Baseball

40 feliratkozó

több mint 3 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 758 — No es importante
Kedvenc MLB csapat: Athletics (deyell), Blue Jays (ZoliMP), Cardinals (Al), Cubs (Shawn84), Dodgers (KeyG, slowmotion, danyly), Diamondbacks (Kampman, Löfli), Giants (nagir, zavi27), Indians (labo7), Mariners (Dzsokijuing, Maka), Marlins (adamfaragoo), Orioles (Ray_bp_Lewis, robiroboter), Padres (lol, P@trik), Phillies (dande), Pirates (Fast Willie, Gergőke), Rays (Sobri, Wester), Red Sox (Bruschi85, zemanla), Reds (Jakehomer), Tigers (Johnnyblaze), Twins (Heisman), Yankees (csebi, Darksun3, kapitnono, Matthew99, shawnka, Tito05), White Sox (baggio, Mikey)

Szerkesztette: r.baggio
több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 466 — Cowboys fan
egyébként kicsit azért előbbre voltatok, mint a teljesítményetek predesztinált volna, most vagytok nagyjából pariban. már csak a hegylakók lufijának kellene kidurrannia, mert ő +4-ben vannak az expected W/L-hoz képest
slowmotion
Never! 😀
Darksun3
Rockies, nem Yankees.
a Yankees évente maximum kétszer érdekelhet (ha van interleague, meg ha összekerülnénk a WS-ben)
slowmotion
Sose mond egy hajszálcsíkos-szívűnek, hogy Hegylakó, mert a végén még Orioles-drukker lesz belőle 😀

FYI: 1901-02 B'more Orioles -> 1903-12 NY Highlanders -> 1913- The Evil Empire
robiroboter
ja, nekem azért jött a hegylakó, mert a Coors Field a Sziklás-hegység lábánál van.
meg amúgy is Kampmannak írtam, ő meg ugye NLW-sorstárs
több mint 5 éve
robiroboter 1 993 — Let's go O's!
egyébként kicsit azért előbbre voltatok, mint a teljesítményetek predesztinált volna, most vagytok nagyjából pariban. már csak a hegylakók lufijának kellene kidurrannia, mert ő +4-ben vannak az expected W/L-hoz képest
slowmotion
Never! 😀
Darksun3
Rockies, nem Yankees.
a Yankees évente maximum kétszer érdekelhet (ha van interleague, meg ha összekerülnénk a WS-ben)
slowmotion
Sose mond egy hajszálcsíkos-szívűnek, hogy Hegylakó, mert a végén még Orioles-drukker lesz belőle 😀

FYI: 1901-02 B'more Orioles -> 1903-12 NY Highlanders -> 1913- The Evil Empire

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 466 — Cowboys fan
egyébként kicsit azért előbbre voltatok, mint a teljesítményetek predesztinált volna, most vagytok nagyjából pariban. már csak a hegylakók lufijának kellene kidurrannia, mert ő +4-ben vannak az expected W/L-hoz képest
slowmotion
Never! 😀
Darksun3
Rockies, nem Yankees.
a Yankees évente maximum kétszer érdekelhet (ha van interleague, meg ha összekerülnénk a WS-ben)
több mint 5 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
egyébként kicsit azért előbbre voltatok, mint a teljesítményetek predesztinált volna, most vagytok nagyjából pariban. már csak a hegylakók lufijának kellene kidurrannia, mert ő +4-ben vannak az expected W/L-hoz képest
slowmotion
Never! 😀

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 466 — Cowboys fan
Zuhanórepülés
Kampman
nagy cucc, olyat mi is csináltunk. idén is volt egy 1-7-es meg egy 1-9-es szériánk (a közte levő 3W-vel együtt 5-16, nem kis feature), meg tavaly is csináltunk egy 1-16-os szakaszt (Kershaw win előtte 5, utána 11 vereséggel sorozatban).
ez az 1-13 még simán orvosolható.

egyébként kicsit azért előbbre voltatok, mint a teljesítményetek predesztinált volna, most vagytok nagyjából pariban. már csak a hegylakók lufijának kellene kidurrannia, mert ő +4-ben vannak az expected W/L-hoz képest
több mint 5 éve
robiroboter 1 993 — Let's go O's!
Zuhanórepülés
Kampman
nem mondod? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
de ti legalább tudtok jók is lenni.
robiroboter
Szerintem sokkal szarabb ekkorát esni egy jó április után, mint ha már az Opening Day előtt is látszik, hogy ez a szezon kuka lesz.
Kampman
Szerintem Robinak és nekem erről egy cseppet más a véleményünk. 😀😀
Mikey
Ahogy a koszorús költőnk mondja: József Attila: It deeply hurts 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 5 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 423
Zuhanórepülés
Kampman
nem mondod? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
de ti legalább tudtok jók is lenni.
robiroboter
Szerintem sokkal szarabb ekkorát esni egy jó április után, mint ha már az Opening Day előtt is látszik, hogy ez a szezon kuka lesz.
Kampman
Szerintem Robinak és nekem erről egy cseppet más a véleményünk. 😀😀
több mint 5 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 240
Zuhanórepülés
Kampman
nem mondod? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
de ti legalább tudtok jók is lenni.
robiroboter
Szerintem sokkal szarabb ekkorát esni egy jó április után, mint ha már az Opening Day előtt is látszik, hogy ez a szezon kuka lesz.
Kampman
kérdezd meg a bosox drukkereket 2011-ről 😀 😀 😀 😀: D 😀 lolcsika. hahahahhahahaha.
robiroboter
Neked legalább szép emlék 😀
több mint 5 éve
robiroboter 1 993 — Let's go O's!
Zuhanórepülés
Kampman
nem mondod? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
de ti legalább tudtok jók is lenni.
robiroboter
Szerintem sokkal szarabb ekkorát esni egy jó április után, mint ha már az Opening Day előtt is látszik, hogy ez a szezon kuka lesz.
Kampman
kérdezd meg a bosox drukkereket 2011-ről 😀 😀 😀 😀: D 😀 lolcsika. hahahahhahahaha.

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 5 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 240
Zuhanórepülés
Kampman
nem mondod? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
de ti legalább tudtok jók is lenni.
robiroboter
Szerintem sokkal szarabb ekkorát esni egy jó április után, mint ha már az Opening Day előtt is látszik, hogy ez a szezon kuka lesz.
több mint 5 éve
robiroboter 1 993 — Let's go O's!
Zuhanórepülés
Kampman
nem mondod? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
de ti legalább tudtok jók is lenni.

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 5 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 240
Zuhanórepülés
több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 466 — Cowboys fan
este rámegyünk a sweepre a Reds ellen

hesteg cuzwecan
slowmotion
Aztán a Giantsnek leadjuk a meccseket, hogy jobban fájjon 😊
Jakehomer
fájhatna... de szerintem most nincs olyan csapat a ligában, aki ellen legalább ikszre ki tudnánk hozni egy series-t, szóval kurva mindegy, a Giants mennyit nyer.

szerintem kis túlzással még OK Cityben sem tudnánk nyerni.
több mint 5 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 439 — Panthers fan
este rámegyünk a sweepre a Reds ellen

hesteg cuzwecan
slowmotion
Aztán a Giantsnek leadjuk a meccseket, hogy jobban fájjon 😊

Perception is reality.
több mint 5 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 290 — Invisible man
 t.co/YLRNB3rvQ5


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 466 — Cowboys fan
este rámegyünk a sweepre a Reds ellen

hesteg cuzwecan
több mint 5 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 290 — Invisible man
 www.nemzetisport.hu/amerikai_sportok/mlb-jatekosent-mar-nem-kell-edzove-tettek-a-japan-legendat-2634695


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 466 — Cowboys fan
vótmá?
több mint 5 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 758 — No es importante


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 5 éve
zsutu Cleveland Browns 782
Bár hajnalban mi álltunk a f*sz rosszabbik oldalán, és gyakorlatilag az EE féle playerek meghalnának, ettől függetlenül fucked the DH rule.
több mint 5 éve
eloel 3 203 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
Dylan Bundy faced seven hitters. He allowed four homers, seven base runners, two walks and seven runs. He did not record an out. His Game Score was -19, which ranks tied for the 13th worst of all time and the second worst since after 1940.

ennyit az Orioles gyenge szezonjarol... megint tortenelmet irtak.

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 5 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 20 775 — Lucas Scott
"Te főnök. Ez a Stanton gyerek gyűjti szépen a K-kat. Dobjunk neki felülre fastballt." 17-ből 16 win.
Matthew99
ja néztem, főleg az első az olyan egyenes irányba ment az ütőről, hogy elképesztő...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 5 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 290 — Invisible man
"Te főnök. Ez a Stanton gyerek gyűjti szépen a K-kat. Dobjunk neki felülre fastballt." 17-ből 16 win.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 5 éve
NB2 New England Patriots 21 795 — nabege2@yahoo.com
 www.mlb.com/news/yankees-red-sox-will-play-in-london-in-2019/c-275777726
több mint 5 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 423
most jó lenni Dodgers fannak, így néz ki az injury list:
kezdő 2B, kezdő SS, kezdő 3B, kezdő RF
ezen kívül a rotációból kiesett: #1 (Kershaw), #3 (Ryu), #4 (Hill), #5 (Urias)
slowmotion
nyugi, O's drukkernek lenni most csak az igazán nagy móka 😀
robiroboter
Jó a csata "az AL legszarabb csapata" címért folyó küzdelemben. 😉
Kb. pont annyival van lemaradva a ChiSox, mint ahány meccse elmaradt a hó miatt.

Élvezetes széria lesz a május 21-24. közötti.
Mikey
mikor várható h ChiSox csapatodból vmikor vmi normális brigád legyen? eléggé szomorú téged látni, hogy követed a csapatod de sok sikerélményed évek óta nincsen ...
csebi
Szerintem 2020-ban már reális lesz a playoffba jutás, mint cél.