Baseball

40 feliratkozó

több mint 3 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 761 — No es importante
Kedvenc MLB csapat: Athletics (deyell), Blue Jays (ZoliMP), Cardinals (Al), Cubs (Shawn84), Dodgers (KeyG, slowmotion, danyly), Diamondbacks (Kampman, Löfli), Giants (nagir, zavi27), Indians (labo7), Mariners (Dzsokijuing, Maka), Marlins (adamfaragoo), Orioles (Ray_bp_Lewis, robiroboter), Padres (lol, P@trik), Phillies (dande), Pirates (Fast Willie, Gergőke), Rays (Sobri, Wester), Red Sox (Bruschi85, zemanla), Reds (Jakehomer), Tigers (Johnnyblaze), Twins (Heisman), Yankees (csebi, Darksun3, kapitnono, Matthew99, shawnka, Tito05), White Sox (baggio, Mikey)

Szerkesztette: r.baggio
több mint 4 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
Én csak azt nem értem, hogy amikor 2 outnálbegy Marisnick a következő ütő, akkor miért kell Altuvéból hőst csinálni.

Érdekes szezon volt ez, remélem Cashman levonja a konzekvenciát és jövőre beújítunk minőségi SP-t/SP-ket.
Darksun3
Igen ezt többen is szakertettek kinn. Én meg erre azt mondom hogy ha a legdrágább relievert csináltunk chapmanbol akkor Altuvet is legyen szíves kiejteni sőt ha kell az umpiret is.
Nagyon sok mindent át kell komolyan gondolni az offseasonban (Stanton, 3b, Encarnacion, rotation stb)
csebi
Persze, alapjáraton igazad van. De jelen esetben, mikor a szezon múlik rajta, fölösleges volt kockáztatni. Szerintem.

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 4 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 017 — WHO DAT!!!!
Én csak azt nem értem, hogy amikor 2 outnálbegy Marisnick a következő ütő, akkor miért kell Altuvéból hőst csinálni.

Érdekes szezon volt ez, remélem Cashman levonja a konzekvenciát és jövőre beújítunk minőségi SP-t/SP-ket.
Darksun3
Igen ezt többen is szakertettek kinn. Én meg erre azt mondom hogy ha a legdrágább relievert csináltunk chapmanbol akkor Altuvet is legyen szíves kiejteni sőt ha kell az umpiret is.
Nagyon sok mindent át kell komolyan gondolni az offseasonban (Stanton, 3b, Encarnacion, rotation stb)
csebi
3 b az szerintem Urshela simán. Lehet jót fog versenyezni andujarral, de szerintem védekezésben fényévekkel jobb, és ütésben is elég jó volt idén. Írták sok felé hogy lehet Andujart elcserélnék SP re, amiben akár lehet ráció.
Stantonra én is kíváncsi leszek, de neki lehet adnék még egy évet, mert sérült volt, aztán ha egészséges akkor egész jó tud lenni.
Meg Gregorius ra is kíváncsi leszek visszahozzu e, érdekes offseason lesz az biztos.


több mint 4 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 20 775 — Lucas Scott
Én csak azt nem értem, hogy amikor 2 outnálbegy Marisnick a következő ütő, akkor miért kell Altuvéból hőst csinálni.

Érdekes szezon volt ez, remélem Cashman levonja a konzekvenciát és jövőre beújítunk minőségi SP-t/SP-ket.
Darksun3
Igen ezt többen is szakertettek kinn. Én meg erre azt mondom hogy ha a legdrágább relievert csináltunk chapmanbol akkor Altuvet is legyen szíves kiejteni sőt ha kell az umpiret is.
Nagyon sok mindent át kell komolyan gondolni az offseasonban (Stanton, 3b, Encarnacion, rotation stb)

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 4 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 439 — Panthers fan
6

Nice job, köcsög Aroldis 😀

Végre egy jóízű World Series, ahol nem kell ellendrukkolni. Go go Expos 😊
Jakehomer
Pont olyan értékű komment mint amelyik csapatnak szurkolsz.....
Remélem 4-0-val kiesnek
kapitnono
 www.theringer.com/2017/2/2/16040420/hal-steinbrenner-aroldis-chapman-domestic-violence-comments-7d6d8cb04de6

Perception is reality.
több mint 4 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
Jó volt, még 10 ilyet 😊
Darksun3
9
Darksun3
8
Darksun3
7
Darksun3
6
Darksun3
Nice job, köcsög Aroldis 😀
Jakehomer
Vigyázz, mert elolvassa és lövöldözni fog a garázsodban. 😁

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 4 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
Én csak azt nem értem, hogy amikor 2 outnálbegy Marisnick a következő ütő, akkor miért kell Altuvéból hőst csinálni.

Érdekes szezon volt ez, remélem Cashman levonja a konzekvenciát és jövőre beújítunk minőségi SP-t/SP-ket.

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 4 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 017 — WHO DAT!!!!
6

Nice job, köcsög Aroldis 😀

Végre egy jóízű World Series, ahol nem kell ellendrukkolni. Go go Expos 😊
Jakehomer
Pont olyan értékű komment mint amelyik csapatnak szurkolsz.....
Remélem 4-0-val kiesnek


több mint 4 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 439 — Panthers fan
Jó volt, még 10 ilyet 😊
Darksun3
9
Darksun3
8
Darksun3
7
Darksun3
6
Darksun3
6

Nice job, köcsög Aroldis 😀

Végre egy jóízű World Series, ahol nem kell ellendrukkolni. Go go Expos 😊

Perception is reality.
több mint 4 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 017 — WHO DAT!!!!
Ha így folytatjuk nem sok esélyünk lesz egy Astros ellen mondjuk
kapitnono
Ellenük amúgy se sok.
Mikey
😥
Mikey
Hát ezt a meccset magunknak basztuk el. hatszor volt RISP megint és nem sikerült csak egyszer pontot szerezni.


több mint 4 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 423
Ha így folytatjuk nem sok esélyünk lesz egy Astros ellen mondjuk
kapitnono
Ellenük amúgy se sok.
Mikey
😥
több mint 4 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 20 775 — Lucas Scott
Egyszerűen elképesztő. Meg kellene nezni h Chapmanrol hány hrt ütöttek idén, nem túl sokat sztem erre a legfontosabb meccsen meg igen.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 4 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 240


Szerkesztette: Kampman
több mint 4 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 20 775 — Lucas Scott
Jó volt, még 10 ilyet 😊
Darksun3
9
Darksun3
8
Darksun3
7
Darksun3
7

Jól csinálom? 😀
Jakehomer
Tökéletesen 😀 Lehet, hogy pont ez kellett.. 😂

Vajon lehet-e 1 jó inninggel meccset nyerni?
Szerk.: lehet.

Holnap bullpen meccset tol az Astros, hogy Cole friss legyen az esetleges 7. meccsre.

Szerk.2: Boone közben bejelentette, hogy a Yanksnél ugyanez. Severino pedig a 7.en kezd ha nyerünk holnap.
Darksun3
Ez érdekes akkor Green nyit majd.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 4 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
Jó volt, még 10 ilyet 😊
Darksun3
9
Darksun3
8
Darksun3
7
Darksun3
6

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 4 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
Jó volt, még 10 ilyet 😊
Darksun3
9
Darksun3
8
Darksun3
7
Darksun3
7

Jól csinálom? 😀
Jakehomer
Tökéletesen 😀 Lehet, hogy pont ez kellett.. 😂

Vajon lehet-e 1 jó inninggel meccset nyerni?
Szerk.: lehet.

Holnap bullpen meccset tol az Astros, hogy Cole friss legyen az esetleges 7. meccsre.

Szerk.2: Boone közben bejelentette, hogy a Yanksnél ugyanez. Severino pedig a 7.en kezd ha nyerünk holnap.

Szerkesztette: Darksun3

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 4 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 240
Az egyik home plate mögött ülő néző "JOE BUCK SUCKS" feliratú pólóban 😀
több mint 4 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 297 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Hát eddig jó szarul indul ...

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 4 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 297 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
It's time to get Verlandered 😊

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 4 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 439 — Panthers fan
Jó volt, még 10 ilyet 😊
Darksun3
9
Darksun3
8
Darksun3
7
Darksun3
7

Jól csinálom? 😀

Perception is reality.
több mint 4 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 20 775 — Lucas Scott
Ez nagyon elszomorító volt megint. Az 5. végén belealudtam miután megint sikerült elherdálni egy telebázis, 1 out szitut. Legalább az én időzítésem jó volt, ha már az ütőink ezt nem mondhatják el. 😀

Remélem legalább az utolsó hazait behúzzuk valahogy (Verlander ellen, haha).
Darksun3
Igen én sem látom h ebből már bmi lehet, még ha Verlandert vhogy el is kapjuk, Colet nem fogjuk.

Nagyon leolvadt pár ember a pora sajnos, el kell gondolkozni azon is h a POban lassan nincs olyan meccs ahol ne kapnánk pontot abból h Sancheztol elpattan a labda ...

Utesben pedig egyszerűen szornyuek vagyunk

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 4 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
Ez nagyon elszomorító volt megint. Az 5. végén belealudtam miután megint sikerült elherdálni egy telebázis, 1 out szitut. Legalább az én időzítésem jó volt, ha már az ütőink ezt nem mondhatják el. 😀

Remélem legalább az utolsó hazait behúzzuk valahogy (Verlander ellen, haha).

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 4 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 017 — WHO DAT!!!!
Elhalasztották az esti meccsünket 1 nappal, így magyar idő szerint péntekn 02:08-kor lesz az ALCS 4.meccse
kapitnono
így az Ohio State meccse meg az FS1 helyett a Big Ten Networkön lesz 😊
r.baggio
Ja izgultam is, mert egy ideig nem tudták hol legyen közvetít e, már azt hittem nem tudom azt is megnézni 😁


több mint 4 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 761 — No es importante
Elhalasztották az esti meccsünket 1 nappal, így magyar idő szerint péntekn 02:08-kor lesz az ALCS 4.meccse
kapitnono
így az Ohio State meccse meg az FS1 helyett a Big Ten Networkön lesz 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 4 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 290 — Invisible man
Elhalasztották az esti meccsünket 1 nappal, így magyar idő szerint péntekn 02:08-kor lesz az ALCS 4.meccse
kapitnono
Jó is és rossz is egyben.
csebi
Remélem a plusz egy nap elég lesz hogy felvegyék a többiek is a fonalat mert a két hazait már mindenképp hozni kell.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 4 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 20 775 — Lucas Scott
Elhalasztották az esti meccsünket 1 nappal, így magyar idő szerint péntekn 02:08-kor lesz az ALCS 4.meccse
kapitnono
Jó is és rossz is egyben.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.