Autó- és motorsportok

18 feliratkozó

több mint 4 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 524
Érdekes hogy Nelson Pique bácsit senki nem említi, pedig oktatta párszor Senna-t meg a Professzort is. 😉
ozibozi
Én Piquetes voltam, de ő még akkor se tűnt a legjobbnak - emlékeim szerint.
Sobri Jóska
Milyen voltál?
Mikey
Piquetes.
Neki drukkoltam.
Sobri Jóska
Aha, másodjára is így írtad, szóval nem csak elírtad.
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 298 — #NoStress
Érdekes hogy Nelson Pique bácsit senki nem említi, pedig oktatta párszor Senna-t meg a Professzort is. 😉
ozibozi
Én Piquetes voltam, de ő még akkor se tűnt a legjobbnak - emlékeim szerint.
Sobri Jóska
Milyen voltál?
Mikey
Piquetes.
Neki drukkoltam.

több mint 4 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 524
Érdekes hogy Nelson Pique bácsit senki nem említi, pedig oktatta párszor Senna-t meg a Professzort is. 😉
ozibozi
Én Piquetes voltam, de ő még akkor se tűnt a legjobbnak - emlékeim szerint.
Sobri Jóska
Milyen voltál?
több mint 4 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 589 — Eagles fan
Tessék. A négy akkori gigász:


Sobri Jóska
Az F1 aranykora. Ezt az időszakot szerettem a legjobban. Ekkora tehetségek egy futamon belül azóta sem fordultak elő. Itt még tényleg meg kellett izzadni egy VB címért..és az értéke is jelentősebb volt mint mostanában.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 298 — #NoStress
Tessék. A négy akkori gigász:


több mint 4 éve
ozibozi New York Giants 15 322
A legjobb nem volt, csak itt már annyi név elhangzott, hogy egy említést megér. 😊
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 298 — #NoStress
Érdekes hogy Nelson Pique bácsit senki nem említi, pedig oktatta párszor Senna-t meg a Professzort is. 😉
ozibozi
Én Piquetes voltam, de ő még akkor se tűnt a legjobbnak - emlékeim szerint.

több mint 4 éve
ozibozi New York Giants 15 322
Érdekes hogy Nelson Pique bácsit senki nem említi, pedig oktatta párszor Senna-t meg a Professzort is. 😉
több mint 4 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Ha mar zsenialitas, emlitsuk meg azt a Jim Clarkot is, aki kis tulzassal mindig nyert, hogy ha epp nem allt meg alatta az auto. Kb. ezek a vegletek voltak. 8D

Na o volt az igazi kiraly. Es 32 evesen halt meg a palyan, ugyhogy jo esellyel nem allt volna meg ket vb-cimnel.
Stez
Gilles Villeneuve...q

Hamimaki nyomába se ér. 😀
Az meg egy vicc, hogy előzi VB címben Prostot, Sennát. Igaz, Ayrton (+) lehetett volna még.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 4 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 062 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Na Zarco helyetesiti Nakagamit a szezon hátra lévő részén. Gondolom abban reménykedik, hogy ha legalább a kapánnál jobb teljesitményt hoz, jövőre kaphat egy ülést valamelyik hondán. Mondjuk szerintem ez se egy egyszerűen megülhető gép. Kérdezzétek Lorenzot.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 4 éve
StormST Denver Broncos 10 813 — SB 50 Champion @ Grund
Eldöntöm a vitát nah.
Hamilton egy nímand, Schumacher meg a legjobb. Oszt jónapot. 😎
Egy mérnök mondta idén, hogy már 90%a technika, 10% a vezetői tudás. Kb fogod a kormányt és kanyarodsz, ha kell, meg gyorsan mész. Ez 10-20 éve még messze nem így volt.
Nálam akkor kezdett röhej lenni az F1, amikor jött a DRS. Mert maguktól már nem tudtak előzni, annyira jó volt alattuk a technika. Eltűnt a sofőrök közötti különbség a sok fejlett technológia miatt, így kellett a DRS. Vicc.
Egy Hamilton, Vettel vezetői tudása nincs Schumacher, Alonso szintjén. Egyszerűen nincs rá szükség.
Nem baj az, ha a technika fejlődik, ilyen a világ. De attól még a helyén kell kezelni a dolgokat. Tök mindegy ki ülne be a mercibe, nyerne.
Chargers LT
Na, magyaran meg is indokoltad, hogy miert Senna vagy Lauda a legjobb, es nem Schumacher. Abban az idoben ugyanis meg annal is sokkal nagyobb vezetoi tudas kellett, mint Schumi idejeben.
Stez
de pl. senna miért volt jobb mint prost?
ja mert ki tudta lökni a saját csapattársát hogy azzal bukja el a vb címét?.... 😀

Lauda sem jobb eredmények alapján, mint Prost igaz nem láttam közülük egyiket sem versenyezni élőben, csak utólag videókat...
eaglesmcnabb
Nekem Prost örök nagy kedvenceim egyike (Schumi után), szerencsére még láttam is versenyezni, ahogy még Sennát is. Bár teljesen más stílusban versenyeztek, szerintem Senna pusztán vezetői képességekben jobb volt, viszont Prost okosabb volt a pályán és főleg a pályán kívül. Senna azt hitte, hogy elég csak jól vezetni és akkor minden mellette lesz, de ez soha nem így volt semmilyen sportban, kell tudni politikusnak lenni, kiállni magadért és igenis néha csibésznek kell lenni, ezekben ő Prosthoz képest a kanyarban se volt. Persze Prostnak segített, hogy a FIA akkori elnöke francia volt és ő ezt erősen ki is használta, de pont akkor lett volna hülye, ha nem teszi...
StormST
Azert nem mondanam Sennara, hogy nem volt csibesz, amikor konkretan meg ki is lokte egyszer Prostot. 8) Elegge kostolgatta a hatarokat, nem is egyszer.

De az igaz, hogy Prost egy hihetetlenul intelligens csoka volt mindig, ez erzodott a palyan es azon kivul is.
Stez
Nem azt mondtam, hogy nem volt csibész, csak hogy a kanyarban se volt abban se Prosthoz képest, szerintem... 😊



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 4 éve
JéBé Green Bay Packers 6 624
Mondjuk a Red-Bullnál Hamilton nincs is a TOP10-ben 😊

 www.redbull.com/gb-en/fangio-the-greatest-formula-1-driver-ever

Itt is csak 17.
 f1greatestdrivers.autosport.com/?driver=17

Érdekes, hogy a régmúltat mennyire meg tudja szépíteni az idő 😊
flzoli
Vettelnek mondjuk nem tudom hogy van helye egy olyan listán amin Hamilton rajta sincs.
több mint 4 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 590 — Cowboys fan
Mondjuk a Red-Bullnál Hamilton nincs is a TOP10-ben 😊

 www.redbull.com/gb-en/fangio-the-greatest-formula-1-driver-ever

Itt is csak 17.
 f1greatestdrivers.autosport.com/?driver=17

Érdekes, hogy a régmúltat mennyire meg tudja szépíteni az idő 😊
flzoli
soha nem értettem, hogy hogyan próbálkozhatnak meg különböző korokat összehasonlítani. teljesen más körülmények voltak, teljesen mást kívánt a vezetés, más volt a szórás az autók teljesítménye között...

mintha az lenne a kérdés, hogy az Aranycsapat volt-e jobb, vagy a mai akármilyen válogatott. nyilván a saját korukban Puskásék a legjobbak voltak, de egyszerűen annyit változott a játék természete hatvanpár év alatt, hogy most szétfutná és -ütközné őket egy tetszőleges mai európai középcsapat.
több mint 4 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 590 — Cowboys fan
Azert nem mondanam Sennara, hogy nem volt csibesz, amikor konkretan meg ki is lokte egyszer Prostot. 8) Elegge kostolgatta a hatarokat, nem is egyszer.

De az igaz, hogy Prost egy hihetetlenul intelligens csoka volt mindig, ez erzodott a palyan es azon kivul is.
Stez
annak azért van sztorija.
mindketten a bajnoki címért mentek '89-ben, és a célegyenes előtti lassítónál Prost ráhúzta a kormányt Sennára. ő visszajött, de kizárták, Prosté lett a bajnoki cím.
egy évvel később ugyanúgy az utolsó futam döntött, és Senna kérte, hogy ne a jobb, hanem a bal oldalra fessék az első rajtkockát (mert technikailag ugyan a jobbkanyar miatt a jobb oldal van előnyben, viszont a bal oldal volt tiszta, és így az első rajtkocka nettó hátrányt jelentett a másodikkal szemben). nem engedélyezték, és ott Senna megjegyezte, hogy márpedig nem fogja elengedni Prostot. nagyjából az is történt, amire számítani lehetett, ráadásul még a szenyózásban is döntetlen lett kettejük között.
több mint 4 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 807 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Mondjuk a Red-Bullnál Hamilton nincs is a TOP10-ben 😊

 www.redbull.com/gb-en/fangio-the-greatest-formula-1-driver-ever

Itt is csak 17.
 f1greatestdrivers.autosport.com/?driver=17

Érdekes, hogy a régmúltat mennyire meg tudja szépíteni az idő 😊

több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Eldöntöm a vitát nah.
Hamilton egy nímand, Schumacher meg a legjobb. Oszt jónapot. 😎
Egy mérnök mondta idén, hogy már 90%a technika, 10% a vezetői tudás. Kb fogod a kormányt és kanyarodsz, ha kell, meg gyorsan mész. Ez 10-20 éve még messze nem így volt.
Nálam akkor kezdett röhej lenni az F1, amikor jött a DRS. Mert maguktól már nem tudtak előzni, annyira jó volt alattuk a technika. Eltűnt a sofőrök közötti különbség a sok fejlett technológia miatt, így kellett a DRS. Vicc.
Egy Hamilton, Vettel vezetői tudása nincs Schumacher, Alonso szintjén. Egyszerűen nincs rá szükség.
Nem baj az, ha a technika fejlődik, ilyen a világ. De attól még a helyén kell kezelni a dolgokat. Tök mindegy ki ülne be a mercibe, nyerne.
Chargers LT
Na, magyaran meg is indokoltad, hogy miert Senna vagy Lauda a legjobb, es nem Schumacher. Abban az idoben ugyanis meg annal is sokkal nagyobb vezetoi tudas kellett, mint Schumi idejeben.
Stez
de pl. senna miért volt jobb mint prost?
ja mert ki tudta lökni a saját csapattársát hogy azzal bukja el a vb címét?.... 😀

Lauda sem jobb eredmények alapján, mint Prost igaz nem láttam közülük egyiket sem versenyezni élőben, csak utólag videókat...
eaglesmcnabb
Nekem Prost örök nagy kedvenceim egyike (Schumi után), szerencsére még láttam is versenyezni, ahogy még Sennát is. Bár teljesen más stílusban versenyeztek, szerintem Senna pusztán vezetői képességekben jobb volt, viszont Prost okosabb volt a pályán és főleg a pályán kívül. Senna azt hitte, hogy elég csak jól vezetni és akkor minden mellette lesz, de ez soha nem így volt semmilyen sportban, kell tudni politikusnak lenni, kiállni magadért és igenis néha csibésznek kell lenni, ezekben ő Prosthoz képest a kanyarban se volt. Persze Prostnak segített, hogy a FIA akkori elnöke francia volt és ő ezt erősen ki is használta, de pont akkor lett volna hülye, ha nem teszi...
StormST
Azert nem mondanam Sennara, hogy nem volt csibesz, amikor konkretan meg ki is lokte egyszer Prostot. 8) Elegge kostolgatta a hatarokat, nem is egyszer.

De az igaz, hogy Prost egy hihetetlenul intelligens csoka volt mindig, ez erzodott a palyan es azon kivul is.

több mint 4 éve
StormST Denver Broncos 10 813 — SB 50 Champion @ Grund
Eldöntöm a vitát nah.
Hamilton egy nímand, Schumacher meg a legjobb. Oszt jónapot. 😎
Egy mérnök mondta idén, hogy már 90%a technika, 10% a vezetői tudás. Kb fogod a kormányt és kanyarodsz, ha kell, meg gyorsan mész. Ez 10-20 éve még messze nem így volt.
Nálam akkor kezdett röhej lenni az F1, amikor jött a DRS. Mert maguktól már nem tudtak előzni, annyira jó volt alattuk a technika. Eltűnt a sofőrök közötti különbség a sok fejlett technológia miatt, így kellett a DRS. Vicc.
Egy Hamilton, Vettel vezetői tudása nincs Schumacher, Alonso szintjén. Egyszerűen nincs rá szükség.
Nem baj az, ha a technika fejlődik, ilyen a világ. De attól még a helyén kell kezelni a dolgokat. Tök mindegy ki ülne be a mercibe, nyerne.
Chargers LT
Na, magyaran meg is indokoltad, hogy miert Senna vagy Lauda a legjobb, es nem Schumacher. Abban az idoben ugyanis meg annal is sokkal nagyobb vezetoi tudas kellett, mint Schumi idejeben.
Stez
de pl. senna miért volt jobb mint prost?
ja mert ki tudta lökni a saját csapattársát hogy azzal bukja el a vb címét?.... 😀

Lauda sem jobb eredmények alapján, mint Prost igaz nem láttam közülük egyiket sem versenyezni élőben, csak utólag videókat...
eaglesmcnabb
Nekem Prost örök nagy kedvenceim egyike (Schumi után), szerencsére még láttam is versenyezni, ahogy még Sennát is. Bár teljesen más stílusban versenyeztek, szerintem Senna pusztán vezetői képességekben jobb volt, viszont Prost okosabb volt a pályán és főleg a pályán kívül. Senna azt hitte, hogy elég csak jól vezetni és akkor minden mellette lesz, de ez soha nem így volt semmilyen sportban, kell tudni politikusnak lenni, kiállni magadért és igenis néha csibésznek kell lenni, ezekben ő Prosthoz képest a kanyarban se volt. Persze Prostnak segített, hogy a FIA akkori elnöke francia volt és ő ezt erősen ki is használta, de pont akkor lett volna hülye, ha nem teszi...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 4 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 064
Eldöntöm a vitát nah.
Hamilton egy nímand, Schumacher meg a legjobb. Oszt jónapot. 😎
Egy mérnök mondta idén, hogy már 90%a technika, 10% a vezetői tudás. Kb fogod a kormányt és kanyarodsz, ha kell, meg gyorsan mész. Ez 10-20 éve még messze nem így volt.
Nálam akkor kezdett röhej lenni az F1, amikor jött a DRS. Mert maguktól már nem tudtak előzni, annyira jó volt alattuk a technika. Eltűnt a sofőrök közötti különbség a sok fejlett technológia miatt, így kellett a DRS. Vicc.
Egy Hamilton, Vettel vezetői tudása nincs Schumacher, Alonso szintjén. Egyszerűen nincs rá szükség.
Nem baj az, ha a technika fejlődik, ilyen a világ. De attól még a helyén kell kezelni a dolgokat. Tök mindegy ki ülne be a mercibe, nyerne.
Chargers LT
Ahogy 2000-04 között a Ferrariba, 2010-13 között a Red Bullba is. Hagyjuk ezt.....
Schumi 2002-ben MINDEN versenyen dobogón állt! Raikkönen kb a versenyek felén nem ért célba. Schumi 2000 ősze és 2006 ősze között nem esett ki motorhiba miatt. Nyilván ezek is tevékenyen hozzájárultak a sikeréhez....
csi77
Sosem felejtem el, ahogy az utolsó előtti Japán nagydíjra ugyanannyi ponttal érkeztek Alonsoval. Schumi vezetett, Alonso mögötte, amikor elfüstölt a motor... Mint ahogy említetted is nagyon hosszú idő után

több mint 4 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 474 — Bears & Illinois fan
Eldöntöm a vitát nah.
Hamilton egy nímand, Schumacher meg a legjobb. Oszt jónapot. 😎
Egy mérnök mondta idén, hogy már 90%a technika, 10% a vezetői tudás. Kb fogod a kormányt és kanyarodsz, ha kell, meg gyorsan mész. Ez 10-20 éve még messze nem így volt.
Nálam akkor kezdett röhej lenni az F1, amikor jött a DRS. Mert maguktól már nem tudtak előzni, annyira jó volt alattuk a technika. Eltűnt a sofőrök közötti különbség a sok fejlett technológia miatt, így kellett a DRS. Vicc.
Egy Hamilton, Vettel vezetői tudása nincs Schumacher, Alonso szintjén. Egyszerűen nincs rá szükség.
Nem baj az, ha a technika fejlődik, ilyen a világ. De attól még a helyén kell kezelni a dolgokat. Tök mindegy ki ülne be a mercibe, nyerne.
Chargers LT
Ahogy 2000-04 között a Ferrariba, 2010-13 között a Red Bullba is. Hagyjuk ezt.....
Schumi 2002-ben MINDEN versenyen dobogón állt! Raikkönen kb a versenyek felén nem ért célba. Schumi 2000 ősze és 2006 ősze között nem esett ki motorhiba miatt. Nyilván ezek is tevékenyen hozzájárultak a sikeréhez....

Szerkesztette: csi77

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Ha mar zsenialitas, emlitsuk meg azt a Jim Clarkot is, aki kis tulzassal mindig nyert, hogy ha epp nem allt meg alatta az auto. Kb. ezek a vegletek voltak. 8D

Na o volt az igazi kiraly. Es 32 evesen halt meg a palyan, ugyhogy jo esellyel nem allt volna meg ket vb-cimnel.

több mint 4 éve
Toca Minnesota Vikings 18 628 — Vikings fan
Nascar meg hasonlók... Ennyi erővel Stéphane Peterhansel-t is bele kellene tenni, hisz ő homokbuckákat kerülgetett örjöngő redneckek helyett bendzsó aláfestő zenére egy teknőben 😊
flzoli
Azokkal az autókkal Palik Laci is nyert volna 1-2-t 😀
több mint 4 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 807 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Nascar meg hasonlók... Ennyi erővel Stéphane Peterhansel-t is bele kellene tenni, hisz ő homokbuckákat kerülgetett örjöngő redneckek helyett bendzsó aláfestő zenére egy teknőben 😊

több mint 4 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 524
Szerintem Richard Petty a legjobb.
Mikey
Folyton csak egy irányba kanyarodni, nagy kunszt 😀
Toca
Kár, hogy nem csak balra kell kanyarodni.
több mint 4 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 064
Technikai sportban erről vitatkozni tényleg teljesen értelmetlen, 10-15 éves távlatokat lehet nézni. DE vitázni király dolog, erre való a fórum és teljes meggyőződésem hogy a sportág legjobbja Alonso volt - ha csak az autóban nyújtott teljesítményt nézzük.
JayB
schumi utáni időszakban szerintem is ő volt a legjobb pedig a ferraris időszakáig egyáltalán nem kedveltem, de ő volt egyben a legpechesebb is (ha massa 2008-as szezonja + a magyarországi sérülése ami tönkretette a pályafutását nem játszik).
eaglesmcnabb
Igen, kb 10 pontot kellene jó helyre szétosztani és most ötszörös lenne...

több mint 4 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 383 — TODDHERREMANS79
Technikai sportban erről vitatkozni tényleg teljesen értelmetlen, 10-15 éves távlatokat lehet nézni. DE vitázni király dolog, erre való a fórum és teljes meggyőződésem hogy a sportág legjobbja Alonso volt - ha csak az autóban nyújtott teljesítményt nézzük.
JayB
schumi utáni időszakban szerintem is ő volt a legjobb pedig a ferraris időszakáig egyáltalán nem kedveltem, de ő volt egyben a legpechesebb is (ha massa 2008-as szezonja + a magyarországi sérülése ami tönkretette a pályafutását nem játszik).

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!