Baseball

40 feliratkozó

több mint 3 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 830 — No es importante
Kedvenc MLB csapat: Athletics (deyell), Blue Jays (ZoliMP), Cardinals (Al), Cubs (Shawn84), Dodgers (KeyG, slowmotion, danyly), Diamondbacks (Kampman, Löfli), Giants (nagir, zavi27), Indians (labo7), Mariners (Dzsokijuing, Maka), Marlins (adamfaragoo), Orioles (Ray_bp_Lewis, robiroboter), Padres (lol, P@trik), Phillies (dande), Pirates (Fast Willie, Gergőke), Rays (Sobri, Wester), Red Sox (Bruschi85, zemanla), Reds (Jakehomer), Tigers (Johnnyblaze), Twins (Heisman), Yankees (csebi, Darksun3, kapitnono, Matthew99, shawnka, Tito05), White Sox (baggio, Mikey)

Szerkesztette: r.baggio
több mint 2 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 307 — Do Your Job
Azt valaki megmondja mit ragnak olyan gusztustalan mód meccs közben?
tüsi91
Dohány. Vagy egy nagy doboz rágó.
Matthew99
Ma már csak rágó




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 2 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 327 — Invisible man
Azt valaki megmondja mit ragnak olyan gusztustalan mód meccs közben?
tüsi91
Dohány. Vagy egy nagy doboz rágó.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 2 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Azt valaki megmondja mit ragnak olyan gusztustalan mód meccs közben?
több mint 2 éve
adamfaragoo Miami Dolphins 1 368
Ma lenne 29 éves 😕
több mint 2 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 558
Lance Lynn meccs utáni viselete. 😀😀😀 #FREEBRITNEY


Azt hittem, La Russa nekimegy az Indians catcherjének, miután fejbe dobták Abreut, annyira szaladt felé... a bench coach úgy fogta le meg lökdöste el onnan. 😀
több mint 2 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 653 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
Nagyon ránk fért már egy ilyen győzelem. 1 hitet,0 runt engedve 7:0.

" class="embed">
több mint 2 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 069 — WHO DAT!!!!
Rizzo szépen mutatkozott be 😀


több mint 2 éve
adamfaragoo Miami Dolphins 1 368
Hát nem volt valami túl jó meccs.
De annak legalább örülök, hogy megúsztuk 3 kapott ponttal, ez már pozitivum.
Az újoncoktól nem vagyok elájulva, de nyilván ez csak egy meccs volt még.
több mint 2 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 653 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
A Los Angelesi csapataim (Lakers, Dodgers) meghülyültek, a pittsburghiek (Pirates, Steelers) meg leépítenek. Csodás
Willie Parker
Amikor Cherington elmondta, hogy Reynolds köré akarja építeni a csapatot,szinte biztos voltam benne, hogy mindenkit elboltol, aki él és mozog kb. Végül így is lett,de számomra az izgalmas lesz, hogy hogyan fogják a megszerzett tehetségeket fejleszteni, beépíteni.

Másik közös kedvencünk számomra is elég érdekes mostanság.

" class="embed">
több mint 2 éve
adamfaragoo Miami Dolphins 1 368
2 újoncot avatunk ma 😀 Kiváncsi leszek.
több mint 2 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 611 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Nats tovább takarított:
Josh Harrison és Yan Gomes--> Oakland
Jon Lester--->Cardinals

J.A. Happ-->Cardinals
Kyle Gibson, Ian Kennedy---> Phillies
Freddy Galvis-->Phillies
Andrew Heaney---> Yankees

Jorge Soler--->Braves
P Richard Rodriguez--->Braves

Cubs is tovább takarított:
Kris Bryant---> Giants
Jake Marisnick--->Padres


ÉS még jó pár egyéb.
több mint 2 éve
adamfaragoo Miami Dolphins 1 368
Kiváncsi vagyok ebből lesz-e valami, ha tippelnem kéne akkor semmise lesz 😀

több mint 2 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 611 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres

Matthew99
Atyaég Lindor után ő is?! Mi lesz Baez 2B?!
több mint 2 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 327 — Invisible man


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 2 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 558
Öhm Kimbrelről is tárgyal a White Sox a Cubsszal. Na most egyrészt rohadt sokba kerülne, másrészt vannak fenntartásaim azzal kapcsolatban hogy elfogadná hogy csak setup man... 🤷
Mikey
Ha a Kopech, Crochet, Vaughn, Sheets, Burger ötösből bárkit is adott érte Hahn, nagyon morcos leszek.
Mikey
Madrigal és Heuer ment érte, hát ez így zseniális.

Hendricks, Kimbrel, Kopech, Tepera négyes a 7-8-9. inningre, ez így simán az egész liga legjobbja.

Szerkesztette: Mikey
több mint 2 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 558
Öhm Kimbrelről is tárgyal a White Sox a Cubsszal. Na most egyrészt rohadt sokba kerülne, másrészt vannak fenntartásaim azzal kapcsolatban hogy elfogadná hogy csak setup man... 🤷
Mikey
Ha a Kopech, Crochet, Vaughn, Sheets, Burger ötösből bárkit is adott érte Hahn, nagyon morcos leszek.
több mint 2 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 678
A Los Angelesi csapataim (Lakers, Dodgers) meghülyültek, a pittsburghiek (Pirates, Steelers) meg leépítenek. Csodás
több mint 2 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 558
Öhm Kimbrelről is tárgyal a White Sox a Cubsszal. Na most egyrészt rohadt sokba kerülne, másrészt vannak fenntartásaim azzal kapcsolatban hogy elfogadná hogy csak setup man... 🤷
több mint 2 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 611 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Pablo Sandoval - Eddie Rosario csere a braves és az indians közt.
több mint 2 éve
adamfaragoo Miami Dolphins 1 368
Duvall is trade..
Izgalmas lesz a szezon hátralévő része.
Pontot majd nagyanyám szerez. 😀

Nyiván catcherre szükségünk volt, de nem tudom , hogy Alex Jackson mennyire megoldás erre.



Szerkesztette: adamfaragoo
több mint 2 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 611 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
SP Jose Berrios a blue jayshez került.
Cserébe két tehetséget kaptak: SP Simeon Woods Richardson és SS/OF Austin Martin
több mint 2 éve
adamfaragoo Miami Dolphins 1 368
Starlin Castro hova süllyedt, jó ég... utána pedig a Nationals kirakja a keretéből.

Mikey
Hát igen..Ozunával együtt...
Úgy tudom nála is hasonló a helyzet.
több mint 2 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 558
Starlin Castro hova süllyedt, jó ég... utána pedig a Nationals kirakja a keretéből.
több mint 2 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 687 — Cowboys fan
Nagyon nem örülök Giants fan-ként hogy széterősödik mindkét csoportrivális, de hát ez várható volt.
zavi27
Tök simán vezetitek a csoportot. Hetek hónapok óta csak lohol utánatok a dodgers és mi is.
P@trik
ez az az év lesz, amikor szarrá erősítjük magunkat, a Giants meg köszöni szépen, és az economy osztályon utazva beelőz.

de mi szerintem óriásit fogunk koppanni, a FO-t a gyűrű nem megnyugtatta, hanem még mohóbbá tette, úgy látszik, WS or bust a jelszó, mintha 2020-at írnánk. nem értem, Bauert minek kellett hozni, ráadásul ha felmentik, akkor a 22-es csapdájába kerülünk (fizetni kell, senkivel sem lehet elcserélni, a csapat pedig nem akar játszani vele, szóval lesz egy 34 milliós holtsúly a büdzsében 3 évig, erre még jön egy 37 éves pitcher csillió-billió dollárért (időarányosan szerintem úgy 11 körül lesz), akinek a szezon végén a szerződése kifut, és hát ugye elboltoltuk a top pitching prospectet (már bemutatkozott a nagyok között), és a top position prospectet, plusz még még fiatalt.

szkeptikus vagyok, azt hiszem úgy mondják.
slowmotion
dodgers rotáció:
kershaw, scherzer, buehler, urias, duffy, +(bauer?!)

Elviekben ezzel szét kell gyalázni a ligát.
P@trik
Kershaw sérült, talán augusztus végére építik fel újra a 90-100 pitches tartományba.
Scherzer már talán meggyógyult, meglátjuk.
Buehler jó.
Urias most kicsit gyengébb, mint szezon elején, de attól még jó.
Duffy-t - töredelmesen bevallom - nem figyeltem, mert az AL aztán végképp nem érdekel, amíg a WS-be nem jutunk. annyit olvastam róla, hogy talán éppen megint sérült, és év elején hasonló dolog miatt egy hónap kiesett neki.

Bauer szerintem nem fog többet Dodgers mezben játszani.

addig Price tartja a frontot (muhaha), meg a húszmilliós albatrosz omlik össze meccsről meccsre.

egyébként egyáltalán nem vagyok biztos abban, hogy Kimbrelre amúgy nem mozdul rá a FO, na ott még elég vastag lenne a számla.
több mint 2 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 687 — Cowboys fan
Nagyon nem örülök Giants fan-ként hogy széterősödik mindkét csoportrivális, de hát ez várható volt.
zavi27
Tök simán vezetitek a csoportot. Hetek hónapok óta csak lohol utánatok a dodgers és mi is.
P@trik
ez az az év lesz, amikor szarrá erősítjük magunkat, a Giants meg köszöni szépen, és az economy osztályon utazva beelőz.

de mi szerintem óriásit fogunk koppanni, a FO-t a gyűrű nem megnyugtatta, hanem még mohóbbá tette, úgy látszik, WS or bust a jelszó, mintha 2020-at írnánk. nem értem, Bauert minek kellett hozni, ráadásul ha felmentik, akkor a 22-es csapdájába kerülünk (fizetni kell, senkivel sem lehet elcserélni, a csapat pedig nem akar játszani vele, szóval lesz egy 34 milliós holtsúly a büdzsében 3 évig, erre még jön egy 37 éves pitcher csillió-billió dollárért (időarányosan szerintem úgy 11 körül lesz), akinek a szezon végén a szerződése kifut, és hát ugye elboltoltuk a top pitching prospectet (már bemutatkozott a nagyok között), és a top position prospectet, plusz még még fiatalt.

szkeptikus vagyok, azt hiszem úgy mondják.
slowmotion
Arra leszek majd kíváncsi, hogy amikor ezek az összeharácsolt sztárok visszavonulnak/eligazolnak máshova, akkor vajon miből fog a Dodgers újjáépíteni.
Mikey
sok-sok pénzből, nyilván.
mondjuk Seager távozását már készpénznek veszik, de azért lassan az új generáció be-bejátszogat már. Lux McKinstry, Will Smith (C),

csak a starting rotation, na az nincs jó állapotban. jövőre Buehler az egyes, Urias a kettes, Kershaw a hármas, Price-t talán visszaépítik négyesnek, de igazából ez csak azt dönti el, hogy a meccs elején, vagy a közepén nyalja-e be a runokat. ja tényleg, jött Duffy is, és ő nem csak szezon végéig.