Autó- és motorsportok

18 feliratkozó

több mint 4 éve
dawyd728 3 693
Ez a Lantos is beállt a népet hergelő, hőzöngő kommentárok táborába?
Mintha felvételei követelmény lenne a mi fiúnkat mindig csak bántják narratívát pusholni.
több mint 4 éve
dawyd728 3 693
Nagy rendező az élet szokták mondani. 😊
 streamable.com/fgbh5

Szabadedzéstől függetlenül ezt a visszajövetelt biztonságosnak és szabályosnak minősítette az FIA.
Mr.Breaker
Ez a mutogatás pepitában a 2006 magyar nagydíj pénteki napjára hasonlít. Már, ha érted mire gondolok.
több mint 4 éve
csipkelli 3 267
Béna FIA, el kellett volna venni 5mp-et az fp2-es bohóckodásból. Imádom ezt a vergődést, remélem nyolcszoros lesz.
több mint 4 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 112 — Tyrone Creek
Nagy rendező az élet szokták mondani. 😊
 streamable.com/fgbh5

Szabadedzéstől függetlenül ezt a visszajövetelt biztonságosnak és szabályosnak minősítette az FIA.
Mr.Breaker
Valószínűleg a versenyt Verstappen 5 másodperces büntetéssel kezdi, mert nem engedte vissza Hamiltont szabályosan az ideális ívre.
több mint 4 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 566 — Jedi Master
Michelisz a legnagyobb király, sállálálá! 😀 A Zöld Pokolban nyerni csak a legjobb versenyzők tudnak a világon 😊

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 4 éve
Mr.Breaker 1 870
Nagy rendező az élet szokták mondani. 😊


Szabadedzéstől függetlenül ezt a visszajövetelt biztonságosnak és szabályosnak minősítette az FIA.
több mint 4 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 855 — Deion Sanders for president!
Elég mélyre jutott ez a széria is.
Pár éve még 4 P1-es gyártó szándékozott indulni. Ma van a Toyota. Pár éve millió egy P2 kasztni és erőforrás közül lehetett legózni. Ma 4 kasztni és 1 motor. Még idén is a GTE Pro volt a legkomolyabb verseny 6 gyártóval. Jövőre itt is csak 4 lesz. A GTE Am meg totál nem érdekelt sosem. Ha innen nézem elég harmatos az utóbbi 3-4 év láttán a jövőkép.
dawyd728
Jövöre jönnek a hypersport csodák!

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 4 éve
dawyd728 3 693
Elég mélyre jutott ez a széria is.
Pár éve még 4 P1-es gyártó szándékozott indulni. Ma van a Toyota. Pár éve millió egy P2 kasztni és erőforrás közül lehetett legózni. Ma 4 kasztni és 1 motor. Még idén is a GTE Pro volt a legkomolyabb verseny 6 gyártóval. Jövőre itt is csak 4 lesz. A GTE Am meg totál nem érdekelt sosem. Ha innen nézem elég harmatos az utóbbi 3-4 év láttán a jövőkép.

Szerkesztette: dawyd728
több mint 4 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 855 — Deion Sanders for president!
Toyota=csapatsorrend
Szerintem
♉gaben♉
Mi sem állhat távolabb az igazságtól, mint ez 😀
Az arcok, de főleg az érzékelő hibája és a történések fényében.
F1-ben sajnos elég sok csapatsorrend "kialakítást" láttunk, közel sem ilyenek.
Még logika sincs ebben a teóriában 😊 a 8-as már VB volt a 2. hellyel is, teljesen mindegy volt. Tavaly ráadásul ők nyertek... pont fordítva lenne értelme egy "sorrendnek", hogy a 7-es autó nyerjen már valamit.
Chargers LT
Reklámérték apám!!!

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 4 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 566 — Jedi Master
Toyota=csapatsorrend
Szerintem
♉gaben♉
Mi sem állhat távolabb az igazságtól, mint ez 😀
Az arcok, de főleg az érzékelő hibája és a történések fényében.
F1-ben sajnos elég sok csapatsorrend "kialakítást" láttunk, közel sem ilyenek.
Még logika sincs ebben a teóriában 😊 a 8-as már VB volt a 2. hellyel is, teljesen mindegy volt. Tavaly ráadásul ők nyertek... pont fordítva lenne értelme egy "sorrendnek", hogy a 7-es autó nyerjen már valamit.

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 4 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 855 — Deion Sanders for president!
Toyota=csapatsorrend
Szerintem

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 4 éve
Toca Minnesota Vikings 18 646 — Vikings fan
Remélem senki nem gondolja hogy ez direkt volt! Szerencsétlen versenybaleset ami sajnos pont az élmezőny versenyét tette tönkre! Ha az elején csinálsz hülyeséget, sajna ez ezzel jár!
Megjegyzem mind a 3 futamon rengeteg esés volt!

Jah és még annyit, hogy szerintem a legjobban Lori bánja, végre lehetett volna egy értékelhető futama!
NB2
Kapja azt, amit tavaly a jerezi kigolyózásáért Canet kapott. Akkor a következő gp-n az utolsó helyről kellett rajtoljon a spanyol.
 www.facebook.com/MotoGP/videos/10156829478670769/
dawyd728
hát ja... csak ahogy megy a dolog, egyik kieső sem title contender, mert Marquez megint más kategóriában tolja
slowmotion
Azért ez előtt a verseny előtt 12 pontra volt tőle Dovi, lehet mondani, hogy M arquez uralja a VB-t eddig, de azért nem Hamiltoni magaságokkal emelkezdik ki, eldobhatja a motort ő is.
több mint 4 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 680 — Cowboys fan
Remélem senki nem gondolja hogy ez direkt volt! Szerencsétlen versenybaleset ami sajnos pont az élmezőny versenyét tette tönkre! Ha az elején csinálsz hülyeséget, sajna ez ezzel jár!
Megjegyzem mind a 3 futamon rengeteg esés volt!

Jah és még annyit, hogy szerintem a legjobban Lori bánja, végre lehetett volna egy értékelhető futama!
NB2
Kapja azt, amit tavaly a jerezi kigolyózásáért Canet kapott. Akkor a következő gp-n az utolsó helyről kellett rajtoljon a spanyol.
 www.facebook.com/MotoGP/videos/10156829478670769/
dawyd728
hát ja... csak ahogy megy a dolog, egyik kieső sem title contender, mert Marquez megint más kategóriában tolja
több mint 4 éve
NB2 New England Patriots 21 931 — nabege2@yahoo.com
 www.p1race.hu/hir/lorenzo_semmilyen_bocsanatkeres_nem_elegendo_most_20190616
több mint 4 éve
dawyd728 3 693
Remélem senki nem gondolja hogy ez direkt volt! Szerencsétlen versenybaleset ami sajnos pont az élmezőny versenyét tette tönkre! Ha az elején csinálsz hülyeséget, sajna ez ezzel jár!
Megjegyzem mind a 3 futamon rengeteg esés volt!

Jah és még annyit, hogy szerintem a legjobban Lori bánja, végre lehetett volna egy értékelhető futama!
NB2
Kapja azt, amit tavaly a jerezi kigolyózásáért Canet kapott. Akkor a következő gp-n az utolsó helyről kellett rajtoljon a spanyol.
https://scontent.xx.fbcdn.net/v/t15.5256-10/29783597_10156819414800769_6309032732752084992_n.jpg?_nc_cat=100&ccb=1-7&_nc_sid=596eb7&_nc_ohc=8xlaOTuVCisAb5zdaDK&_nc_ht=scontent.xx&oh=00_AfAJePjtNdwV-sEw2Vpx9LJqk3nPGca-JaD-UZ-AlpVpPg&oe=662CEECD
Canet takes out title rivals | It was carnage down at Turn 6 in #Moto3 as Aron Canet Barbero took down a host of riders including championship leader Jorge Martín Almoguera 😮😫 #SpanishGP | By MotoGPFacebook
It was carnage down at Turn 6 in #Moto3 as Aron Canet Barbero took down a host of riders including championship leader Jorge Martín Almoguera 😮😫 #SpanishGP
több mint 4 éve
NB2 New England Patriots 21 931 — nabege2@yahoo.com
Remélem senki nem gondolja hogy ez direkt volt! Szerencsétlen versenybaleset ami sajnos pont az élmezőny versenyét tette tönkre! Ha az elején csinálsz hülyeséget, sajna ez ezzel jár!
Megjegyzem mind a 3 futamon rengeteg esés volt!

Jah és még annyit, hogy szerintem a legjobban Lori bánja, végre lehetett volna egy értékelhető futama!

Szerkesztette: NB2
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 419 — Így remélem megfelelek nektek.....
De persze már megint Rossi (is) szívott....
több mint 4 éve
dawyd728 3 693
Nem vagy biztos benne hogy nem nyered meg idén a bajnoki címet? Szólj a csapatodnak majd ők segítenek!
Vicc hogy ennyire minden Marcnak szuperál évek óta.
Coolearie
Amúgy én nem is húzom fel magam ezen. Marquez jobb egyénileg, mint Dovi. Honda meg erőt tekintve teljesen utolérte a Ducatit. Talán az egyenes vonalú féktávok az egyetlen előnye a vöröseknek. Kanyarokban, illetve a gyors áttevéseket igénylő kanyarokban a hátrány évek óta stagnál a Hondához képest. Ha Austinban nem esik, akkor torony magasan vezetné a vbt. Persze egyik saját hibás, másik nem..

Mindenesetre Lorenzoval szemben érzett ellenszenvet ez csak tovább élteti. Mondjuk a mai valahol még tetszik is. Az elmúlt 2,5 év bohóckodása egy dolog, a maival már főműsort is kapna bármely cirkuszban.
több mint 4 éve
Mr.Breaker 1 870
MotoGp:
Lorenzo, ha ezért nem kap eltiltást(nem fog), akkor nem tudom minek kell bekövetkeznie, hogy valakit felfüggesszenek.

LeMans:
Ha fair lett volna most a Toyota, akkor visszacserélik a sorrendet. Mert ilyen amatőr módon elszerencsétlenkedni az egészet is csak ők képesek. Toronymagasan vezet a 7-es, erre egy órával a vége előtt 2 kört is végig autóztatnak velük defekttel, mert a csapat rossz kereket cserél le... Mind1 úgysincs sok sportértéke már ennek a LeMans-nak, csak magukkal a versenyzőkkel egy nagy kibaszás ez.

Szerkesztette: Mr.Breaker
több mint 4 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Nem vagy biztos benne hogy nem nyered meg idén a bajnoki címet? Szólj a csapatodnak majd ők segítenek!
Vicc hogy ennyire minden Marcnak szuperál évek óta.

több mint 4 éve
dawyd728 3 693
Direkt elment Japánba, h találjanak vmit, amivel jobb lesz a teljesítménye. Aztán lehet egy kamikaze iskolába tévedt be.
több mint 4 éve
NB2 New England Patriots 21 931 — nabege2@yahoo.com
Lorenzo szépen leamortizált a mezőnyt MM-nek😊
több mint 4 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Löman.
|  www.youtube.com/watch?v=_FF8Vt_SKuM |

több mint 4 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 566 — Jedi Master
Le Mans 24
A Rebellionok idén (is) nagyon jól néznek ki.
Meg van elég sok szép festés most.
Kár, hogy a Corvettek nem túl erősek, bár pár éve is úgy nyertek, hogy mindenki kiesett előlük 😊

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 4 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 556
 hu.motorsport.com/f1/news/ferrari-elfelejtettunk-szolni-leclercnek-vettel-bunteteserol/4461450/ _ Valahogy az ilyen nevetséges kamu/amatőr nyilatkozatok után nem tudom sajnálni sose a Ferrarit. Vicc mennyire azon vannak, hogy tönkre vágják a jövőbeli világbajnokukat....
Raven17
Elfelejtettek. Hát hogyne.