Autó- és motorsportok

18 feliratkozó

több mint 5 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 424
Akkor Kubica hivatalosan is visszatért.
Mr.Breaker
Édes istenem...
több mint 5 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 818
Akkor Kubica hivatalosan is visszatért. Még 100%-os állapotban is embert próbáló feladat lenne 8 év után visszatérni az F1be,nem még így. Kíváncsi leszek mennyire lesz rozsdás és mennyire fogja tudni megközelíteni sérülése előtti tempóját. Egy biztos nagyon jól és tudatosan építette fel a visszatérését, nem egyből bedobta magát a mélyvízbe. Szinte már 2 éve csak erre készül. Sajnos valószínűleg pont azt a 2-3 extra tizedet veszítette el a sérülésésvel ami egészségesen még megvolt benne és ami tényleg kiemelte a korosztálya legjobbjaihoz.

Így belegondolva az a korosztály hihetetlen erős volt,az F1 valaha volt egyik legjobbja. Hamilton,Vettel,Rosberg,Kubica 4 olyan pilóta akik mind világbajnok matéria. Hamilton és Vettel pedig korszakos tehetségek.
Mr.Breaker
Nagyszerű hír ez, szimpatikusabb mint a többi aki már világbajnok.
Aztán remélhetőleg senki nem fog kinyírni!
♉gaben♉
Remélem a Williams is javulni fog!

több mint 5 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 810 — Deion Sanders for president!
Akkor Kubica hivatalosan is visszatért. Még 100%-os állapotban is embert próbáló feladat lenne 8 év után visszatérni az F1be,nem még így. Kíváncsi leszek mennyire lesz rozsdás és mennyire fogja tudni megközelíteni sérülése előtti tempóját. Egy biztos nagyon jól és tudatosan építette fel a visszatérését, nem egyből bedobta magát a mélyvízbe. Szinte már 2 éve csak erre készül. Sajnos valószínűleg pont azt a 2-3 extra tizedet veszítette el a sérülésésvel ami egészségesen még megvolt benne és ami tényleg kiemelte a korosztálya legjobbjaihoz.

Így belegondolva az a korosztály hihetetlen erős volt,az F1 valaha volt egyik legjobbja. Hamilton,Vettel,Rosberg,Kubica 4 olyan pilóta akik mind világbajnok matéria. Hamilton és Vettel pedig korszakos tehetségek.
Mr.Breaker
Nagyszerű hír ez, szimpatikusabb mint a többi aki már világbajnok.
Aztán remélhetőleg senki nem fog kinyírni!

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 5 éve
Mr.Breaker 1 870
Akkor Kubica hivatalosan is visszatért. Még 100%-os állapotban is embert próbáló feladat lenne 8 év után visszatérni az F1be,nem még így. Kíváncsi leszek mennyire lesz rozsdás és mennyire fogja tudni megközelíteni sérülése előtti tempóját. Egy biztos nagyon jól és tudatosan építette fel a visszatérését, nem egyből bedobta magát a mélyvízbe. Szinte már 2 éve csak erre készül. Sajnos valószínűleg pont azt a 2-3 extra tizedet veszítette el a sérülésésvel ami egészségesen még megvolt benne és ami tényleg kiemelte a korosztálya legjobbjaihoz.

Így belegondolva az a korosztály hihetetlen erős volt,az F1 valaha volt egyik legjobbja. Hamilton,Vettel,Rosberg,Kubica 4 olyan pilóta akik mind világbajnok matéria. Hamilton és Vettel pedig korszakos tehetségek.
több mint 5 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 810 — Deion Sanders for president!
Feltette az i-re a pontot hogy Logano lett a bajnok. 😣

A háromból egyik sorozatban sem az lett a bajnok, aki megérdemelte volna az egész szezon alapján, bár Moffitt NCWTS bajnoki címének örülök. Playoffs sucks!!!
Mikey
úgy baromság a chase ahogy van, viszont így legalább tudják az utolsó verseny nézettségét garantálni

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 5 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 810 — Deion Sanders for president!
Feltette az i-re a pontot hogy Logano lett a bajnok. 😣

A háromból egyik sorozatban sem az lett a bajnok, aki megérdemelte volna az egész szezon alapján, bár Moffitt NCWTS bajnoki címének örülök. Playoffs sucks!!!
Mikey
epét tudnék hányni ettől. Logano bajnoki címe még annál is rosszabb, mintha a Saints nyerné a Super Bowlt.
shawnka
ha a pályafutását nézzük már kijárt neki

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 469 — Cowboys fan
Feltette az i-re a pontot hogy Logano lett a bajnok. 😣

A háromból egyik sorozatban sem az lett a bajnok, aki megérdemelte volna az egész szezon alapján, bár Moffitt NCWTS bajnoki címének örülök. Playoffs sucks!!!
Mikey
i think i just threw up in my mouth
több mint 5 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 104 — Tyrone Creek
Feltette az i-re a pontot hogy Logano lett a bajnok. 😣

A háromból egyik sorozatban sem az lett a bajnok, aki megérdemelte volna az egész szezon alapján, bár Moffitt NCWTS bajnoki címének örülök. Playoffs sucks!!!
Mikey
epét tudnék hányni ettől. Logano bajnoki címe még annál is rosszabb, mintha a Saints nyerné a Super Bowlt.
több mint 5 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 424
Feltette az i-re a pontot hogy Logano lett a bajnok. 😣

A háromból egyik sorozatban sem az lett a bajnok, aki megérdemelte volna az egész szezon alapján, bár Moffitt NCWTS bajnoki címének örülök. Playoffs sucks!!!
több mint 5 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 424
Szinte hihetetlen, hogy Larson mennyire jól tudja ezt a külső, fal melletti ívet autózni. Évek után is változatlanul ámulatba ejt.
több mint 5 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 341 — . . .
Mindig esős futam kell.

több mint 5 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 052 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Stoner egyébként pont arra panaszkodott egy pár hónapja, hogy egyszerűen nem is hallgatnak a meglátásaira. Több mint valószínű, hogy ezért is hagyta őket ott. Mondjuk igaza is van, ha tényleg ez volt a helyzet, csak akkor meg a Ducatit nem értem. Ha valak, hát ők ismerhették annyira az ausztrált, hogy nem fog kussolni, és ledegradódni egy üres PR-os arcá.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 5 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 341 — . . .
Stoner otthagyja a Ducatit, nem lesz 2019től a tesztversenyzőjük. Ez hivatalos.

Az meg pletyka, hogy állítólag a Honda már meg is környékezte az ausztrált, hogy | visszacsábitsa | elcsábitsa a HRC-hez. A Marquez-Lorenzo páros mellé, nem kicsit lenne kemény még egy Stoner, mint tesztversenyző.
Cowboykarcsi90
Ducatinál nem az volt a verdict, h nem ad hasznos visszajelzéseket?
Az az irány nem volt jó se Dovinak, se Lorenzonak, amit ő pozitínak vélt.
Aztán lehet tévedek és csak pár hónappal ezelőtti Mezei agymenés dereng.
dawyd728
Hat azert az utobbi ket evben eleg jol fejlodott a Ducati. Sok koze volt ehhez neki is.

több mint 5 éve
dawyd728 3 651
Stoner otthagyja a Ducatit, nem lesz 2019től a tesztversenyzőjük. Ez hivatalos.

Az meg pletyka, hogy állítólag a Honda már meg is környékezte az ausztrált, hogy | visszacsábitsa | elcsábitsa a HRC-hez. A Marquez-Lorenzo páros mellé, nem kicsit lenne kemény még egy Stoner, mint tesztversenyző.
Cowboykarcsi90
Ducatinál nem az volt a verdict, h nem ad hasznos visszajelzéseket?
Az az irány nem volt jó se Dovinak, se Lorenzonak, amit ő pozitínak vélt.
Aztán lehet tévedek és csak pár hónappal ezelőtti Mezei agymenés dereng.
több mint 5 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 052 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Stoner otthagyja a Ducatit, nem lesz 2019től a tesztversenyzőjük. Ez hivatalos.

Az meg pletyka, hogy állítólag a Honda már meg is környékezte az ausztrált, hogy | visszacsábitsa | elcsábitsa a HRC-hez. A Marquez-Lorenzo páros mellé, nem kicsit lenne kemény még egy Stoner, mint tesztversenyző.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
Nehéz, mert Verstappen kereke előrébb van, így ha nincs hely elvileg Ocontól is elvárható h a fékre lép, nem kockáztat. Persze a dolog másik része, hogy Verstappen is a f@sznak csinált a dologból egokérdést, h nem veszi vissza a körét Ocon.
Versenybaleset, a kellemetlenebbik fajtából.

Szerkesztette: empty taxi


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
NB2 New England Patriots 21 796 — nabege2@yahoo.com
 www.youtube.com/watch?v=IUd5a5IxTXg
mondjuk ezt szerintem Verstappen cseszte el, ő zárta rá
NB2
Ha azonos körön vannak, akkor igen. Lekörözöttként úgy előzhetsz vissza, h közben nem akadályozod a másikat. Kb egyenesben kikerülés vagy kanyar külső ívén előzés. Itt el kellett volna vegye Max, h helyet hagyjon belül. Ha Verstappen észnél van és nincs kocc, lehet akkor is kap 5 mp-et.

Mindenesetre Verstappent nem tudom sajnálni. Karma is a bitch. Jobb lett volna, ha olyankor veszít rajta, amikor valóban ő volt a hunyó, de ez mindenképpen érett neki.

Ocon meg nem biztos, h nem egy korábbi sérelmet próbált visszaadni. Ugye F3-ban együtt mentek. Szerintem nem akarta kiütni, csak bosszantani. Ki tudja a következő 10 évben mikor lesz újra alkalma Verstappennek visszaadni egy esetleges korábbi sérelmet. Nem tudom, csak találgatok.
dawyd728
Mint utólag kiderült gumielőny volt Oconnál és gyorsabb volt! Miért ne vehetné vissza a körét?
 www.youtube.com/watch?v=FhE6fILUh20&feature=youtu.be
Ezen a videón látszik, hogy már az előző körben is bepróbálkozott 2x, Max láthatta volna. Nyilván faramuci a helyzet, mert a merci motoros force india simán odacsesz az egyenesben - főleg drs-sel - de a pálya többi részén lehet, hogy feltartotta volna Max-ot. Szerintem Max hülye volt, ő zárta rá az ajtót.
több mint 5 éve
peach Atlanta Falcons 14 232 — a new hope (again)
Azért lecsaphatta volna ezt kis apuci kedvence díszfaszt miután elkezdett emberkedni... Mondjuk magának csinálja, a közös ellenség ellen kurva gyorsan képesek összezárni a pilóták és sztem mostanra kb mindenkinek tele van a fasza verstappennel.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 5 éve
dawyd728 3 651
 www.youtube.com/watch?v=IUd5a5IxTXg
mondjuk ezt szerintem Verstappen cseszte el, ő zárta rá
NB2
Ha azonos körön vannak, akkor igen. Lekörözöttként úgy előzhetsz vissza, h közben nem akadályozod a másikat. Kb egyenesben kikerülés vagy kanyar külső ívén előzés. Itt el kellett volna vegye Max, h helyet hagyjon belül. Ha Verstappen észnél van és nincs kocc, lehet akkor is kap 5 mp-et.

Mindenesetre Verstappent nem tudom sajnálni. Karma is a bitch. Jobb lett volna, ha olyankor veszít rajta, amikor valóban ő volt a hunyó, de ez mindenképpen érett neki.

Ocon meg nem biztos, h nem egy korábbi sérelmet próbált visszaadni. Ugye F3-ban együtt mentek. Szerintem nem akarta kiütni, csak bosszantani. Ki tudja a következő 10 évben mikor lesz újra alkalma Verstappennek visszaadni egy esetleges korábbi sérelmet. Nem tudom, csak találgatok.
több mint 5 éve
NB2 New England Patriots 21 796 — nabege2@yahoo.com
 www.youtube.com/watch?v=IUd5a5IxTXg
mondjuk ezt szerintem Verstappen cseszte el, ő zárta rá
több mint 5 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 810 — Deion Sanders for president!
Button meg Super GT bajnok lett "újoncként".

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 5 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 212 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Fun fact: Montoyát éppen Max apja golyózta ki az első helyről 2001-ben lekörözöttként éppen itt Brazíliában.
dawyd728
úgy úgy


Jos Verstappen: hősből nulla. Az előző nagydíjon Malájziában 7. lett a gyengusz Arrows-zal, úgy hogy viaskodott a Mekikkel is 😊

több mint 5 éve
Mr.Breaker 1 870
Ferrari taktikát is szombaton még az év taktikai döntésének vizionálták be, a lágy gumin majd mindenkit körbeautóznak. Futamra meg kiderült, hogy csak megint magukat sz*patták be a futam első felére. 😀

Viszont ilyen gyenge Vettel teljesítményt rég láttam már, idén hibázott hibázott, de a tempó mindig megvolt neki.Talán '14-ben voltak neki ilyen fogalmatlan futamai utoljára. Kimi pedig Ferraris visszatérése óta a legjobb szezonját futja, hihetetlen stabil 20 futamból 12ön volt dobogón és a 3 kieséséből is mind a 3-szor esélye lett volna ott végeznie. Most is szépet versenyzett.

Ocon vs Verstappen, ahogy Palik mondta volt, "Ajjajj ajjajj szerintem izgatott"
 www.youtube.com/watch?v=CSTXy2jxyX8
több mint 5 éve
dawyd728 3 651
Fun fact: Montoyát éppen Max apja golyózta ki az első helyről 2001-ben lekörözöttként éppen itt Brazíliában.
több mint 5 éve
Mr.Breaker 1 870
És még néhányan azt mondták, hogy Hamiltonnak idén nem is volt szerencséje ááhh nem. 😀😀
Ocon már átszellemült Bottasba, mindent a Mercedesért...vagyis Hamiltonért. 😀