Baseball

40 feliratkozó

több mint 3 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 810 — No es importante
Kedvenc MLB csapat: Athletics (deyell), Blue Jays (ZoliMP), Cardinals (Al), Cubs (Shawn84), Dodgers (KeyG, slowmotion, danyly), Diamondbacks (Kampman, Löfli), Giants (nagir, zavi27), Indians (labo7), Mariners (Dzsokijuing, Maka), Marlins (adamfaragoo), Orioles (Ray_bp_Lewis, robiroboter), Padres (lol, P@trik), Phillies (dande), Pirates (Fast Willie, Gergőke), Rays (Sobri, Wester), Red Sox (Bruschi85, zemanla), Reds (Jakehomer), Tigers (Johnnyblaze), Twins (Heisman), Yankees (csebi, Darksun3, kapitnono, Matthew99, shawnka, Tito05), White Sox (baggio, Mikey)

Szerkesztette: r.baggio
több mint 6 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 444 — Panthers fan
Hill elég pipa volt, hogy Roberts megint korán lekapta, Morrow megoldotta a bases loaded szitut, de a Dodgers bullpen összességében nem volt jó a WS-ben, és most a meccs felét nekik kell megoldaniuk. Ja és Verlanderrel is kezdeniük kéne valamit...

Perception is reality.
több mint 6 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 303
De kéne a Dodgersnek egy esőszünet, csak az LA-ben nem nagyon van 😊
több mint 6 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 320 — Invisible man
A meccs jelenete 😊

 www.clippituser.tv/c/nwlyqr
Jakehomer
Én a csaj helyében utána löktem volna....


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 6 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 641 — Cowboys fan
most már csak abban reménykedem, hogy végre Verlanderről is kiderül, hogy halandó

szükségünk lenne rá...
több mint 6 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 444 — Panthers fan
A meccs jelenete 😊

 www.clippituser.tv/c/nwlyqr

Perception is reality.
több mint 6 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 444 — Panthers fan
Nem lehet Dojers szimpátiával vádolni, de kicsit sajnáltam őket, mert az Astros egészen pofátlan hometown strike callokat kapott. Ettől persze még nem kellett volna ennyire leolvadnia majdnem minden dobójuknak...

Perception is reality.
több mint 6 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 111 — Tyrone Creek
szerintem ma este kezdjen Morrow és holnap ő legyen a closer is!
több mint 6 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 641 — Cowboys fan
még jó, hogy Verlander már nem dob ebben a szériában, oh wait...
azt hiszem, megvan a hollywood ending a Harvey-sztorihoz
több mint 6 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 320 — Invisible man
Az 1. inning első felének még vége sincs, de lehet, hogy már el is dőlt.
Kampman
Ebben a szériában ilyen felelőtlen kijelentést tenni. Itt még a kilencedikben előnynél se lehet kimondani semmit.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 6 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 641 — Cowboys fan
Az 1. inning első felének még vége sincs, de lehet, hogy már el is dőlt.
Kampman
Ik, te vagy az?
több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 810 — No es importante
Lassan kifogyunk az eposzi jelzőkből ennél a world series-nél, valami elképesztő meccs megint


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 303
Az 1. inning első felének még vége sincs, de lehet, hogy már el is dőlt.
több mint 6 éve
zsutu Cleveland Browns 782
10 out save... 😮
több mint 6 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 444 — Panthers fan
Sokkal jobb volt ma az Astros, belefért az a tucat bázison hagyott futó is. Peacock rájuk csukta az ajtót szépen, a Dodgers lineup Seager és Turner mögött elég szarnak tűnik így, hogy Bellinger csak a K-ket gyűjtögeti.

Perception is reality.
több mint 6 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 444 — Panthers fan
Okosan lehűtötték McCullerst 😊

Perception is reality.
több mint 6 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 303
Nincs még vége, de a Dodgers kb. két hónapja nem volt így dominálva
több mint 6 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 444 — Panthers fan
Darvish nem jött ki a második inningből se... ennyit az esélyekről

Perception is reality.
több mint 6 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 534
Mi ez az intentional walking?
zavi27
Szándékos sétáltatás. Többnyire olyankor alkalmazzák az éppen dobó csapat menedzserei, ha szoros a meccs és egy vagy több bázisfutó van a bázisokon, és egy olyan ütő következik, akitől nagyon félnek.
Mikey
vagy 2 out van és a következő ütő után egy dobójátékos jön ütni, mert nincs DH, mint a legutóbbi meccsen Verlander 😊 (aki amúgy buntolt is egy "szépet" még előtte)
baggio
AL baseballon nevelkedtem, nekem ez eszembe se jutott mikor írtam. 😀
több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 810 — No es importante
Mi ez az intentional walking?
zavi27
Szándékos sétáltatás. Többnyire olyankor alkalmazzák az éppen dobó csapat menedzserei, ha szoros a meccs és egy vagy több bázisfutó van a bázisokon, és egy olyan ütő következik, akitől nagyon félnek.
Mikey
vagy 2 out van és a következő ütő után egy dobójátékos jön ütni, mert nincs DH, mint a legutóbbi meccsen Verlander 😊 (aki amúgy buntolt is egy "szépet" még előtte)

 twitter.com/mccoveychron/status/923504556490846208


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 669 — Amerikai sportok rajongója
Mi ez az intentional walking?
zavi27
Szándékos sétáltatás. Többnyire olyankor alkalmazzák az éppen dobó csapat menedzserei, ha szoros a meccs és egy vagy több bázisfutó van a bázisokon, és egy olyan ütő következik, akitől nagyon félnek.
Mikey
de az nem akkor van amikor direkt négyszer hibásat dob, azt vágom. Itt mintha meg egyből séta lett volna simán. Vagy csak hosszú volt a meccs nagyon és nem figyeltem?😊
zavi27
Változott a szabály, nem kötelező ledobni a négy ballt, hanem elég jelezni hogy intentional walk lesz, és az ütő már mehet is az első bázisra.
Mikey
Oh, akkor tiszta így, köszi a válaszokat!
több mint 6 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 534
Mi ez az intentional walking?
zavi27
Szándékos sétáltatás. Többnyire olyankor alkalmazzák az éppen dobó csapat menedzserei, ha szoros a meccs és egy vagy több bázisfutó van a bázisokon, és egy olyan ütő következik, akitől nagyon félnek.
Mikey
de az nem akkor van amikor direkt négyszer hibásat dob, azt vágom. Itt mintha meg egyből séta lett volna simán. Vagy csak hosszú volt a meccs nagyon és nem figyeltem?😊
zavi27
Változott a szabály, nem kötelező ledobni a négy ballt, hanem elég jelezni hogy intentional walk lesz, és az ütő már mehet is az első bázisra.
több mint 6 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 669 — Amerikai sportok rajongója
Mi ez az intentional walking?
zavi27
Szándékos sétáltatás. Többnyire olyankor alkalmazzák az éppen dobó csapat menedzserei, ha szoros a meccs és egy vagy több bázisfutó van a bázisokon, és egy olyan ütő következik, akitől nagyon félnek.
Mikey
de az nem akkor van amikor direkt négyszer hibásat dob, azt vágom. Itt mintha meg egyből séta lett volna simán. Vagy csak hosszú volt a meccs nagyon és nem figyeltem?😊

Szerkesztette: zavi27
több mint 6 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 534
Mi ez az intentional walking?
zavi27
Szándékos sétáltatás. Többnyire olyankor alkalmazzák az éppen dobó csapat menedzserei, ha szoros a meccs és egy vagy több bázisfutó van a bázisokon, és egy olyan ütő következik, akitől nagyon félnek.

Szerkesztette: Mikey
több mint 6 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 669 — Amerikai sportok rajongója
Atyaég, ez mekkora meccs volt, igazi baseball dráma! És köszönöm aki ezt az orosz oldalt ajánlotta, hibátlan színvonalú feltöltéseket csinálnak!😊 Mi ez az intentional walking?
több mint 6 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 641 — Cowboys fan
grandma pl. twitteren előre megmondta, hogy Jansen dobórepertoárjában a high cutter üt csak egyedül, amit előbb-utóbb ki fognak aknázni az Astros ütők.baggio
főleg ha nem oda dobja, ahova szeretné, mert úgy előbb-utóbb valóban minden closert elkapnak
“I wanted the ball up and in,” Jansen explained. “The ball’s been carrying the whole night tonight. It was one missed pitch, and he got me.”
hát itt nem tudom, melyik a belső oldal, de igazából mindegy is:

amúgy Mariano Riveráról is azt mondják, hogy kb egy dobásra fűzte fel a karrierje érdemi részét, és mégis ő lett a csúcstartó save-ekben.