Autó- és motorsportok

18 feliratkozó

több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember
na azért sato nem volt teljesen vakon F1ben sem, néha előjött a kamikaze éne, de azért nem volt annyira fogalmatlan, ahogy én emlékszem
eaglesmcnabb
Jaja.
Sato nem volt lassú pilóta, csak egyszerűen forgalomban nem érezte a ritmust, a helyezkedést, ebből voltak a problémái. Tiszta pályán abszolúte megvolt az F1-szintű gyorsasága szvsz.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 067
Én kb csak erre emlékszek tőle 😀
 www.youtube.com/watch?v=z0mfX7wlOPk

több mint 6 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 421 — TODDHERREMANS79
na azért sato nem volt teljesen vakon F1ben sem, néha előjött a kamikaze éne, de azért nem volt annyira fogalmatlan, ahogy én emlékszem

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 6 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 641 — Cowboys fan
Sato komoly autóversenyt nyert, te jó ég....a sportban tényleg minden lehetséges 😛 vagy akkor kérdés mennyire lehet komolynak tekinteni azt a versenyt 😀
dande
lehet a forma-1-ben az volt a baja, hogy jobbra is kellett kanyarodni, nem csak balra
több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 882 — The Mathematician
Sato komoly autóversenyt nyert, te jó ég....a sportban tényleg minden lehetséges 😛 vagy akkor kérdés mennyire lehet komolynak tekinteni azt a versenyt 😀
dande
Nem nagy valami ez az Indy500. Igazából annyi az egész hogy oda kell kerülni, végig kell menni, és csak arra az egyre kell figyelni, hogy az utolsó kör végén te legyél elöl. Ha ezt a pár dolgot rendesen megcsinálod, már meg is nyerted. 😊
Jan
ez mondjuk minden versenyre igaz 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 923 — Steelers fan
Sato komoly autóversenyt nyert, te jó ég....a sportban tényleg minden lehetséges 😛 vagy akkor kérdés mennyire lehet komolynak tekinteni azt a versenyt 😀
dande
Nem nagy valami ez az Indy500. Igazából annyi az egész hogy oda kell kerülni, végig kell menni, és csak arra az egyre kell figyelni, hogy az utolsó kör végén te legyél elöl. Ha ezt a pár dolgot rendesen megcsinálod, már meg is nyerted. 😊
több mint 6 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 474 — Bears & Illinois fan
A kis kötschögnek persze már a harmadik ferkás idényében jó autója van, Alonso meg szopott vele vagy öt évet, csak a Red Bullok egymás elleni versengése miatt volt esélye.....

Hányinger, jó autóval könnyű....
csi77
Szvsz ezért inkább Ferrarit mintsem Vettet kene bírálni.
Mondjuk elég geci hogy maximalista módon áll az egészhez és kihozza a maxot a kocsiból. Undorító.
Fernandonak se volt kötelező a szar McLarenbe mennie ...
De legalább meglehet neki az indy 😊
Toca
Vettel nagyon fiatalon lett 4x-es világbajnok. Más is lett volna biztosan ilyen "maximalista", de ehhez autó kell.....
csi77
Tudom, nem is bírtam. Most is inkább csak mert Ferkaban ül.
De ideje lenne túllépni a dolgon, mert már elég gáz hogy az RBert ekezik, miközben a Ferka sokban miatta lett ismét versenyképes.
Alonso meg rabaszott arra a stábra, van ilyen mondjuk maradhatott volna is ha akar...
Toca
Vettel rengeteget melózott ezen a Ferrarin, hogy idáig eljussanak. Teljesen indokolatlan a kicskögözés szerintem.
Amadeus91
Értem, ezek szerint Alonso nem. Csak Vettel szuper képességén múlik minden. Ja, mint anno Schuminál, ott is mindenki ezt a mantrát zengte. Nyilván ezen múlt, hogy 5 évig (!!!) nem volt motorhibája az ö Ferrarinak. Mindezt abban az időszakban, amikor évente mindenkinek volt 2-3 motorhiba....

Senki nem a tehetségét vitatja, csak ő az a típus, aki jókor van jó helyen. Nekem a 4 vb cím szúrja a szemem, ilyen fiatalon. Ja, meg hogy német, de az csak egy kicsit...😊

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 6 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 844 — Deion Sanders for president!
Ezért praktikus, ha a mezőny fele a te versenyződ. Mindenesetre biztos szórakoztatóbb mint az F1.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 395 — Így remélem megfelelek nektek.....
Sato komoly autóversenyt nyert, te jó ég....a sportban tényleg minden lehetséges 😛 vagy akkor kérdés mennyire lehet komolynak tekinteni azt a versenyt 😀
több mint 6 éve
NB2 New England Patriots 21 895 — nabege2@yahoo.com
forma1 powa😊
(hülye volt Castroneves, kellett volna várni még egy kört és tutira elmenni Sato mellett)
több mint 6 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Újabb paff. Minden 5.körben van valami. 😀

több mint 6 éve
NB2 New England Patriots 21 895 — nabege2@yahoo.com
szerencsétlen Alo😕
több mint 6 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Ez a Honda mindenhol gáz..

több mint 6 éve
ozibozi New York Giants 15 350
Alonso oda
több mint 6 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 223 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
basszameg, hihetetlen..

több mint 6 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Én nem értem ezt az IndyCart 😂

több mint 6 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 844 — Deion Sanders for president!
Ilyen bukást lában kihordani 😮
clbass
Annál csak a digi bejelentkezés volt félelmetesebb!

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 6 éve
clbass New Orleans Saints 3 091 — Saints fan
Ilyen bukást lában kihordani 😮
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember
Azért, akik szidják a monacói helyszínt, hogy nincs itt jó futam, ...pláne nem is kéne ez a helyszín (lol), hááát, (nagyon) fiatalok lehettek. Volt itt jó futam nagyon sok a múltban, ami itt nem feltétlenül a sok előzésben nyilvánul meg, hanem szokás szerint a körülményekben, és azok okaiban. Időjárás...ritkán esik, amikor viszont igen, akkor itt káosz van. Mint amikor 6. helyről nyert Olivier Panis, és a mezőny fele se ért be, mert mindenki falhoz vágta a vasat 😊 Ha jól emlékszem, 8 autó ért célba 😀 Safety Car...szinte mindig van, ami itt garantáltan megkeveri a sorrendet a pálya rövidsége és lassúsága miatt. És tuti falhoz vágják többen is itt, így nem marad el az izgalom, ha időnként újra összejön a mezőny. Én nem láttam még unalmas monacói versenyt...nyilván volt több olyan, ahol rajt-cél győzelem volt xy-nak, de az nem feltétlenül unalmas. Pont az imént leírtak miatt, itt nem az...Egy másik sima, igazi versenypályán dög unalom 1-2 olyan verseny, és azokon a körülmények sem okoznak különösebb gondot, izgalom faktort. Elvétve van néhány kivétel, mint pl. a Brazil nagydíjon, ha esik és megáll a víz a lenti részen...és ott páran felúsznak, ha nem vigyáznak, stb.
Szóval ez a nagydíj simán jó ahogy van. Inkább az autókon kellene változtatni, hogy ne az legyen, hogy csak akkor tudsz ideálisan haladni, ha direkt lemaradsz 1,5 mp-re az előtted lévőtől, mert óvod a gumikat meg a motort inkább.
Chargers LT
Mikor Panis nyert konkrétan hárman értek át a célvonalon '96-ban, ő Coulthard és Johnny Herbert 😀


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
NB2 New England Patriots 21 895 — nabege2@yahoo.com
Chargers LT!

Köszi, fiatal lettem 😊 És Storm ST-vel egyetértek, sajnos vonatozás megy. Abban igazat adok neked, hogy a kocsikon jó lenne változtatni, hogy ne kelljen ennyire lemaradni, mert elfogynak a gumik.

Storm!

Jó ötletek, ezeket én sem értem. Illetve az alagútból kijövetelt gondolom azért nem merik, mert félnek, hogy belerepülnek a házakba.  www.google.hu/maps/@43.7372379,7.425463,3a,75y,262.12h,62.11t/data=!3m6!1e1!3m4!1sVBej4GbJGhTuex7KcwlgCA!2e0!7i13312!8i6656
több mint 6 éve
xrace77 Denver Broncos 4 461
magyar csatorna közvetíti?
fodi91
Digi 2
több mint 6 éve
fodi91 196
magyar csatorna közvetíti?
több mint 6 éve
xrace77 Denver Broncos 4 461
Lassan kezdődik a VERSENY. 😀

Élő stream
 www.youtube.com/watch?v=Kv0kpSSEDj0

Szerkesztette: xrace77
több mint 6 éve
StormST Denver Broncos 10 816 — SB 50 Champion @ Grund
Azért, akik szidják a monacói helyszínt, hogy nincs itt jó futam, ...pláne nem is kéne ez a helyszín (lol), hááát, (nagyon) fiatalok lehettek. Volt itt jó futam nagyon sok a múltban, ami itt nem feltétlenül a sok előzésben nyilvánul meg, hanem szokás szerint a körülményekben, és azok okaiban. Időjárás...ritkán esik, amikor viszont igen, akkor itt káosz van. Mint amikor 6. helyről nyert Olivier Panis, és a mezőny fele se ért be, mert mindenki falhoz vágta a vasat 😊 Ha jól emlékszem, 8 autó ért célba 😀 Safety Car...szinte mindig van, ami itt garantáltan megkeveri a sorrendet a pálya rövidsége és lassúsága miatt. És tuti falhoz vágják többen is itt, így nem marad el az izgalom, ha időnként újra összejön a mezőny. Én nem láttam még unalmas monacói versenyt...nyilván volt több olyan, ahol rajt-cél győzelem volt xy-nak, de az nem feltétlenül unalmas. Pont az imént leírtak miatt, itt nem az...Egy másik sima, igazi versenypályán dög unalom 1-2 olyan verseny, és azokon a körülmények sem okoznak különösebb gondot, izgalom faktort. Elvétve van néhány kivétel, mint pl. a Brazil nagydíjon, ha esik és megáll a víz a lenti részen...és ott páran felúsznak, ha nem vigyáznak, stb.
Szóval ez a nagydíj simán jó ahogy van. Inkább az autókon kellene változtatni, hogy ne az legyen, hogy csak akkor tudsz ideálisan haladni, ha direkt lemaradsz 1,5 mp-re az előtted lévőtől, mert óvod a gumikat meg a motort inkább.
Chargers LT
Fiatalok, lol... 😀

Emlékszem én jó versenyre Monaco-ban, volt olyan az elmúlt 30 évben kb. 5 és akkor vastagon fogott a ceruza. A maradék időben általában 2 óra kígyózás, várva, hogy valaki falhoz verje a kocsiját...

Most direkt megnéztem, tudod, hogy 2000 óta hányszor nyert olyan Monaco-ban, aki nem volt az első 3-ban az időmérőn? Elárulom, 0 azaz nulla alkalommal, de második soros is mindössze csak négyszer. Itt nem csak a pálya szűk mivolta a gond, hanem a kemény kanyarok és a rövid egyenesek is, nem lehet sebességkülönbséget csinálni még DRS-el se...

Én mondjuk még el tudom viselni, mert, ahogy írtam is, egy ilyen belefér, de azért nem ártana valamivel legalább kísérletezni, pl. az alagút után miért is kell az a sikán, miért nem lehet továbbmenni egy kis irányváltással, hogy a következő kanyarig lehessen egy rendes előzési szituációt csinálni? Vagy pl. azt a huplit a pályában miért nem lehet eltüntetni, hogy ne kelljen ott mindenkinek irányt váltani és lehessen a domb aljáig előzést próbálni már a kanyar után egyből? Ezek csak alap ötletek és lehet nem is megvalósíthatóak, de valamit jó lenne látni, amivel megpróbálják 21. századivá tenni a versenyt...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 6 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 931
A kis kötschögnek persze már a harmadik ferkás idényében jó autója van, Alonso meg szopott vele vagy öt évet, csak a Red Bullok egymás elleni versengése miatt volt esélye.....

Hányinger, jó autóval könnyű....
csi77
Szvsz ezért inkább Ferrarit mintsem Vettet kene bírálni.
Mondjuk elég geci hogy maximalista módon áll az egészhez és kihozza a maxot a kocsiból. Undorító.
Fernandonak se volt kötelező a szar McLarenbe mennie ...
De legalább meglehet neki az indy 😊
Toca
Vettel nagyon fiatalon lett 4x-es világbajnok. Más is lett volna biztosan ilyen "maximalista", de ehhez autó kell.....
csi77
Tudom, nem is bírtam. Most is inkább csak mert Ferkaban ül.
De ideje lenne túllépni a dolgon, mert már elég gáz hogy az RBert ekezik, miközben a Ferka sokban miatta lett ismét versenyképes.
Alonso meg rabaszott arra a stábra, van ilyen mondjuk maradhatott volna is ha akar...
Toca
Vettel rengeteget melózott ezen a Ferrarin, hogy idáig eljussanak. Teljesen indokolatlan a kisköcsögözés szerintem.

Szerkesztette: Amadeus von Dollárbaloldal

criminal lawyer or criminal lawyer?