.
több mint 10 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 930
 www.f1-live.hu/f1-hirek/ecclestone-rohejesek-az-uj-f1-es-motorok-vicc-az-egesz/
Mondja ezt a nagyfőnök!laccoo74
még 1-2 ilyen és megoldódnak a Red Bull problémái.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 10 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 462 — No one likes us, cause no one like us
Nah a nagy riadalom az első napok után azért csak visszaesik végre, bár eddig is ezt mondták a legtöbben, hogy nem kell kiakadni a megállásoktól meg a kevés körtől. Ma már Magnussen és Alonso is túl a 100 körön, Rosberg és Hamilton együtt szintén. Kobayasi is rengeteg kört ment Renault motorral.
Egyedül a RB az aki megint idejekorán pakolt össze, szumma 24 kör 4 nap alatt. Túlmelegedik a kocsi, Newey már rajzolgatja újra.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 10 éve
Tony New Orleans Saints Notre Dame Fighting Irish 885 — 'Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!" '
Mert az utolsó 3 futamon dupla pontot kapni, az nem lenne röhejes? 😀
A sok feljelentősdivel; a fejlesztések drasztikus lekorlátozásával; a kijelölt szakaszon, gombok nyomogatásával való előzéssel; a látványosabb (ezáltal kicsit rizikósabb) előzéseket bemutató pilóták büntetésével; a gumikkal való túlzott spórolással; a meghatározott számú irányváltással és a fél gőzzel (sem) hajtott autókkal már így is egy vicc lett az F1.
több mint 10 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
 www.f1-live.hu/f1-hirek/ecclestone-rohejesek-az-uj-f1-es-motorok-vicc-az-egesz/
Mondja ezt a nagyfőnök!