Autó- és motorsportok

18 feliratkozó

több mint 9 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 462 — No one likes us, cause no one like us
Kimi mit rajtolt már. Alo beszopta hogy beragadt Vettel mögött. Kíváncsi leszek, hogy vonatozás jön, vagy be-be szurkálnak egymásnak a srácok? Sajna úgy érzem az első...pedig most lemehetne a redőny pl a két Ferrarinal, veszíteni való nincs.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 9 éve
JéBé Green Bay Packers 6 627
Hamilton rendesen be van kattanva, Lauda sem tudta lehiggasztani, akkora az előnyük hogy belefér egy faszméregetés, kíváncsi vagyok.
több mint 9 éve
NB2 New England Patriots 21 895 — nabege2@yahoo.com
Pont lement volna a verseny nagy része a forma1-ig, erre piros zászló...
Nyüzsis hétvége van amúgy, mert wtcc, forma1, indy500
több mint 9 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 462 — No one likes us, cause no one like us
Legalább Ő nem egyértelműen csinálta, mint anno Schumi. 😀 Kellenek az ilyen kis apró tüskék, Hamilton sem ül így rá a babérjaira. Egyébként a sajtó kiválóan tereli az összes interjút olyan irányba, hogy a végén azt írhassák: "megromlott a kapcsolat a két pilóta között, utálják egymást az egykori bff-ek". Aztán szerintem a pályán kívül semmi balhé nincs valójában köztük...utólag amikor már nem volt fontos uszítani Alonsot meg Hamiltont egymás ellen, akkor hirtelen már egymást szopkodták minden interjúban. Az újságírásnak csúfolt közvetítő csatorna igazi genny.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 9 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Amúgy ha nekivágja a falnak az jobb lett volna? Szerintem nem kellett volna annyit sárgázni, leállítják a végén Rozit aztán hajrá!NB2
Itt a visszatolatás volt necces, nem a kicsúszás.

több mint 9 éve
NB2 New England Patriots 21 895 — nabege2@yahoo.com
Amúgy ha nekivágja a falnak az jobb lett volna? Szerintem nem kellett volna annyit sárgázni, leállítják a végén Rozit aztán hajrá!
több mint 9 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 331 — dart@freestart.hu
"A monacói paddockban szombaton megjelent Justin Bieber kanadai tinisztár, akit vegyes fogadtatással köszöntött az F1-es közeg. Fernando Alonso például azt mondta, nem ér rá, amikor be akarták mutatni neki a tagot."
😀

Do your job
több mint 9 éve
Toca Minnesota Vikings 18 634 — Vikings fan
Keke Rosberg: He is a cheap cheat. He should leave F 1 to honest people.

Remélem kizárják Rosberget. Ha nem technikai gond volt, akkor ez elég amatőr színészi mutatványra sikeredett.DoM
Ha kizarjak az eleg cink lenne azert. Siman benne van hogy elfekezte
több mint 9 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Keke Rosberg: He is a cheap cheat. He should leave F 1 to honest people.

Remélem kizárják Rosberget. Ha nem technikai gond volt, akkor ez elég amatőr színészi mutatványra sikeredett.
több mint 9 éve
NB2 New England Patriots 21 895 — nabege2@yahoo.com
De miért kellett fél percig sárgázni, mikor majd fél kilométerre volt a pályától???
Amúgy is utálom ezt a pályát...
A hajók viszont nagyon pöpecek😊
több mint 9 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Szerintem Rosberg így akarta. Nem szép, de okos. 😊

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 9 éve
JéBé Green Bay Packers 6 627
Remélem Rosberg szándékosan csinálta és ezzel megválaszolta a túl jó fiú azért nem nyer kritikát 😊
több mint 9 éve
Toca Minnesota Vikings 18 634 — Vikings fan
Annyira felbasz hogy Alonso kinyomja a szenet ennek a foshalomnak es meg az RBR-t sem tudja megkozeliteni.
Kimi alatt ugyugralt a Ferrari hogy rossz volt nezni szegenyt.
Rosberg meg okos 😀 . Riccardo meg legalabb veri Vettelt.
több mint 9 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Szigorúan csak felvételről megnéztem a kansasi NASCAR futamot.
Hát mondjak nem volt semmi. Nem mintha nem láttam volna még egyetlen egy futamot sem, de 1000x jobb mint egy mostani Forma-1-es futam. Lehet sokan nem értenek velem egyet, de én a Forma-1-et is szeretem.
A brutális tempó, a érintők (akár autó vs. autó, akár autó vs. betonfal), a kíméletlen "bebújások", az élmény, a hangulat stb. Napestig folytathatnám. Bocsánat nem élménybeszámolót v. érzelmi hangulatjelentést akarok közölni, csak jó leírni. 😊
Mindig kiráz a hideg a startnál és a restartoknál.

Régen sokkal többet néztem a futamokat, majd el-el maradoztam, de idén (a legjobbkor) visszatért hozzám az amerikaiak kedvenc sorozata. Régi statok szerint az NFL-es is simán partiban van (valahol egyenesen megelőzi nézettségi adatokban). Nem is ez a lényeg hanem, hogy élvezetes.

A kansasi futamra kicsit kitérve, Gilliland csúnyát karambolozott, szinte csak a vezetőfülke maradt (erős túlzással persze). Allgaier ütötte ki, de előtte meg őt lökték meg (azt már nem tudom ki volt), és így lett a hatalmas ütközés.
De végig izgalmas futam volt. Logano gumijai a végére elfogytak, pedig jó tempót ment. Harvick meg hiába vezetett 120 kört is, Gordon jól taktikázott és behúzta idei első győzelmét. Már az elején agresszívan tolta Jeff, és a végén újra megnyomta. Remélem nem is az utolsót. A végére kiengedett, nem tudom tudatos volt-e, vagy azt gondolta Harvick még messze van az utolsó körben. Persze NASCAR futam végén nem meglepő a pár ezred mp-es győzelem sem.

Jó volt, szép volt.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 644 — Cowboys fan
HANGSZER

shawnka
Megelőztél. Én is ki akartam rakni ezt a képet, csak gondolkoztam, hogy ide vagy a vicc kategóriába menjen.cartman023
ez olyan, mint a 353-as Warbi hangszórója, amivel valami utazócirkuszt szoktak reklámozni?
több mint 9 éve
cartman023 Indianapolis Colts 734
HANGSZER

shawnka
Megelőztél. Én is ki akartam rakni ezt a képet, csak gondolkoztam, hogy ide vagy a vicc kategóriába menjen.
több mint 9 éve
JéBé Green Bay Packers 6 627
Azért van még itt jó is, például a szokásos világszínvonalú barcelonai görbe tükör 10/10-es elemzés. Kiherélt szarok ide vagy oda, a pilótákra szavunk nem lehet, a nüanszok nüanszabbak mint eddig bármikor, és ezen a cím fog múlni.
 www.gphirek.hu/f1/20140514-f1-a-belviszaly-szepsegei-barcelonai-gorbe-tukor.html?utm_source=origo-nyito&utm_medium=sec-2&utm_campaign=sec
több mint 9 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
az egész F1ből sikerült egy nevetséges langyosfost csinálnia Todtéknak,pedig egyébként kimondottan izgatott voltam szezon előtt.de ez ami idén megy olyan szinten messze van a gyorsasági szakág minden fontos jellemzőjétől hogy képtelen vagyok nézni ezt a kiherélt szart. az ahogy most megpróbálnak szerencsétlenkedni ezzel a hülyeséggel csak méginkább nevetség tárgyáva tegye őket. és még Tod magyaráz Vettelnek hogy a nyilatkozataival rossz fényt vet a sportra...

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 9 éve
JéBé Green Bay Packers 6 627
HANGSZER

shawnka
Voltak ilyen poén képek hogy vuvuzela lesz majd meg ilyesmi, hát tényleg az 😀 Ennél már csak maga az ötlet a siralmasabb, a motoroknak hajtania kell, ha emellett a hangja is szép annak van értéke, a kamu hangnak nincs. Utcai autókon is sírvafakaszt a kamura hangolt kipufogó, itt szavakhoz se jutok...
több mint 9 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 111 — Tyrone Creek
HANGSZER

több mint 9 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Mivel a nascar futamok a kisfiamnak nem túlságosan nézőbarát időpontban vannak, tudna-e valaki valami normális youtube csatornát ajánlani, ahol meg tudnánk nézni a versenyeket?laccoo74
Azt nem nagyon, de itt letöltheted neki..
|  thepiratebay.se/search/Nascar/0/99/200 |
több mint 9 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
Mivel a nascar futamok a kisfiamnak nem túlságosan nézőbarát időpontban vannak, tudna-e valaki valami normális youtube csatornát ajánlani, ahol meg tudnánk nézni a versenyeket?
több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 644 — Cowboys fan
Első ötben hàrom Hendrick-es autó!
És ami a legfontosabb Gordon volt a legjobb. 😊
Sajnos ezt a futamot nem làttam sajnos, de valahogy be kellene pótolni. 😕danyly
nem akarlak bántani, de akkor az alapszakaszból további két futamot kihagyhatnál, meg a Chase-ből is szakaszonként egyet-kettőt. Homestead-et meg egyenesen megtiltjuk 😉 😀slowmotion
Rendben. De felvételről megnézhetem majd a futamokat? 😛danyly
felvételről persze. de remélem, utólag nem veszik el majd a győzelmeket 😀
több mint 9 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Első ötben hàrom Hendrick-es autó!
És ami a legfontosabb Gordon volt a legjobb. 😊
Sajnos ezt a futamot nem làttam sajnos, de valahogy be kellene pótolni. 😕danyly
nem akarlak bántani, de akkor az alapszakaszból további két futamot kihagyhatnál, meg a Chase-ből is szakaszonként egyet-kettőt. Homestead-et meg egyenesen megtiltjuk 😉 😀slowmotion
Rendben. De felvételről megnézhetem majd a futamokat? 😛

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 9 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
De továbbra sem gondolom hogy egy elévágási kísérletből ilyen messzemenő következtetéseket kéne levonni.JayB
Úgy gondolom, hogy csapaton belül azért némi koordinációra szükség van a kerékcseréket illetően, hogy ne ugyanabban a körben jöjjön mindkét pilóta - egy elévágási kísérletet nehéz elhinni, hogy csapaton belül el lehessen játszani, kvázi miniháborúként a két versenymérnök között, miközben a főnök malmozik és napszemüveget igazít.

Stratégia váltás már teljesen más helyzet, de itt még csak az első kiállásról volt szó. Valami biztosan nem stimmelt a szokásjoggal, ha a mindig tőmondatokban válaszoló Raikkonen is leállt panaszkodni a médiának.