Autó- és motorsportok

18 feliratkozó

több mint 7 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 538 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
el sem hiszem… hajrá marquez

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 7 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 066 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
na lássuk 😊

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 7 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 538 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
végre a Talmácsi-"éra" után elkezdenék rendszeresen MotoGpt nézni, amúgyis követtem eddig is egy kicsit, szorítottam Marqueznek is, erre…

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 7 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 066 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Ez a sivatagi vízelvezetés nem az igazi 😀
Hát mindegy lesz ami lesz én várok..😊
Coolearie
vártunk majdnem egy fél évet ezt már kibirjuk 😊

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 7 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 538 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
el fognák napolni

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 7 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Ez a sivatagi vízelvezetés nem az igazi 😀
Hát mindegy lesz ami lesz én várok..😊

több mint 7 éve
NB2 New England Patriots 21 894 — nabege2@yahoo.com
Valaki aki komolyabban követi a Moto Gp-t, világosítson fel legyen szíves, hogy Vinales miért és hogy-hogy ennyivel gyorsabb mint Rossi?
Tavaly Lorenzo-val kb egy szinten volt Rossi és Lorenzo az egyik leggyorsabb, legjobb pilótaként van számon tartva. Ennyire fekszik Vinales-nek a motor, Rossi-nak pedig nem? köszönöm
Pep71
Gondolom fűti a lehetőség, Rossi meg sajnos öregszik. Amugy sem ma dől el a VB cím!
gaben
azért Rossi tavaly is sokszor elszúrta az edzést, de a futamon simán feljött még a 9. helyről a dobogóra

nah közben úgy látszik ma nem lesz verseny😕
több mint 7 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 066 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
zsír 😀 igy pont haza értem melóból 😀

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 7 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 538 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
csak nem tudnak elindulni 😕

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 7 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Ahj picskuba..😕

több mint 7 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Moto3-at sajnos átaludtam..😀
Moto2-ben idén szerintem Morbidellit nehezen fogják megverni, ez a Marc VDS Kalex most találta meg a "tökéletes" korrekciókat! A KTM nagyon bíztató, a sebesség viszont harmatgyenge. jöhet a nagykategória, ott remélem nem rajt-cél győzelem lesz 😊
UPDATE: Csepereg az eső...😀 Izgi.

Szerkesztette: Coolearie

több mint 7 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 538 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
jó kis verseny volt a Moto3-ban. ilyen kéne mindenhol, hogy többen esélyesek a győzelemre

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 7 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 844 — Deion Sanders for president!
Valaki aki komolyabban követi a Moto Gp-t, világosítson fel legyen szíves, hogy Vinales miért és hogy-hogy ennyivel gyorsabb mint Rossi?
Tavaly Lorenzo-val kb egy szinten volt Rossi és Lorenzo az egyik leggyorsabb, legjobb pilótaként van számon tartva. Ennyire fekszik Vinales-nek a motor, Rossi-nak pedig nem? köszönöm
Pep71
Gondolom fűti a lehetőség, Rossi meg sajnos öregszik. Amugy sem ma dől el a VB cím!

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 7 éve
Pep71 Green Bay Packers 2 049
Valaki aki komolyabban követi a Moto Gp-t, világosítson fel legyen szíves, hogy Vinales miért és hogy-hogy ennyivel gyorsabb mint Rossi?
Tavaly Lorenzo-val kb egy szinten volt Rossi és Lorenzo az egyik leggyorsabb, legjobb pilótaként van számon tartva. Ennyire fekszik Vinales-nek a motor, Rossi-nak pedig nem? köszönöm
több mint 7 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Münchenben nem szomorúak az emberek, mert:
-Vettel a mifiunk,(Bergstrasse szinte Oberbayern) 😊
-viszont kiszopott a Merci

Sending out an S.O.S
több mint 7 éve
NB2 New England Patriots 21 894 — nabege2@yahoo.com
Jó volt ez a futam, egynek elment...minden esetre az újdonság, hogy talán, talán harcolni fog 2 csapat. Forza Ferrari!
Chargers LT
fél11-kor keltem, 11-kor már a sít néztem😊 20 perc alatt áttekertem, pocsék a pálya nem értem miért ragaszkodnak ennyire ehhez, nem is lehet előzni
több mint 7 éve
peach Atlanta Falcons 14 240 — a new hope (again)
Ez egy gecifos verseny volt, viszont már a kerékcserék "izgalmait" sem élvezhetjük...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 7 éve
Tony New Orleans Saints Notre Dame Fighting Irish 885 — 'Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!" '
Maximum azért volt jó futam, mert nem Merci nyert és végre a Ferrari tudott taktikázni.
Ezt leszámítva egy kézen meg lehet számolni hány szép megmozdulás vagy épp izgalmas esemény volt.
Mclaren f.spempő, ahogy eddig. Újoncok nem érzik még ezt, emiatt nemcsak a csapatok, de némely csapattársak között is hatalmas a különbség.
Ja és a jó futamot megint lehet köszönni Verstappennek, aki mellett nem tudott elrongyolni Hamilton így Vettel tudott élni a taktikával.


(És még a cápauszony is ronda ezzel a T elemmel. )

Szerkesztette: Tony
több mint 7 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 750 — 49ers GM
Jó volt ez a futam, egynek elment...minden esetre az újdonság, hogy talán, talán harcolni fog 2 csapat. Forza Ferrari!
Chargers LT
Ja, fasza volt, idén is lehet jókat aludni az F1-en. 😊

több mint 7 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 564 — Jedi Master
Jó volt ez a futam, egynek elment...minden esetre az újdonság, hogy talán, talán harcolni fog 2 csapat. Forza Ferrari!

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 7 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 538 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
valaki segítene a moto gp-vel, hogy mi a helyzet. hiába új kocsik, az f1 még mindig unalmas és mivel nem digin megy, tudom nézni a szar spíleren (kommentátorok gondolom szarok)

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 7 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 066 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Bár Criville-t én nem sokat láttam versenyezni,(pont a pre-Rossi éra, én akkor ismerkedtem meg ezzel a gyönyörü sporttal) kb olyannak képzelem mint most Pedrosa 😊 plusz egy királykategóriás VB cím persze 😊Cowboykarcsi90
Criville nagy balszerencséje az volt, hogy volt egy csapattársa, akit úgy hívtak, hogy Mick Doohan. egyébként az öreget szinte csak ő tudta megverni, mondjuk akkor a Repsol Hondák mellett nehéz volt megélni.
'97-ben, amikor Doohan csak három futamot nem nyert meg, akkor ő kétszer verte plusz egyszer Okada nyert (ő vitte a harmadik Repsol-Hondát). ja, és úgy lett negyedik (az ezüsttől 27 ponttal elmaradva), hogy Assenben esett, eltört a kulcscsontja, és öt futam ugrott neki.

'98-ban harmadik (Doohan, Biaggi mögött), '99-ben, amikor Doohan rommá törte magát, akkor világbajnok lett. aztán 2000-ben jött a nagyon összerakott GSX-R 500 KRJR-ral, 2001-re meg Rossi beleszokott a királykategóriába.

2001 végén valami betegséget diagnosztizáltak Criville-nél, ami igazál már húzódott egy ideje, és amivel nem volt biztonságos versenyezni.

ez van, ő legalább nem úgy hagyta abba, mint Senna.
slowmotion
Plusz ő volt az első király kategóriás spanyol világbajnok, jol mondom? 😊
Furcsa ugye ezt leirni, mert kb az elmúlt tíz évben a szűk élmezőny szinte csak spanyolokbol áll(Rossi és Stoner a két kakukk tojás). Durva, pont az előző tíz évet nézve, csak három versenyzö nyert bajnoki címet más nációból 😊
A "spanyol maffia" ugye.
Cowboykarcsi90
persze. viszont spanyolból is csak kettő nyert 😊
Criville jókor volt jó helyen, ha Doohan nem töri össze magát, akkor sosem lesz világbajnok, mert '99 Doohan, 2000 KRJR vagy Doohan, 2001 után meg már Rossi volt a legjobb.
foci analógiával ez kb olyan, mintha az Arsenal most bajnok lenne - ott van a legjobban között, de a nagyoknak sokat kell betlizni ahhoz, hogy nyerjenek.
slowmotion
Csak kettő nyert, de az elmúlt tíz évben, nagyjából akármikor, ha fel akartad sorolni mondjuk a top5 versenyzőt a mezőnyből, abban 2-3 spanyol motoros konstans benne volt 😊 A Lorenzo-Marquez-Pedrosa hármas ugye alap, és most már nagyon úgy néz ki Vinales is csatlakozik. Ezekhez keveredik még a Rossi-Stoner kettős.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 7 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 066 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Elmaradt mind a 4.szabadedzés mind a 2 időmérő a rossz időjárás miatt. (wtf ilyen se volt még) A holnapi futam a kombinált pozíciók alapján lest beosztva.
Coolearie
Főleg nem a sivatagban...
Vinales-Iannone-Marquez első sor így. Zarco és Folger a második és harmadik sorban! Rossi a negyedik sor elejéről....
Hát kíváncsi leszek mi történik majd este. Az biztos hogy egyelőre úgy néz ki Vinalest nehéz lesz megfogni bárkinek. Mögötte fogalmam sincs mi lesz.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 7 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Elmaradt mind a 4.szabadedzés mind a 2 időmérő a rossz időjárás miatt.(wtf ilyen se volt még) A holnapi futam a kombinált pozíciók alapján lest beosztva.

több mint 7 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 641 — Cowboys fan
Bár Criville-t én nem sokat láttam versenyezni,(pont a pre-Rossi éra, én akkor ismerkedtem meg ezzel a gyönyörü sporttal) kb olyannak képzelem mint most Pedrosa 😊 plusz egy királykategóriás VB cím persze 😊Cowboykarcsi90
Criville nagy balszerencséje az volt, hogy volt egy csapattársa, akit úgy hívtak, hogy Mick Doohan. egyébként az öreget szinte csak ő tudta megverni, mondjuk akkor a Repsol Hondák mellett nehéz volt megélni.
'97-ben, amikor Doohan csak három futamot nem nyert meg, akkor ő kétszer verte plusz egyszer Okada nyert (ő vitte a harmadik Repsol-Hondát). ja, és úgy lett negyedik (az ezüsttől 27 ponttal elmaradva), hogy Assenben esett, eltört a kulcscsontja, és öt futam ugrott neki.

'98-ban harmadik (Doohan, Biaggi mögött), '99-ben, amikor Doohan rommá törte magát, akkor világbajnok lett. aztán 2000-ben jött a nagyon összerakott GSX-R 500 KRJR-ral, 2001-re meg Rossi beleszokott a királykategóriába.

2001 végén valami betegséget diagnosztizáltak Criville-nél, ami igazál már húzódott egy ideje, és amivel nem volt biztonságos versenyezni.

ez van, ő legalább nem úgy hagyta abba, mint Senna.
slowmotion
Plusz ő volt az első király kategóriás spanyol világbajnok, jol mondom? 😊
Furcsa ugye ezt leirni, mert kb az elmúlt tíz évben a szűk élmezőny szinte csak spanyolokbol áll(Rossi és Stoner a két kakukk tojás). Durva, pont az előző tíz évet nézve, csak három versenyzö nyert bajnoki címet más nációból 😊
A "spanyol maffia" ugye.
Cowboykarcsi90
persze. viszont spanyolból is csak kettő nyert 😊
Criville jókor volt jó helyen, ha Doohan nem töri össze magát, akkor sosem lesz világbajnok, mert '99 Doohan, 2000 KRJR vagy Doohan, 2001 után meg már Rossi volt a legjobb.
foci analógiával ez kb olyan, mintha az Arsenal most bajnok lenne - ott van a legjobban között, de a nagyoknak sokat kell betlizni ahhoz, hogy nyerjenek.