Baseball

40 feliratkozó

több mint 3 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 760 — No es importante
Kedvenc MLB csapat: Athletics (deyell), Blue Jays (ZoliMP), Cardinals (Al), Cubs (Shawn84), Dodgers (KeyG, slowmotion, danyly), Diamondbacks (Kampman, Löfli), Giants (nagir, zavi27), Indians (labo7), Mariners (Dzsokijuing, Maka), Marlins (adamfaragoo), Orioles (Ray_bp_Lewis, robiroboter), Padres (lol, P@trik), Phillies (dande), Pirates (Fast Willie, Gergőke), Rays (Sobri, Wester), Red Sox (Bruschi85, zemanla), Reds (Jakehomer), Tigers (Johnnyblaze), Twins (Heisman), Yankees (csebi, Darksun3, kapitnono, Matthew99, shawnka, Tito05), White Sox (baggio, Mikey)

Szerkesztette: r.baggio
több mint 6 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 423
The Melkman! 😊
 twitter.com/whitesox/status/880827198181191680
több mint 6 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 466 — Cowboys fan
huh. Rox is söpörve, de ez most izzadságszagú volt.
a kulcsmozzanat az vala, hogy a hetedik inningben, 4-6-nál, 2 out mellett, futóval az első és a harmadik bázison behozta a Colorado Ottavinót. na a catchernek nem nagyon feküdt a sidearm delivery, meg a dobó s belehomorított, ezeket csinálta:
(7): BB, WP (1 run), WP (2 run), K
(8): 2B, out, BB, WP (1 run), stolen 3B, K, WP (1 run), BB, HR (2 run), 1B.

itt végre lehozták a csávót, feljött a SV-listát vezető Holland - erre Jansen megüti róla karrierje első dupláját egy 5-out save közepén.
Bellinger meg totál kész van, úgy van 2 home runnal lemaradva a listavezető Judge mögött, hogy a szezon első húsz meccse alatt nem is játszott. nem öröm, ha A-Gon sérült, de most pont ez kellett, hogy CB a napfényre kerüljön...
több mint 6 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 466 — Cowboys fan
2 napja nem tudom megnézni a meccsek összefoglalóit... más is találkozott ilyen problémával?
zsutu
telefonon vagy gépen?
slowmotion
Gépen, és a probléma megoldódott. Chromeban nem ment, de Firefoxban igen.
zsutu
vicces, mert megnéztem mindkettőben, és nekem mindegyikben lejátszotta az összefoglalót. (nekem ráadásul a chrome az, ami 'mindent visz', a firefoxban a beágyazott tweet-ek pl nem futnak le azóta, hogy leállítottam egy kitűzött tweet automatikus lejátszását.

ahány ház, annyi szopás.
több mint 6 éve
zsutu Cleveland Browns 782
2 napja nem tudom megnézni a meccsek összefoglalóit... más is találkozott ilyen problémával?
zsutu
telefonon vagy gépen?
slowmotion
Gépen, és a probléma megoldódott. Chromeban nem ment, de Firefoxban igen.
több mint 6 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 466 — Cowboys fan
2 napja nem tudom megnézni a meccsek összefoglalóit... más is találkozott ilyen problémával?
zsutu
telefonon vagy gépen?
több mint 6 éve
robiroboter 1 993 — Let's go O's!
2 napja nem tudom megnézni a meccsek összefoglalóit... más is találkozott ilyen problémával? zsutu
Ha csak nem a Condensed Game-kre gondolsz, próbáld meg YouTube-on:  www.youtube.com/user/MLB/search?query=Indians

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 6 éve
zsutu Cleveland Browns 782
2 napja nem tudom megnézni a meccsek összefoglalóit... más is találkozott ilyen problémával?
több mint 6 éve
Csifu 223
https://a.espncdn.com/photo/2017/0615/0615bbxinterview_1296x729.jpg
Food, money and culture (shock): the Béisbol Experience 50-man interview
What's it like to be Latino in MLB today? Prospects, starters and future Hall of Famers share their stories.
több mint 6 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
Félelmetes ez a Yankees
Kampman
Félelmetesen hullámzó... 😀

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 6 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 423
@baggio szó nincs reménykedésről, engem már az is meglep, hogy csak -5-ön áll a csapat. Sokkal rosszabbat vártam...
több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 760 — No es importante
Egyéb okokból sajnos nem tudom nézni a White Sox meccseit, és még kevésbé tudom követni a többi csapatot. De ma reggel rápillantottam az AL Central állására, és eléggé meglepődtem, hogy 31-36-os mutatóval is csak 4 - vagy 5? - meccs a hátrányuk a div. első mögött. Mi lett a többiekkel?
Mikey
minden jó csapat az NL Westben játszik 8)

amúgy felesleges reménykedni szerintem Sox szurkolóként, idén először végre személyesen is láttam őket (a Rays ellen), de avatatlan szemeim sok erőt nem láttak a csapatban...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 423
Egyéb okokból sajnos nem tudom nézni a White Sox meccseit, és még kevésbé tudom követni a többi csapatot. De ma reggel rápillantottam az AL Central állására, és eléggé meglepődtem, hogy 31-36-os mutatóval is csak 4 - vagy 5? - meccs a hátrányuk a div. első mögött. Mi lett a többiekkel?
több mint 6 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 202 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Frusztráló ez az NL West. Akárhányszor nyerünk, a Rockies és a Dodgers is mindig nyer 😀
Kampman
de legalább idén nyerünk is meccseket 😀


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 6 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 240
Frusztráló ez az NL West. Akárhányszor nyerünk, a Rockies és a Dodgers is mindig nyer 😀
több mint 6 éve
Nelson87 Green Bay Packers 730 — Mr. Bigtime-Hotshot
A teljesen szubjektív All-Star csapataim

AL
Outfield: Trout-Judge-Trumbo
Infield: Longoria-Gregorius-Altuve-Hosmer
Catcher: Castillo
DH: Encarnacion

NL
Outfield: Peralta-Harper-Pollock
Infield: Lamb-Owings-Murphy-Goldschmidt
Catcher: Molina
Kampman
Értem én,hogy szubjektív,na de Pollock? Annak az embernek járókeret kell lassan,2 hetet nem bír lejátszani sérülés nélkül. 😀

No,de hogy legyen egy objektív NL all-star csapat is:
C: Posey
Infield: Arenado,Seager,Murphy,Goldy
Outfield: Ozuna,Blackmon,Harper
több mint 6 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 240
A teljesen szubjektív All-Star csapataim

AL
Outfield: Trout-Judge-Trumbo
Infield: Longoria-Gregorius-Altuve-Hosmer
Catcher: Castillo
DH: Encarnacion

NL
Outfield: Peralta-Harper-Pollock
Infield: Lamb-Owings-Murphy-Goldschmidt
Catcher: Molina
több mint 6 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 290 — Invisible man
Basszus Castro. Így kikapni...
Matthew99
Most nézem, alapból eléggé kitekert pózban ment a labdáért, talán hagynia kellett volna a mögötte lévőnek.
Kampman
Szerintem picit elnézte és azért kellett kicsavarodnia. Nem néztem vissza de Gardner szemből jött, talán neki több esélye lett volna.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 6 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 240
Basszus Castro. Így kikapni...
Matthew99
Most nézem, alapból eléggé kitekert pózban ment a labdáért, talán hagynia kellett volna a mögötte lévőnek.
több mint 6 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 290 — Invisible man
Basszus Castro. Így kikapni...


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 6 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 290 — Invisible man
Judge valamiért vezeti az AL All-Star szavazást 😊 Összesítésben is csak Harper van előtte.

Szerkesztette: Matthew99


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 6 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 20 775 — Lucas Scott
Félelmetes ez a Yankees
Kampman
jaja én is elkaptam a tegnapi meccset a bein-en, hát elképesztő ahogy ütnek a fiúk.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 6 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 240
Félelmetes ez a Yankees
több mint 6 éve
Nelson87 Green Bay Packers 730 — Mr. Bigtime-Hotshot
No-hitter!

Csak sajnos ellenünk.
Kampman
Ráadásul Ventura születésnapján,valamint 36 héttel José halála útán(36-os mezben). Nem vagyok számmisztika rajongó,de érdekességnek nem rossz.
több mint 6 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Brewers grand-slam is befigyelt sajnos. 😕
danyly
és? nyertünk. a win is a win is a win.

szerk: és hát ugye a végén mi is ütöttünk egyet, a miheztartás végett 😊
slowmotion
Jó-jó. De nem láttam a meccs végét. 😊
Így már azért jól hangzik.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 6 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 466 — Cowboys fan
Brewers grand-slam is befigyelt sajnos. 😕
danyly
és? nyertünk. a win is a win is a win.

szerk: és hát ugye a végén mi is ütöttünk egyet, a miheztartás végett 😊

Szerkesztette: slowmotion