Autó- és motorsportok

18 feliratkozó

több mint 3 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 426
Hamlin hosszabbított a JGR-ral és a FedExszel, boldogság van. Multi-year deal, szóval pláne. Ugyanakkor nem hivatalos infók szerint "néhány versenyen" már nem a FedEx lesz a szponzor, ez azért érdekes. Remélem valami menő cég logója kerül a Camryre majd a megüresedett hétvégéken.

Egy hét múlva Buschhhhhhh Clashhhhhhhh!!
több mint 3 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 833 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
több mint 3 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 309 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Sok sikert Vilmos hercegnek, az Aston Martin új versenyzőjének!


shawnka
Gulácsi is lépett a Red Bulltól?
empty taxi
Ő már hajba ültetett, újra hajas baba
csebi
Vettelnek olyan haja van mint nekem, csak neki nincs.

Rájöttem : neki is Hollik a haja

Szerkesztette: Heisman nádor

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 3 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 20 780 — Lucas Scott
Sok sikert Vilmos hercegnek, az Aston Martin új versenyzőjének!


shawnka
Gulácsi is lépett a Red Bulltól?
empty taxi
Ő már hajba ültetett, újra hajas baba

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
Sok sikert Vilmos hercegnek, az Aston Martin új versenyzőjének!


shawnka
Gulácsi is lépett a Red Bulltól?


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
peach Atlanta Falcons 14 232 — a new hope (again)
Sok sikert Vilmos hercegnek, az Aston Martin új versenyzőjének!


shawnka
Most kell felkeresnie nico mentál trénerét



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 3 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 20 780 — Lucas Scott
Sok sikert Vilmos hercegnek, az Aston Martin új versenyzőjének!


shawnka
Hosszú volt az offseason

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 3 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 104 — Tyrone Creek
Sok sikert Vilmos hercegnek, az Aston Martin új versenyzőjének!

több mint 3 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
És akkor most tegyük fel, hogy az egész csak arról szól, hogy ne arról legyen szó, hogy megint full unalmas lesz az egész év, és hogy mennyire ártalmas a Merci az F1-nek jelenleg, illetve hogy kapunk egy kis ingyenreklámot, amíg mindenki velünk és Hamiltonnal foglalkozik, aztán majd borzalmas meglepetésre az idény előtt hatalmas love lesz és új szerződés, majd nyolcadik vb-cím.

NEM mondom, hogy bármi ebből igaz lenne, de azt sem, hogy sokkolna, ha valami mégis 😊

több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
 www.vezess.hu/forma-1/2021/01/26/f1-ezert-lehet-elege-a-mercedesnek-hamiltonbol/


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
😀 😀 😀
https://scontent.xx.fbcdn.net/v/t1.6435-9/143526031_10158203344802411_5136254130612026923_n.jpg?stp=dst-jpg_p600x600&_nc_cat=101&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=oCbrzUfev8YAX9aZ5k0&_nc_oc=AdgtJzzP4jc1q1Ymg2A3eFUDEVCyPJQWfzTVmwmWlVBdUJDC1_en4yXtXQE-Kre5Scg&_nc_ht=scontent.xx&oh=00_AfBM5MvEBniIPFa9a7XmY1eBORDJ_FQHA8TX7yVR66GyrA&oe=66257378
Mercedes-AMG Petronas F1 Team
Here’s that picture of Lewis signing you asked for... ✍️😐😜




Szerkesztette: Wyatt

több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 426
Nem is tudom sokszor GP-ben hogy ki kicsoda...

Igazából nekem konkrétan zavarja a szemem és a szépérzékemet a hátratolt rajtszám. A tavalyi All-Star versenyt is kb. 20 körig bírtam nézni, ahol kipróbálták. Eleve a motorháztetőn és a hátsó kerék felett is teljesen jól látható a szponzor, szóval nem látom hogy érdemben több pénzt lehessen emiatt kérni a szponzortól, ill. hogy az többet akarna adni. Így is a nézők arcába van tolva a sponzor, a kommentátorok is mondják folyamatosan, a verseny előtt/közben/után a versenyzők is azzal kezdik az interjút, azzal folytatják, és azzal is fejezik be. Sokszor szinte rosszul vagyok tőle... Nem tudom miért kéne ennél még több? Végülis beragaszthatnák a szélvédőt is, meg a helyezetteknél is a versenyzők neve helyett lehetne szponzornév, és a rajtszámot is ahogy van eltörölhetnék akkor már. 😀

De komolyan, ennél jobban semmilyen sportban nincs promózva a szponzor. S egy hetvenéves hagyományt felrúgni, amikor a sport népszerűsége amúgy is sosem látott mélységekben van... s ha valakik, akkor a NASCAR szurkolók hírhedten hagyománytisztelők.

Hát nem tudom, számomra minimum véleményes lenne.
Mikey
Lehetnek hagyománytisztelők, meg nézhetnek kisebb mezőnyt is.
A csapatok jó részének kb minden egyes szponzorra szüksége van, ha így tarthatják meg őket, akkor így fogják megtartani őket.
slowmotion
Mondjuk a Cup Seriesbe szerintem bőven elég lenne 30 autó. A többi csak akadály.
több mint 3 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 446


Kína off
R3 TBC --> Valószínűleg Portimao lesz.
Ausztrália meg átkerült Novemberre.

több mint 3 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 309 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Hát nem tudom, mivel tavaly kezdtem el nézni a Nascart és az elején nem tudtam ki kivel van egy csapatban meg ilyenek először azt tanultam meg melyik embernek ki a szponzora (Logano-Pennzoil, Kurt-Monster, Hamlin-FedEx) stb, csak aztán rájöttem hogy egy ember több festése van, viszont addigra már a számokat is ismertem, aztán meg a csapatokat is megtanultam. Engem nem zavar hogy ennyivel hátrébb van a szám, nekem mindegy, de szerintem a Nascar se hog annyit ezzel hogy felbolygassa a szurkoló táborát.

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 3 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 471 — Cowboys fan
Nem is tudom sokszor GP-ben hogy ki kicsoda...

Igazából nekem konkrétan zavarja a szemem és a szépérzékemet a hátratolt rajtszám. A tavalyi All-Star versenyt is kb. 20 körig bírtam nézni, ahol kipróbálták. Eleve a motorháztetőn és a hátsó kerék felett is teljesen jól látható a szponzor, szóval nem látom hogy érdemben több pénzt lehessen emiatt kérni a szponzortól, ill. hogy az többet akarna adni. Így is a nézők arcába van tolva a sponzor, a kommentátorok is mondják folyamatosan, a verseny előtt/közben/után a versenyzők is azzal kezdik az interjút, azzal folytatják, és azzal is fejezik be. Sokszor szinte rosszul vagyok tőle... Nem tudom miért kéne ennél még több? Végülis beragaszthatnák a szélvédőt is, meg a helyezetteknél is a versenyzők neve helyett lehetne szponzornév, és a rajtszámot is ahogy van eltörölhetnék akkor már. 😀

De komolyan, ennél jobban semmilyen sportban nincs promózva a szponzor. S egy hetvenéves hagyományt felrúgni, amikor a sport népszerűsége amúgy is sosem látott mélységekben van... s ha valakik, akkor a NASCAR szurkolók hírhedten hagyománytisztelők.

Hát nem tudom, számomra minimum véleményes lenne.
Mikey
Lehetnek hagyománytisztelők, meg nézhetnek kisebb mezőnyt is.
A csapatok jó részének kb minden egyes szponzorra szüksége van, ha így tarthatják meg őket, akkor így fogják megtartani őket.
több mint 3 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 758 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Hát Abiteboul mégse felfelé bukott 😊

több mint 3 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 426
Nem is tudom sokszor GP-ben hogy ki kicsoda...

Igazából nekem konkrétan zavarja a szemem és a szépérzékemet a hátratolt rajtszám. A tavalyi All-Star versenyt is kb. 20 körig bírtam nézni, ahol kipróbálták. Eleve a motorháztetőn és a hátsó kerék felett is teljesen jól látható a szponzor, szóval nem látom hogy érdemben több pénzt lehessen emiatt kérni a szponzortól, ill. hogy az többet akarna adni. Így is a nézők arcába van tolva a sponzor, a kommentátorok is mondják folyamatosan, a verseny előtt/közben/után a versenyzők is azzal kezdik az interjút, azzal folytatják, és azzal is fejezik be. Sokszor szinte rosszul vagyok tőle... Nem tudom miért kéne ennél még több? Végülis beragaszthatnák a szélvédőt is, meg a helyezetteknél is a versenyzők neve helyett lehetne szponzornév, és a rajtszámot is ahogy van eltörölhetnék akkor már. 😀

De komolyan, ennél jobban semmilyen sportban nincs promózva a szponzor. S egy hetvenéves hagyományt felrúgni, amikor a sport népszerűsége amúgy is sosem látott mélységekben van... s ha valakik, akkor a NASCAR szurkolók hírhedten hagyománytisztelők.

Hát nem tudom, számomra minimum véleményes lenne.

Szerkesztette: Mikey
több mint 3 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 052 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Ha azt nézzük hogy a MotoGPben is már vagy 10 éve nincs a faridomokon rajtszám, egyedül elöl a fej idomon, egy olyan sportban ahol szerintem azért (még) koránt sem annyira tröszt a sponzorság mint a NASCARban, akkor nem meglepő ez a húzás.

Személyes véleményem hogy szerintem nincs is nagy jelentősége, hogy egy fél mégerrel hátrébb kerülnek a számok. De azt belátom, hogy ebben nagy hagyomány van itt és nyilván van akit ez jobban zavar.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 3 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 426
NASCAR still considering moving car numbers back

Értem hogy a szponzor itt az isten, de ez valami undorító.
több mint 3 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 052 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Racing is racing, meg amugy is inkabb manager pzocio lesz az ővé itt is nem technican, de azért csak jelentős a különbség az F1 és a MotoGP működése között.

Kíváncsi vagyok mire jut a Renaultval.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 3 éve
NB2 New England Patriots 21 796 — nabege2@yahoo.com
Brivio otthagyta a Suzukit, 4 kerékért...
több mint 3 éve
Toca Minnesota Vikings 18 548 — Vikings fan
Most akkó Russel jön vagy Hamilton megy?
Elvileg még mindig nincs megállapodás a két fél között. A Merci/Daimler túl hosszúnak találta a 4 éves szerződést illetve rendkívül magas Hamilton fizu igénye.
Coolearie
Hamit nem fogják kitenni, majd megegyeznek.
több mint 3 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 341 — . . .
Most akkó Russel jön vagy Hamilton megy?
Elvileg még mindig nincs megállapodás a két fél között. A Merci/Daimler túl hosszúnak találta a 4 éves szerződést illetve rendkívül magas Hamilton fizu igénye.

több mint 3 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 581 — Bla, bla, bla




ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!