Baseball

40 feliratkozó

több mint 3 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 810 — No es importante
Kedvenc MLB csapat: Athletics (deyell), Blue Jays (ZoliMP), Cardinals (Al), Cubs (Shawn84), Dodgers (KeyG, slowmotion, danyly), Diamondbacks (Kampman, Löfli), Giants (nagir, zavi27), Indians (labo7), Mariners (Dzsokijuing, Maka), Marlins (adamfaragoo), Orioles (Ray_bp_Lewis, robiroboter), Padres (lol, P@trik), Phillies (dande), Pirates (Fast Willie, Gergőke), Rays (Sobri, Wester), Red Sox (Bruschi85, zemanla), Reds (Jakehomer), Tigers (Johnnyblaze), Twins (Heisman), Yankees (csebi, Darksun3, kapitnono, Matthew99, shawnka, Tito05), White Sox (baggio, Mikey)

Szerkesztette: r.baggio
több mint 7 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 638 — Cowboys fan
technikai jellegű kérdés

van bármilyen megkötés, hogy a játékosok mennyire távolodhatnak el futás közben a bázisok közötti vonalaktól (teszem azt mondjuk a 3B-HP között)?
több mint 7 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 444 — Panthers fan
Valahogy jobban várom a szezon kezdetét, mint az NFL-t az utóbbi években bármikor. A D-Backs szinte már hiányzik is, annak ellenére is, hogy ez a szezon se lesz valami fényes.

Az MLB.TV-n pár percen belül kezdődik az első spring training meccs: Yankees-Phillies
Kampman
Ja, én is azon vettem észre magam, hogy a baseball szezon már jobban leköt - a két playoff között pl zongorázni lehetett a különbséget), annak ellenére, hogy a Pantherst sokkal jobban szeretem, mint a Redset.

A WBC-t is nagyon várom 😊


Perception is reality.
több mint 7 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 303
Valahogy jobban várom a szezon kezdetét, mint az NFL-t az utóbbi években bármikor. A D-Backs szinte már hiányzik is, annak ellenére is, hogy ez a szezon se lesz valami fényes.

Az MLB.TV-n pár percen belül kezdődik az első spring training meccs: Yankees-Phillies
több mint 7 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 638 — Cowboys fan
szombaton preseason opener, Dodgers vs White Sox, Clayton Kershaw vs Chris Sa... óbazmeg.
nem kicsit lesz furcsa megszokni...
slowmotion
Főleg hogy a Soxnál az elmúlt években nem is a (várható) opening day starter szokott kezdeni a Spring Training első meccsén. Holnap is Carson Fulmer kezd.
Mikey
mindegy. akkor is furcsa lesz megszokni a Sale sale-t.
több mint 7 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 534
szombaton preseason opener, Dodgers vs White Sox, Clayton Kershaw vs Chris Sa... óbazmeg.
nem kicsit lesz furcsa megszokni...
slowmotion
Főleg hogy a Soxnál az elmúlt években nem is a (várható) opening day starter szokott kezdeni a Spring Training első meccsén. Holnap is Carson Fulmer kezd.
több mint 7 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
valamelyik idióta belép és megüti szerintem teljesen felesleges procedúra.
Maka
Remelem, nem latom jol amit irtal... aki Ty Cobbot, Willy Mayst, Andres Galarragat vagy Miggy Cabrerat leidiotazza.. nem is tudom. 😛
 sabr.org/research/surprise-swings-intentional-balls

Azokkal ertek egyet, akik azt irtak, nem ezen a 35 masodpercen mulik...

Amugy a legnagyobb hiba pedig az, hogy ezek utan ilyenbol se lesz tobb 😕(


We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 7 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 638 — Cowboys fan
szombaton preseason opener, Dodgers vs White Sox, Clayton Kershaw vs Chris Sa... óbazmeg.
nem kicsit lesz furcsa megszokni...
több mint 7 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 534
Nekem tetszenek a játék gyorsításáért hozott szabályok, leginkább az, hogy most már nem lehet az ütőknek minden pitch után fél percre kimászni a batter's boxból nadrágot meg kesztyűt igaztani, mint azt sokán csinálják. Bár még ezt sem szankcionálják túl szigorúan.
Kampman
Ilyen tekintetben a kedvencem Conor Gillaspie volt. Amit ő művelt amíg ki lehetett menni a boxból, azt élmény volt nézni. 😊
több mint 7 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 303
Nekem tetszenek a játék gyorsításáért hozott szabályok, leginkább az, hogy most már nem lehet az ütőknek minden pitch után fél percre kimászni a batter's boxból nadrágot meg kesztyűt igaztani, mint azt sokán csinálják. Bár még ezt sem szankcionálják túl szigorúan.
több mint 7 éve
Nelson87 Green Bay Packers 730 — Mr. Bigtime-Hotshot
Én,aki már régóta rajongok ezért a sportért,úgy szeretem,ahogy van,akit pedig eddig sem érdekelt,az nem 1-2 perc lenyisszantása miatt fogja meggondolni magát.

Az igazat megvallva azért egy kicsit örülök is,hogy legalább nem egy orbitális nagy faszságot találtak ki,mint pl. a 7 inninges meccs,vagy a dobók limitálása. Még a gondolattól is undorodom,hogy egyszer ilyenre vetemednek.
több mint 7 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 444 — Panthers fan
Nem tetszik az új intentional walk szabály...
Jakehomer
Miért?

Újabb fél-egy perc, aminek semmi értelme nincs, és felgyorsul tőle a játék.

Most azért, mert évente egyszer van belőle egy wild pitch/valamelyik idióta belép és megüti szerintem teljesen felesleges procedúra.

Jó irányba haladunk, mert ez pl. szerintem nem megy a "tradíció" rovására.
Maka
Valóban felgyorsul ettől a játék? Az IBB nem olyan gyakori: 932 intentional walks in 2,428 games last season (visszanéztem pár éve még: 2015: 951 ibb, 2014: 985 ibb, 2013: 1018 ibb), az MLBRandomStats szerint pedig átlagban egy intentional walk kb 35 másodperc.

A kérdésedre válaszolva tehát azért nem tetszik, mert nem a probléma lényegével foglalkoznak, csak adtak a szarnak egy pofont. Az meg szubjektív, hogy szerintem ezt a kb minden második meccsen plusz 35 másodpercet bőven kárpótolják az olyan emlékezetes pillanatok, amikor valami félremegy az intentional walk közben.

Perception is reality.
több mint 7 éve
Maka Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 2 746
Nem tetszik az új intentional walk szabály...
Jakehomer
Miért?

Újabb fél-egy perc, aminek semmi értelme nincs, és felgyorsul tőle a játék.

Most azért, mert évente egyszer van belőle egy wild pitch/valamelyik idióta belép és megüti szerintem teljesen felesleges procedúra.

Jó irányba haladunk, mert ez pl. szerintem nem megy a "tradíció" rovására.

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 7 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 444 — Panthers fan
Nem tetszik az új intentional walk szabály...

Perception is reality.
több mint 7 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 638 — Cowboys fan
itt van a tavasz, itt van újra 😊
már kellett ez a tojásfoci után keletkezett űrben
több mint 7 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 444 — Panthers fan
Gondoltam utánanézek, hogy csak a fiatal nagymenők száguldoznak-e a halálba Dominikán (pontosabban a Dominikai Köztársaságban), de nem, ez ott mindennapos történet:
 www.wikiwand.com/en/List_of_countries_by_traffic-related_death_rate
Az egyik legveszélyesebb hely a világon, kb. négyszer annyian halnak meg az utakon, mint nálunk.
robiroboter
Lassan le fogják tiltani a vezetésről a csapatok a dominikai játékosaikat...
RIP

Perception is reality.
több mint 7 éve
robiroboter 2 005 — Let's go O's!
Gondoltam utánanézek, hogy csak a fiatal nagymenők száguldoznak-e a halálba Dominikán (pontosabban a Dominikai Köztársaságban), de nem, ez ott mindennapos történet:
 www.wikiwand.com/en/List_of_countries_by_traffic-related_death_rate
Az egyik legveszélyesebb hely a világon, kb. négyszer annyian halnak meg az utakon, mint nálunk.

Szerkesztette: robiroboter

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 7 éve
robiroboter 2 005 — Let's go O's!
Yordana Ventura started Andy Marte's final MLB game
 www.thescore.com/news/1214746

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 7 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Fernandez után Ventura is elment. Autóbaleset. 25 éves volt. 😕
Maka
Azta.
R.I.P.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 7 éve
Nelson87 Green Bay Packers 730 — Mr. Bigtime-Hotshot
Hihetetlen,hogy egymás után mennek el a játékosok. 😕 R.I.P
több mint 7 éve
zsutu Cleveland Browns 782
Fernandez után Ventura is elment. Autóbaleset. 25 éves volt. 😕
Maka
😕
több mint 7 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 303
Fernandez után Ventura is elment. Autóbaleset. 25 éves volt. 😕
Maka
Illetve Andy Marte, akinek a D-Backs volt az utolsó MLB-csapata még 2014-ben.
több mint 7 éve
Maka Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 2 746
Fernandez után Ventura is elment. Autóbaleset. 25 éves volt. 😕

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 7 éve
Maka Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 2 746
Bagwell, Raines es Pudge bekerult a HoF-ba... jovore Hoffman es Vlad kovetkezik valszeg, Edgar Martinez egyelore eleg messze van sajnos.

Mondjuk az, hogy valaki Pudge-ra szavaz (first ballot!), Bondsra es Clemensre meg egyaltalan nem, az tovabbra is tobb mint vicces, dehat mit lehet tenni...
Igor
Posada meg egy év után kiesett, úgy ahogy van meg kéne az egész metódust változtatni.

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 7 éve
Nelson87 Green Bay Packers 730 — Mr. Bigtime-Hotshot
Bagwell, Raines es Pudge bekerult a HoF-ba... jovore Hoffman es Vlad kovetkezik valszeg, Edgar Martinez egyelore eleg messze van sajnos.

Mondjuk az, hogy valaki Pudge-ra szavaz (first ballot!), Bondsra es Clemensre meg egyaltalan nem, az tovabbra is tobb mint vicces, dehat mit lehet tenni...
Igor
Pudge-al elfogult vagyok,mert nyert velünk egy World Seriest,azon kívül sokszoros AS,és posztjának legjobb játékosa volt akkoriban.Ettől függetlenül teljesen igazad van,az említett két játékos legalább annyira megérdemelné. Én igazából azt nem értem,hogy ha Bonds nem lett örökösen eltiltva a baseballtól(lásd. tavaly edzősködött is)mint Pete Rose,akkor mi akadálya a beiktatásának? A-Rod is "megbocsátást nyert", bent is lesz szerintem,ha arra kerül a sor.

Szerkesztette: Nelson87
több mint 7 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Bagwell, Raines es Pudge bekerult a HoF-ba... jovore Hoffman es Vlad kovetkezik valszeg, Edgar Martinez egyelore eleg messze van sajnos.

Mondjuk az, hogy valaki Pudge-ra szavaz (first ballot!), Bondsra es Clemensre meg egyaltalan nem, az tovabbra is tobb mint vicces, dehat mit lehet tenni...

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)