Baseball

40 feliratkozó

több mint 3 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 759 — No es importante
Kedvenc MLB csapat: Athletics (deyell), Blue Jays (ZoliMP), Cardinals (Al), Cubs (Shawn84), Dodgers (KeyG, slowmotion, danyly), Diamondbacks (Kampman, Löfli), Giants (nagir, zavi27), Indians (labo7), Mariners (Dzsokijuing, Maka), Marlins (adamfaragoo), Orioles (Ray_bp_Lewis, robiroboter), Padres (lol, P@trik), Phillies (dande), Pirates (Fast Willie, Gergőke), Rays (Sobri, Wester), Red Sox (Bruschi85, zemanla), Reds (Jakehomer), Tigers (Johnnyblaze), Twins (Heisman), Yankees (csebi, Darksun3, kapitnono, Matthew99, shawnka, Tito05), White Sox (baggio, Mikey)

Szerkesztette: r.baggio
több mint 5 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
Nemsokára bővítik a kereteket és akkor Sonny-t jó eséllyel nem látjuk már többé idén. Én sajnálom, mert volt benne fantázia, hogy idehozta őt Cashman. Sajnos úgy tűnik, nem jött be. Volt már ilyen meg lesz is.

Ütésben nagy szerepe van még Walkernek, aki az utolsó 20-25 meccsén megtáltosodott. De azért Áronka és Gary is jöjjenek csak. 😊

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 5 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 017 — WHO DAT!!!!
Csak ezek a sonnygreayezések ne lennének.
Matthew99
Csávónak valahogy nagyon nem megy most is beállt 2 inningre és szinte minden dobását elütötték. Érdekes hogy az összes pontot most is ellene szerezték. Remélem JA Happ érkezésével kiszorítja a kezdő rotációból, és csak 1-2 inning erejéig kell majd nézni a szenvedését, vagy akár el is küldhetnénk, mert sokat még nem bizonyított.
A kezdő rotáció szerintem bőven jó Severino, Tanaka, Sabathia és Happ személyében, de idén pl.: Chapman, Betances, Chad Green, Jonathan Holder is elég jó teljesítményt nyújt, inkább őket nézegetném mint Grayt...


több mint 5 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 759 — No es importante
Ez a Cubs walk-off grand slam azért kemény volt 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 5 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 20 775 — Lucas Scott
Mondtam én, hogy Stanton előbb-utóbb megtalálja a jó végét az ütőnek. És rászokott a fűnyírós HR-ra.
Matthew99
Az a durva hogy Judge és Sánchez hiányában is hogy hasít az offense. Az előző héten 7, 3, 7, 7, 7, 5 és 7 runt szerzett.
Mikey
és még ígyis kb esélytelen a divízió győzelem. sajnos a bullpen is picit leeresztett, és a rotationt is nagyon át kellett alakítani, hogy megfelelő legyen ...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 5 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 290 — Invisible man
Mondtam én, hogy Stanton előbb-utóbb megtalálja a jó végét az ütőnek. És rászokott a fűnyírós HR-ra.
Matthew99
Az a durva hogy Judge és Sánchez hiányában is hogy hasít az offense. Az előző héten 7, 3, 7, 7, 7, 5 és 7 runt szerzett.
Mikey
Pont ezért mert Stanton beindult ahogy nézem. Mellé Didi és Andújar is szépen termel. Ha még Torres is visszatalálnak az All-Star előtti formához, akkor jól néznénk ki. Judgenak és Sancheznek reméljük jót tesz a pihenő. Csak ezek a sonnygreayezések ne lennének.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 5 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 423
Mondtam én, hogy Stanton előbb-utóbb megtalálja a jó végét az ütőnek. És rászokott a fűnyírós HR-ra.
Matthew99
Az a durva hogy Judge és Sánchez hiányában is hogy hasít az offense. Az előző héten 7, 4, 7, 7, 7, 5 és 7 runt szerzett.

Szerkesztette: Mikey
több mint 5 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 290 — Invisible man
Mondtam én, hogy Stanton előbb-utóbb megtalálja a jó végét az ütőnek. És rászokott a fűnyírós HR-ra.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 5 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 290 — Invisible man
A fejed mikor a haverod bejelenti, hogy összejött egy jó csajjal:
 imgur.com/a/IpKSeJE


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 5 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 039 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Let's Go Blue Jays!


Liverpool Fc fan
több mint 5 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 240
 index.hu/mindekozben/poszt/2018/08/03/ennel_jobban_tenyleg_nem_lehet_megzavarni_egy_interjut/

Az Arizona Cardinals csütörtöki meccse után ennek lehettek szemtanúi a tévénézők, a riporter éppen Jose Martinezzel beszélgetett,

Akkor most lesz St. Louis Diamondbacks is?
több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 466 — Cowboys fan
😕
azér' kedveltem Ethiert.
mielőtt Kemp szétcseszte a bokáját, azért elég szolíd párost alkottak CF-RF-ben. reméltem, hogy vissza tud térni és produkálni, de hát ennek már annyi.
több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 466 — Cowboys fan
tessék, erre kell hazajönnöm, hogy már megint minden hajléktalanért cserélgetünk.
remélem, az egész pipeline-t odaadtuk érte.
több mint 5 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 290 — Invisible man
Így azért én is bevállalom:
 www.mlb.com/images/5/2/6/286898526/072218_gif_perez_48mph_hbp.gif


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 5 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 423
Ez kész. 😀😀
 twitter.com/Cut4/status/1020045150725304323
több mint 5 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 290 — Invisible man
https://scontent.cdninstagram.com/v/t51.2885-15/36722298_250314708905455_5027189443929309184_n.jpg?stp=c216.0.648.648a_dst-jpg_s640x640&_nc_cat=105&ccb=1-7&_nc_sid=18de74&_nc_ohc=dRILaVDBrPQAX-drMDS&_nc_ht=scontent.cdninstagram.com&oh=00_AfCmZlUC89HmGNl8I2nQi84qH8U_2UApwYkRdf68eARyAQ&oe=6609C490
MLB ⚾ on Instagram: "Go west, young Manny."
182K likes, 2,213 comments - mlb on July 18, 2018: "Go west, young Manny."


Szerkesztette: Matthew99


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 5 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 439 — Panthers fan
Az utolsó egy hónap mérlege 20-9, Price kivágása óta baseballcsapatnak néz ki a Reds négy év után először.

Perception is reality.
több mint 5 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 439 — Panthers fan
 mediadownloads.mlb.com/mlbam/mp4/2018/07/14/2266252483/1531537596712/asset_2500K.mp4

Perception is reality.
több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 466 — Cowboys fan
na, négy napig nem nézek rá bézbólra, és élre állunk a csoportban.
no igen, néha már van ütés is, és lassan a rotáció is felkelt a kórházi ágyból...
slowmotion
Nálunk pedig úgy néz ki ciklikusan jönnek a jó és rossz hónapok, plusz az All-Star meccs környékén legendásan szar a formánk
Kampman
Mi meg úgy csináljuk, ha a Boston botlik akkor mi is.
Matthew99
jó, hát egy ideig mi is másoltuk a D-backset úgy fél meccs hátrányból, de aztán egyszer elrontottuk
több mint 5 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 290 — Invisible man
na, négy napig nem nézek rá bézbólra, és élre állunk a csoportban.
no igen, néha már van ütés is, és lassan a rotáció is felkelt a kórházi ágyból...
slowmotion
Nálunk pedig úgy néz ki ciklikusan jönnek a jó és rossz hónapok, plusz az All-Star meccs környékén legendásan szar a formánk
Kampman
Mi meg úgy csináljuk, ha a Boston botlik akkor mi is.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 5 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 240
na, négy napig nem nézek rá bézbólra, és élre állunk a csoportban.
no igen, néha már van ütés is, és lassan a rotáció is felkelt a kórházi ágyból...
slowmotion
Nálunk pedig úgy néz ki ciklikusan jönnek a jó és rossz hónapok, plusz az All-Star meccs környékén legendásan szar a formánk
több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 466 — Cowboys fan
na, négy napig nem nézek rá bézbólra, és élre állunk a csoportban.
no igen, néha már van ütés is, és lassan a rotáció is felkelt a kórházi ágyból...
több mint 5 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 423
A Toronto mennyire képvisel egy játékerőt a Redsoxal? Főleg egy laikus szemében.
alatriste
Egyáltalán nem egy szint.
Mikey
Sose láttam baseball meccset, a szabályrendszer nagyjából megvan, de épp Torontóban tartózkodunk majd kollégáimmal amikor ott lesz a Red Sox és emberi áron találtunk jegyeket is. Az élmény miatt kimegyünk, csak fogalmunk sincs mire kell számítani. 😀
alatriste
Ez baseball. Itt leggyengébb is simán megverheti a Top csapatokat, sőt elég gyakran elő is fordul. Nem kell attól tartani, h lefutott meccs a BoSox-nak 😊
Pont ezért szeretem annyira ezt a sportot, mert teljesen kiszámíthatatlan minden meccs (rájátszás azért picit más kávéház) és fogadási szempontból kerülendő 😀
Tito05
Ettől meg a Boston fog nyerni és nagyszerű élmény lesz.
Matthew99
Persze a Red Sox győzelme jelentősen rontani fog az élményen.
Mikey
Erre most elkalapálta a Toronto őket 😀
Matthew99
Működött a jinx. 😁
több mint 5 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 290 — Invisible man
A Toronto mennyire képvisel egy játékerőt a Redsoxal? Főleg egy laikus szemében.
alatriste
Egyáltalán nem egy szint.
Mikey
Sose láttam baseball meccset, a szabályrendszer nagyjából megvan, de épp Torontóban tartózkodunk majd kollégáimmal amikor ott lesz a Red Sox és emberi áron találtunk jegyeket is. Az élmény miatt kimegyünk, csak fogalmunk sincs mire kell számítani. 😀
alatriste
Ez baseball. Itt leggyengébb is simán megverheti a Top csapatokat, sőt elég gyakran elő is fordul. Nem kell attól tartani, h lefutott meccs a BoSox-nak 😊
Pont ezért szeretem annyira ezt a sportot, mert teljesen kiszámíthatatlan minden meccs (rájátszás azért picit más kávéház) és fogadási szempontból kerülendő 😀
Tito05
Ettől meg a Boston fog nyerni és nagyszerű élmény lesz.
Matthew99
Persze a Red Sox győzelme jelentősen rontani fog az élményen.
Mikey
Erre most elkalapálta a Toronto őket 😀


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 5 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 423
A Toronto mennyire képvisel egy játékerőt a Redsoxal? Főleg egy laikus szemében.
alatriste
Egyáltalán nem egy szint.
Mikey
Sose láttam baseball meccset, a szabályrendszer nagyjából megvan, de épp Torontóban tartózkodunk majd kollégáimmal amikor ott lesz a Red Sox és emberi áron találtunk jegyeket is. Az élmény miatt kimegyünk, csak fogalmunk sincs mire kell számítani. 😀
alatriste
Ez baseball. Itt leggyengébb is simán megverheti a Top csapatokat, sőt elég gyakran elő is fordul. Nem kell attól tartani, h lefutott meccs a BoSox-nak 😊
Pont ezért szeretem annyira ezt a sportot, mert teljesen kiszámíthatatlan minden meccs (rájátszás azért picit más kávéház) és fogadási szempontból kerülendő 😀
Tito05
Ettől meg a Boston fog nyerni és nagyszerű élmény lesz.
Matthew99
Persze a Red Sox győzelme jelentősen rontani fog az élményen.
több mint 5 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 290 — Invisible man
A Toronto mennyire képvisel egy játékerőt a Redsoxal? Főleg egy laikus szemében.
alatriste
Egyáltalán nem egy szint.
Mikey
Sose láttam baseball meccset, a szabályrendszer nagyjából megvan, de épp Torontóban tartózkodunk majd kollégáimmal amikor ott lesz a Red Sox és emberi áron találtunk jegyeket is. Az élmény miatt kimegyünk, csak fogalmunk sincs mire kell számítani. 😀
alatriste
Ez baseball. Itt leggyengébb is simán megverheti a Top csapatokat, sőt elég gyakran elő is fordul. Nem kell attól tartani, h lefutott meccs a BoSox-nak 😊
Pont ezért szeretem annyira ezt a sportot, mert teljesen kiszámíthatatlan minden meccs (rájátszás azért picit más kávéház) és fogadási szempontból kerülendő 😀
Tito05
Ettől meg a Boston fog nyerni és nagyszerű élmény lesz.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.