Autó- és motorsportok

18 feliratkozó

több mint 6 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 564 — Jedi Master
Azért, akik szidják a monacói helyszínt, hogy nincs itt jó futam, ...pláne nem is kéne ez a helyszín (lol), hááát, (nagyon) fiatalok lehettek. Volt itt jó futam nagyon sok a múltban, ami itt nem feltétlenül a sok előzésben nyilvánul meg, hanem szokás szerint a körülményekben, és azok okaiban. Időjárás...ritkán esik, amikor viszont igen, akkor itt káosz van. Mint amikor 6. helyről nyert Olivier Panis, és a mezőny fele se ért be, mert mindenki falhoz vágta a vasat 😊 Ha jól emlékszem, 8 autó ért célba 😀 Safety Car...szinte mindig van, ami itt garantáltan megkeveri a sorrendet a pálya rövidsége és lassúsága miatt. És tuti falhoz vágják többen is itt, így nem marad el az izgalom, ha időnként újra összejön a mezőny. Én nem láttam még unalmas monacói versenyt...nyilván volt több olyan, ahol rajt-cél győzelem volt xy-nak, de az nem feltétlenül unalmas. Pont az imént leírtak miatt, itt nem az...Egy másik sima, igazi versenypályán dög unalom 1-2 olyan verseny, és azokon a körülmények sem okoznak különösebb gondot, izgalom faktort. Elvétve van néhány kivétel, mint pl. a Brazil nagydíjon, ha esik és megáll a víz a lenti részen...és ott páran felúsznak, ha nem vigyáznak, stb.
Szóval ez a nagydíj simán jó ahogy van. Inkább az autókon kellene változtatni, hogy ne az legyen, hogy csak akkor tudsz ideálisan haladni, ha direkt lemaradsz 1,5 mp-re az előtted lévőtől, mert óvod a gumikat meg a motort inkább.

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 216
A kis kötschögnek persze már a harmadik ferkás idényében jó autója van, Alonso meg szopott vele vagy öt évet, csak a Red Bullok egymás elleni versengése miatt volt esélye.....

Hányinger, jó autóval könnyű....
csi77
Lehet ez azért a "kis kötschögön" is múlik. Én csíptem Alonso-t (itt az aláírt Ferrari sapka 😀 ), de azért Vettel sokkal éhesebbnek tűnik.
Nagyon örülök a kettős sikernek, meg annak is, hogy jön fel a RB. Lesznek itt jó futamok. Monaco sosem volt az, de a helyszín kötelező....ettől is forma-1 a forma-1...a hungaroringen is szökőévente van jó futam
több mint 6 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 564 — Jedi Master
Nagyon sajnálom, hogy nem Kimi nyert, megérdemelte volna. De a Ferrari 1-2-nek örülök azért 😊

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 6 éve
StormST Denver Broncos 10 816 — SB 50 Champion @ Grund
Mondjuk az orosz versenyen se volt több előzés, aztán az egy új pálya. Ettől függetlenül én is átgondolnám, hogy tényleg kell-e itt versenyt rendezni, bár évente egy ilyen majomparádé belefér, ehhez legalább nem kell sokat utazni a csapatoknak...

Szerkesztette: StormST



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 6 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 421 — TODDHERREMANS79
azert komoly hogy egyetlen előzés volt a versenyen, és az után is ment a falba a megelőzött autó egyből.

ezt a fost, én meg nézem, mintha fizetnének érte, pedig már az sincs akinek drukkolni, mert az egyiket jobban rühellem mint a másikat :d

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 6 éve
Toca Minnesota Vikings 18 634 — Vikings fan
A kis kötschögnek persze már a harmadik ferkás idényében jó autója van, Alonso meg szopott vele vagy öt évet, csak a Red Bullok egymás elleni versengése miatt volt esélye.....

Hányinger, jó autóval könnyű....
csi77
Szvsz ezért inkább Ferrarit mintsem Vettet kene bírálni.
Mondjuk elég geci hogy maximalista módon áll az egészhez és kihozza a maxot a kocsiból. Undorító.
Fernandonak se volt kötelező a szar McLarenbe mennie ...
De legalább meglehet neki az indy 😊
Toca
Vettel nagyon fiatalon lett 4x-es világbajnok. Más is lett volna biztosan ilyen "maximalista", de ehhez autó kell.....
csi77
Tudom, nem is bírtam. Most is inkább csak mert Ferkaban ül.
De ideje lenne túllépni a dolgon, mert már elég gáz hogy az RBert ekezik, miközben a Ferka sokban miatta lett ismét versenyképes.
Alonso meg rabaszott arra a stábra, van ilyen mondjuk maradhatott volna is ha akar...
több mint 6 éve
NB2 New England Patriots 21 895 — nabege2@yahoo.com
A francnak erőltetik ezt a rohadt pályát??? Volt egy előzés amit nem láttunk, 2 próba aminek crash lett a vége. Pedig volt SC, de ez a pálya alkalmatlan így erre az autóversenyzésre. Kéne 3-3 gyors kör mindenek és az lenne a verseny. Ha ilyen unalmas verseny máshol lenne már rég törölnék a rákba!
több mint 6 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 474 — Bears & Illinois fan
A kis kötschögnek persze már a harmadik ferkás idényében jó autója van, Alonso meg szopott vele vagy öt évet, csak a Red Bullok egymás elleni versengése miatt volt esélye.....

Hányinger, jó autóval könnyű....
csi77
Szvsz ezért inkább Ferrarit mintsem Vettet kene bírálni.
Mondjuk elég geci hogy maximalista módon áll az egészhez és kihozza a maxot a kocsiból. Undorító.
Fernandonak se volt kötelező a szar McLarenbe mennie ...
De legalább meglehet neki az indy 😊
Toca
Vettel nagyon fiatalon lett 4x-es világbajnok. Más is lett volna biztosan ilyen "maximalista", de ehhez autó kell.....

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 6 éve
StormST Denver Broncos 10 816 — SB 50 Champion @ Grund
Vajon a két zseninek hányszor kell rázoomolni a méteres aszfaltkopásra az 1-es kanyarban, hogy rájöjjenek mit is mutatnak?



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 6 éve
Toca Minnesota Vikings 18 634 — Vikings fan
A kis kötschögnek persze már a harmadik ferkás idényében jó autója van, Alonso meg szopott vele vagy öt évet, csak a Red Bullok egymás elleni versengése miatt volt esélye.....

Hányinger, jó autóval könnyű....
csi77
Szvsz ezért inkább Ferrarit mintsem Vettet kene bírálni.
Mondjuk elég geci hogy maximalista módon áll az egészhez és kihozza a maxot a kocsiból. Undorító.
Fernandonak se volt kötelező a szar McLarenbe mennie ...
De legalább meglehet neki az indy 😊
több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 882 — The Mathematician
SC alatt odaverni az autót
😒

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 474 — Bears & Illinois fan
A kis kötschögnek persze már a harmadik ferkás idényében jó autója van, Alonso meg szopott vele vagy öt évet, csak a Red Bullok egymás elleni versengése miatt volt esélye.....

Hányinger, jó autóval könnyű....

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 882 — The Mathematician
Verline szépen odaverte

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
Lecsó Denver Broncos 2 971
Kb ez a helyzet...
több mint 6 éve
Toca Minnesota Vikings 18 634 — Vikings fan
Az a gond hogy Kimi 55 pont hátrányból már nem ér fel, Mercitol nagyon fosnak egyértelmű volt hogy főleg Hami pechből maxosan kell kijöjjön Vettel.
Elnök VB címet akar itt nem lesz egyenlőség meg jofejseg max ha 50 plusz előny van
több mint 6 éve
Lecsó Denver Broncos 2 971
Elintézték így is.
Még Szujo is asszongya hogy megkapta Kimi a stratégiai előnyt. Előtte meg arról beszélnek hogy nem melegszenek a gumik meg ultrával is végig lehet menni. Akkor kinek is van előnye? Aki hamarabb kapja meg a szarabb és lassabb gumit, ugye okos Szujó?
Na mindegy, szerintem kimi leszarja hanyadik lesz.
több mint 6 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 223 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
undorító fos

több mint 6 éve
NB2 New England Patriots 21 895 — nabege2@yahoo.com
Kiváncsi vagyok h lesz-e csapatutasítás 10-15 körrel a vége előtt ha vezet Kimi és 5 mp-cel jön utána Vettel...
empty taxi
Barcelonában láttuk, hogy mit számít ha van csapattársad. Ha Kimi elsőnek fordul el, megnyeretném vele a versenyt.
(de aztán lehet Kimi akkor sem igazán segítené Vettelt 😀 )
több mint 6 éve
Gogo New England Patriots Army West Point Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
Ha van valaki, aki telibeszarná az ilyen csapatutasítást, az pont Kimi. 😀


I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 6 éve
peach Atlanta Falcons 14 240 — a new hope (again)
Kiváncsi vagyok h lesz-e csapatutasítás 10-15 körrel a vége előtt ha vezet Kimi és 5 mp-cel jön utána Vettel...
empty taxi
Tökm1, kimit rohadtul nem fogja érdekelni az 5. versenyen 😉



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember
Kiváncsi vagyok h lesz-e csapatutasítás 10-15 körrel a vége előtt ha vezet Kimi és 5 mp-cel jön utána Vettel...


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 223 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
kíváncsian várom hogy mit hoz ki ebből a Ferka, meg persze Hamilton.

Szép volt Kimi!

több mint 6 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 751 — 49ers GM
összeesküvés elmélet 😀 : Vandoorne direkt csapta oda, hogy Button bejusson, és a belga amúgy is +15 helyet kap
Heisman Trophy
Jó elmélet, de Button kap 15 helyet.

több mint 6 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 541 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
összeesküvés elmélet 😀 : Vandoorne direkt csapta oda, hogy Button bejusson, és a belga amúgy is +15 helyet kap

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 6 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 564 — Jedi Master
Hamilton szopórollerren!
NB2
Igazán ráfért már 😊
Kimi meg továbbra is nagy király és a leggyorsabb.

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀