Autó- és motorsportok

18 feliratkozó

több mint 9 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Massa odavágott a végén . 😀Greengo
Vissza kellene vonulnia.

Ettől függetlenül az év versenye volt ez nálam.

több mint 9 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 589 — Eagles fan
Massa odavágott a végén . 😀


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 9 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Hoppá, Massa győzelemre áll. Vajon mit szól ehhez eaglesmcnabb? 😀Schleck
Azt hittem nem jön ki, akkor mégsem.

több mint 9 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Hoppá, Massa győzelemre áll. Vajon mit szól ehhez eaglesmcnabb? 😀

több mint 9 éve
NB2 New England Patriots 21 866 — nabege2@yahoo.com
Gyári Hondások sokkal kiegyensúlyozottabbak. Ott kezdődik, hogy az első versenyen ők nem fosnak úgy, hogy jajj valami lesz a kocsival és tolják ott is.
Amúgy ma mitől fogyott el Norbi gumija? Többiek mögötte többet csatáztak...
több mint 9 éve
Geeri Miami Dolphins 2 962 — geeri93@citromail.hu
Ebben a szezonban Michelisz is eléggé visszaesett. Ilyen hibát, mint amit most is csinált, nem nagyon láttam tőle korábban.Schleck
Végére nem nagyon volt tapadása, és ezen az sem segíthetett hogy elhagyta a lökhárítót. Amúgy a gyári hondások sem vezetnek szinvonalasabban, sőt... Állandóan belemennek az adok-kapokba de gyakran semmit nem nyernek vele. Bennanira meg nincsenek szavak. Amit leműveltek Michelisz mögött az vicc volt. Muller meg köszönte szépen, gyakorlatilag az ideális íven nagyobb manőver nélkül elsétaautózott közöttük.

Mindig jövőre!
több mint 9 éve
catattack 3 520
Ebben a szezonban Michelisz is eléggé visszaesett. Ilyen hibát, mint amit most is csinált, nem nagyon láttam tőle korábban.Schleck
Óvta a kocsi! 😀
több mint 9 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Ebben a szezonban Michelisz is eléggé visszaesett. Ilyen hibát, mint amit most is csinált, nem nagyon láttam tőle korábban.

több mint 9 éve
JéBé Green Bay Packers 6 624
De szép ezt látni, hajrá Nico!
több mint 9 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 561 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Nagyon komoly veteránok is nyomják. Csodálatos.
több mint 9 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 824 — StuG Life

elég fasza, hihetlen milyen gépekkel mennek néha

több mint 9 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Köszi rànézek majd! Jol làtom hogy playstationre nem jön ki?PCre is csak a cdgalaxison làttam elörendelési lehetöséget,màshol még ennyi se.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 9 éve
GhostLead New England Patriots 295
Cowboykarcsi

DTM Experience
június végén jelenik meg!
több mint 9 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 589 — Eagles fan
Motogp futam sem volt rossz, minő meglepetés megint Marquez nyert!

Huh, ez a Nascar maga volt a dögunalom. Szerintem nem fogom tudni megszeretni ezeket az ami oválpályás buzulásokat 😊NB2
Eredeti közvetítésben azért más az érzés. Meg hát ha valami akkor ez igazán a helyszínen élvezhető. Sör, kaja, haverok.gaben
Magyarul legalább értem, de dögunalom😊 A lényeg az utsó 30 kör, mert ami addig zajlik az mindig megy a kukába, számomra ez tök igazságtalan.NB2
Maradjunk annyiban, hogy ez a futam most nem tartozott a legizgalmasabbak köze, de nincs mindig így.
A lényeg amúgy a finom részletekben rejlik. 😊


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 9 éve
NB2 New England Patriots 21 866 — nabege2@yahoo.com
Motogp futam sem volt rossz, minő meglepetés megint Marquez nyert!

Huh, ez a Nascar maga volt a dögunalom. Szerintem nem fogom tudni megszeretni ezeket az ami oválpályás buzulásokat 😊NB2
Eredeti közvetítésben azért más az érzés. Meg hát ha valami akkor ez igazán a helyszínen élvezhető. Sör, kaja, haverok.gaben
Magyarul legalább értem, de dögunalom😊 A lényeg az utsó 30 kör, mert ami addig zajlik az mindig megy a kukába, számomra ez tök igazságtalan.
több mint 9 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
kicsit off de tényleg DTM game nincsen?ez csak nekem furcsa?szerintem bőven lenne rá kereslet főleg most hogy halódik az F1. Meg ha jól tudom egy pár éve WTCC játék is volt,nem tudom hogy a nemzetközileg is sokkal jobban elismert nagy testvér miért ne férne el valamelyik konzolon.Cowboykarcsi
RFactor modokat kell nézni szerintem, ha ilyenféle szimulátor érdekel. Biztosan van DTM is szerintem.

több mint 9 éve
JéBé Green Bay Packers 6 624
Én kerestem anno, nincs. Normális licenszelt motorsport játékok is alig, csak árkád hülyeség minden mennyiségben.
több mint 9 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
kicsit off de tényleg DTM game nincsen?ez csak nekem furcsa?szerintem bőven lenne rá kereslet főleg most hogy halódik az F1. Meg ha jól tudom egy pár éve WTCC játék is volt,nem tudom hogy a nemzetközileg is sokkal jobban elismert nagy testvér miért ne férne el valamelyik konzolon.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 9 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 844 — Deion Sanders for president!
Motogp futam sem volt rossz, minő meglepetés megint Marquez nyert!

Huh, ez a Nascar maga volt a dögunalom. Szerintem nem fogom tudni megszeretni ezeket az ami oválpályás buzulásokat 😊NB2
Eredeti közvetítésben azért más az érzés. Meg hát ha valami akkor ez igazán a helyszínen élvezhető. Sör, kaja, haverok.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 9 éve
Tony New Orleans Saints Notre Dame Fighting Irish 885 — 'Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!" '
És az m1 miért nem jó?😊 Ennyire nem okés Szujó?😊NB2
Jobb "több lábon állni". 😀
Tegnap nem volt bajom Szujóékkal, de nem árt egy olyan alternatíva, hogy ha kihagynám a futamot, akkor vissza tudjam nézni.
több mint 9 éve
NB2 New England Patriots 21 866 — nabege2@yahoo.com
ard-n megy,
és saját youtube csatornára pakolják fel komplett versenyeket.
kinnt voltam most a versenyen, profi szervezés volt, le a kalappal.briareos
Köszi, marad akkor a youtube-os csatorna, mert Digi kínálatában van Pro7, VOX, 3Sat, RTL, német RTL II, Super RTL, Deutsche Welle, Arte de ARD az természetesen nincs.Tony
És az m1 miért nem jó?😊 Ennyire nem okés Szujó?😊
több mint 9 éve
Tony New Orleans Saints Notre Dame Fighting Irish 885 — 'Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!" '
ard-n megy,
és saját youtube csatornára pakolják fel komplett versenyeket.
kinnt voltam most a versenyen, profi szervezés volt, le a kalappal.briareos
Köszi, marad akkor a youtube-os csatorna, mert Digi kínálatában van Pro7, VOX, 3Sat, RTL, német RTL II, Super RTL, Deutsche Welle, Arte de ARD az természetesen nincs.
több mint 9 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 107 — Tyrone Creek
hát nem tudom, mi a fasz volt Gordonnal, de az utolsó sárga után csak az nem előzte meg, aki nem akarta.
pitben egy helyet vesztett, utána meg kilencet, sikerült is buknia az összetett vezetését...slowmotion
Az összetettel úgyse menne sokra a szabályok miatt...
Engem Bowyer húzott fel azzal, hogy kitessékelte Kyle-t, pedig benne volt a söprés, de legalábbis kicsit megszorongathatta volna JJ-t.Gaba93
Bowyer, mindenki kedvenc versenyzője 😊slowmotion
ma nagyon ránk szállt... először megköszönte Kyle-nak a részvételt, aztán Kensethet is majdnem elküldte nemzeti dohányboltba.
több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 587 — Cowboys fan
hát nem tudom, mi a fasz volt Gordonnal, de az utolsó sárga után csak az nem előzte meg, aki nem akarta.
pitben egy helyet vesztett, utána meg kilencet, sikerült is buknia az összetett vezetését...slowmotion
Az összetettel úgyse menne sokra a szabályok miatt...
Engem Bowyer húzott fel azzal, hogy kitessékelte Kyle-t, pedig benne volt a söprés, de legalábbis kicsit megszorongathatta volna JJ-t.Gaba93
Bowyer, mindenki kedvenc versenyzője 😊
több mint 9 éve
Gaba93 Indianapolis Colts Stanford Cardinal 263 — Batman
hát nem tudom, mi a fasz volt Gordonnal, de az utolsó sárga után csak az nem előzte meg, aki nem akarta.
pitben egy helyet vesztett, utána meg kilencet, sikerült is buknia az összetett vezetését...slowmotion
Az összetettel úgyse menne sokra a szabályok miatt...
Engem Bowyer húzott fel azzal, hogy kitessékelte Kyle-t, pedig benne volt a söprés, de legalábbis kicsit megszorongathatta volna JJ-t.