Baseball

40 feliratkozó

több mint 3 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 810 — No es importante
Kedvenc MLB csapat: Athletics (deyell), Blue Jays (ZoliMP), Cardinals (Al), Cubs (Shawn84), Dodgers (KeyG, slowmotion, danyly), Diamondbacks (Kampman, Löfli), Giants (nagir, zavi27), Indians (labo7), Mariners (Dzsokijuing, Maka), Marlins (adamfaragoo), Orioles (Ray_bp_Lewis, robiroboter), Padres (lol, P@trik), Phillies (dande), Pirates (Fast Willie, Gergőke), Rays (Sobri, Wester), Red Sox (Bruschi85, zemanla), Reds (Jakehomer), Tigers (Johnnyblaze), Twins (Heisman), Yankees (csebi, Darksun3, kapitnono, Matthew99, shawnka, Tito05), White Sox (baggio, Mikey)

Szerkesztette: r.baggio
több mint 2 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 641 — Cowboys fan
Három ütéssel nem nyersz az NLCS-ben. Sem.
több mint 2 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 444 — Panthers fan
Kicsit hosszú volt a póráz Buehlernek, a Bravesnek belefért az is, hogy Morton szándékosan kiejtette magát ütés nélkül.

Perception is reality.
több mint 2 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 538 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
hiába vezetett megint 2-0-ra az első inning után a LAD, kiegyenlít a Braves 😊
Buehlert most szétszedik

Szerkesztette: Heisman nádor

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 2 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 669 — Amerikai sportok rajongója
Macska-egér játékot játszott a Grand Slam Sox az Astrossal, elképesztő mit művelnek ütésben a playoffban eddig.
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 394 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ez kemény volt, jól haladnak 😊 csak meg ne álljanak 😛
több mint 2 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 320 — Invisible man
Ott is van a harmadik grand slam...


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 2 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 538 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
A 2-0 tavaly is megvolt, most kéne jönnie a nehezének.
Kampman
egy meccset el kell hozni LA-ből

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 2 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 303
A 2-0 tavaly is megvolt, most kéne jönnie a nehezének.
több mint 2 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 641 — Cowboys fan
Négy ütéssel ritkán lehet nyerni...
több mint 2 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 320 — Invisible man
Ott is van a második walk-off...


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 2 éve
Bruschi85 New England Patriots 1 700 — Patriots és Kaposvári KK fan
 www.sport1tv.hu/podcasts/103757/extra-inning-29-felborult-bracketek/



A lényeg továbbra is Hajrá Pats és Hajrá Kometa Kaposvári KK!
több mint 2 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 444 — Panthers fan
Joctober bosszúja

Perception is reality.
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 394 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ez egy kicsit jobban sikerült 😛 Hajrá, így tovább 😊
több mint 2 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 444 — Panthers fan
Ez egy fasza meccs, nagyon fontos a Bravesnek, amúgy se nekik áll, de ha ez sincs meg, sima lesz a series.

Perception is reality.
több mint 2 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 538 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Azta rohadt, 2 inning alatt 2 Boston Grand Slam

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 2 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 320 — Invisible man
Amúgy nekem ez az Astros csarnok nagyon bejön, olyan a feelingje mint valami futurisztikus vonatpályaudvar amit benőtt a fű, és most baseballmeccseket rendeznek benne.
Sobri Jóska
Lényegében egy régi rendező pályaudvar, amiben most baseball meccseket rendeznek.
Kampman
Tényleg?
Lehet mondták közvetítésben, de azt nem hallgatom (így azt se tudom mi az a dobolás), de nekem érzetre egyből egy pályaudvar ugrott be. 😊
Sobri Jóska
Az olyan lopott jel továbbító féle cucc, amivel lebukott a Asterisk csapata majd példásan meg lett büntetve, még a bajnoki címet is elvették és a játékosokkal is példát statuáltak... | ja nem |


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 2 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 308 — #NoStress
Amúgy nekem ez az Astros csarnok nagyon bejön, olyan a feelingje mint valami futurisztikus vonatpályaudvar amit benőtt a fű, és most baseballmeccseket rendeznek benne.
Sobri Jóska
Lényegében egy régi rendező pályaudvar, amiben most baseball meccseket rendeznek.
Kampman
Tényleg?
Lehet mondták közvetítésben, de azt nem hallgatom (így azt se tudom mi az a dobolás), de nekem érzetre egyből egy pályaudvar ugrott be. 😊

több mint 2 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 303
Amúgy nekem ez az Astros csarnok nagyon bejön, olyan a feelingje mint valami futurisztikus vonatpályaudvar amit benőtt a fű, és most baseballmeccseket rendeznek benne.
Sobri Jóska
Lényegében egy régi rendező pályaudvar, amiben most baseball meccseket rendeznek.
több mint 2 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 320 — Invisible man
Amúgy nekem ez az Astros csarnok nagyon bejön, olyan a feelingje mint valami futurisztikus vonatpályaudvar amit benőtt a fű, és most baseballmeccseket rendeznek benne.
Sobri Jóska
És szerencsére jó az akusztikája is, mert szépen hallani a dobolást 😀


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 2 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 308 — #NoStress
pontosan most miben csaltak?
Végét háttérben hallgattam/néztem most mert elaludtam
Heisman
Hogy valami fortéllyal elérték, hogy a meccs végén a vak karatemester dobáljon a Bostonnál, és egymás után 4 embert kiengedjen bázisra.

Amúgy nekem ez az Astros csarnok nagyon bejön, olyan a feelingje mint valami futurisztikus vonatpályaudvar amit benőtt a fű, és most baseballmeccseket rendeznek benne.

több mint 2 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 538 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
pontosan most miben csaltak?
Végét háttérben hallgattam/néztem most mert elaludtam

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 2 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 594 — Bla, bla, bla
Csak sikerült elcsalni a végét az Astrosnak
kapitnono
mint mindig. nevetséges. remélem az mlb vezetői kiverték erre is.
csebi
Felháborító vagy inkább elkeserítő...



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 2 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 20 959 — Lucas Scott
Csak sikerült elcsalni a végét az Astrosnak
kapitnono
mint mindig. nevetséges. remélem az mlb vezetői kiverték erre is.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 2 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 055 — WHO DAT!!!!
Csak sikerült elcsalni a végét az Astrosnak


több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 394 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ezt sajna sikerült leadni.