Autó- és motorsportok

18 feliratkozó

több mint 5 éve
Toca Minnesota Vikings 18 634 — Vikings fan
Azzal számolhattak, hogy visszajön Hamilton elé, élről meg saját tempóban végigcsordogál.
Ott kúrták el a matekot, hogy Hamilton a safety car után nagyon lassú köröket ment, emiatt maradt kakaó a hiperekben levédeni az elévágást, plusz nem szakadt szét a mezőny, Perez miatt szopta be Verstappent is.
csipkelli
Igen nekünk könnyű hisz a TVben látjuk hogy Perezt a 7. és kb ha elevagassal nem akarsz kockáztatni csak azt kell kivárni, hogy elé johess vissza.
Sajnos a Ferrarinak erre nincs infrastrurája vagy egy logikusan gondolkodó embere.
több mint 5 éve
csipkelli 3 254
Azzal számolhattak, hogy visszajön Hamilton elé, élről meg saját tempóban végigcsordogál.
Ott kúrták el a matekot, hogy Hamilton a safety car után nagyon lassú köröket ment, emiatt maradt kakaó a hiperekben levédeni az elévágást, plusz nem szakadt szét a mezőny, Perez miatt szopta be Verstappent is.

Szerkesztette: csipkelli
több mint 5 éve
NB2 New England Patriots 21 895 — nabege2@yahoo.com
De itt nem is lehet előzni, tehát itt arra kellett volna menni, hogy 0 kiállás és talán végigmegyünk. Egy RIC-RAI-BOT előzés kéne ahhoz, hogy a 3. hely meglegyen, ami ezen a pályán kb lehetetlen!
több mint 5 éve
Mr.Breaker 1 870
Ferrari mindig alultudja múlni saját magát ...
Toca
Gyenge a tempójuk és rossz a gumikezelésük. Megkockáztatom a lágyon sem tudtak volna 1 kiállással végig menni. Megpróbálták hátha más taktikával Hamilton elé tudnak kerülni, de még eggyel lágyabb gumikon sincs meg az a tempó amivel esélye lenne a Merci-Rb tempója ellen.
több mint 5 éve
Toca Minnesota Vikings 18 634 — Vikings fan
Ferrari mindig alultudja múlni saját magát ...
több mint 5 éve
Toca Minnesota Vikings 18 634 — Vikings fan
Miert van zsebben ez Hamiltonnak? Halhatatlan az auto, a motor? Nem hibasodhat meg, nem eshet ki?

Nem igazan nezegetem manapsag a Formula–1-et, de ennyire eselytelen legyen, hogy eldurran netan a Mercedes motorja vagy tortenik valami? Foleg ebben a mezonyben, ahol ott van Sato leszarmazottja es egyben padawanja, Max Verstappen. 8D
Stez
Egyszer volt budán kutyavásár, persze lehet megint lesz egy csatt az elején.
Egyszerűen nem látom most a ferkában és Vettelben sem, hogy innen visszahozzák. Okés lehet még hogy kifogynak a fogyóalkatrészekből és lesznek büntik, de annyira kiemelkedik ez a ket autó, hogy nevetve hozzák fel dobogóra veszett helyzetből...
Mégha el is durran a merci HAM alatt, tuti akkor hogy Vettel nyer? 😊
gamerkr
Oke, de basszus, van meg hat vagy het verseny az evadbol... Azert az sok.
Stez
Sok, de olyan pályákon ami nem fekszik a Mercinek a Ferrari 30 pontos elonyt.
És hát nem igazán durran el a merci motor meg Vettel hibát hibára halomoz
több mint 5 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 535
Húú mit versenyez a Chastain, Allgaier, Custer trió az első helyért Las Vegasban. 😮😮😮

szerk.: Chastain megcsináltaaaaaaaaa!!

Szerkesztette: Mikey
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Miert van zsebben ez Hamiltonnak? Halhatatlan az auto, a motor? Nem hibasodhat meg, nem eshet ki?

Nem igazan nezegetem manapsag a Formula–1-et, de ennyire eselytelen legyen, hogy eldurran netan a Mercedes motorja vagy tortenik valami? Foleg ebben a mezonyben, ahol ott van Sato leszarmazottja es egyben padawanja, Max Verstappen. 8D
Stez
Egyszer volt budán kutyavásár, persze lehet megint lesz egy csatt az elején.
Egyszerűen nem látom most a ferkában és Vettelben sem, hogy innen visszahozzák. Okés lehet még hogy kifogynak a fogyóalkatrészekből és lesznek büntik, de annyira kiemelkedik ez a ket autó, hogy nevetve hozzák fel dobogóra veszett helyzetből...
Mégha el is durran a merci HAM alatt, tuti akkor hogy Vettel nyer? 😊
gamerkr
Oke, de basszus, van meg hat vagy het verseny az evadbol... Azert az sok.

több mint 5 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 223 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Miert van zsebben ez Hamiltonnak? Halhatatlan az auto, a motor? Nem hibasodhat meg, nem eshet ki?

Nem igazan nezegetem manapsag a Formula–1-et, de ennyire eselytelen legyen, hogy eldurran netan a Mercedes motorja vagy tortenik valami? Foleg ebben a mezonyben, ahol ott van Sato leszarmazottja es egyben padawanja, Max Verstappen. 8D
Stez
Egyszer volt budán kutyavásár, persze lehet megint lesz egy csatt az elején.
Egyszerűen nem látom most a ferkában és Vettelben sem, hogy innen visszahozzák. Okés lehet még hogy kifogynak a fogyóalkatrészekből és lesznek büntik, de annyira kiemelkedik ez a ket autó, hogy nevetve hozzák fel dobogóra veszett helyzetből...
Mégha el is durran a merci HAM alatt, tuti akkor hogy Vettel nyer? 😊

több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Miert van zsebben ez Hamiltonnak? Halhatatlan az auto, a motor? Nem hibasodhat meg, nem eshet ki?

Nem igazan nezegetem manapsag a Formula–1-et, de ennyire eselytelen legyen, hogy eldurran netan a Mercedes motorja vagy tortenik valami? Foleg ebben a mezonyben, ahol ott van Sato leszarmazottja es egyben padawanja, Max Verstappen. 8D

több mint 5 éve
dawyd728 3 690
Mikor Bottas mondta Monzaban, h örül, mert találtak valami tempót a lassú kanyarokban, azt nehezen hittem. Ha versenytempó nem szenved csorbát holnapra, akkor újra visszavették a vb irányítását.
több mint 5 éve
NB2 New England Patriots 21 895 — nabege2@yahoo.com
Szép altatást nyomott le a Merci egész hétvégén. Nagyjából most lett vége annak a halovány kis esélynek ami még ott volt a VB-re. 3 és 6 tized egy olyan pályán ahol minden évben szenvedtek eddig...
Mr.Breaker
Úgy úgy innentől HAM bukhatja el a vb-t, szerintem nem fogja...
gamerkr
majd a holland holnap kilöki 😊
több mint 5 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 223 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Szép altatást nyomott le a Merci egész hétvégén. Nagyjából most lett vége annak a halovány kis esélynek ami még ott volt a VB-re. 3 és 6 tized egy olyan pályán ahol minden évben szenvedtek eddig...
Mr.Breaker
Úgy úgy innentől HAM bukhatja el a vb-t, szerintem nem fogja...

több mint 5 éve
Mr.Breaker 1 870
Szép altatást nyomott le a Merci egész hétvégén. Nagyjából most lett vége annak a halovány kis esélynek ami még ott volt a VB-re. 3 és 6 tized egy olyan pályán ahol minden évben szenvedtek eddig...
több mint 5 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 535
paint scheme leleplezésből megvan az idei bajnok, úgy érzem.
 youtu.be/e1eNyLF8keM
több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 644 — Cowboys fan
Kimi bombaformában. 😀
Raven17
Mindig is nagy forma volt!
A cigány gyereknek tényleg tinilány piercingje van???
♉gaben♉
és ha megnő, akkor a csiklójába is rakat egyet?
több mint 5 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 066 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Kimi bombaformában. 😀
Raven17
Mindig is nagy forma volt!
A cigány gyereknek tényleg tinilány piercingje van???
♉gaben♉
Már mióta.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 5 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 844 — Deion Sanders for president!
Kimi bombaformában. 😀
Raven17
Mindig is nagy forma volt!
A cigány gyereknek tényleg tinilány piercingje van???

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 5 éve
Raven17 Philadelphia Eagles 1 298 — ravenc177@gmail.com


Kimi bombaformában. 😀
több mint 5 éve
dawyd728 3 690
Mondjuk ugye Kimi és menedzsmentje pénzéhsége a 2010-es szezon óta nyílt titok. Inkább elment ralizni, h megkapja az idő előtti elküldése miatti súlyos milliókat a Ferraritól. Ugye, ha F1-ben bárki máshoz aláírt volna, akkor a Ferrari(Santander) nem fizette volna ki neki a teljes összeget. Viszont nem kapott olyan szerződést mástól, így inkább pályafutása csúcsán pénzt választva dobbantott. Nincs itt semmi meglepő.
több mint 5 éve
Toca Minnesota Vikings 18 634 — Vikings fan
Kimi távozik év végén a ferkától, utána 2 év Sauber.

Éreztem, hogy a monzai eset után nem lesz maradása.
NB2
Komolyan visszamegy ahhoz a lóf_sz csapathoz?
Mikey
fociban is szoktak ilyet, levezetni a nevelőegyesületben 😊
slowmotion
az foci. 🙂 másrészt Räikkönenből nem néztem ki, hogy hajlandó lesz olyan autót vezetni, ami semmi értelmesre nem jó. de hát $$$$$$$...
Mikey
Figyelj odaadták neki a pénzét amint Ferrarinál kapott volna, csakhogy szépen csöndbetovaálljon a Sauberhez 2 évre. Nincs ebbe semmi különleges.
több mint 5 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 535
Kimi távozik év végén a ferkától, utána 2 év Sauber.

Éreztem, hogy a monzai eset után nem lesz maradása.
NB2
Komolyan visszamegy ahhoz a lóf_sz csapathoz?
Mikey
fociban is szoktak ilyet, levezetni a nevelőegyesületben 😊
slowmotion
az foci. 🙂 másrészt Räikkönenből nem néztem ki, hogy hajlandó lesz olyan autót vezetni, ami semmi értelmesre nem jó. de hát $$$$$$$...
több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 644 — Cowboys fan
Kimi távozik év végén a ferkától, utána 2 év Sauber.

Éreztem, hogy a monzai eset után nem lesz maradása.
NB2
Komolyan visszamegy ahhoz a lóf_sz csapathoz?
Mikey
fociban is szoktak ilyet, levezetni a nevelőegyesületben 😊
több mint 5 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 223 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
én személy szerint örülök, hogy Kimi marad a mezőnyben.
nagyon nem engedték volna szerintem sehova, maximum a Haas-hoz...

Azért 2012-ben sikerült neki 3. lenni az összetettben a lesajnált Lotus-szal, jövőre is villantani fog egyszer kétszer úgy hiszem.

több mint 5 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 535
Kimi távozik év végén a ferkától, utána 2 év Sauber.

Éreztem, hogy a monzai eset után nem lesz maradása.
NB2
Komolyan visszamegy ahhoz a lóf_sz csapathoz?

Szerkesztette: Mikey