Baseball

40 feliratkozó

több mint 3 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 765 — No es importante
Kedvenc MLB csapat: Athletics (deyell), Blue Jays (ZoliMP), Cardinals (Al), Cubs (Shawn84), Dodgers (KeyG, slowmotion, danyly), Diamondbacks (Kampman, Löfli), Giants (nagir, zavi27), Indians (labo7), Mariners (Dzsokijuing, Maka), Marlins (adamfaragoo), Orioles (Ray_bp_Lewis, robiroboter), Padres (lol, P@trik), Phillies (dande), Pirates (Fast Willie, Gergőke), Rays (Sobri, Wester), Red Sox (Bruschi85, zemanla), Reds (Jakehomer), Tigers (Johnnyblaze), Twins (Heisman), Yankees (csebi, Darksun3, kapitnono, Matthew99, shawnka, Tito05), White Sox (baggio, Mikey)

Szerkesztette: r.baggio
több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 473 — Cowboys fan
Közben nálunk leépítés van, ebből valami olyan közeljövő néz ki, mint amilyen közelmúltja a White Soxnak meg a Redsnek volt
Kampman
Bye bye Goldy 😕
Löfli
sajnállak Titeket - de azért valahol örülök, hogy nem kell évente tizenkilencszer találkoznunk vele.
több mint 5 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 209 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Közben nálunk leépítés van, ebből valami olyan közeljövő néz ki, mint amilyen közelmúltja a White Soxnak meg a Redsnek volt
Kampman
Bye bye Goldy 😕


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 5 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 247
Közben nálunk leépítés van, ebből valami olyan közeljövő néz ki, mint amilyen közelmúltja a White Soxnak meg a Redsnek volt
több mint 5 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 209 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Az új oaklandi stadion látványterve, elég bitang  twitter.com/MLB/status/1067824434730467329?s=19


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 5 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 104 — Tyrone Creek
Alakul ez a Braves. Donaldson + McCann (megint), megtolva Acunáékkal, jó lesz ez!
több mint 5 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 292 — Invisible man
De bírnék örülni ennek:
https://scontent.cdninstagram.com/v/t51.2885-15/44912763_552511338507524_5114962193020801369_n.jpg?stp=c216.0.648.648a_dst-jpg_s640x640&_nc_cat=100&ccb=1-7&_nc_sid=18de74&_nc_ohc=aaMGaYywyzcAX85hRh6&_nc_ht=scontent.cdninstagram.com&oh=00_AfADWSX3SU5CBjvh-ARH62rQ38XmS-AetOUtk6hT9ySeng&oe=66064B6D
MLB ⚾ on Instagram: "Round 2 in the Bronx for Cano? 👀"
131K likes, 4,020 comments - mlb on November 26, 2018: "Round 2 in the Bronx for Cano? 👀"


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 5 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 292 — Invisible man
https://scontent.cdninstagram.com/v/t51.2885-15/44893138_2059167730806074_4224189450073301218_n.jpg?stp=c216.0.648.648a_dst-jpg_s640x640&_nc_cat=100&ccb=1-7&_nc_sid=18de74&_nc_ohc=TW-jXiuEMjUAX-ZWuTB&_nc_ht=scontent.cdninstagram.com&oh=00_AfDiNHvPm6Z7WCmVR5SplnZnzI96Lv1cKMqVfUcsd6sPcg&oe=66063B8C
MLB ⚾ on Instagram: "Turn those hats around and salute The Kid on his 49th birthday."
149K likes, 933 comments - mlb on November 21, 2018: "Turn those hats around and salute The Kid on his 49th birthday."


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 5 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 292 — Invisible man
https://scontent.cdninstagram.com/v/t51.2885-15/44524781_924197701102042_6175006557529445014_n.jpg?stp=c216.0.648.648a_dst-jpg_s640x640&_nc_cat=106&ccb=1-7&_nc_sid=18de74&_nc_ohc=hPEH9R-Sk5UAX-eHK8W&_nc_ht=scontent.cdninstagram.com&oh=00_AfBvMDQgFzSiDF0zG29na7x24oatnd87SkfZVj9ii22Hlg&oe=6607367E
MLB ⚾ on Instagram: "#ThankYouAB"
155K likes, 593 comments - mlb on November 20, 2018: "#ThankYouAB"


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 5 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 426
"Azt hittem." "Nem gondoltam." Nincs érinthetetlen prospect, tanuljátok meg. 😊

Szerkesztette: Mikey
több mint 5 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 20 781 — Lucas Scott
Paxton a Yankeesben. És adtuk érte Sheffieldet is 😮
Matthew99
Pedig róla azt hittem érinthetetlen, az egyik legnagyobb reménységünk...
Mindegy van három korrekt kezdő dobónk, és még szerintem biztos hogy fog még jönni legalább egy. Patrick Corbin nagyon szeretne hozzánk jönni, szerintem ő elég jó választás lenne
kapitnono
ez egyértelmű innentől, komolyan win now. Sheffieldet nem gondoltam, hogy adnánk akár Sale-ért is, de úgy látszik mégis. ez még amúgy nem elég, mert innentől tényleg az a cél, hogy WS-t nyerjünk. ha UFA-ról nem hozunk senkit, akkor Frazier felkészül újabb cserére.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 5 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 018 — WHO DAT!!!!
Paxton a Yankeesben. És adtuk érte Sheffieldet is 😮
Matthew99
Pedig róla azt hittem érinthetetlen, az egyik legnagyobb reménységünk...
Mindegy van három korrekt kezdő dobónk, és még szerintem biztos hogy fog még jönni legalább egy. Patrick Corbin nagyon szeretne hozzánk jönni, szerintem ő elég jó választás lenne


több mint 5 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 292 — Invisible man
Paxton a Yankeesben. És adtuk érte Sheffieldet is 😮

Szerkesztette: Matthew99


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 5 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
hja, nem is volt még itt: Kershaw | nem tolta fullba a kretént, és nem szerződött át a Bronkszba, hanem | marad a Dodzsemeknél.
tudom hogy hesteg itszbiznisz, meg hogy visszaüthet, de azért... azért jó érzés.
slowmotion
Persze, hogy marad. Velünk akar nyerni.
Csak kérdéses mire lesz képes a csapat a következő években.
Kb. két évre szimulálható egy csapat magas szinten. Persze velünk ne legyen így.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 5 éve
robiroboter 1 993 — Let's go O's!
mondtam én, hogy nem szeretne megborotválkozni 😀

nálunk meg csak megy az interjúztatás, de GM-ünk, na az még nincs.
nevekből, na azokból aztán nincs hiány 😀
 www.mlbtraderumors.com/2018/11/latest-on-orioles-gm-search-3.html

végül is tök mindegy, a következő pár évünk az ördögé.

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 473 — Cowboys fan
hja, nem is volt még itt: Kershaw | nem tolta fullba a kretént, és nem szerződött át a Bronkszba, hanem | marad a Dodzsemeknél.
tudom hogy hesteg itszbiznisz, meg hogy visszaüthet, de azért... azért jó érzés.

Szerkesztette: slowmotion
több mint 5 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — Once you play God, you're gonna crumble one by one...
nem történt meglepetés, ahogy az sem, hogy a Yankees tudta legjobban megszorongatni egyedül a Bostont. kell egy okos offseason, és bár vszeg jövőre is nehezebblesz ALDS-t nyerni, mint WS-t, de képesek lehetünk rá.
csebi
Mondjuk aki szeretné még bézbózt nézni, a japánoknál megy még a döntő (Koreában meg nov 4-én kezdődik majd), de ha már dominancia, a Hiroshima Toyo Carp eddig 5 ilyen meccset tolt...

CLCS (Central League Climax(!!!) Series Final Stage 😀 😀 ez kb a ALCS/NLCS)
6-1, 4-1, 5-1

Japan Series (=WS)
2-2 (12 inning után tie 😀), 5-1

Szóval 48 inning alatt 6 engedett run...

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 5 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 426
Enyhe túlzás megszorongatásnak nevezni azt...
Mikey
"LEGJOBBAN megszorongatni"
csebi
Értem én, de a gondom az hogy semennyire sem sikerült megszorongatni őket. 😕
több mint 5 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 20 781 — Lucas Scott
valahogy egyensúlyba kell hozni az ütősor teljesítményét.
amikor megy a szekér, akkor dübörög, és tényleg még a legyet is röptében. csak aztán jön öt meccs, ahol van maximum 3-5 ütésünk, 0-2 futással, és azoknak a nagy részét elveszítjük.

és ha ez pont a kulcsfontosságú pillanatokban következik be, akkor szopó van.

tökéletes összegzés attól a szerzőtől, aki a nyár közepéig szinte egyedül vitte a True Blue LA-t, és aki egymaga többet tud a Dodgers történetéről, mint a komplett franchise (FO+edzők+játékosok) összesen:

 twitter.com/ericstephen/status/1056863405955600384
slowmotion
amúgy a Sox mentálisan is hihetetlenül ott volt ebben a playoffban. az, hogy 2 outnál hány runt hoztak be, az, hogy runners on scoring positionban mennyire jók voltak, nem lehet véletlen. viszont remélem, hogy Machado teljesített olyan szarul, hogy eszünkbe ne jusson elhozni.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 473 — Cowboys fan
valahogy egyensúlyba kell hozni az ütősor teljesítményét.
amikor megy a szekér, akkor dübörög, és tényleg még a legyet is röptében. csak aztán jön öt meccs, ahol van maximum 3-5 ütésünk, 0-2 futással, és azoknak a nagy részét elveszítjük.

és ha ez pont a kulcsfontosságú pillanatokban következik be, akkor szopó van.

tökéletes összegzés attól a szerzőtől, aki a nyár közepéig szinte egyedül vitte a True Blue LA-t, és aki egymaga többet tud a Dodgers történetéről, mint a komplett franchise (FO+edzők+játékosok) összesen:

 twitter.com/ericstephen/status/1056863405955600384
több mint 5 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 20 781 — Lucas Scott
Enyhe túlzás megszorongatásnak nevezni azt...
Mikey
"LEGJOBBAN megszorongatni"

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 5 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 426
Enyhe túlzás megszorongatásnak nevezni azt...
több mint 5 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 20 781 — Lucas Scott
nem történt meglepetés, ahogy az sem, hogy a Yankees tudta legjobban megszorongatni egyedül a Bostont. kell egy okos offseason, és bár vszeg jövőre is nehezebblesz ALDS-t nyerni, mint WS-t, de képesek lehetünk rá.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 5 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 439 — Panthers fan
Price dominál, Kershawról csapkodják a homárokat. Ahogy mindenki várta 😊

Perception is reality.
több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 473 — Cowboys fan
well well...
azért szép futás volt, 10GB-ről WS-be.
több mint 5 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 648 — Amerikai sportok rajongója
Ez megint egy fantasztikus meccs volt, szerintem ezzel a fordítással el is dőlt a széria, innen nem hinném hogy lenne visszaút Dodgersnek.