Baseball

40 feliratkozó

több mint 3 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 759 — No es importante
Kedvenc MLB csapat: Athletics (deyell), Blue Jays (ZoliMP), Cardinals (Al), Cubs (Shawn84), Dodgers (KeyG, slowmotion, danyly), Diamondbacks (Kampman, Löfli), Giants (nagir, zavi27), Indians (labo7), Mariners (Dzsokijuing, Maka), Marlins (adamfaragoo), Orioles (Ray_bp_Lewis, robiroboter), Padres (lol, P@trik), Phillies (dande), Pirates (Fast Willie, Gergőke), Rays (Sobri, Wester), Red Sox (Bruschi85, zemanla), Reds (Jakehomer), Tigers (Johnnyblaze), Twins (Heisman), Yankees (csebi, Darksun3, kapitnono, Matthew99, shawnka, Tito05), White Sox (baggio, Mikey)

Szerkesztette: r.baggio
több mint 7 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 648 — Amerikai sportok rajongója
Nincs valahol valami jo MLB szezonbeharangozo csapatokkal? Nem talaltam sehol igy egyben.
zavi27
Ott van pl. a Beyond the Box Score divíziónkénti sorozata: (NL East nincs még)
 www.beyondtheboxscore.com/2017/3/27/15063404/martys-musings-al-east-preview
robiroboter
köszönöm, ez szuper!
több mint 7 éve
robiroboter 1 993 — Let's go O's!
Foxnak is van minden csapatos szezonbeharangozója:  www.foxsports.com/mlb/gallery/mlb-team-previews-predictions-betting-odds-analysis-stats-world-series-021817

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 7 éve
robiroboter 1 993 — Let's go O's!
A Sporting News is végigvette a csapatokat, ott is érdemes rákeresni:  www.sportingnews.com/mlb/news

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 7 éve
robiroboter 1 993 — Let's go O's!
Nincs valahol valami jo MLB szezonbeharangozo csapatokkal? Nem talaltam sehol igy egyben.
zavi27
Ott van pl. a Beyond the Box Score divíziónkénti sorozata: (NL East nincs még)
 www.beyondtheboxscore.com/2017/3/27/15063404/martys-musings-al-east-preview

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 7 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 648 — Amerikai sportok rajongója
Nincs valahol valami jo MLB szezonbeharangozo csapatokkal? Nem talaltam sehol igy egyben.
több mint 7 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — Once you play God, you're gonna crumble one by one...
Jó, ez a torna kb. akkor dőlt el (ekkor szállt el az én érdeklődésem is az egész iránt...), amikor kiderült hogy (Shohei) Otani sérülés miatt kihagyja, különben a japánok megint simán behúzták volna.
Kár érte, élmény nézni őket.. de most nem volt se karibi slugger team, és a japán teamspirit se sajna.. úgyhogy még ez a kibelezett USA csapat is behúzta.. ami nem tesz jót a dolognak, jobban örültem volna japánok megint elkenik őket.

Ja, aki nem ismerné a srácot.
2016-ben a Pacific Liga (a japán liga AL-je kb.) legjobb dobója, és legjobb DH díjat kapta meg. Igen, ÉS

 www.sportsnet.ca/baseball/mlb/big-read-meet-shohei-otani-next-babe-ruth/

Darvish szerintem jobb dobó volt nála, de Otani egyszerre ugye dob és üt... "The Natural."

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 7 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 439 — Panthers fan
Gyenge volt a WBC döntő sajnos
Kampman
Ja, kár, hogy a döntő lett az egyik legérdektelenebb meccs, de összességében szuper torna volt.

Kezdődhet a big league 😊

Perception is reality.
több mint 7 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 240
Gyenge volt a WBC döntő sajnos
több mint 7 éve
Nelson87 Green Bay Packers 730 — Mr. Bigtime-Hotshot
Arról nem ,hogy szerintem rothadt jó játékos lesz belőle.Tavaly fél szezon alatt hozott jobb számokat,mint a kedvenc csapatom összes shortstopja az egész idényben.
több mint 7 éve
zsutu Cleveland Browns 782
Ezt a Tim Anderson-féle hatéves szerződést kicsit elbaszottnak elhamarkodottnak érzem. Basszus a gyereknek még nincs egy teljes szezonja a ML-ben...

Az már csak saját vélemény, hogy szerintem sosem lesz belőle erős közepes játékos sem.
Mikey
Szerintem rohadtul nem. Nagy sztárok kivételével, kurvára alul vannak fizetve a játékosok, és még a minor ligásokról nem is beszéltünk, ahol szinte minimálbérért játszanak.
több mint 7 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 423
Ezt a Tim Anderson-féle hatéves szerződést kicsit elbaszottnak elhamarkodottnak érzem. Basszus a gyereknek még nincs egy teljes szezonja a ML-ben...

Az már csak saját vélemény, hogy szerintem sosem lesz belőle erős közepes játékos sem.
több mint 7 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 439 — Panthers fan
Puerto Rico-USA visszavágó a döntőben, kár, hogy nem hétvégén lesz.

Perception is reality.
több mint 7 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 439 — Panthers fan
Dominika meg 2009 óta először kapott ki WBC-n, a Puerto Rico-i sztároknak meg egy idióta umpire-nek köszönhetően 😊

Perception is reality.
több mint 7 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 240
Véget ér az izraeli csoda, a 6. inningben a japánok nagyon megszórják őket.
több mint 7 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 439 — Panthers fan
Kegyetlen nagy meccsek vannak a WBC-n, most épp Millert alázzák a dominikaiak 😊

Perception is reality.
több mint 7 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 466 — Cowboys fan
tök érdekes ez a WBC.

itt van például ez a Korea-Izrael meccs. sima hazai, ugye? na a koreaiaknál csak K-ligás csóka van talán, viszont az Izraeliek meg dugig vannan MLB-s/MLB-közeli csókákkal.
szóval az "izraeliek" (akiknek meccs előtt 3 feletti volt az oddsza) bases loaded w/ 1 outot csináltak 3 különböző inningben is, viszont ebből sikerült egy combos 1 runt és 5 outot összehozni (2-2 out a hetedik és a nyolcadik inningben, nem fognak örülni, ha nem nyernek).

ja, és szerintem most a tizedik inningben mindjárt megcsinálják negyedszer is (mármint a bases loaded w/ 1 out), csak sétálnia kell annak a fószernek, aki ezt már kétszer megcsinálta.
több mint 7 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 290 — Invisible man
@Sobri Jóska haverja edzésben:
 m.mlb.com/video/v1227495483/lead-the-story-httpmmlbcomnewsarticle217246952tim


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 7 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 466 — Cowboys fan
Rule 5.09 (b) (7.08) Retiring a Runner
Any runner is out when:
1) He runs more than three feet away from his base path to avoid being tagged unless his action is to avoid interference with a fielder fielding a batted ball. A runner’s base path is established when the tag attempt occurs and is a straight line from the runner to the base he is attempting to reach safely;

55. o.  mlb.mlb.com/mlb/downloads/y2016/official_baseball_rules.pdf

Nem másolom be az egész szakaszt, de onnantól részletezik a futó outokat. A kérdésedre a válasz meg úgyis itt van már 😉
robiroboter
magyarán onnan számít, amikor a catcher elkapja a labdát, és megfordul, és ahol akkor éppen áll a futó, onnan kell egyenesen, +/- 91 centi eltéréssel hazafutni?
azt hittem, van olyan is, hogy mondjuk mészcsíkon kívül max két yard vagy ilyen
több mint 7 éve
robiroboter 1 993 — Let's go O's!
Rule 5.09 (b) (7.08) Retiring a Runner
Any runner is out when:
1) He runs more than three feet away from his base path to avoid being tagged unless his action is to avoid interference with a fielder fielding a batted ball. A runner’s base path is established when the tag attempt occurs and is a straight line from the runner to the base he is attempting to reach safely;

55. o.  mlb.mlb.com/mlb/downloads/y2016/official_baseball_rules.pdf

Nem másolom be az egész szakaszt, de onnantól részletezik a futó outokat. A kérdésedre a válasz meg úgyis itt van már 😉

Szerkesztette: robiroboter

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 7 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 466 — Cowboys fan
technikai jellegű kérdés

van bármilyen megkötés, hogy a játékosok mennyire távolodhatnak el futás közben a bázisok közötti vonalaktól (teszem azt mondjuk a 3B-HP között)?
több mint 7 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 439 — Panthers fan
Valahogy jobban várom a szezon kezdetét, mint az NFL-t az utóbbi években bármikor. A D-Backs szinte már hiányzik is, annak ellenére is, hogy ez a szezon se lesz valami fényes.

Az MLB.TV-n pár percen belül kezdődik az első spring training meccs: Yankees-Phillies
Kampman
Ja, én is azon vettem észre magam, hogy a baseball szezon már jobban leköt - a két playoff között pl zongorázni lehetett a különbséget), annak ellenére, hogy a Pantherst sokkal jobban szeretem, mint a Redset.

A WBC-t is nagyon várom 😊


Perception is reality.
több mint 7 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 240
Valahogy jobban várom a szezon kezdetét, mint az NFL-t az utóbbi években bármikor. A D-Backs szinte már hiányzik is, annak ellenére is, hogy ez a szezon se lesz valami fényes.

Az MLB.TV-n pár percen belül kezdődik az első spring training meccs: Yankees-Phillies
több mint 7 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 466 — Cowboys fan
szombaton preseason opener, Dodgers vs White Sox, Clayton Kershaw vs Chris Sa... óbazmeg.
nem kicsit lesz furcsa megszokni...
slowmotion
Főleg hogy a Soxnál az elmúlt években nem is a (várható) opening day starter szokott kezdeni a Spring Training első meccsén. Holnap is Carson Fulmer kezd.
Mikey
mindegy. akkor is furcsa lesz megszokni a Sale sale-t.
több mint 7 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 423
szombaton preseason opener, Dodgers vs White Sox, Clayton Kershaw vs Chris Sa... óbazmeg.
nem kicsit lesz furcsa megszokni...
slowmotion
Főleg hogy a Soxnál az elmúlt években nem is a (várható) opening day starter szokott kezdeni a Spring Training első meccsén. Holnap is Carson Fulmer kezd.
több mint 7 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — Once you play God, you're gonna crumble one by one...
valamelyik idióta belép és megüti szerintem teljesen felesleges procedúra.
Maka
Remelem, nem latom jol amit irtal... aki Ty Cobbot, Willy Mayst, Andres Galarragat vagy Miggy Cabrerat leidiotazza.. nem is tudom. 😛
 sabr.org/research/surprise-swings-intentional-balls

Azokkal ertek egyet, akik azt irtak, nem ezen a 35 masodpercen mulik...

Amugy a legnagyobb hiba pedig az, hogy ezek utan ilyenbol se lesz tobb 😕(


We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)