Hivatalos: 11 meccsre tiltották el végül Deshaun Watsont

Autó- és motorsportok

20 feliratkozó

11 napja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 15 307 — Lucas Scott
A McLaren tárgyal Ricciardóval a szerződésbontásról, hogy Piastrinak helyet csináljon.

Elképesztő mennyire undorító amit művelnek IndyCar és F1 fronton is.
Mikey
Hat Ric szurkolóként is azt mondom, hogy a teljesítménye alapján sajnos megérdemli, hogy lapátra kerül. De nekem akkor se áll össze, hogy 2020-ban a Renaultban kb élete szezonját futotta, a McLarenben meg hirtelen elfelejtett vezetni.

Mindenestre szerintem jót fog tenni a váltás neki, meg ha egy Haasba kerül is. Mert ennek a szenvedésnek semmi értelme.
roberto23
Haas ki tudja fizetni a bérét? Plusz miért jó nekik két olyan sofőr akik már kifelé mennek a forma 1bol?
11 napja
shawnka Atlanta Falcons Auburn Tigers 14 532 — Tyrone Creek
Kicsi Gibbs újabb win, remélem Cup Seriesbe is jól fog menni ✌️😁
adamfaragoo
Szerintem erre most hétvégén lesz a legjobb esélye.

11 napja
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 6 969 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
12 napja
adamfaragoo Miami Dolphins 1 060 — #JuntosMiami
Kicsi Gibbs újabb win, remélem Cup Seriesbe is jól fog menni ✌️😁

12 napja
Mikey 14 576
Ritka az, amikor Xfinityben nem a leggyorsabb nyer, de a mai nap az ilyen. 🤬

Ilyenkor bezzeg nincs senki, aki nekivágja a falnak az autót 5 körrel a vége előtt.
12 napja
Mikey 14 576
Azta Noah honnan nyerte meg a Stage 2-t. 😀

Szerkesztette: Mikey
12 napja
Mikey 14 576
Allmendingernek a múltheti után ma is elromlott a hűtőruhája, vagy minek nevezik. Csóri. A Kaulignál valaki nagyon le lesz b*szva holnap.
12 napja
Mikey 14 576
Let's go racing boyz!

Kyle Weatherman a 8. helyről indul a Jesse Iwuji Motorsports Chevyjével, WHAT. THE. FUCK.
Mármint Kyle tehetséges versenyző, de az az autó garbage.

12 napja
adamfaragoo Miami Dolphins 1 060 — #JuntosMiami
Bubba pole cup seriesben.

Szerkesztette: adamfaragoo

12 napja
Mikey 14 576
Gragson pole Michiganben, yay! Első volt az edzésen is, szóval egyértelműen az elsőszámú esélyes a mai versenyre.
12 napja
Coolearie San Francisco 49ers 5 203 — . . .
Parázs kis Q2 volt ez.

12 napja
esanders10 Denver Broncos 248
A McLaren tárgyal Ricciardóval a szerződésbontásról, hogy Piastrinak helyet csináljon.

Mikey
Hat Ric szurkolóként is azt mondom, hogy a teljesítménye alapján sajnos megérdemli, hogy lapátra kerül. De nekem akkor se áll össze, hogy 2020-ban a Renaultban kb élete szezonját futotta, a McLarenben meg hirtelen elfelejtett vezetni.

Mindenestre szerintem jót fog tenni a váltás neki, meg ha egy Haasba kerül is. Mert ennek a szenvedésnek semmi értelme.
roberto23
Valszeg nagyon Norrisra tervezett az idei McLaren és Ric vezetési stílusa eléggé eltér Landoétól. Jelen esetben én is úgy gondolom hogy mind2 fél jobban jár a különválással.
empty taxi
Az a nagyon furcsa hogy a tavalyi autók után az idei autók szinte a nulláról indultak, hosszú idő után a legnagyobb szabályváltozás, és így is homály Landohoz képest. Tényleg nagyon furcsa. Az egyik legnagyobb erőssége ugye az erős féktávjai voltak, az elmúlt 2 évben meg az látszik hogy konkrétan nem meri ott fékezni az autót ahol kellene. Nem bízik a kocsiban, ennek pedig ez az eredménye. Kár érte.
12 napja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 33 116 — 2021/22: best soccer season ever

Mikey

roberto23
Valszeg nagyon Norrisra tervezett az idei McLaren és Ric vezetési stílusa eléggé eltér Landoétól. Jelen esetben én is úgy gondolom hogy mind2 fél jobban jár a különválással.

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
13 napja
roberto23 Denver Broncos Air Force Falcons 2 565 — все з україною

Mikey

#DenverBroncos #RealMadrid #DanielRicciardo #RafaelNadal #FrancescoBagnaia

#DT88 #DangerussWilson #BigBenz
13 napja
Mikey 14 576
Plusz egy adalék ami már konkrétan hihetetlen kategória, Felix Rosenqvistnek a korábban hivatalosan is bejelentettel ellentétben mégsincs szerződése a McLarennel 2023-ra.
13 napja
Mikey 14 576

13 napja
Mikey 14 576
Kis NASCAR silly season így Michigan előtt:

- Kyle Busch és a JGR továbbra sem talált szponzort az új szerződéshez, ami figyelembe véve hogy korunk egyik legjobb versenyzőjéről van szó, nagyon durva. Persze az is érthető, hogy senki nem akar 15-25 millió dollárt költeni erre egy évben. Kyle fizetéscsökkentésbe is belemenne, elképzelhető egy egyéves szerződés is, amit aztán szponzorációval valahogy megoldanak, elképzelhető az is hogy másik csapathoz megy (SHR-t emlegetik).

- Aric Almirola lehet mégsem vonul vissza, sem a teljes szezonos versenyzéstől, sem sehogyan. A hírek alapján szerintem a szponzora, a Smithfield nagyon győzködi hogy folytassa, legalább részidősként. Ebben az esetben Ryan Preece lehetne a váltótársa, aki tavaly szerződött le az SHR-ral és azóta mindenhova benyomják hogy versenyezhessen (Rick Ware Racing, BJ McLeod Motorsports, Team DGR, etc.).

- Noah Gragson nagyon közel van a szerződéshez a Petty GMS Motorsportsszal, a már bejelentett távozó Ty Dillont váltaná/váltja a #42-es Chevyben, közeli források szerint "hamarosan" megtörténhet a hivatalos bejelentés. A szponzorok adottak, a Bass Pro Shops és a Black Rifle Coffee is szponzora mind Dillonnak, mind Gragsonnek, szóval nem kérdéses a dolog.

- ezen a héten is kijelentette Richard Childress is és a TRD-t vezető David Wilson is hogy Tyler Reddick biztosan marad jövőre az RCR-nál, nem fogják előre hozni a 23XI-hez az átköltözését. Persze a pletykák erősödnek, főleg most hogy Kurt Busch agyrázkódásának a gyógyulása elhúzódik, hogy mégis előbbre hozhatják. Ami érdekes, hogy Denny Hamlin elmondta, hogy John Hunter Nemechek lett volna az elsőszámú beugrójuk Busch helyére, de aztán tudjuk hogy mégis Ty Gibbs lett belőle.

14 napja
Coolearie San Francisco 49ers 5 203 — . . .
Dovozioso bejelentette a visszavonulását a Misanoi futam után, Crutchlow veszi át a szezon hátralévő részére.

Örülök is, de inkább nem is. 😕

14 napja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 33 116 — 2021/22: best soccer season ever

Madden hates me.
15 napja
Mikey 14 576
Ez még érdekes is lehet. Német csapat a Cup Seriesben?

twitter.com/3fRacing/status/1548882630002835457?t=QWhtWkC121plie9wzV2dsw&s=19
15 napja
iktriad Jacksonville Jaguars 69 816 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Albon, te troll! 😊
15 napja
Mikey 14 576
Kurt Busch továbbra sem versenyezhet, Michiganben is Ty Gibbs vezeti a #45-öst.
15 napja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 1 099
15 napja
Mikey 14 576
Megirigyelték a Palou-Ganassi-McLaren történetet. 😀😀😀

Mikey
hatalmas lenne ha ő is a McLarenbe menne Ric helyett
Heisman nádor
Az a pletyka járja hogy Zak Brown van a dolog mögött... 😀
15 napja

Madden hates me.