Autó- és motorsportok

18 feliratkozó

több mint 5 éve
dawyd728 3 651
Halkan megjegyzem Vettel hasonló feltartásért ausztriában 3 rajthelyet kapott. Itt Hamilton-t még csak nem is vizsgálják. Helyette Vettel-t hívták fel a stewardokhoz a mérlegelés miatt. 😀
Mr.Breaker
Sirotkin nem volt mért körön..

Szerkesztette: dawyd728
több mint 5 éve
xrace77 Denver Broncos 4 460
Alonso indul a jövő évi Indy 500-on McLarennel.
több mint 5 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 212 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Halkan megjegyzem Vettel hasonló feltartásért ausztriában 3 rajthelyet kapott. Itt Hamilton-t még csak nem is vizsgálják. Helyette Vettel-t hívták fel a stewardokhoz a mérlegelés miatt. 😀
Mr.Breaker
és ezen ki lepődik már meg?
Komolyan mondom meg se nézem már ezt a f*st.

több mint 5 éve
Mr.Breaker 1 870
Halkan megjegyzem Vettel hasonló feltartásért ausztriában 3 rajthelyet kapott. Itt Hamilton-t még csak nem is vizsgálják. Helyette Vettel-t hívták fel a stewardokhoz a mérlegelés miatt. 😀
több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 466 — Cowboys fan
NASCAR ON

Truex Jr. hivatalosan is a #19-es Joe Gibbs Racing autóban a következő szezontól.

Harvickot megbüntették, a texasi győzelme nem számít abban a tekintetben, hogy kvalifikálja őt a Championship 4-ba. Hát ezért volt oly' gyors. (Blaneyt is megbüntették, nagyon jó, bár neki hótmindegy.)

Hétvégén pedig bemutatkozik az új phoenixi pálya, kicsit más vonalvezetéssel. Megvárom milyen az új pálya, de szerintem a régi is úgy volt jó, ahogy volt.

NASCAR OFF
Mikey
azt kihagytad, hogy 40 pontra levették, szóval most éppen a cutoff felett van.
Elliott, Almirola és Bowyer lényegében csak győzelemmel kvalifikálhat, Kurt Busch meg csak akkor, ha néggyel több pontot szerez Harvick-nál.
a drazsés meg a bútoros csávó lényegében csak akkor nem jut be, ha korán lerobban alattuk a technika.
több mint 5 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 423
NASCAR ON

Truex Jr. hivatalosan is a #19-es Joe Gibbs Racing autóban a következő szezontól.

Harvickot megbüntették, a texasi győzelme nem számít abban a tekintetben, hogy kvalifikálja őt a Championship 4-ba. Hát ezért volt oly' gyors. (Blaneyt is megbüntették, nagyon jó, bár neki hótmindegy.)

Hétvégén pedig bemutatkozik az új phoenixi pálya, kicsit más vonalvezetéssel. Megvárom milyen az új pálya, de szerintem a régi is úgy volt jó, ahogy volt.

NASCAR OFF
több mint 5 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 423
Harvick 8. győzelme a szezonban, ugyanakkor a legidegesítőbb, mert Blaneyt nyomta le. Ha van igazság, akkor Harvick lesz a bajnok Homesteadban, ritka zseniális szezonja van.
több mint 5 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 052 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Nekem mindig is “A motorversenyző” fog maradni az öreg, de ezt a győzelmi lehetőségét nagyon amatőr módon puskázta el...

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 5 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 341 — . . .
Ez már boat race nem motogp bazd. 😀

több mint 5 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 810 — Deion Sanders for president!
Logano újabb nevet húzhat ki a listáról, amin azok neve szerepelt, akiknek eddig nem volt gondja vele. Truex Jr. meg is mondta verseny után, ne gondolja Joey, hogy megnyerte a bajnokságot. Remélem húz egy Kensethet, és kilöki mint a szart Homesteadben. 😀
Mikey
Truex eltaktikázta vagy elpuhánykodta mindegy is. Logano csak kihasználta a helyzetet.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 466 — Cowboys fan
Logano újabb nevet húzhat ki a listáról, amin azok neve szerepelt, akiknek eddig nem volt gondja vele. Truex Jr. meg is mondta verseny után, ne gondolja Joey, hogy megnyerte a bajnokságot. Remélem húz egy Kensethet, és kilöki mint a szart Homesteadben. 😀
Mikey
mondjuk nem értem a sírást, de tényleg.
- a kisköcsög nem állította bele a falba, mint 2015-ben Kenseth-et Kansasban, vagy mint 2014-ben Ryan Newman Kyle Larsont az utolsó előtti futamon, az utolsó kanyarban.
- kettő pozíciót vesztett, simán bejuthat még a döntőbe akár pontszám alapján is, főleg mivel
- van még két verseny, és 28 ponttal van a cutoff felett per pillanat

meg azt sem értem, hogy mégis mire számított Truex? short tracken majd megpróbál tiszta motorerőből elmenni mellette Logano? azok után, hogy Truex tisztán láthatóan befékezett előtte? az idősebb Earnhardt úgy állította volna bele a falba, hogy új bejáratot nyit a pályán.
ha nem a tavalyi bajnokról lenne szó, akkor azt hinném, csak egy újonc...

utálom Logano-t mint a szart, de ez szerintem tökéletesen a "belefér" kategória volt.
több mint 5 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 423
Logano újabb nevet húzhat ki a listáról, amin azok neve szerepelt, akiknek eddig nem volt gondja vele. Truex Jr. meg is mondta verseny után, ne gondolja Joey, hogy megnyerte a bajnokságot. Remélem húz egy Kensethet, és kilöki mint a szart Homesteadben. 😀

Szerkesztette: Mikey
több mint 5 éve
NB2 New England Patriots 21 796 — nabege2@yahoo.com
Azért Ferrari és Vettel nagyon bánhatja ezt a szezont. Ketten együtt simán eldobtak 100 pontot. Persze Mercedes és Hamilton se hozott hibátlan szezont, de ennek akkor is kb Abu Dhabiban kellett volna eldőlnie. Most is teljesen esélytelenül vergődtek a Mercedesek.
dawyd728
Pont ezt fogalmaztam meg magamban én is a futam után. Ha csak 40-50 pontot számolunk amit Vettel eldobott, akkor ez még mindig baromi izgalmas lehetne...
Viszont röhögnék ha Verstappen utolérné a 2 secondaryt 😊
több mint 5 éve
dawyd728 3 651
Azért Ferrari és Vettel nagyon bánhatja ezt a szezont. Ketten együtt simán eldobtak 100 pontot. Persze Mercedes és Hamilton se hozott hibátlan szezont, de ennek akkor is kb Abu Dhabiban kellett volna eldőlnie. Most is teljesen esélytelenül vergődtek a Mercedesek.
több mint 5 éve
Mr.Breaker 1 870
Bottas le lett körözve úgy hogy egy sima futam volt.Hihetetlen a pali.Szerintem a hibrid érában ez a szégyen még nem történt meg 1 Mercedes autóval sem.Neki sikerült. 😀😀

Azért látszik Hamilton is tud hibázni,ha nem klappol nála minden, de grat neki megérdemelte az 5. címet. Ő és a Mercedes ketten még mindig az etalon a jelenlegi F1ben.

Szerkesztette: Mr.Breaker
több mint 5 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 104 — Tyrone Creek
Vettel nem törte össze magát az első körben.

Meglepő.
több mint 5 éve
dawyd728 3 651
Norbi teljesítménye lassan kínosba csap át. Ezzel az i30-al ilyen pocsék se íze se bűze versenyzést mutatni.. Mondjuk legalább Müllert kiKOzta.
több mint 5 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 423
Kimiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii, fuckyea!!
több mint 5 éve
NB2 New England Patriots 21 796 — nabege2@yahoo.com
Rajkó elég későn jött meg idén... Ha így tolta volna végig akkor izgalmasabb lett volna a vb verseny...
több mint 5 éve
Mr.Breaker 1 870
Az öreg Iceman nyert 5 év után ismét. 😀 Ezt nagyon megérdemelte már, keményen védekezett a futam közepén nagyon Hamilton ellen.

Vettel szokásos rövidzárlat, pedig a tempója kiemelkedő volt most is,talán a legjobb az élmezőnyben.

Ferrari megint hozta a legendás év végi fejlesztési impotenciáját. 3 futam kellett, hogy rájöjjenek zsákutca az egész fejlesztési csomag. Levettek minden fejlesztést és vissza is jöttek tempóban ami egy ekkora költségvetésű csapatnál hatalmas baki. Majdnem 1 hónap mire észbe kaptak, hogy valami nem stimmel a kocsival.

Bottas-nál antipatikusabb pilótát viszont nagyon rég láttam az F1-ben. A legjobb csapatban ezt a produkciót előadni... Nem elég, hogy lassú, még hozza mellé ezt a színtelen szagtalan semmit, de legalább tökéletes wingman. Ma is hozta a feladatát annyira, hogy még repetázott is belőle. 😀 A végén még Vettel-t majdnem ki is ütötte annyira akarta bizonyítani a nagy semmit.

Verstappen kapna jövőre egy versenyképes autót, háát lerendezné az élmezőnyt rendesen. Amit forgalomban és test-test elleni csatában tud az már most világbajnok kaliber.
több mint 5 éve
dawyd728 3 651
Ritkán látni olyat, h Hamilton test-test elleni teljesítménye miatt veszítsen el egy versenyt. 0/2.
Kimi elleni volt a nagyobb hiba. Ott 2 másodperccel nagyobb tempót nem tudott maga javára fordítani. Max ellen azért már nagyobb dolog lett volna, de az is meglehetett volna.
több mint 5 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 212 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
A vén alkesz csak behúzta 😊
Megérdemelte ezt nagyon, most már mehet levezetni
flzoli
óriási verseny volt. Végre. Nagyon kellett ez a lelkeknek.
Most jöhet két bealvós, unalmas verseny 😀 😀

több mint 5 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 756 — farkas.l.zoltan@gmail.com
A vén alkesz csak behúzta 😊
Megérdemelte ezt nagyon, most már mehet levezetni

több mint 5 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 810 — Deion Sanders for president!
Miért spoilerezted el 😀
Mindenesetre amennyire utálom, ilyen embert még nem nagyon láttam a motorsportban.
Elképesztő amit művel.
Rohadjon meg.
Coolearie
Nem is igazán van komoly ellenfele.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 5 éve
NB2 New England Patriots 21 796 — nabege2@yahoo.com
Sobri megint nyert 😊