Autó- és motorsportok

18 feliratkozó

több mint 7 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 309 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Talán az egyik legszínesebb, legfordulatosabb szezont láthattam a MotoGP szériában.
Jövőre ugyanitt srácok!
Coolearie
nem, a Spíleren

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 7 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 341 — . . .
Talán az egyik legszínesebb, legfordulatosabb szezont láthattam a MotoGP szériában.
Jövőre ugyanitt srácok!

több mint 7 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 810 — Deion Sanders for president!
egy hete be akartam már írni, hogy a Lada is kiszáll a wtcc-ből
viccbajnokság lesz ez, nem világbajnokság
NB2
a world championship eddig is erős túlzás volt

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 7 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 341 — . . .
A Volkswagen meg a WRC-ből száll ki.

több mint 7 éve
NB2 New England Patriots 21 796 — nabege2@yahoo.com
egy hete be akartam már írni, hogy a Lada is kiszáll a wtcc-ből
viccbajnokság lesz ez, nem világbajnokság
több mint 7 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 341 — . . .
Jó látni a nagykategóriában az új KTMet. 😊

több mint 7 éve
Tony New Orleans Saints Notre Dame Fighting Irish 885 — 'Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!" '
Mostanában az egyetlen, aki színt visz ebbe a spórolós, gombnyomásra előzős, elkényelmesedett, hisztis k...kkal teletűzdelt F1-be, az Max "Nem normális" Verstappen. A vasárnapi verseny is ő miatta hangos és nem Lewis "Főpózer" Hamilton és nem Nico "Én csak a saját dolgomra koncentrálok" Rosberg "csatája" miatt (ami szokás szerint elmaradt).
Azt valahogy nem értem hogyha valaki levág egy sikánt úgy, hogy közben nem előzik meg az, hogy nem számít előnyszerzésnek egyik esetben és hogy számít annak a másik esetben? Szerintem ilyen téren nincs különbség a két eset között, mert ha Hamiltonnak mindenáron a pályaíven kellett volna maradnia, akkor pozíciót veszít így meg maradt az első helyen. Így igencsak köcsögség, hogy egyik megnyerheti a versenyt, de a másik adja át a dobogót. Lehet mondani, hogy Verstappen nem volt sportszerű, de a legnagyobb sportszerűtlenséget és csalást a versenybírók követik el a kivételezésekkel.
Vettel büntetése meg brilliáns. Pont az kapja a legelső ilyen büntetést aki a leghangosabban rinyált amiatt, hogy legyen, frenetikus. Ez nem más mint mérhetetlen képmutatás, mert ugye hogy ő is alkalmazza ezt a módszert, ha a szükség úgy kívánja.
Összességében persze egy újabb unalmas és sz..r futam volt, de a vége legalább tartogatott egy kis show-t. Persze tiltsuk el azt, aki felpaprikázta a hangulatot, mert úgy az egész futamot lehet átaludni, nemcsak a háromnegyedét. 😀

Kiegészítés: Verstappen büntetése. Választhatott, hogy átadja a pozíciót vagy bevállalja a büntetést ha kap. Ő utóbbit választotta. Nem adta vissza a helyét és megkapta érte az 5 másodpercet. Ez olyan mint a motor/váltó csere. Ott se az van ha elfogy a motor akkor kizárják a csapatot, hanem lehet motort cserélni, ha bevallalja a csapat a büntetést érte. Aki bevallalja és kicserélni megkapja érte a büntetést és rajthoz áll és keverheti a sz.t is akár. Itt is ez történt, bevállalta a büntetést és versenyzett tovább. Ettől függetlenül senki nem mondta Vettelnek hogy a kisírt szabályt megszegve védekezzen.

Szerkesztette: Tony
több mint 7 éve
NB2 New England Patriots 21 796 — nabege2@yahoo.com
Rea-Sykes nekem olyan mint Hamilton-Rosberg. Mondom ezt úgy, hogy az SBK azért a legutolsó nálam nézettségben, de nekem valahogy ez jött le😊
több mint 7 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 341 — . . .
@NB2: Hmm az a Moto3 érdekesnek hangzik. Nem voltam otthon nrm tudtam egyiket sem megnézni, most néztem meg reggel a nagykategóriát. Epic season
@Mikey: Szépen összerakta a szezont, megérdemli..😊

több mint 7 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 426
Közben superbike-ban Jonathan Rea megvédte VB címét. 😊

több mint 7 éve
NB2 New England Patriots 21 796 — nabege2@yahoo.com
Senki nem nézte a motorversenyt?😊 Mondjuk elég felejthető volt...
Moto3: haver azt mondta: roncsderbi. Hát tényleg az volt, ennyi bukást és erre egy kisebb bukás után meg piros? Sajnálom, mert ez is egy jó pálya, de mikor a fél mezőny kiesik ez van. Amikor 4-en estek ki egy kanyarban egymás után, az durva volt!
Moto2: a szokásos dögunalom, de Zarco megérdemelte, pont a végén volt a legerősebb
Motogp: És megvan a 9.! MM elég szenya, most dobálja el a gépet, mikor már nem fontos. Lorenzo szépen kibekkelte, de azért ez röhej, hogy esőben ennyire ergya. Kíváncsi leszek Valenciában mi lesz, mert a lényegi kérdések eldőltek, jó lenne egy jó versennyel lezárni a szezont.

Forma1: undorító amit a verseny alatt után műveltek. Nem értettem már az elején, hogy Hamit miért nem büntették, de ami aztán a Vettel-Verstappen-Ricciardo esetet övezte, az már inkább szánalmas.
több mint 7 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 426
JJ hogy kapja be
érdekes egy záró futam lesz
gaben
nem semmi sztori lenne ha begyűjtené a hetediket. a kövi két héten azt hiszem sokat fognak erről beszélni.

Szerkesztette: Mikey
több mint 7 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 810 — Deion Sanders for president!
JJ hogy kapja be
érdekes egy záró futam lesz

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 7 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 860
Verstappen nem normális, nem lenne szabad engedni versenyzni ilyen éretlenül.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 7 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 810 — Deion Sanders for president!
Jó látni a Királyt!!!

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 7 éve
NB2 New England Patriots 21 796 — nabege2@yahoo.com
Rosberg nagyon szenved, félek sokat bukik ezen a hétvégén
ráadásul a ferkák és a redbullok is megelőzhetik, ez nem az a pálya ahol tök sima merci 1-2 néz ki
több mint 7 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 341 — . . .
Oppa, Oppa
Dovi az első 😊
Viszont Isten Éltessen Harcos a 31. Születésnapodon! 5.hely is jó dolog!

Szerkesztette: Coolearie

több mint 7 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 426
hát, Truexnek azok után, ahogy a szezonon meg az első körön át ment, ez nem éppen méltányos kiszálló.
slowmotion
Keselowski szintén.
több mint 7 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 471 — Cowboys fan
hát, Truexnek azok után, ahogy a szezonon meg az első körön át ment, ez nem éppen méltányos kiszálló.
több mint 7 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 341 — . . .
(egy dolog miatt örülök a Spílernek jövőre, az ilyen hajnali versenyeken tudom rögzíteni a upc box-on, nem kell várogatni rá, hogy valaki felrakja, de félek a PL baromi sok futamnál bekavar majd😕 )
NB2
Ugye ez most nem komoly? Jövőre nem a Digi fogja közvetíteni a Motort?
Coolearie
majdnem 2 hónapja tudott, szerintem még ide is be lett linkelve
 spilertv.hu/infopult/sajtokozlemeny/66_jegkorong-vilagkupa-nhl-es-motogp-a-spiler-tv-n.html
NB2
Ó a k....

több mint 7 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 426
Alig másfél óra múlva Hellmann's 500, nagyon bizsergek már. Változatlanul kreténségnek tartom hogy elimination race, de hát ez van, kell a totál lutri is a sportba. Sajnos Hamlinnek kvázi csak győzelemmel van esélye továbbmenni, azontúl csak akkor ha minden csillag úgy áll, hogy neki kedvezzen -- ez utóbbi esélytelen. Nagyon szar lenne, ha idén is 'Dega jelentené a végállomást. Megjósolni lehetetlen mi lesz, biztos lesz néhány álleesős-megkeresős történet. Debütál a #99-es autóban Ryan Reed, akit nagyon bírok, és egyébként kiváló restrictor plate versenyző is. Bízom benne hogy egy sikeres jövőbeni Cup Series karrier első felvonását láthatom ma tőle.
több mint 7 éve
NB2 New England Patriots 21 796 — nabege2@yahoo.com
(egy dolog miatt örülök a Spílernek jövőre, az ilyen hajnali versenyeken tudom rögzíteni a upc box-on, nem kell várogatni rá, hogy valaki felrakja, de félek a PL baromi sok futamnál bekavar majd😕 )
NB2
Ugye ez most nem komoly? Jövőre nem a Digi fogja közvetíteni a Motort?
Coolearie
majdnem 2 hónapja tudott, szerintem még ide is be lett linkelve
 spilertv.hu/infopult/sajtokozlemeny/66_jegkorong-vilagkupa-nhl-es-motogp-a-spiler-tv-n.html
több mint 7 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 341 — . . .
(egy dolog miatt örülök a Spílernek jövőre, az ilyen hajnali versenyeken tudom rögzíteni a upc box-on, nem kell várogatni rá, hogy valaki felrakja, de félek a PL baromi sok futamnál bekavar majd😕 )
NB2
Ugye ez most nem komoly? Jövőre nem a Digi fogja közvetíteni a Motort?

több mint 7 éve
NB2 New England Patriots 21 796 — nabege2@yahoo.com
Moto3: kár a sok bukásért, piszok jó verseny lett volna😕 (Quartararoval jól kicseszett a szabály) Az meg külön durva volt, hogy Binder után a vb pontverseny követői közül szinte mindenki kiesett!
Moto2: azon kevés versenyek egyike, mikor szerintem a hétvégén a Moto2 hozta a legjobb futamot. Ugye ismét áll amit Rinsről mondtam, pedig az utóbbi 2 versenyen elég lett volna 2 6. hely és simán harcban lehetne a vb címért
Motogp: jó, hogy Marquez most dobta el és nem múlt hétvégén😊 Azért Crutchlow fantasztikus idén, 2 futamgyőzelem tényleg ritkán adatik meg valakinek, aki kb nem is igazán küzd a vb címért.

(egy dolog miatt örülök a Spílernek jövőre, az ilyen hajnali versenyeken tudom rögzíteni a upc box-on, nem kell várogatni rá, hogy valaki felrakja, de félek a PL baromi sok futamnál bekavar majd😕 )
több mint 7 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 341 — . . .
🇬🇧 #35 !!
CAL CAL CAL CAL CAL #No1.

Szerkesztette: Coolearie