Autó- és motorsportok

18 feliratkozó

több mint 5 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 052 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Nekem nagyon bejönnek az idei Ducik. 😊 Meg titkon szorítok is nagyon Petruccinak, azért az nem mindennapi ahonnan és ahogy Ő felküzdötte magát a gyári csapatba.

Ezzel együtt, mint szerintem mindenki más, a repsol hondás dream teamre vagyok a legkíváncsibb. Ha Lorenzo gyorsan bele tud szokni, azért ott nagyon durva kis csapatháború alakulhat ki. Alig várom 😀
Cowboykarcsi90
Nekem van egy 2014 Alonso-Raikkonen érzésem, ha erre a párharcra gondolok. Hasonló eredménnyel..
dawyd728
Adom én is, hogy az is bőven benne van a pakliban, hogy Marquez simán lenyomja Lorenzot.

De azért na, a remény hal meg utoljára 😀

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 5 éve
dawyd728 3 651
Nekem nagyon bejönnek az idei Ducik. 😊 Meg titkon szorítok is nagyon Petruccinak, azért az nem mindennapi ahonnan és ahogy Ő felküzdötte magát a gyári csapatba.

Ezzel együtt, mint szerintem mindenki más, a repsol hondás dream teamre vagyok a legkíváncsibb. Ha Lorenzo gyorsan bele tud szokni, azért ott nagyon durva kis csapatháború alakulhat ki. Alig várom 😀
Cowboykarcsi90
Nekem van egy 2014 Alonso-Raikkonen érzésem, ha erre a párharcra gondolok. Hasonló eredménnyel..
több mint 5 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 052 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Nekem nagyon bejönnek az idei Ducik. 😊 Meg titkon szorítok is nagyon Petruccinak, azért az nem mindennapi ahonnan és ahogy Ő felküzdötte magát a gyári csapatba.

Ezzel együtt, mint szerintem mindenki más, a repsol hondás dream teamre vagyok a legkíváncsibb. Ha Lorenzo gyorsan bele tud szokni, azért ott nagyon durva kis csapatháború alakulhat ki. Alig várom 😀

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 5 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 341 — . . .
Én még jövök neki.

több mint 5 éve
dawyd728 3 651
Sobrival senki ne fogadjon idén, főleg ne Dovi és Ducati szereplését illetően.
Köszi. 😊
több mint 5 éve
NB2 New England Patriots 21 796 — nabege2@yahoo.com
Videóval:
 www.youtube.com/watch?v=VeF6UStaNFo
több mint 5 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 341 — . . .
Bemutatkozott a 19es Ducati.
Wao röviden.

több mint 5 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 810 — Deion Sanders for president!
 index.hu/sport/motorsport/2019/01/09/ket_autonak_kicsi_a_sivatag/

Az mondjuk komoly 😀
Toca
Birka
🐑

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 5 éve
Toca Minnesota Vikings 18 544 — Vikings fan
 index.hu/sport/motorsport/2019/01/09/ket_autonak_kicsi_a_sivatag/

Az mondjuk komoly 😀
több mint 5 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 810 — Deion Sanders for president!
Üdv.
Beteszem ide is hátha több sikerrel járok.
Van-e valakinek ismerőse (ralis, kasztnis, műanyagos, bolhapiacos, stb) akitől tudnék ilyen Clio I Maxi szélesítő szettet szerezni? Nem kell új, sem patika legyen (csak ha olcsó).
Köszi.


" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 5 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 045
 www.m4sport.hu/cikk/2019/01/03/schumacher-stilus-mi-tette-kulonlegesse-es-annyira-gyorssa/?fbclid=IwAR3qm0BOGHKdk__vCi_gIu3Co4dwcz7Nj11qhitDbrm30WKRTvO8Qnwvu9w

Vannak dolgok amiket még most tudok meg a mesterről:
"Az egyik legemlékezetesebb példát erre az 1994-es Spanyol Nagydíj mutatta, ahol a verseny első felében egy kerékcsere után 5-ös fokozatban ragadt a váltója....Michael második lett Damon Hill mögött úgy, hogy a verseny hatvan százalékát egy fokozatban teljesítette."

És a videón még két embert utolér/megelőz (oké lekörözöttek, de akkor is). Ezt azért kikérem magamnak 😀

több mint 5 éve
Mr.Breaker 1 870
Ez a futam tökéletesen megmutatta mit is szeretne a Liberty csinálni ezzel a sorozattal. Ami vergődést Will Smith-el bemutattak egész futamon, hááát eléggé beindult a szekunder szégyenérzetem. A félmeztelenül pezsgőző Hamilton csak hab volt a tortán. Azt már meg sem említem, hogy egy iszlám vallású országban mennyire etikus egy hatalmas kereszt tetoválássál a hátadon pózerkedni. 😊
több mint 5 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 423
nem igazán értem mire ez az utálkozás.
flzoli
Nem utálkozunk. Csak vitatjuk hogy biztos olyan jó döntés-e az ő visszatérése.

Milyen karaktere van Kubicának?
Mikey
legnagyobb erénye, hogy majdnem meghalt.
Amadeus
Minden elismerésem Kubicának hogy összeszedte magát | (tapasztalatból tudom mennyire nehéz, mennyi szenvedéssel jár) | de igen.
több mint 5 éve
dawyd728 3 651
Ha nem 3-4 motorgyártó lenne jelen hanem 7-8 egyből érdekesebb lenne az egész. És persze mindenki olyan gumit használ amit akar, nem 1 cégtől feltétlen.

Ez nem egy olyan bonyolult képlet azért, amit ha nagyon akarnának ne ugorhatnának meg.
flzoli
Honda bukdácsolása mutatja mennyire nehéz új gyártóként a hibrid korszakban. Ezért nem is erőlteti más. A gyárak ma már csak olyan sorozatokban szeretnek versenyezni, ahol el tudják adni, h ők mennyire újítók. Ilyen a hibrid, a full elektromos hajtás, a hidrogén hajtás, korábban a dízel vagy a turbó kontra szívós korszak. Márpedig az első három mind rohadt költséges és rengeteget számít ki merre képzeli el a jövőt. Míg régen az volt a kérdés, h v10 vagy v12, turbó vagy szívó, addig mára millió irányba szétágaznak a gyártók. Ha pedig egy gyár számára marketing szempontból egy hibrid széria, mint az f1 nem elég szexi, akkor nem is fog ide jönni. Tetejében akinek szexi lenne, azok számára is, mint pl. a Honda, óriási magasan van a beszállási küszöb. Rengeteg pénzt kell belerakni a nulláról. Plusz a kereskedelmi jogdíjak elosztásánál is elsőbbséget élveznek a tradicionális csapatok valamint az elmúlt 5 év legjobb csapatai. Ferrari pl pofára kap annyit, h hiába nem voltak már 10 éve világbajnokok, de még mindig többet tesznek zsebre évről-évre, mint a Mercedes. Amíg nem hoznak létre egy esély kiegyenlítő rendszert addig erősebb kutya **szik alapon a Mercedes és Ferrari tökéletesen elvan a jelenlegi rendszerrel. Erre jön még rá, h általános irány az autó&motorsportok nézettségének esése. Nem az f1, hanem az összes ezzel a problémával szembesül. Az F1 köszöni szépen jól el van még így is, ellenben a Nascarral, ami pl 2005 óta felére csökkent nézettséggel karistolgat.
Amúgy nem véletlen, h az olyan nagy gyártók, mint Toyota vagy a Volkswagen csoport egyáltalán nem erőltetik az f1-et. Egyébként 7-8 pontens gyártó max a hősidőkben volt. A két nagyon kívül nem is igen látom ki más jöhetne szóba? Ford? GM? Hyundai? PSA? Geely csoport? Esetleg még a BMW.
Viszont akkorát nem akar senki se szopni, mint a Honda. A japánok is azért csinálják tovább, mert még mindig jobb, ha most a Red Bull partnereként talán-talán futamgyőzelemig elérnek a következő években, mint 4 év égés után dollár milliárdok elégetése után még a loser stigma is rajtuk maradjon egy esetleges kiszállással. Ez a többieknek nem kell. Amúgy is a Red Bullhoz hasonló független konstruktőr sem szaladgál az f1-ben, ahova csak motorgyártóként, de betudnának társulni. Amíg pl ezekben nem történik változás, addig nem is lesz több gyártó.


A gumik terén én még emlékszem a Michelin-Bridgestone gumiháborúra, ahol komplett csapatokat tett partvonalon kívülre egyik másik gyártó szar terméke.
több mint 5 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 756 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Ha nem 3-4 motorgyártó lenne jelen hanem 7-8 egyből érdekesebb lenne az egész. És persze mindenki olyan gumit használ amit akar, nem 1 cégtől feltétlen.

Ez nem egy olyan bonyolult képlet azért, amit ha nagyon akarnának ne ugorhatnának meg.

több mint 5 éve
dawyd728 3 651
Akkor Kubica hivatalosan is visszatért.
Mr.Breaker
Édes istenem...
Mikey
egész wtf, hogy hová süllyed a F1.
Amadeus
Mert enélkül amúgy kurva magas színvonalon szárnyalt, ugye?
csi77
Az F1 2007 és 2010 között volt a csúcson. Pilóta fronton is az a szakasz volt a legjobb. A legjobb korszak után minden gyengébb. Ha valaki megnézi az elmúlt 70 évet, a legutóbbi 7 szezon inkább tartozik a nagyátlaghoz, mintsem a legaljához.
Az idei szezonnal se lenne sok gond, ha Ferrari nem esett volna össze őszre vagy Vettel nem hibázott volna annyit. Red Bull pl a szezon végére nagyon feljött. Ott kérdés mi lesz jövőre.
Ami nagy gond, h a 3. és 4. csapat között óriási a különbség. Viszont cserében onnan lefelé soha nem látott szorosságú.
több mint 5 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 857
Milyen karaktere van Kubicának?
Mikey
legnagyobb erénye, hogy majdnem meghalt.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 472 — Bears & Illinois fan
Milyen karaktere van Kubicának?
Mikey
Hát, emlékeim szerint van olyan, mint a kisch kötschögnek, meg a másik zsúrpubinak.... Tehetsége kevesebb talán....
csi77
Bőven top pilóta (TOP5 körül) volt a maga idejében, nem igazán értem mire ez az utálkozás.

Persze jöhetsz azzal, hogy régen mennyivel jobb volt minden, amikor mindenki motorolajjal öblítette le az éjszakai szerelés fáradalmait a mostani szimulátor szamurájokkal szemben, de ez van, erre tart a világ.
flzoli
Nem értem, én nem utálkoztam, sőt! Tehetségben viszont kissé kevesebbnek érzem, mint az említett párost.....

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 5 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 756 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Milyen karaktere van Kubicának?
Mikey
Hát, emlékeim szerint van olyan, mint a kisch kötschögnek, meg a másik zsúrpubinak.... Tehetsége kevesebb talán....
csi77
Bőven top pilóta (TOP5 körül) volt a maga idejében, nem igazán értem mire ez az utálkozás.

Persze jöhetsz azzal, hogy régen mennyivel jobb volt minden, amikor mindenki motorolajjal öblítette le az éjszakai szerelés fáradalmait a mostani szimulátor szamurájokkal szemben, de ez van, erre tart a világ.

több mint 5 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 472 — Bears & Illinois fan
Akkor Kubica hivatalosan is visszatért.
Mr.Breaker
Édes istenem...
Mikey
egész wtf, hogy hová süllyed a F1.
Amadeus
Mert enélkül amúgy kurva magas színvonalon szárnyalt, ugye?

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 5 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 472 — Bears & Illinois fan
Milyen karaktere van Kubicának?
Mikey
Hát, emlékeim szerint van olyan, mint a kisch kötschögnek, meg a másik zsúrpubinak.... Tehetsége kevesebb talán....

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 5 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 423
Milyen karaktere van Kubicának?
több mint 5 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 756 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Akkor Kubica hivatalosan is visszatért.
Mr.Breaker
Édes istenem...
Mikey
egész wtf, hogy hová süllyed a F1.
Amadeus
Nem értem mi a bajotok vele. Addig jó, amíg a valamilyen karakterrel rendelkező "öregek" még az F1 közelében vannak. 100x inkább Kubica, mint egy hisztis hülyegyerek Verstappen

több mint 5 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 810 — Deion Sanders for president!
Akkor Kubica hivatalosan is visszatért.
Mr.Breaker
Édes istenem...
Mikey
egész wtf, hogy hová süllyed a F1.
Amadeus
Schumi idejében volt a holtpont,ez most szimplán nevetséges

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 5 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 857
Akkor Kubica hivatalosan is visszatért.
Mr.Breaker
Édes istenem...
Mikey
egész wtf, hogy hová süllyed a F1.

criminal lawyer or criminal lawyer?