Autó- és motorsportok

18 feliratkozó

több mint 5 éve
dawyd728 3 690
Ritkán látni olyat, h Hamilton test-test elleni teljesítménye miatt veszítsen el egy versenyt. 0/2.
Kimi elleni volt a nagyobb hiba. Ott 2 másodperccel nagyobb tempót nem tudott maga javára fordítani. Max ellen azért már nagyobb dolog lett volna, de az is meglehetett volna.
több mint 5 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 223 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
A vén alkesz csak behúzta 😊
Megérdemelte ezt nagyon, most már mehet levezetni
flzoli
óriási verseny volt. Végre. Nagyon kellett ez a lelkeknek.
Most jöhet két bealvós, unalmas verseny 😀 😀

több mint 5 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 829 — farkas.l.zoltan@gmail.com
A vén alkesz csak behúzta 😊
Megérdemelte ezt nagyon, most már mehet levezetni

több mint 5 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 844 — Deion Sanders for president!
Miért spoilerezted el 😀
Mindenesetre amennyire utálom, ilyen embert még nem nagyon láttam a motorsportban.
Elképesztő amit művel.
Rohadjon meg.
Coolearie
Nem is igazán van komoly ellenfele.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 5 éve
NB2 New England Patriots 21 894 — nabege2@yahoo.com
Sobri megint nyert 😊
több mint 5 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Miért spoilerezted el 😀
Mindenesetre amennyire utálom, ilyen embert még nem nagyon láttam a motorsportban.
Elképesztő amit művel.
Rohadjon meg.

több mint 5 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 066 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Dovi 2 körrel a vége előtt hibázott, így Marquez győzelemmel húzta be összesen hetedik világbajnoki címét. És még mindig csak 25 éves. 10 év még simán benne van szerintem, döbbenetes belegondolni, milyen sikereket érhet még el ezzel a tempóval.

Gratula neki, emberes volt ez is!

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 5 éve
Mr.Breaker 1 870
Nyilván ezen a 3 rajthelyen már nem múlik semmi Vettelnek, de azért az vicces, hogy a Mercedesnek simán elfogadták Hockenheimben a körülményekre való hivatkozást és csak 1 ejnye-bejnyével megúszták, addig itt semmilyen fellebbezést nem fogadtak el hiába esett az eső és rosszak voltak a látási viszonyok.Holott csak annyit vétett, hogy nem a kanyar közepén lassított le 0-ra Vettel,hanem 20 mp-vel később az egyenesben.
Nem múlt ezen semmi,a VB sem emiatt dől el idő előtt, de azért egész évben a Mercedesnél halványabban fogott az a bizonyos toll,míg a Ferrari szinte mindig a szabálykönyvekben leírt legkeményebb büntetést kapta.
Még a közvetlen rivális Mercedes és az F1-es szakértők is azt mondták,hogy ez a büntetés a bullshit kategóriába tartozik.
több mint 5 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 534
mondjuk arra kíváncsi leszek, hogy Byron mikor lesz (lesz-e valaha) cup contender
slowmotion
Ha Knausszal nem lesz az, akkor senkivel.

Mondjuk Hendrickék nagyon tévútra tévedtek idén, kivéve Elliottot, aki végre nyereget is. Bár ebben szerintem nagy szerepe van az új Chevynek. Félek is hogy jövőre az új Ford miatt Blaney nem lesz sehol...

Szerkesztette: Mikey
több mint 5 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 844 — Deion Sanders for president!
Almirola nyert, mit szólsz @gaben? 😀
Mikey
A vaktyúk!
Nem rossz gyerek, csak vezetni is tudna.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 641 — Cowboys fan
én meg két hétig nem követem figyelemmel a dolgokat, de Cséz egyenes ágon bejut az elődöntőbe.
hesteg ittmegmiafaszvan

mondjuk arra kíváncsi leszek, hogy Byron mikor lesz (lesz-e valaha) cup contender
több mint 5 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 534
Almirola nyert, mit szólsz @gaben? 😀
több mint 5 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 844 — Deion Sanders for president!
Kis DTM színes.
A Merga ugye kiszáll jövőre, viszont jön a helyére az Aston! AMG motorokkal persze, ugyanazzal a kaszniépítővel együttműködve. Lesz két új pálya, de nem lesz verseny a Hungaroringen mert nem hosszabbítottak szerződést.
♉gaben♉
És a Merci mindent vitt idén. Szép búcsú.
NB2
Paffett basszus, ha jol emlékszem 13 év után bajnok ismét? 😀

Szerintem nem sok ilyen kétszeres bajnok van ugy amblokk a motorsportokban. Ennyi idő alaltt van aki kétszer visszavonul. Grat neki! 😊
Cowboykarcsi90
Mindent beletettek az idei évbe.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 5 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 066 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Kis DTM színes.
A Merga ugye kiszáll jövőre, viszont jön a helyére az Aston! AMG motorokkal persze, ugyanazzal a kaszniépítővel együttműködve. Lesz két új pálya, de nem lesz verseny a Hungaroringen mert nem hosszabbítottak szerződést.
♉gaben♉
És a Merci mindent vitt idén. Szép búcsú.
NB2
Paffett basszus, ha jol emlékszem 13 év után bajnok ismét? 😀

Szerintem nem sok ilyen kétszeres bajnok van ugy amblokk a motorsportokban. Ennyi idő alaltt van aki kétszer visszavonul. Grat neki! 😊

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 5 éve
NB2 New England Patriots 21 894 — nabege2@yahoo.com
Kis DTM színes.
A Merga ugye kiszáll jövőre, viszont jön a helyére az Aston! AMG motorokkal persze, ugyanazzal a kaszniépítővel együttműködve. Lesz két új pálya, de nem lesz verseny a Hungaroringen mert nem hosszabbítottak szerződést.
♉gaben♉
És a Merci mindent vitt idén. Szép búcsú.
több mint 5 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 844 — Deion Sanders for president!
Kis DTM színes.
A Merga ugye kiszáll jövőre, viszont jön a helyére az Aston! AMG motorokkal persze, ugyanazzal a kaszniépítővel együttműködve. Lesz két új pálya, de nem lesz verseny a Hungaroringen mert nem hosszabbítottak szerződést.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 5 éve
Nandito Tennessee Titans 3 058 — Titans fan
Fettelke....... A kis Verstappent pedig beépített KGB Merci ügynök......😊

Az a szomorú, hogy tíz éve ez a két gyökér (Ham, Vet) közül lehet választani, egyik unszimpatikusabb ,mint a másik.....
csi77
Minek nézed akkor egyáltalán? Vagy csak fáj hogy Hamilton lassan all-time legjobb magasságokba ér.
(és ehhez nem kell feltétlenül kedvelni)

Aki idén teljesen lebontotta a nimbuszat az Vettel, nem is tudom lehet-e innen visszajonni egy fejben gyenge versenyzőnek még
flzoli
Olvassa vissza, ő csak peches folyamatosan...
Toca
Meddig csinálod még ezt? Egy szóval sem mondtam, hogy peches folyamatosan. Tiszteld már meg a másikat, hogy nem gúnyolódsz rajta, és nem forgatod ki a szavait. Köszönöm!

Szerkesztette: Nandito

Music City Miracle
több mint 5 éve
Toca Minnesota Vikings 18 634 — Vikings fan
Fettelke....... A kis Verstappent pedig beépített KGB Merci ügynök......😊

Az a szomorú, hogy tíz éve ez a két gyökér (Ham, Vet) közül lehet választani, egyik unszimpatikusabb ,mint a másik.....
csi77
Minek nézed akkor egyáltalán? Vagy csak fáj hogy Hamilton lassan all-time legjobb magasságokba ér.
(és ehhez nem kell feltétlenül kedvelni)

Aki idén teljesen lebontotta a nimbuszat az Vettel, nem is tudom lehet-e innen visszajonni egy fejben gyenge versenyzőnek még
flzoli
Olvassa vissza, ő csak peches folyamatosan...
több mint 5 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 474 — Bears & Illinois fan
Fettelke....... A kis Verstappent pedig beépített KGB Merci ügynök......😊

Az a szomorú, hogy tíz éve ez a két gyökér (Ham, Vet) közül lehet választani, egyik unszimpatikusabb ,mint a másik.....
csi77
Minek nézed akkor egyáltalán? Vagy csak fáj hogy Hamilton lassan all-time legjobb magasságokba ér.
(és ehhez nem kell feltétlenül kedvelni)

Aki idén teljesen lebontotta a nimbuszat az Vettel, nem is tudom lehet-e innen visszajonni egy fejben gyenge versenyzőnek még
flzoli
Nem nézem, csak a híreket olvasom már (egy-két kivétellel) évek óta, régen minden versenyt követtem....

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 5 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 829 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Fettelke....... A kis Verstappent pedig beépített KGB Merci ügynök......😊

Az a szomorú, hogy tíz éve ez a két gyökér (Ham, Vet) közül lehet választani, egyik unszimpatikusabb ,mint a másik.....
csi77
Minek nézed akkor egyáltalán? Vagy csak fáj hogy Hamilton lassan all-time legjobb magasságokba ér.
(és ehhez nem kell feltétlenül kedvelni)

Aki idén teljesen lebontotta a nimbuszat az Vettel, nem is tudom lehet-e innen visszajonni egy fejben gyenge versenyzőnek még

több mint 5 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 474 — Bears & Illinois fan
Fettelke....... A kis Verstappen pedig beépített KGB Merci ügynök......😊

Az a szomorú, hogy tíz éve ez a két gyökér (Ham, Vet) közül lehet választani, egyik unszimpatikusabb ,mint a másik.....

Szerkesztette: csi77

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 5 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Buzi Marquez.

több mint 5 éve
Nandito Tennessee Titans 3 058 — Titans fan
Miért kellett volna Hamiltont büntetni? Mert csak? Miért gáz, h vb csatában az esélytelen csapattárs az esélyest segíti? Aki hitt abban, h nem lesz helycsere, az kb a Mikulásban is hisz még. Az F1 világ életében erről szólt. Az, h Todt és a Ferrari anno a szezon harmadában TO-zott kismillió pont előnyben az sehogyan nem hasonlítható ehhez.
BTW fogadni mernék, h Bottas fog kapni egy ajándék győzelmet a szezon végén Hamiltontól/Mercedestől, miután eldől a WDC.

Amúgy meg érdemes lenne azzal foglalkozni, h Vettelnek minden esélye meg volt, h 2. legyen, de hibázott a 3. szektorban magára engedte Hamiltont, majd az egyenesben neccesen még kivédekezte, de a hosszú balos végén bealudt. Aki vb akar lenni annak nem szabad így tálcán kínálnia magát. Idén azonos képességű technikával Hamilton feltörli eddig Vettellel a padlót. Persze Hamilton/Mercedes a hibás/csúnya/gonosz/stb és nem a kedvenc csapat/versenyző találtatott gyengébbnek.
dawyd728
Szingapúr óta nem azonos a két technika. Aki nem látja, az vagy vak, vagy nem ért hozzá.
Nandito
Igen. Monza óta eltűnt az egyenesekben a Ferrari fölény aka az FIA bezárt egy kiskaput a Renault és a Mercedes kérdésére.

Már csak az a kérdés miért nekem írtad és miért arra a hszre válaszként?
dawyd728
Mert az írtad, hogy "Idén azonos képességű technikával Hamilton feltörli eddig Vettellel a padlót". Holott ez szerintem nem állja meg a helyét, csak Vettel többet hibázik. Elég a Német és az Azeri Nagydíjra gondolni, azokkal a pontokkal még mindig egál körül állnának. Max Szingapúr óta lehet mondani, hogy feltörli vele a padlót, de azóta már a két technika nincs egálban.
Nandito
Hát ha azonos technika mellett kapsz 35 pontot ami nem teknikai hanem vezetésből jön akkor az azt jelenti, hogy a másik feltorolte veled a padlot.
Egyszerűen olyan mintha agyonnyomta volna a súly Vettelnek.
1. Helyről kiesni full nagy előnnyel , ráhúzni Hamira az autót aztán utolsó helyre esni stb.
Mintha nem egy 4x világbajnok lenne...
Toca
Nem, ez egyáltalán nem az jelenti. Hamilton erősebb mentálisan, max azt jelentheti. Nálam az a padló feltörlés, hogy a Spanyol Nagydíjon tényleg nagyon elverte Hamilton Vettelt, de az nekem máig talány, miért volt akkora különbség közöttük.

1. helyről kiesni full nagy előnnyel, csak esett az eső és slick gumikon volt, ez nem nyomás, szimplán balszerencse. Azerbajdzsánban megpróbált nyerni, azért előzött, de a hideg gumikon nem bírt elfordulni, utólag már könnyű okosnak lenni, hogy be kellett volna érni a második hellyel. Monzát mondhatjuk, kár volt kockáztatni, hogy ott tartotta az autót. De ennyi erővel Hamilton is kieshetett, vagy kicsúszhatott volna, több kimenete volt a dolognak, Vettel szempontjából a legrosszabb jött be.


Nandito
Értem én szóval csak a peche miatt nem első...
8-10 mp utcahossznyi előnnyel beleállni a falba ha slicken volt hanem óriási bénaság volt, ezt ő is tudta akkor.
Érdekes Hami vagy más hogy nem állt a falba?
Toca
Ne forgasd ki a szavaimat, egy szóval sem mondtam ezt. Amúgy max közelebb lennének egymáshoz a pontversenyben, de nem fogok számolgatni, mert úgyis Hamilton nyeri a vb-t. 😊
Egyrészt előtte pár körrel Raikkönnen egy sokkal durvább esetet úszott meg, ugyanott bénáztak előtte a lekörözöttek, fékeznie is kellett, még le is sodródott a pályáról, mégis vissza tudott jönni. Talán jobban rájött az eső, mert Vettel nem fékezett durván, nem ment felfestésre sem. Azért utána valószínűleg nem véletlenül gondolkodtak a Mercinél, hogy gumit kéne cserélni. De nem voltam ott, ez egy feltevés részemről, lehet csak szimplán gyorsan ment és kész.
Bénázás meg mással is előfordult már, pl Hamiltonnal anno Kínában. De Schumiról és Sennáról is tudnék bénázós példát írni. Ők is csak emberek, mindannyian hibázhatnak.

Music City Miracle
több mint 5 éve
Toca Minnesota Vikings 18 634 — Vikings fan
Miért kellett volna Hamiltont büntetni? Mert csak? Miért gáz, h vb csatában az esélytelen csapattárs az esélyest segíti? Aki hitt abban, h nem lesz helycsere, az kb a Mikulásban is hisz még. Az F1 világ életében erről szólt. Az, h Todt és a Ferrari anno a szezon harmadában TO-zott kismillió pont előnyben az sehogyan nem hasonlítható ehhez.
BTW fogadni mernék, h Bottas fog kapni egy ajándék győzelmet a szezon végén Hamiltontól/Mercedestől, miután eldől a WDC.

Amúgy meg érdemes lenne azzal foglalkozni, h Vettelnek minden esélye meg volt, h 2. legyen, de hibázott a 3. szektorban magára engedte Hamiltont, majd az egyenesben neccesen még kivédekezte, de a hosszú balos végén bealudt. Aki vb akar lenni annak nem szabad így tálcán kínálnia magát. Idén azonos képességű technikával Hamilton feltörli eddig Vettellel a padlót. Persze Hamilton/Mercedes a hibás/csúnya/gonosz/stb és nem a kedvenc csapat/versenyző találtatott gyengébbnek.
dawyd728
Szingapúr óta nem azonos a két technika. Aki nem látja, az vagy vak, vagy nem ért hozzá.
Nandito
Igen. Monza óta eltűnt az egyenesekben a Ferrari fölény aka az FIA bezárt egy kiskaput a Renault és a Mercedes kérdésére.

Már csak az a kérdés miért nekem írtad és miért arra a hszre válaszként?
dawyd728
Mert az írtad, hogy "Idén azonos képességű technikával Hamilton feltörli eddig Vettellel a padlót". Holott ez szerintem nem állja meg a helyét, csak Vettel többet hibázik. Elég a Német és az Azeri Nagydíjra gondolni, azokkal a pontokkal még mindig egál körül állnának. Max Szingapúr óta lehet mondani, hogy feltörli vele a padlót, de azóta már a két technika nincs egálban.
Nandito
Hát ha azonos technika mellett kapsz 35 pontot ami nem teknikai hanem vezetésből jön akkor az azt jelenti, hogy a másik feltorolte veled a padlot.
Egyszerűen olyan mintha agyonnyomta volna a súly Vettelnek.
1. Helyről kiesni full nagy előnnyel , ráhúzni Hamira az autót aztán utolsó helyre esni stb.
Mintha nem egy 4x világbajnok lenne...
Toca
Nem, ez egyáltalán nem az jelenti. Hamilton erősebb mentálisan, max azt jelentheti. Nálam az a padló feltörlés, hogy a Spanyol Nagydíjon tényleg nagyon elverte Hamilton Vettelt, de az nekem máig talány, miért volt akkora különbség közöttük.

1. helyről kiesni full nagy előnnyel, csak esett az eső és slick gumikon volt, ez nem nyomás, szimplán balszerencse. Azerbajdzsánban megpróbált nyerni, azért előzött, de a hideg gumikon nem bírt elfordulni, utólag már könnyű okosnak lenni, hogy be kellett volna érni a második hellyel. Monzát mondhatjuk, kár volt kockáztatni, hogy ott tartotta az autót. De ennyi erővel Hamilton is kieshetett, vagy kicsúszhatott volna, több kimenete volt a dolognak, Vettel szempontjából a legrosszabb jött be.


Nandito
Értem én szóval csak a peche miatt nem első...
8-10 mp utcahossznyi előnnyel beleállni a falba ha slicken volt hanem óriási bénaság volt, ezt ő is tudta akkor.
Érdekes Hami vagy más hogy nem állt a falba?
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 394 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ez gyönyörű:

 www.nemzetisport.hu/minden_mas_foci/corinthians-senna-emleke-elott-tiszteleg-az-uj-3-mezevel-a-klub-2661391

Itt lehet rendelni is belőle, kb 15.000 ft+szállítási költség

 www.shoptimao.com.br/lst/lancamento-ayrton-senna