Autó- és motorsportok

18 feliratkozó

több mint 6 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 472 — Bears & Illinois fan
A kis kötschögnek persze már a harmadik ferkás idényében jó autója van, Alonso meg szopott vele vagy öt évet, csak a Red Bullok egymás elleni versengése miatt volt esélye.....

Hányinger, jó autóval könnyű....

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 527 — The Mathematician
Verline szépen odaverte

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
Lecsó Denver Broncos 2 959
Kb ez a helyzet...
több mint 6 éve
Toca Minnesota Vikings 18 547 — Vikings fan
Az a gond hogy Kimi 55 pont hátrányból már nem ér fel, Mercitol nagyon fosnak egyértelmű volt hogy főleg Hami pechből maxosan kell kijöjjön Vettel.
Elnök VB címet akar itt nem lesz egyenlőség meg jofejseg max ha 50 plusz előny van
több mint 6 éve
Lecsó Denver Broncos 2 959
Elintézték így is.
Még Szujo is asszongya hogy megkapta Kimi a stratégiai előnyt. Előtte meg arról beszélnek hogy nem melegszenek a gumik meg ultrával is végig lehet menni. Akkor kinek is van előnye? Aki hamarabb kapja meg a szarabb és lassabb gumit, ugye okos Szujó?
Na mindegy, szerintem kimi leszarja hanyadik lesz.
több mint 6 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 212 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
undorító fos

több mint 6 éve
NB2 New England Patriots 21 796 — nabege2@yahoo.com
Kiváncsi vagyok h lesz-e csapatutasítás 10-15 körrel a vége előtt ha vezet Kimi és 5 mp-cel jön utána Vettel...
empty taxi
Barcelonában láttuk, hogy mit számít ha van csapattársad. Ha Kimi elsőnek fordul el, megnyeretném vele a versenyt.
(de aztán lehet Kimi akkor sem igazán segítené Vettelt 😀 )
több mint 6 éve
Gogo New England Patriots Army West Point Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
Ha van valaki, aki telibeszarná az ilyen csapatutasítást, az pont Kimi. 😀


I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 6 éve
peach Atlanta Falcons 14 232 — a new hope (again)
Kiváncsi vagyok h lesz-e csapatutasítás 10-15 körrel a vége előtt ha vezet Kimi és 5 mp-cel jön utána Vettel...
empty taxi
Tökm1, kimit rohadtul nem fogja érdekelni az 5. versenyen 😉



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
Kiváncsi vagyok h lesz-e csapatutasítás 10-15 körrel a vége előtt ha vezet Kimi és 5 mp-cel jön utána Vettel...


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 212 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
kíváncsian várom hogy mit hoz ki ebből a Ferka, meg persze Hamilton.

Szép volt Kimi!

több mint 6 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 735 — 49ers GM
összeesküvés elmélet 😀 : Vandoorne direkt csapta oda, hogy Button bejusson, és a belga amúgy is +15 helyet kap
Heisman Trophy
Jó elmélet, de Button kap 15 helyet.

több mint 6 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 309 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
összeesküvés elmélet 😀 : Vandoorne direkt csapta oda, hogy Button bejusson, és a belga amúgy is +15 helyet kap

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 6 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 561 — Jedi Master
Hamilton szopórollerren!
NB2
Igazán ráfért már 😊
Kimi meg továbbra is nagy király és a leggyorsabb.

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 6 éve
NB2 New England Patriots 21 796 — nabege2@yahoo.com
Hamilton szopórollerren!
több mint 6 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 810 — Deion Sanders for president!
 scontent.ftsr1-2.fna.fbcdn.net/v/t31.0-8/s720x720/18671778_1556095057747902_4067115929177199733_o.jpg?oh=51c4791f6c1b9dec4a32982d372d7b48&oe=59EA839D

Szerkesztette: 🤘 gaben 🤘

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 6 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 052 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
 www.nemzetisport.hu/egyeb_auto_motor/motogp-valentino-rossi-korhazban-toltotte-az-ejszakat-2571319
NB2
az àg is hűzza
gaben
Elvileg megussza komolyabb baj nélkül, már egy napon belül haza engedhetik a legfrissebb hírek szerint.
Most felrakott már egy selfie-t is az öreg a nővérkékkel xD
Szerintem nem lesz gond és tud indulni Mugelloban egy hét múlva.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 6 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 810 — Deion Sanders for president!
 www.nemzetisport.hu/egyeb_auto_motor/motogp-valentino-rossi-korhazban-toltotte-az-ejszakat-2571319
NB2
az àg is hűzza

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 6 éve
NB2 New England Patriots 21 796 — nabege2@yahoo.com
 www.nemzetisport.hu/egyeb_auto_motor/motogp-valentino-rossi-korhazban-toltotte-az-ejszakat-2571319
több mint 6 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 810 — Deion Sanders for president!
 www.barrett-jackson.com/staging/carlist/items/Fullsize/Cars/139323/139323_Interior_Web.jpg

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 6 éve
ozibozi New York Giants 15 210
F1 vs. Indy 😀

 pbs.twimg.com/media/DAmZNRaXsAAALgW.jpg

Részletek
 www.mclaren.com/formula1/2017/indy-500/steering-wheel-indy-f1-3188887/
xrace77
Nelson Piquet vs Nigel Mansell ?
több mint 6 éve
xrace77 Denver Broncos 4 460
F1 vs. Indy 😀



Részletek
 www.mclaren.com/formula1/2017/indy-500/steering-wheel-indy-f1-3188887/
több mint 6 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 052 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Moto3: az egész versenyre rányomta a bélyegét a hatalmas tömeges baleset, valahogy nekem most uncsi volt
Moto2: a szokásos motorozás... Morbidelli piszok jó
MotoGP: yamaha dominancia, Honda meglepi a futam közepéig, aztán hülye Marquez hiba, Zarco gumija elfogy és Rossi orbitális butasága és hibája. Sokat bukott ezzel Rossi, de gondolom azért mert átvette a vezetést egy picit köd borult az agyára. Józan ésszel hagyta volna és örült volna a 2. helynek.
NB2
.... borzasztó tulok hiba.... nem is tudom láttam e ilyet az öregtől azelőtt. Az is ritka hogy ilyen szoros versenyben belehibázik az utolsó körben, de az hogy utána meg el is dobja a vasat a második helyről...
Amatőr hiba. Nem fér bele.
Mondjuk tényleg Marquez is....
Cowboykarcsi90
Csak hogy alátámasszam magam, nem ma volt. 2001ben, Mugelloban, tehát 16(!) éve volt utoljára ilyen blama, hogy az utolsó körben eldobja a vasat.
Nem tudom mit nézett be ennyire. Az első hibája még nem is volt komoly, és én úgy láttam hogy megvolt a tempója hogy az utolsó két trükkös jobb kanyarban bevetődjön Vinales mellé. Megvolt a tempó meg a távolság is. Csak hát ugye odáig már nem jutott el.
Azért is fura még az esése, és ezt ő is kiemelte, mert a motor hátulja ment el, holott ugye az ilyen kanyarokban, ilyen helyzetekben a első kerék elvesztése a tipikus borulási ok. Ha úgymond a hátsó kerék miatt bukik egy motorversenyző, az inkább a highside szokott lenni. Túl sok gáz, aztán a 240+ lóerő kikatapultálja a picsába a versenyzőt.
Egyértelműen nem ez volt, egy nagyon furcsa, lassú esés, ahol valamiért egyszer csak megszűnt a hátsó abroncs tapadása.
Akárhogy is, geci szar volt visszanézni a versenyt.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 6 éve
xrace77 Denver Broncos 4 460
Bourdaisnak jól sikerült a műtétje. 😊
több mint 6 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 810 — Deion Sanders for president!
Nyugodjon békében!
Bourdais-nak meg kibaszott nagy szerencséje volt.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "