Autó- és motorsportok

18 feliratkozó

több mint 9 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 352 — TODDHERREMANS79
A kutyaütő Massa. Mit keres még a forma 1-ben!

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 9 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
Szerintem ezzel már kicsit elkéstek!
több mint 9 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 290 — Invisible man
 sportgeza.hu/forma1/2014/06/20/f1_allorajt_biztonsagi_autos_szakasz_f1_allorajt_biztonsagi_autos_szakasz_utan_es_mestersegesen_szikrazo_kocsik/

Mesterséges szikrázás, megafaszom, attól majd biztosan izgalmas futamok lesznek és nőni fog a nézettség...somoskovig
Lesz majd itt lángcsóva, konfettieső meg minden amitől a másik nem lát 😊 Szóval akkor ebből a cikkből az derül ki, hogy több karambolt akarnak csak azt azért mégse lehet mondani?


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 9 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 733 — 49ers GM
 sportgeza.hu/forma1/2014/06/20/f1_allorajt_biztonsagi_autos_szakasz_f1_allorajt_biztonsagi_autos_szakasz_utan_es_mestersegesen_szikrazo_kocsik/

Mesterséges szikrázás, megafaszom, attól majd biztosan izgalmas futamok lesznek és nőni fog a nézettség...

több mint 9 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Köszi, de megnézem majd a teljes futamot felvételről ha hazaértem. Addig nem követem az ezzel kapcsolatos híradàsokat. 😊

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 9 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
De hogy nyaralni megyek és nem làtom a futamot. 😕
Bàr jobb is így Gordon szempontjàból.danyly
Az élet néha kegyetlen!😊
A Digi weblapjára fel szokták tenni az aktuális futam utolsó 10-15 percét.
Ha mást nem, ezt meg tudod majd nézni.
több mint 9 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
De hogy nyaralni megyek és nem làtom a futamot. 😕
Bàr jobb is így Gordon szempontjàból.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 9 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
Vasárnap 21:00 Digisport1 Nascar Sonoma Raceway!
több mint 9 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Megegyezett az új szponzorral 2016-ig Gordon. Most kékben virít a Panasonic támogatásával. Nekem így elsőre fura, de amúgy pofás. Mondjuk nekem a klasszikus Dupont-os festés volt a király.
danyly
Nem arról volt szó, hogyha Gordon 5×ös bajnok lesz, akkor azonnal visszavonul? Mi lesz, ha ez idén összejön? 😀😀iktriad
nem jön, mert danyly nézi a futamokat 😉

furcsa ez a kék szín, de meg lehet szokni. (mondjuk a kedvenc színem, még ha nem is ebben az árnyalatban😀)slowmotion
Utóbbi kettőt nem is néztem. 😕

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 466 — Cowboys fan
Megegyezett az új szponzorral 2016-ig Gordon. Most kékben virít a Panasonic támogatásával. Nekem így elsőre fura, de amúgy pofás. Mondjuk nekem a klasszikus Dupont-os festés volt a király.
danyly
Nem arról volt szó, hogyha Gordon 5×ös bajnok lesz, akkor azonnal visszavonul? Mi lesz, ha ez idén összejön? 😀😀iktriad
nem jön, mert danyly nézi a futamokat 😉

furcsa ez a kék szín, de meg lehet szokni. (mondjuk a kedvenc színem, még ha nem is ebben az árnyalatban😀)
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 779 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Megegyezett az új szponzorral 2016-ig Gordon. Most kékben virít a Panasonic támogatásával. Nekem így elsőre fura, de amúgy pofás. Mondjuk nekem a klasszikus Dupont-os festés volt a király.
danyly
Nem arról volt szó, hogyha Gordon 5×ös bajnok lesz, akkor azonnal visszavonul? Mi lesz, ha ez idén összejön? 😀😀
több mint 9 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Megegyezett az új szponzorral 2016-ig Gordon. Most kékben virít a Panasonic támogatásával. Nekem így elsőre fura, de amúgy pofás. Mondjuk nekem a klasszikus Dupont-os festés volt a király.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 9 éve
JéBé Green Bay Packers 6 607
Maldonado 😀
több mint 9 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Hajrá Schumi!
Ma 4-0-ra nyert a német válogatott, és a rekorder Forma-1-es bajnok is elkezdi a felépülési "harcot".
Sok sikert hozzá.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 9 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 462 — No one likes us, cause no one like us
Nagy lájk, reméljük tud is magáról.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 9 éve
Törölt felhasználó
Schumacher felébredt a kómából.Beki
Remélhetőleg igaz, és most már felépül!gaben
Menedzsere adott ki egy közleményt a médiának.
több mint 9 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 810 — Deion Sanders for president!
Schumacher felébredt a kómából.Beki
Remélhetőleg igaz, és most már felépül!

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 9 éve
Tony New Orleans Saints Notre Dame Fighting Irish 885 — 'Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!" '
NSO is lehozta, a Bild címlapjával együtt, Sabine Kehm közleményben megerősítette.
több mint 9 éve
JéBé Green Bay Packers 6 607
Az F1-live nem a világ leghivatalosabb oldala de talán!
 www.f1-live.hu/bulvar/breking-schumacher-felebredt-es-kommunikal-a-kornyezetevel/

szerk: boxutca is lehozta már.
több mint 9 éve
Törölt felhasználó
Schumacher felébredt a kómából.
több mint 9 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 810 — Deion Sanders for president!
Jól döntött az Audi, hogy még maradt. Na majd talán jövőre összejön a Porsche visszatérése, lesz idejük befejezni a programot addig. Remélem a Nissan vagy a Lotus elviszi a pechvogel Webber-t. Hátha sikerülne végre kiutazni is.
És persze a SGP is hatalmas versenyt hozott ismét.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 9 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Jah, és a Forma-1-esek példát vehetnének arról, hogy nem feltétlen muszáj egymást baszogatni a verseny után, lehet örülni is a jó versenynek is.Schleck
Forma1-ben van 20 verseny egy évben, ez pedig a verseny, egy ünnepnap. Összehasonlíthatatlan.JayB
MotoGP-re gondoltam.

több mint 9 éve
JéBé Green Bay Packers 6 607
Jah, és a Forma-1-esek példát vehetnének arról, hogy nem feltétlen muszáj egymást baszogatni a verseny után, lehet örülni is a jó versenynek is.Schleck
Forma1-ben van 20 verseny egy évben, ez pedig a verseny, egy ünnepnap. Összehasonlíthatatlan.
több mint 9 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Megérte a Le Mans végéről átkapcsolni a MotoGP-re. Nem tudom mikor láttam utoljára ekkora futamot!Schleck
Marquez egyszerűen hihetetlen,még akkor is ha most volt egy kis szerencséje is. Pedrosa is tettszett nem is tudom mikor láttam utoljára ilyennek talán még tavaly év elején a sérülése előtt,vagy inkább 2012ben. Rossi is szépen nyeri visszafelé a régi formáját lassan féltávnál vagyunk és talán már nem elhamarkodott mondani hogy idén egyértelműen közelebb került az élmezőnyhöz. Reménykedem hogy egy két győzelem is összejön neki még idén.Lorenzo nekem viszont továbbra is talány. Az előző Mugelloi futamot leszámítva semmi köze a top3hoz eddig idén,kb pont azt látjuk most tőle mint amit tavaly Rossitól.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 9 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Jah, és a Forma-1-esek példát vehetnének arról, hogy nem feltétlen muszáj egymást baszogatni a verseny után, lehet örülni is a jó versenynek is.