Autó- és motorsportok

18 feliratkozó

több mint 7 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
 www.gphirek.hu/f1/20160926-f1-2017-oszen-kezdhetik-a-bontast-a-hungaroringen-a-motogp-vel-meg-nem-targyalnak.html
Én örülnék neki a legjobban ha ebből valamennyi igaz.

több mint 7 éve
NB2 New England Patriots 21 894 — nabege2@yahoo.com
 resources.motogp.com/files/results/2016/ARA/MotoGP/RidersPerformance.pdf?v1_e0e2a5ce
Ha ezt nézitek 5 győzelem a yamahának és 5 a hondának. Tisztán látszik, hogy nem a motorral van a gond.
több mint 7 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 308 — #NoStress
Sajnos Rossi ezzel a motorral esélytelen a címre.
gaben
Szerintem itt én vagyok az egyik legnagyobb Rossi drukker, de ezzel most nem tudok egyet érteni(sajnos). Ebben bizony vastagon benne van az öreg is. Texasba eldobta a vasat, egy dobogóra szerintem simán jó lett volna ott is, az Assenben lenullázott versenyt meg gondolom említenem sem kell, ott 25 pont ment a levesbe.
Egyáltalán nem lehet azt mondani ami mondjuk volt 2014ben, hogy dominált a Honda meg Marquez. Ha másból nem ez az idei 8 különböző futamgyőztesből is látszik. Baromi kiegyensúlyozott most a mezőny, Marquez pedig eddig egy kivétellel minden hétvégéjéből kihozta a a maximumot, legyen az egy ötödik hely egy dobogó vagy éppen egy győzelem. Rossi erre idén nem volt képes, ezért van ötven pontos hátránya, nem a motor miatt.
Amare
Igaza van Gabennak. Ezen a Yamahán idén valamit nagyon elkúrtak. Rossi mindent kihoz ebből a gépből, de nem az igazi.
Coolearie
Ennek ellenére nem a motoron múlik.
Koca Rossi-fanként mondom, hogy valóban nem tökéletes a gép, de annyira nem is szar, hogy ettől függetlenül ne lehetne többet kihozni belőle.

több mint 7 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Sajnos Rossi ezzel a motorral esélytelen a címre.
gaben
Szerintem itt én vagyok az egyik legnagyobb Rossi drukker, de ezzel most nem tudok egyet érteni(sajnos). Ebben bizony vastagon benne van az öreg is. Texasba eldobta a vasat, egy dobogóra szerintem simán jó lett volna ott is, az Assenben lenullázott versenyt meg gondolom említenem sem kell, ott 25 pont ment a levesbe.
Egyáltalán nem lehet azt mondani ami mondjuk volt 2014ben, hogy dominált a Honda meg Marquez. Ha másból nem ez az idei 8 különböző futamgyőztesből is látszik. Baromi kiegyensúlyozott most a mezőny, Marquez pedig eddig egy kivétellel minden hétvégéjéből kihozta a a maximumot, legyen az egy ötödik hely egy dobogó vagy éppen egy győzelem. Rossi erre idén nem volt képes, ezért van ötven pontos hátránya, nem a motor miatt.
Amare
Igaza van Gabennak. Ezen a Yamahán idén valamit nagyon elkúrtak. Rossi mindent kihoz ebből a gépből, de nem az igazi.

több mint 7 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 066 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Sajnos Rossi ezzel a motorral esélytelen a címre.
gaben
Szerintem itt én vagyok az egyik legnagyobb Rossi drukker, de ezzel most nem tudok egyet érteni(sajnos). Ebben bizony vastagon benne van az öreg is. Texasba eldobta a vasat, egy dobogóra szerintem simán jó lett volna ott is, az Assenben lenullázott versenyt meg gondolom említenem sem kell, ott 25 pont ment a levesbe.
Egyáltalán nem lehet azt mondani ami mondjuk volt 2014ben, hogy dominált a Honda meg Marquez. Ha másból nem ez az idei 8 különböző futamgyőztesből is látszik. Baromi kiegyensúlyozott most a mezőny, Marquez pedig eddig egy kivétellel minden hétvégéjéből kihozta a a maximumot, legyen az egy ötödik hely egy dobogó vagy éppen egy győzelem. Rossi erre idén nem volt képes, ezért van ötven pontos hátránya, nem a motor miatt.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 7 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 844 — Deion Sanders for president!
Sajnos Rossi ezzel a motorral esélytelen a címre.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 7 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 534
kezd az az érzésem lenni, hogy hiba volt odaadni Truex Jr.-nak azt a Toyotát. 😄
több mint 7 éve
NB2 New England Patriots 21 894 — nabege2@yahoo.com
Viszont ez a DTM tömény dögunalom, tele team-orderekkel😕
több mint 7 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Én megint nem csalódtam az elmúlt bő 4 órában..😊😊

több mint 7 éve
NB2 New England Patriots 21 894 — nabege2@yahoo.com
Moto3: valóban Binder megérdemelte. Kb 15 versenyzőt tudok mondani aki ebben az évben harcolt a futam dobogókért, de kb Binder volt az egyedüli állandó név. Tavaly Kent is így tolta, csak aztán átment védekezőbe, ami szerintem tök hülyeség volt. Ő is nyerhette volna ilyen dominanciával. Jah maga verseny a szokásos bitang jó volt!
Moto2: A szokásos verseny😊 Volt, de nem az igazi😊 Az viszont vicces volt, hogy a VB pontverseny vezetője a 6-10 hely között szórakozott!
MotoGP: jó volt a verseny eleje, főleg mert MM hibázott, de aztán szépen agyonverte a mezőnyt! Vinales nagyon jó volt sajnálom, hogy volt egy hibája (szpíkerek nem vették észre, pedig pont Rossi kamerájából jól látszott, hogy hátul kicsúszik). Rossit én sem értettem, simán gyorsabb volt, én az utolsó körben az elején előztem volna és a hosszú egyenesig kiépítettem volna annyi előnyt ami elég lett volna. Még nem dőlt el a vb cím, de eléggé MM-nek áll szerencsére😊 Crutchlownak gratula, azért nem kis neveket előzött meg!
több mint 7 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 066 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Na ezzel tényleg csak a matematikai esély mardt már sajna... Marquez egyszerűen egy fokozattal feljebb volt végig ezen a hétvégén mindenkinél.
A második helyért viszont még izgalmas csata lehet, elhamarkodott volt most ez az utolsó manőver Rossitól, kb esélytelen volt onnan, nem is értem miért ott próbálkozott. Kár érte mert amugy Lorenzot lett volna esély elkapni. Van még négy futam, az előny egyelőre az olasznál, jó lenne ha a legjobb Yamahásként tudná zárni az évet.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 7 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 066 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Binder bajnok, a második hellyel. Nagyon megérdemelte, elképesztően összeszedett és mentálisan erős szezon volt ez tőle. Rengeteg a végletekig kiélezett, szoros versenyt nyert meg idén, a nagy előny is ebből lett(meg persze egy kis szerencse Navarro sérülésével), nem egy űrtechnikával nyerte hülyére magát.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 7 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Gratula Bindernek!

több mint 7 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Hayden mit úszott meg. Instant lábtörés lett volna ha eltalálja a motor őt..
Coolearie
De ahogy jósoltam, abszolut non-factor Hayden.
Eddig nagyon Marqueznek áll a zászló, kíváncsi vagyok tud e Rossi hozni valamit rajta az időmérőn, na meg persze holnap a futamon.
Binder ha holnap bejön első vagy második helyen bajnok. 4 futammal a vége előtt. Nem emlékszem mikor nyert valaki ekkora fölénnyel utoljára a legkissebbeknél( Bautista 2006?).
Amare
Passz, de Marqurz keményen nyitott az időmérő..Rögtön 1:47:117 😀

több mint 7 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 066 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Hayden mit úszott meg. Instant lábtörés lett volna ha eltalálja a motor őt..
Coolearie
De ahogy jósoltam, abszolut non-factor Hayden.
Eddig nagyon Marqueznek áll a zászló, kíváncsi vagyok tud e Rossi hozni valamit rajta az időmérőn, na meg persze holnap a futamon.
Binder ha holnap bejön első vagy második helyen bajnok. 4 futammal a vége előtt. Nem emlékszem mikor nyert valaki ekkora fölénnyel utoljára a legkissebbeknél( Bautista 2006?).

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 7 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Hayden mit úszott meg. Instant lábtörés lett volna ha eltalálja a motor őt..

több mint 7 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Jövőévi futamok..Még mindig sajnálom hogy a Hungaroring nincs benne, pedig eléggé híres pálya..😊
A Spanyol futamokról meg inkább nem mondok semmit. 4et berakni csak azért mert a Dorna is Spanyol. Vicc.
1 26/03 Qatar* Losail International Circuit
2 09/04 Republica Argentina Termas de Río Hondo
3 23/04 Americas Circuit of The Americas
4 07/05 Spain Circuito de Jerez
5 21/05 France Le Mans
6 04/06 Italy Autodromo del Mugello
7 11/06 Catalunya Barcelona-Catalunya
8 25/06 Netherlands TT Circuit Assen
9 16/07 Germany Sachsenring
10 06/08 Czech Republic Automotodrom Brno
11 13/08 Austria Red Bull Ring - Spielberg
12 27/08 Great Britain** Silverstone
13 10/09 San Marino e della Riviera di Rimini Misano World Circuit Marco Simoncelli
14 24/09 Aragon MotorLand Aragon
15 15/10 Japan Twin Ring Motegi
16 22/10 Australia Phillip Island
17 29/10 Malaysia** Sepang International Circuit
18 12/11 Comunitat Valenciana Comunitat Valenciana - Ricardo Tormo

több mint 7 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 066 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Hayden fogja helyettesíteni Millert az Aragoni futamot. Ez igen! Várós
Coolearie
Minden tisztelettel, nem hiszem hogy sok vizet fog zavarni. Legjobb esetben megveri a szintén sérült Rabatot.
Borzasztó gyenge az a Honda, Crutchlow gépétől is nagyon messze van. Ráadásul - fogalmazzunk így - Hayden is túl van már a karrierje csúcsán.
Amare
Nyilván.
Csak azért még is jó lesz látni egy régi motorost. 😊
Valóban sok különbség van a három RC213V között, már-már kategória szinttel. De persze ez a gyári fejlesztéseknek is köszönhető, illetve a fejlesztési csomagokkal hogy ki mit kap.
Coolearie
Illetve Marquez még egy plusz faktor a HRC-nek, nézzük meg ha az eredményeikböl levonjuk a spanyol versenyeit,Crutch Pedro és Jackass 1-1 győzelmét leszámítva, még a top5be se nagyon jutnak be.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 7 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 844 — Deion Sanders for president!
A Király most már tényleg elzavarhatná ezt a két fakezűt....

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 7 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Hayden fogja helyettesíteni Millert az Aragoni futamot. Ez igen! Várós
Coolearie
Minden tisztelettel, nem hiszem hogy sok vizet fog zavarni. Legjobb esetben megveri a szintén sérült Rabatot.
Borzasztó gyenge az a Honda, Crutchlow gépétől is nagyon messze van. Ráadásul - fogalmazzunk így - Hayden is túl van már a karrierje csúcsán.
Amare
Nyilván.
Csak azért még is jó lesz látni egy régi motorost. 😊
Valóban sok különbség van a három RC213V között, már-már kategória szinttel. De persze ez a gyári fejlesztéseknek is köszönhető, illetve a fejlesztési csomagokkal hogy ki mit kap.

több mint 7 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 066 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Hayden fogja helyettesíteni Millert az Aragoni futamot. Ez igen! Várós
Coolearie
Minden tisztelettel, nem hiszem hogy sok vizet fog zavarni. Legjobb esetben megveri a szintén sérült Rabatot.
Borzasztó gyenge az a Honda, Crutchlow gépétől is nagyon messze van. Ráadásul - fogalmazzunk így - Hayden is túl van már a karrierje csúcsán.

Szerkesztette: Cowboykarcsi90

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 7 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
FunFact:
#OnThisDay in 2005 at Motegi, Gabor Talmacsi on Red Bull KTM GP125 took his 1st ever pole #125cc Japanese Grand Prix

több mint 7 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 534
A Sprint Cup Series Chase első versenye elég langyosra sikerült, kicsit az az érzésem volt végig, hogy senki nem mer kockáztatni a legkisebb mértékben sem. Kivéve Harvickot, aki az elején nagyon keményen tolta, de aztán ahogy kell, meg is szívta és végül körhátrányban maradt.

Truex Jr. nyert, mondanám hogy megérdemelte, de mint kiderült, a Toyotája megbukott a verseny utáni lézeres ellenőrzésen. Szóval ez így tré, de legalább a legtöbb kört vezető Johnson Chevyje is szabálytalannak bizonyult. Ez alap -15 pont + pénzbüntetés, de Truexnél ez nem jelentene semmit, szóval kíváncsi vagyok, milyen büntetést kap (a biztos továbbjutása nincs veszélyben).

Elliottnak négy körön múlt az első W, ha nincs az a kései caution, akkor behúzza. Fiatalok közül Blaney 4. helye nagyszerű, és végre Bowmannek is kijött a vége, karrierje első Top10-es helyezését érte el.

Hamlin karrier legjobb kilencedik egymás utáni Top10-es helyezés, pedig most még motorgondokkal is küzdött, de szerencsére be tudta hozni a Camryt.

Következik New Hampshire, remélhetőleg kicsit agresszívabb versenyzőkkel.
több mint 7 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Hayden fogja helyettesíteni Millert az Aragoni futamot. Ez igen! Várós

több mint 7 éve
Tony New Orleans Saints Notre Dame Fighting Irish 885 — 'Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!" '
Ebben az F1-es futamban sem kellett csalódnom, újfent jót tudtam szundítani rajta.