Autó- és motorsportok

18 feliratkozó

több mint 9 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 855 — Deion Sanders for president!
Jól döntött az Audi, hogy még maradt. Na majd talán jövőre összejön a Porsche visszatérése, lesz idejük befejezni a programot addig. Remélem a Nissan vagy a Lotus elviszi a pechvogel Webber-t. Hátha sikerülne végre kiutazni is.
És persze a SGP is hatalmas versenyt hozott ismét.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 9 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Jah, és a Forma-1-esek példát vehetnének arról, hogy nem feltétlen muszáj egymást baszogatni a verseny után, lehet örülni is a jó versenynek is.Schleck
Forma1-ben van 20 verseny egy évben, ez pedig a verseny, egy ünnepnap. Összehasonlíthatatlan.JayB
MotoGP-re gondoltam.

több mint 9 éve
JéBé Green Bay Packers 6 631
Jah, és a Forma-1-esek példát vehetnének arról, hogy nem feltétlen muszáj egymást baszogatni a verseny után, lehet örülni is a jó versenynek is.Schleck
Forma1-ben van 20 verseny egy évben, ez pedig a verseny, egy ünnepnap. Összehasonlíthatatlan.
több mint 9 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Megérte a Le Mans végéről átkapcsolni a MotoGP-re. Nem tudom mikor láttam utoljára ekkora futamot!Schleck
Marquez egyszerűen hihetetlen,még akkor is ha most volt egy kis szerencséje is. Pedrosa is tettszett nem is tudom mikor láttam utoljára ilyennek talán még tavaly év elején a sérülése előtt,vagy inkább 2012ben. Rossi is szépen nyeri visszafelé a régi formáját lassan féltávnál vagyunk és talán már nem elhamarkodott mondani hogy idén egyértelműen közelebb került az élmezőnyhöz. Reménykedem hogy egy két győzelem is összejön neki még idén.Lorenzo nekem viszont továbbra is talány. Az előző Mugelloi futamot leszámítva semmi köze a top3hoz eddig idén,kb pont azt látjuk most tőle mint amit tavaly Rossitól.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 9 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Jah, és a Forma-1-esek példát vehetnének arról, hogy nem feltétlen muszáj egymást baszogatni a verseny után, lehet örülni is a jó versenynek is.

több mint 9 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Megérte a Le Mans végéről átkapcsolni a MotoGP-re. Nem tudom mikor láttam utoljára ekkora futamot!

több mint 9 éve
BCS Indianapolis Colts 282
Komolyan mondom, hát ez már égő a Toyotának...ekkora esélyt is el tudnak kúrni, mintha a Peugeot-ot látnám...Jövőre már a Porsche lesz a domináns erő mindenki meglássa.
Amennyi pénz elszórtak feleslegesen az F1-re, ahhoz képest most meg aprópénzt költenek a WEC programra, az Audihoz és a Porschéhoz képest...

Tudom, hogy a TMG-nél már nem dolgozik annyi ember, meg kiadják a létesítményeiket másoknak...de akkor is, ez így lófing...az Audi meg köszöni szépen, és megnyerik egy zöld autóval...
több mint 9 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Idén először nem Marquez a poleban. Kíváncsi vagyok hogy a győzelmi szériáját is meg tudja e szakítani valaki. Rossi tempója biztató volt Mugelloban és most nem is a negyedik sorból indul,Lorenzo talán végre vissztért tavalyi formájához,és persze a poleman Pedrosa is okozhat meglepetést. Bassza meg hogy tanulni kell de lehet azt a 40 percet valahogy bezsúfolom holnap....

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 9 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
Holnap Digisport1 19 óra!!!!!!!!!!
több mint 9 éve
JéBé Green Bay Packers 6 631
Úgy néz ki végre ismét verseny lesz Le Mans-ban. A nagy áltatás amit a Porsche bevezetett kifizetődő lesz meglássátok. Csak a Viper mennydörgése hiányzik!gaben
Meg egy LMP1-es Ferrari Alonsoval 😊)
több mint 9 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 855 — Deion Sanders for president!
Úgy néz ki végre ismét verseny lesz Le Mans-ban. A nagy áltatás amit a Porsche bevezetett kifizetődő lesz meglássátok. Csak a Viper mennydörgése hiányzik!

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 9 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 325 — Invisible man
Évek óta kedvelem Massát, nagyon sajnálom, hogy anno nem nyerte meg a VB címet. A rajtjai valóban frenetikusak. Itt szerintem sima versenybaleset történt, mert habár Perez elkezdett balra menni, de Massa meg belegyezett jobbra, ergo ugyanúgy ő is hibás. Az, hogy nem büntették meg, az talán annak köszönhető, hogy ne vegyék el a kedvet az előzési próbálkozástól.

„Nézzék meg azt a kanyart, és látni fogják, hogy Massa ráhúzta a Williamst Sergióra – mondta Otmar Szafnauer csapatigazgató. – Massa a belső ív felé indult el, de rájött, hogy nem fog tudni előzni, vissza akart menni kívülre az ideális ívre, és ekkor találta el az autónkat. Nézzük meg, hány előzés történt a versenyen az egyes kanyarban a belső íven! Ja, hogy egy sem? Épp azért, mert ott nem lehet előzni."

Habár védi a mundér becsületet, azért van némi igazsága, egyrészt a ráhúzásban, másrészt, hogy hol akart elfordulni Massa anélkül, hogy bárkivel is összeérjen!? Plusz Rob Smedley azon akadt fent, hogy Perez két körrel előbb szólt, hogy rossz a fékje, de nem állt ki (teszem hozzá ahogy Rosberg sem) . Tehát Massa jól tudta egy gyengébb fékkel rendelkezőt akar leelőzni, de nem vette figyelembe.

Ha a hibákat összevetjük, akkor Perez balra mozgott (1 hiba), míg Massa belegyezett jobbra (1 hiba), nem vette figyelembe az infót, hogy Pereznek nem hatékonyak a fékjei (+1) és ha hiszünk Szafnauer-nek, akkor bement belülre, ahol szűk volt a hely, akkor +1.Tony
Én még hozzátennék annyit, hogy ugye egy irányváltás belefér a pozíció védésébe (természetesen nem akkor mikor valaki 10 centire mellette autókázik).


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 9 éve
Tony New Orleans Saints Notre Dame Fighting Irish 885 — 'Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!" '
Tudom hogy elfogult vagyok ,de valami oka csak van hogy nem Massát meszelték el.

Azt hogy csak egy közepes pilóta azt aláírom, nem 1-2 jobb pilóta van nála, de azt hogy kiélezett szituációkban bénázna azt nem mondanám egyértelműen. A mezőny legjobb rajtolója már évek óta, pedig az elég kiélezett szituáció szerintem.
Sajnálom hogy ez a verseny így alakult, annak ellenére hogy nem büntették meg szerintem ő is benne volt. Remélem azért még lesz rá lehetősége hogy dobogóra álljon, ez a kocsi klasszisokkal jobb mint a ferka, jó döntés volt elhagyni a süllyedő/süllyedt hajót.eaglesmcnabb
Évek óta kedvelem Massát, nagyon sajnálom, hogy anno nem nyerte meg a VB címet. A rajtjai valóban frenetikusak. Itt szerintem sima versenybaleset történt, mert habár Perez elkezdett balra menni, de Massa meg belegyezett jobbra, ergo ugyanúgy ő is hibás. Az, hogy nem büntették meg, az talán annak köszönhető, hogy ne vegyék el a kedvet az előzési próbálkozástól.

„Nézzék meg azt a kanyart, és látni fogják, hogy Massa ráhúzta a Williamst Sergióra – mondta Otmar Szafnauer csapatigazgató. – Massa a belső ív felé indult el, de rájött, hogy nem fog tudni előzni, vissza akart menni kívülre az ideális ívre, és ekkor találta el az autónkat. Nézzük meg, hány előzés történt a versenyen az egyes kanyarban a belső íven! Ja, hogy egy sem? Épp azért, mert ott nem lehet előzni."

Habár védi a mundér becsületet, azért van némi igazsága, egyrészt a ráhúzásban, másrészt, hogy hol akart elfordulni Massa anélkül, hogy bárkivel is összeérjen!? Plusz Rob Smedley azon akadt fent, hogy Perez két körrel előbb szólt, hogy rossz a fékje, de nem állt ki (teszem hozzá ahogy Rosberg sem) . Tehát Massa jól tudta egy gyengébb fékkel rendelkezőt akar leelőzni, de nem vette figyelembe.

Ha a hibákat összevetjük, akkor Perez balra mozgott (1 hiba), míg Massa belegyezett jobbra (1 hiba), nem vette figyelembe az infót, hogy Pereznek nem hatékonyak a fékjei (+1) és ha hiszünk Szafnauer-nek, akkor bement belülre, ahol szűk volt a hely, akkor +1.
több mint 9 éve
Toca Minnesota Vikings 18 646 — Vikings fan
Tudom hogy elfogult vagyok ,de valami oka csak van hogy nem Massát meszelték el.

Azt hogy csak egy közepes pilóta azt aláírom, nem 1-2 jobb pilóta van nála, de azt hogy kiélezett szituációkban bénázna azt nem mondanám egyértelműen. A mezőny legjobb rajtolója már évek óta, pedig az elég kiélezett szituáció szerintem.
Sajnálom hogy ez a verseny így alakult, annak ellenére hogy nem büntették meg szerintem ő is benne volt. Remélem azért még lesz rá lehetősége hogy dobogóra álljon, ez a kocsi klasszisokkal jobb mint a ferka, jó döntés volt elhagyni a süllyedő/süllyedt hajót.eaglesmcnabb
Klasszisokkal ? 😀 Van benne egy jobb motor aztán annyi. Mondjuk a motor klasszisokkal jobb, de ehhez túl sok közük nincs.
több mint 9 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 422 — TODDHERREMANS79
Tudom hogy elfogult vagyok ,de valami oka csak van hogy nem Massát meszelték el.

Azt hogy csak egy közepes pilóta azt aláírom, nem 1-2 jobb pilóta van nála, de azt hogy kiélezett szituációkban bénázna azt nem mondanám egyértelműen. A mezőny legjobb rajtolója már évek óta, pedig az elég kiélezett szituáció szerintem.
Sajnálom hogy ez a verseny így alakult, annak ellenére hogy nem büntették meg szerintem ő is benne volt. Remélem azért még lesz rá lehetősége hogy dobogóra álljon, ez a kocsi klasszisokkal jobb mint a ferka, jó döntés volt elhagyni a süllyedő/süllyedt hajót.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 9 éve
Mingo Cleveland Browns 444 — Nagyon lufi..
Új rekord a TT-n.. ^ ^


több mint 9 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 462 — No one likes us, cause no one like us
Ez volt a Ferrari make it or break it versenye nem? 😀

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 9 éve
Tony New Orleans Saints Notre Dame Fighting Irish 885 — 'Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!" '
Pedig ebből nagyon szépen làtszik hogy Massa akár bemenni Perez mögé (legyezett jobbra) csak Perez a rossz fékek miatt jogosan hosszabb féktàvot vett. Mondjuk gyanús hogy ha mindenki rendes féktàvot vesz Massa belerohan Perezbe mert àllat tempóval érkezett. Vettel viszont óriás mákos mert ha oldalba kapja Massa ő jàr a legrosszabbul.Matthew99
Habár fáradt voltam, de mintha rémlene, hogy Perez szólt is, hogy nem működik 100%-osan a fékje, ergo Massának tudnia kellett, hogy hosszabb féktávokra kényszerül. Emellett valóban Massa is belegyezett jobbra, az ő mozdulata inkább volt "hirtelenebb", mint Perezé, a végén összeértek. Az is kérdéses, hogy Perez helyett nem-e Vettelt mészárolta volna le, ha továbbmegy.
Mindenesetre érdekes, hogy a tapasztalatlan Ricciardo valahogy meg tudta oldani, hogy az ugyancsak fékgondokkal küzdő Rosberg mellett épségben menjen el.
több mint 9 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 325 — Invisible man
Elsőre Massa-t szídtam én is, de ezt így megnézve minimum közös balfarkság:

 vine.co/v/MD0BgJYVeam
NB2
Pedig ebből nagyon szépen làtszik hogy Massa akár bemenni Perez mögé (legyezett jobbra) csak Perez a rossz fékek miatt jogosan hosszabb féktàvot vett. Mondjuk gyanús hogy ha mindenki rendes féktàvot vesz Massa belerohan Perezbe mert àllat tempóval érkezett. Vettel viszont óriás mákos mert ha oldalba kapja Massa ő jàr a legrosszabbul.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 9 éve
NB2 New England Patriots 21 934 — nabege2@yahoo.com
Elsőre Massa-t szídtam én is, de ezt így megnézve minimum közös balfarkság:

https://vine.co/assets/images/meta/vine_screencap-0b4ef888c2882624abcca774862cde77.png
Vine
The entertainment network where videos and personalities get really big, really fast. Download Vine to watch videos, remixes and trends before they blow up.


Jah és Button:

 www.motorsportal.hu/forma1/button-egy-tiszta-versenyen-nem-lettem-volna-negyedik-c56210.html#.U5VD_NTurD0
több mint 9 éve
JéBé Green Bay Packers 6 631
több mint 9 éve
JéBé Green Bay Packers 6 631
Ezt nem is értem mit néztek. Massa simán csont nélkül benézte a távolságot és neki ment Perez bal-hátsójának. Hol volt ott hirtelen irányváltás??????? Hálát adhatnak Istennek, hogy Vettel-lel nem futottak össze mert akkor kérdéses, hogy a 3-ból hány marad életben. Drukkoltam kicsit Massának de tényleg lúzer szegény, helyében nem kockáztatnám az életemet már mert a végén baj lesz.... (tudom ez nem így működik).

A másik egy kérdés, miért Rikkardó és nem Rikkiardó ha ott az- az i betű vagy van olyan, hogy néma i 😛 😀????dande
Olasz-ausztrál, eredetielg Riccsiárdó lenne, de Ausztráliában ez a kiejtés a többieknek problémát okozott így lett belőle Rikkárdó.
több mint 9 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 475 — Bears & Illinois fan
Ezt nem is értem mit néztek. Massa simán csont nélkül benézte a távolságot és neki ment Perez bal-hátsójának. Hol volt ott hirtelen irányváltás??????? Hálát adhatnak Istennek, hogy Vettel-lel nem futottak össze mert akkor kérdéses, hogy a 3-ból hány marad életben. Drukkoltam kicsit Massának de tényleg lúzer szegény, helyében nem kockáztatnám az életemet már mert a végén baj lesz.... (tudom ez nem így működik).

A másik egy kérdés, miért Rikkardó és nem Rikkiardó ha ott az- az i betű vagy van olyan, hogy néma i 😛 😀????dande
Azért mert ő így ejti, ezt már korábban tisztázták.

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 428 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ezt nem is értem mit néztek. Massa simán csont nélkül benézte a távolságot és neki ment Perez bal-hátsójának. Hol volt ott hirtelen irányváltás??????? Hálát adhatnak Istennek, hogy Vettel-lel nem futottak össze mert akkor kérdéses, hogy a 3-ból hány marad életben. Drukkoltam kicsit Massának de tényleg lúzer szegény, helyében nem kockáztatnám az életemet már mert a végén baj lesz.... (tudom ez nem így működik).

A másik egy kérdés, miért Rikkardó és nem Rikkiardó ha ott az- az i betű vagy van olyan, hogy néma i 😛 😀????
több mint 9 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 475 — Bears & Illinois fan
Vettel most borítja rá az asztal a csapatra...NB2
Ja, Webber is érezte így egy párszor.......

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png