Autó- és motorsportok

18 feliratkozó

több mint 5 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 341 — . . .
Vicc ez a Spíler..
Coolearie
Az esőt okold.
Én ezt találtam, de itt sincs verseny. 😊

 sportzonline.xyz/channels/hd/hd2.html
Sobri Jóska
Arra mondtam hogy a Spíler 2 adja a Futamokat, amit kb egész Magyarország 5%-a(?) tud fogni. Holott elvileg a főeseményeket az 1 adja.
Coolearie
?
Amadeus
?
Coolearie
 www.sport365.live/en/player/5b8260001b9bd179626081/13/222/5b828c0dab8ff/BritishGrandPrix-R-/960/540

Érdekes, nekem fullos UPC csomagom van, de én se találok benne Spíler2-t.
Sobri Jóska
Az első stream tökéletes, köszi, csak az aggaszt hogy nem látatom magyarul a megszokott formában.
De ahogy nézem egyenlőre nagyon nem akar semmi se indulni .. Anglia 😀

több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 237 — #NoStress
Vicc ez a Spíler..
Coolearie
Az esőt okold.
Én ezt találtam, de itt sincs verseny. 😊

 sportzonline.xyz/channels/hd/hd2.html
Sobri Jóska
Arra mondtam hogy a Spíler 2 adja a Futamokat, amit kb egész Magyarország 5%-a(?) tud fogni. Holott elvileg a főeseményeket az 1 adja.
Coolearie
?
Amadeus
?
Coolearie
 www.sport365.live/en/player/5b8260001b9bd179626081/13/222/5b828c0dab8ff/BritishGrandPrix-R-/960/540

Érdekes, nekem fullos UPC csomagom van, de én se találok benne Spíler2-t.

több mint 5 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 341 — . . .
Vicc ez a Spíler..
Coolearie
Az esőt okold.
Én ezt találtam, de itt sincs verseny. 😊

 sportzonline.xyz/channels/hd/hd2.html
Sobri Jóska
Arra mondtam hogy a Spíler 2 adja a Futamokat, amit kb egész Magyarország 5%-a(?) tud fogni. Holott elvileg a főeseményeket az 1 adja.
Coolearie
?
Amadeus
?

több mint 5 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 862
Vicc ez a Spíler..
Coolearie
Az esőt okold.
Én ezt találtam, de itt sincs verseny. 😊

 sportzonline.xyz/channels/hd/hd2.html
Sobri Jóska
Arra mondtam hogy a Spíler 2 adja a Futamokat, amit kb egész Magyarország 5%-a(?) tud fogni. Holott elvileg a főeseményeket az 1 adja.
Coolearie
?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 341 — . . .
Vicc ez a Spíler..
Coolearie
Az esőt okold.
Én ezt találtam, de itt sincs verseny. 😊

 sportzonline.xyz/channels/hd/hd2.html
Sobri Jóska
Arra mondtam hogy a Spíler 2 adja a Futamokat, amit kb egész Magyarország 5%-a(?) tud fogni. Holott elvileg a főeseményeket az 1 adja.

több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 237 — #NoStress
Vicc ez a Spíler..
Coolearie
Az esőt okold.
Én ezt találtam, de itt sincs verseny. 😊

 sportzonline.xyz/channels/hd/hd2.html

több mint 5 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 341 — . . .
Vicc ez a Spíler..

több mint 5 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 213 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Grat Ferrari, sikerült megint elbaszni Kimi taktikáját....
Raven17
Már meg se lepődök komolyan mondom...
Az év végi összehasonlításokból, összegzésekből valamiét ezek a dolgok kimaradnak.

több mint 5 éve
Mr.Breaker 1 870
Ez a futam így ennyi volt valószínűleg. Merci versenytempója és gumikezelése jobb volt sokkal a lágy gumikon eddig.
Első sorral ezt le lehetett volna védeni,ahogy a Merci tette a Ringen amire minden esély meg is lett volna, kb. 1.5 tizeddel voltak gyorsabbak a Ferrarik szárazon de megint 5 perccel hamarabb jött az eső...
több mint 5 éve
Raven17 Philadelphia Eagles 1 298 — ravenc177@gmail.com
Grat Ferrari, sikerült megint elbaszni Kimi taktikáját....
több mint 5 éve
NB2 New England Patriots 21 796 — nabege2@yahoo.com
q3 eső, sima ferka helyett Hamilton győzelem
mák358 idén😊
több mint 5 éve
Toca Minnesota Vikings 18 548 — Vikings fan
Haminak megint megjön az eső ezt nem hiszem el...
több mint 5 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 341 — . . .
Alvaro Bautista megy az SBKba jövőre Davies mellé. 🤷🏻‍♂️🤷🏻‍♂️
Hátha Redding megkapná az egyiket a Nieto csapatnál.

több mint 5 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 429
Mikey
...majd kb. 70-nel a vége előtt kirakta a második Truex Jr.-t a pályáról. Így kell. 🤔
Mikey
Amúgy, a nagy lelkesedés után, én pont ezért koptam ki a NASCAR nézésből. Ezzel, hogy gyakorlatilag bárhol, bármikor bárki csak úgy kilökheti a másikat, amennyire én láttam következmények nélkül, egy pár verseny után tejesen elvesztette a komolyságát. Oké hogy nincs úgy elpuncisodva a sorozat, mint mondjuk az F1, de ez meg már a másik véglet.
Cowboykarcsi90
Nekem nincs bajom, amíg mindenkinek engedik. A Cup Series történetében mindig is voltak olyanok, akik arrébb tettek másokat azért hogy nyerhessenek. A hőskorban főleg. A baj az hogy Buschnál nagyon kilóg a lóláb, mert mindig ezt csinálja, és emellé egy öntelt pöcs aki még büszke is arra hogy milyen módon versenyez. A chicagolandi nyilatkozata azért elég erős volt, arról nem beszélve amit a kamerának művelt (bár az pont nincs benne a videóban és nem is találom hirtelen). De az élet megmutatta hogy a fagyi visszanyal, mert most Bristolban 2x esett ki a saját önteltségéből/faszságából. Lesz még olyan is, amikor őt fogják arrébb tenni, mert útban lesz. Azt pl. kifejezetten várom, amikor Larson teszi ki a pályáról, mondjuk a rájátszásban úgy, hogy azzal el is szálljon Busch esélye a bajnoki címre. Amúgy is nagyon csípem Larsont, de akkor percekig állva tapsolnám.

Nekem pl. azzal sokkal nagyobb gondom van, amilyen aero package-et akarnak jövőre kb. 10 versenyre. Ami idén az All-Star Race-en is volt. Na az nézhetetlen volt. Az idei aero package kurvajó, erre el fogják cseszni.

Szerkesztette: Mikey
több mint 5 éve
xrace77 Denver Broncos 4 460
Akit érdekel itt nézhető.
Most indulnak újra.
 www.facebook.com/amerikaiopenwheel/videos/542368779552711/
több mint 5 éve
NB2 New England Patriots 21 796 — nabege2@yahoo.com
Hű b+
 www.youtube.com/watch?v=lV0f5lZW96k
több mint 5 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 052 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Mikey
...majd kb. 70-nel a vége előtt kirakta a második Truex Jr.-t a pályáról. Így kell. 🤔
Mikey
Amúgy, a nagy lelkesedés után, én pont ezért koptam ki a NASCAR nézésből. Ezzel, hogy gyakorlatilag bárhol, bármikor bárki csak úgy kilökheti a másikat, amennyire én láttam következmények nélkül, egy pár verseny után tejesen elvesztette a komolyságát. Oké hogy nincs úgy elpuncisodva a sorozat, mint mondjuk az F1, de ez meg már a másik véglet.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 5 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 429
Kyle Busch 19-cel a vége előtt bal hátsó defektet kap, megpörög, nem tud továbbmenni => standing ovation a lelátókon. 😂😂😂
több mint 5 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 429
S Kyle Busch a második körben megtörte a Camryjét. Van isten. 😃
Mikey
Visszajött a Top3-ba, majd kb. 70-nel a vége előtt kirakta a második Truex Jr.-t a pályáról. Így kell. 🤔

Szerkesztette: Mikey
több mint 5 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 429
It's Bristol baby!!

Blaney máris vezet. Tavasszal dominált (100 kört vezetett a 117-ből) mielőtt egy lekörözendő versenyző kilökte. Hátha most...

S Kyle Busch a második körben megtörte a Camryjét. Van isten. 😃
több mint 5 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 429
Kyle Busch mekkora hisztit levágott miután saját hibájából, senkitől nem zavartatva kiesett az első helyről a bristoli xfinity versenyen. 😂😂😂
több mint 5 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 052 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Aztán lehet egy soha véget nem érő ígéret marad az egész visszatérés és csak várjuk majd minden évben a hírt, mint anno Hakkinennél. 😕
Mr.Breaker
Indycar lesz ebből!
♉gaben♉
MotoGP! Ott most ugyis nagyon megy a spanyoloknak!

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 5 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 812 — Deion Sanders for president!
Aztán lehet egy soha véget nem érő ígéret marad az egész visszatérés és csak várjuk majd minden évben a hírt, mint anno Hakkinennél. 😕
Mr.Breaker
Indycar lesz ebből!

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 5 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 812 — Deion Sanders for president!
A Big 3 mögötti Cup Series versenyt Michiganben féltávnál Blaney vezeti. Boldogság! Viccet félretéve, valamit kezdhetnének a Harvick, Busch, Truex Jr. trióval, mert hányinger amit csinálnak egész évben. 🤨
Mikey
Dillon begurult Blaney előtt, így csak 5. lett Ryan. 😕

Harvick 7 győzelem 23 versenyből...
Mikey
Biztos Merci motor van benne........

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 5 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 429
Jöjjön NASCAR-ba. 😀