NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Baseball

40 feliratkozó

több mint 3 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 838 — No es importante
Kedvenc MLB csapat: Athletics (deyell), Blue Jays (ZoliMP), Cardinals (Al), Cubs (Shawn84), Dodgers (KeyG, slowmotion, danyly), Diamondbacks (Kampman, Löfli), Giants (nagir, zavi27), Indians (labo7), Mariners (Dzsokijuing, Maka), Marlins (adamfaragoo), Orioles (Ray_bp_Lewis, robiroboter), Padres (lol, P@trik), Phillies (dande), Pirates (Fast Willie, Gergőke), Rays (Sobri, Wester), Red Sox (Bruschi85, zemanla), Reds (Jakehomer), Tigers (Johnnyblaze), Twins (Heisman), Yankees (csebi, Darksun3, kapitnono, Matthew99, shawnka, Tito05), White Sox (baggio, Mikey)

Szerkesztette: r.baggio
több mint 3 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 560
A mai tévémeccshez: (@Mikey)
 blogs.fangraphs.com/the-white-soxs-advantage/
robiroboter
Jaja, egészen zseniális volt idén a csapat leftyk ellen. Pont emiatt tökéletes alkalom a mai meccs arra, hogy megszakadjon az idei veretlen sorozat. 😀
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 437 — Így remélem megfelelek nektek.....
Akkor AL-ből az O'A, NL-ből a CRed hajrá! Miért? Csak 😛 😉
több mint 3 éve
robiroboter 2 009 — Let's go O's!
A mai tévémeccshez: (@Mikey)
 blogs.fangraphs.com/the-white-soxs-advantage/

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 3 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 597 — Bla, bla, bla
Sport2 tv
Ma este 21:00
Athletics - White Sox
Rutin
Oaklandben lesz a meccs, szóval ChiSox@A's 😉 a Sport Tv-nél is megtanulhatnák 😀
 www.espn.com/mlb/game?gameId=401246336
robiroboter
Szerintem a magyarok 80%-a azt se tudja, mi az a @
Mikey
A fele kb. lenéz a lába közé és már meg is van a megoldás... | kukac |



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 3 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 671 — Amerikai sportok rajongója
Oh, ez de szimpi meccs, emberi időben ma estére, várós!!
több mint 3 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 602 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Viszont az is hivatalos hogy minden nap lesz meccs a Sport TV-n a playoffból.

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 3 éve
robiroboter 2 009 — Let's go O's!
Elnézést kérek mindenkitől... Nem akartam ennyire megosztó posztot írni.
🤣🤣🤣
Rutin
Értem én a szmájlikat, én sem ráfeszültem, de hadd ne a hazai fodbalista tempó legyen a mérvadó abban, hogy melyik csapat játszik otthon, azaz melyik csapat támadhat utoljára, ennyi a vendég @ hazai titka. "Sajnos" ez a baseball szabálya, ha már azok a falábúak nem rúgják azt a labdát 😀 😀 😀

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 3 éve
Ray_bp_Lewis Baltimore Ravens Miami Hurricanes 160
Sport2 tv
Ma este 21:00
Athletics - White Sox
Rutin
Oaklandben lesz a meccs, szóval ChiSox@A's 😉 a Sport Tv-nél is megtanulhatnák 😀
 www.espn.com/mlb/game?gameId=401246336
robiroboter
Ott SOHA nem fogjak “helyesen” irni,ezt mar evekkel ezelott elmondta a “kakas haju” (Farago). Kb. : itt -Európa,Magyaro.- nem így szoktuk,szoval nem erdekel mi van ott.
Great ...
több mint 3 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Magyarországon vagyunk. Én meg pont a "fordított" gondolkodástól kapok agyfaszt. Azért mert az amik így írják, nekünk rohadtul nem így kéne.
NB2
Te most trollkodsz csak, ugye? Ez nem fordított gondolkodás, hanem hagyomány. 160 éve így használják, tök mindegy melyik kis harmadik világbeli kis országban közvetítik éppen. (Onnan nézve, ne hidd, hogy ennél többek vagyunk.) Aztán moroghatsz miatta, de mondjuk pl. az inningek miatt is van értelme, ha ez a része megvan. Ezek után az, hogy melyik stadionban játszák, már huszadrangú kérdés.
robiroboter
Elnézést kérek mindenkitől... Nem akartam ennyire megosztó posztot írni.
🤣🤣🤣

Látszik, hogy kicsit mindenki feszült a postseason előtt... Nagyon helyes! 😄

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 3 éve
robiroboter 2 009 — Let's go O's!
Magyarországon vagyunk. Én meg pont a "fordított" gondolkodástól kapok agyfaszt. Azért mert az amik így írják, nekünk rohadtul nem így kéne.
NB2
Te most trollkodsz csak, ugye? Ez nem fordított gondolkodás, hanem hagyomány. 160 éve így használják, tök mindegy melyik kis harmadik világbeli kis országban közvetítik éppen. (Onnan nézve, ne hidd, hogy ennél többek vagyunk.) Aztán moroghatsz miatta, de mondjuk pl. az inningek miatt is van értelme, ha ez a része megvan. Ezek után az, hogy melyik stadionban játszák, már huszadrangú kérdés.

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 3 éve
NB2 New England Patriots 21 935 — nabege2@yahoo.com
Sport2 tv
Ma este 21:00
Athletics - White Sox
Rutin
Oaklandben lesz a meccs, szóval ChiSox@A's 😉 a Sport Tv-nél is megtanulhatnák 😀
 www.espn.com/mlb/game?gameId=401246336
robiroboter
Szerintem ez csak nekünk bántja a szemünket
Heisman Trophy
Magyarországon vagyunk. Én meg pont a "fordított" gondolkodástól kapok agyfaszt. Azért mert az amik így írják, nekünk rohadtul nem így kéne.
több mint 3 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 602 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Sport2 tv
Ma este 21:00
Athletics - White Sox
Rutin
Oaklandben lesz a meccs, szóval ChiSox@A's 😉 a Sport Tv-nél is megtanulhatnák 😀
 www.espn.com/mlb/game?gameId=401246336
robiroboter
Szerintem ez csak nekünk bántja a szemünket

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 3 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 560
Sport2 tv
Ma este 21:00
Athletics - White Sox
Rutin
Oaklandben lesz a meccs, szóval ChiSox@A's 😉 a Sport Tv-nél is megtanulhatnák 😀
 www.espn.com/mlb/game?gameId=401246336
robiroboter
Szerintem a magyarok 80%-a azt se tudja, mi az a @ azontúl hogy "az e-mail címekben az az izé."

Jó az így, abból mindenki tudja hogy az A's játszik otthon.
több mint 3 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 654 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
Nagyon sok sikert kívánok mindenkinek a PO-ban, főleg a White Soxnak és a Marlinsnak!

Ami viszont még fontosabb számomra, hogy Ke'bryan Hayes lett a hónap újonca az NL-ben. 😊

" class="embed">
több mint 3 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 272 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
hajrá A's és Blue Jays! NL-ben meg bárki csak ne a Dodgers 😊


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 3 éve
robiroboter 2 009 — Let's go O's!
Sport2 tv
Ma este 21:00
Athletics - White Sox
Rutin
Oaklandben lesz a meccs, szóval ChiSox@A's 😉 a Sport Tv-nél is megtanulhatnák 😀
http://s.espncdn.com/stitcher/sports/baseball/mlb/events/401246336.png?templateId=espn.com.share.1
White Sox 4-1 Athletics (Sep 29, 2020) Final Score - ESPN
Game summary of the Chicago White Sox vs. Oakland Athletics MLB game, final score 4-1, from September 29, 2020 on ESPN.

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 3 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Sport2 tv
Ma este 21:00
Athletics - White Sox

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 3 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 855 — Deion Sanders for president!
Na Urena keze eltört.
adamfaragoo
Szerencsétlen :/ 104-es exit velo-val kapta vissza a labdát, még így is szerencse, hogy nem lett nagyobb baj. Jobbulást neki.
Darksun3
Jobbulást meg minden; de azt a fetrengést egy focista megirigyelné.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 3 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
Na Urena keze eltört.
adamfaragoo
Szerencsétlen :/ 104-es exit velo-val kapta vissza a labdát, még így is szerencse, hogy nem lett nagyobb baj. Jobbulást neki.

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 3 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 602 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Sok sikert mindenkinek a rájátszásban! Kivéve a Yankeesnek.
labo7
Szívemből szóltál 😊

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 3 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 007 — Lucas Scott
Sok sikert mindenkinek a rájátszásban! Kivéve a Yankeesnek.
labo7
Köszi 😀
kapitnono
Jó hát adni kell a keményfiút a csörténk előtt 😀. Mondjuk szerintem jóval esélyesebbek vagytok.
labo7
Én azért félek tőle, hogy a dobóitok szét fogják szedni az ütősorunkat, legalábbis az elmúlt időben ez jóval gyengébb dobóknak is sikerült, nemhogy Bieber-nek és társainak
kapitnono
Bieber talán, de ő is azért engedte fel a hazafutásokat néha-néha, abban meg ahogy figyeltem jók vagytok. Mi meg nem tudunk ütni, Tanaka gondolom a breaking ballokat dobálja még mindig, szóval az elég rossz matchup. Őszintén szerintem az ütősorral nem fogjuk tartani a lépést, de lehet én nézek ki keveset a csapatból.
labo7
Én is felek a doboktol, ráadásul Tanaka majd minden meccsen ad fel hrt tehát azon a meccsen lesz pontotok. Nálunk ha nem jönnek a hrk gondban lehetünk.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 3 éve
adamfaragoo Miami Dolphins 1 368
Na Urena keze eltört.
több mint 3 éve
labo7 San Francisco 49ers Wisconsin Badgers 363
Sok sikert mindenkinek a rájátszásban! Kivéve a Yankeesnek.
labo7
Köszi 😀
kapitnono
Jó hát adni kell a keményfiút a csörténk előtt 😀. Mondjuk szerintem jóval esélyesebbek vagytok.
labo7
Én azért félek tőle, hogy a dobóitok szét fogják szedni az ütősorunkat, legalábbis az elmúlt időben ez jóval gyengébb dobóknak is sikerült, nemhogy Bieber-nek és társainak
kapitnono
Bieber talán, de ő is azért engedte fel a hazafutásokat néha-néha, abban meg ahogy figyeltem jók vagytok. Mi meg nem tudunk ütni, Tanaka gondolom a breaking ballokat dobálja még mindig, szóval az elég rossz matchup. Őszintén szerintem az ütősorral nem fogjuk tartani a lépést, de lehet én nézek ki keveset a csapatból.
több mint 3 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 560
Remélhetőleg a CWS az elmúlt heti formáját hozza a WC-meccsre... Go A's!!!
Rutin
Kicsit tartok tőle hogy sikerült túlságosan is bealudni, mióta megvolt a rájátszás. Aztán persze lehet hogy tudatosan rápihent a csapat a lényeges meccsekre, fene tudja. Ami a legfontosabb hogy Eloy Jiménez kivételével egészséges a csapat, így ezen nem fog múlni. Egyébként pedig innentől minden meccs ajándék, mert szezon előtt nem vártam playoffot, és 11 év után nekem a bejutás is felér egy mini WS győzelemmel. 😊
Persze másrészt amint Anderson odaáll az első pitchre, onnantól csakis a végső győzelem lesz az elvárás. 😊

Az álmom egy White Sox-Yankees ALCS. 😛

Abreu végzett első helyen az RBI listán, Voit a HR listán, LeMahieu az AVG listán, jó alapszakasz volt.
több mint 3 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 071 — WHO DAT!!!!
Sok sikert mindenkinek a rájátszásban! Kivéve a Yankeesnek.
labo7
Köszi 😀
kapitnono
Jó hát adni kell a keményfiút a csörténk előtt 😀. Mondjuk szerintem jóval esélyesebbek vagytok.
labo7
Én azért félek tőle, hogy a dobóitok szét fogják szedni az ütősorunkat, legalábbis az elmúlt időben ez jóval gyengébb dobóknak is sikerült, nemhogy Bieber-nek és társainak