Baseball

40 feliratkozó

több mint 3 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 760 — No es importante
Kedvenc MLB csapat: Athletics (deyell), Blue Jays (ZoliMP), Cardinals (Al), Cubs (Shawn84), Dodgers (KeyG, slowmotion, danyly), Diamondbacks (Kampman, Löfli), Giants (nagir, zavi27), Indians (labo7), Mariners (Dzsokijuing, Maka), Marlins (adamfaragoo), Orioles (Ray_bp_Lewis, robiroboter), Padres (lol, P@trik), Phillies (dande), Pirates (Fast Willie, Gergőke), Rays (Sobri, Wester), Red Sox (Bruschi85, zemanla), Reds (Jakehomer), Tigers (Johnnyblaze), Twins (Heisman), Yankees (csebi, Darksun3, kapitnono, Matthew99, shawnka, Tito05), White Sox (baggio, Mikey)

Szerkesztette: r.baggio
több mint 5 éve
robiroboter 1 993 — Let's go O's!
a 19 meccs azért jó, mert legrosszabb esetben is 10-9-re nyeri valaki. miért nem az dönt holtversenykor??
Mikey
 www.mlb.com/news/playoff-tiebreaker-rules/c-59527184

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 5 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 423
a 19 meccs azért jó, mert legrosszabb esetben is 10-9-re nyeri valaki. miért nem az dönt holtversenykor??
több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 466 — Cowboys fan
Nagyon durva, hogy 162 meccs utan is egal, es igy kell eldonteni.
zavi27
nekünk pl külön jó lenne, ha kiszopnánk a Rockies-tól, miután a Coors-on 6-4-es, otthon 6-3-as mérleget csináltunk ellenük.
slowmotion
Nem értettem teljesen az okfejtésedet, de nyertünk és jöhet a Braves. Nekünk ez rosszabb? Vagy így a két sorozat, otthon és idegenben is 6-4 lett (volna)?

Atlanta ellen idén pozitív a mérleg az alapszakaszban, de ez sokat nem jelent. Tolni kell továbbra is a kemény defense-t, jól ütni és mehetünk tovább. Persze ha ez ilyen egyszerű lenne. 😊
danyly
én azt nem értettem (és nem értem most sem), hogy minek játszani tizenkilenc meccset egymás ellen, ha holtverseny esetén csak azt dönti el, hogy ki játssza otthon a huszadik meccset.

ha tegnap kikaptunk volna, akkor úgy előzött volna meg a Rockies, hogy 12:7-es egymás elleni eredmény után kapnak egy dupla vagy semmi esélyt.

ami az ellenfeleket illeti: nincs könnyű ellenfél, de azért jobb, hogy ellenük megyünk, mert így nem egyetlen meccsen dől el egy Brewers/Cubs otthonában (ugye a két legjobb mérleg az NL-ben), hanem van öt lehetőség arra, hogy tovább menjünk.
több mint 5 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Nagyon durva, hogy 162 meccs utan is egal, es igy kell eldonteni.
zavi27
nekünk pl külön jó lenne, ha kiszopnánk a Rockies-tól, miután a Coors-on 6-4-es, otthon 6-3-as mérleget csináltunk ellenük.
slowmotion
Nem értettem teljesen az okfejtésedet, de nyertünk és jöhet a Braves. Nekünk ez rosszabb? Vagy így a két sorozat, otthon és idegenben is 6-4 lett (volna)?

Atlanta ellen idén pozitív a mérleg az alapszakaszban, de ez sokat nem jelent. Tolni kell továbbra is a kemény defense-t, jól ütni és mehetünk tovább. Persze ha ez ilyen egyszerű lenne. 😊

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 466 — Cowboys fan

az okosabbak síszemüvegben tolják.
több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 466 — Cowboys fan
Nagyon durva, hogy 162 meccs utan is egal, es igy kell eldonteni.
zavi27
nekünk pl külön jó lenne, ha kiszopnánk a Rockies-tól, miután a Coors-on 6-4-es, otthon 6-3-as mérleget csináltunk ellenük.
több mint 5 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 648 — Amerikai sportok rajongója
Nagyon durva, hogy 162 meccs utan is egal, es igy kell eldonteni.
több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 466 — Cowboys fan
na, ebből nagyon 163. meccs lesz, Giants se nagyon feszül be (pedig nekik azért lehetne okuk), meg a Nats se az ünneprontó cipőjét vette fel.
több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 466 — Cowboys fan
Jó kis utolsó nap lesz.
Kampman
amúgy valahol baromi vicces, hogy tizenkilenc meccset játszik egymás ellen két csapat, de nyilván kell egy huszadik is, hogy eldöntse, melyik csapat mehet egy-két nappal később szopni a másik sörös pályára.
több mint 5 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 240
Jó kis utolsó nap lesz.
több mint 5 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 017 — WHO DAT!!!!
Gleyber a rekorddöntő. 265 :o
Matthew99
És még van két meccs, meg ebből is van hátra 😀
Jó lenne messzire jutni a PO-ban


több mint 5 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 290 — Invisible man
Gleyber a rekorddöntő. 265 :o


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 5 éve
dawyd728 3 651
Rocktober! 😀
több mint 5 éve
dawyd728 3 651
Cardinals sorsolása jól jött. Nem hiszem, h nekik innen van még visszaút. Cubs is menekül a Brewers elől.. Nade ne is wild cardra hajtsuk, 0.5 meccs csak a hátrány.
több mint 5 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 423
Legalább a Moneyballnak lehet majd szurkolni | egy meccsig |
Löfli
Azért biztosra ne vedd.
több mint 5 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 202 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Legalább a Moneyballnak lehet majd szurkolni | egy meccsig |


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 466 — Cowboys fan
Szépen szétcsúsztunk szeptemberre, talán még a pozitív mérleg se lesz meg.

Különösen nagy visszaesés tavalyhoz képest, hogy akkor minden csoportrivális ellen pozitív mérlegünk volt, most meg főleg az ellenük elszenvedett vereségeken ment el a playoff.
Kampman
amilyen szerencsénk van, majd ellenünk jól sikerül söpörnötök, amíg a Rockies ellen nulláztok.
mondjuk szerintem mi elkezdtünk tipszmikszelni, mert mi kb a legnagyobb riválisainkat ütjük, a sereghajtóktól meg kikapunk.
több mint 5 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 240
Szépen szétcsúsztunk szeptemberre, talán még a pozitív mérleg se lesz meg.

Különösen nagy visszaesés tavalyhoz képest, hogy akkor minden csoportrivális ellen pozitív mérlegünk volt, most meg főleg az ellenük elszenvedett vereségeken ment el a playoff.
több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 466 — Cowboys fan
Én asszem most engedtem el ezt a szezont (Dbacks). vagy korábban kellett volna?
Löfli
azé' egy hét múlva söpörhetnétek a Rockiest, csakazértis...
slowmotion
Nekünk kell kost a Rockies söprés. Nagyon szoros. Nem is emlékszem ilyen szoros div-re mostanában. Főleg, hogy nem a Giants az ellenfél ebben. Most már a csoportköri meccsek jönnek szinte végig, úgyhogy fel kell kötni a gatyót.
Most söpörtük a Cardinals-t, ami persze nem volt rossz, mert ők is pályáznak a PO-ra.
Most bíztató volt az ütőmunka.
danyly
jav.

mondjuk engem zavar, hogy az ütőjáték elég hektikus, de inkább a pitching miatt aggódom, de az bíztató, hogy valaki mindig képes kiemelkedni CK mellé. két éve asszem Hill volt az, tavaly Woodnak volt (magához képest) űrszezonja, most meg Buehler karcol elég formásan.

ja, Kershaw-nak valszeg nem lesz meg a sorozatban sokadik szezonja, amiben folyamatosan lejjebb megy a career ERA-ja, azt mondjuk sajnálom...
több mint 5 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Én asszem most engedtem el ezt a szezont (Dbacks). vagy korábban kellett volna?
Löfli
azé' egy hét múlva söpörhetnétek a Rockiest, csakazértis...
slowmotion
Nekünk kell kost a Rockies söprés. Nagyon szoros. Nem is emlékszem ilyen szoros div-re mostanában. Főleg, hogy nem a Giants az ellenfél ebben. Most már a csoportköri meccsek jönnek szinte végig, úgyhogy fel kell kötni a gatyót.
Most söpörtük a Cardinals-t, ami persze nem volt rossz, mert ők is pályáznak a PO-ra.
Most bíztató volt az ütőmunka.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 466 — Cowboys fan
Én asszem most engedtem el ezt a szezont (Dbacks). vagy korábban kellett volna?
Löfli
azé' egy hét múlva söpörhetnétek a Rockiest, csakazértis...
több mint 5 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 202 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Én asszem most engedtem el ezt a szezont (Dbacks). vagy korábban kellett volna?


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 466 — Cowboys fan
ez a Reds a mi kibaszott kriptonitunk.
slowmotion
Túl jók vagyunk? 😊
Jakehomer
vagy azzá teszünk Titeket.
mindegy, a három meccsből sikerült egyet megfogni. most jöhet a Cards. ellenük idén eddig egy kemény 0-3-at toltunk, szerintem örülhetünk, ha sikerül döntetlenre kihozni ezt a négy meccses szériát (nem fog).
több mint 5 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 439 — Panthers fan
ez a Reds a mi kibaszott kriptonitunk.
slowmotion
Túl jók vagyunk? 😊

Perception is reality.
több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 466 — Cowboys fan
ez a Reds a mi kibaszott kriptonitunk.