Baseball

40 feliratkozó

több mint 3 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 761 — No es importante
Kedvenc MLB csapat: Athletics (deyell), Blue Jays (ZoliMP), Cardinals (Al), Cubs (Shawn84), Dodgers (KeyG, slowmotion, danyly), Diamondbacks (Kampman, Löfli), Giants (nagir, zavi27), Indians (labo7), Mariners (Dzsokijuing, Maka), Marlins (adamfaragoo), Orioles (Ray_bp_Lewis, robiroboter), Padres (lol, P@trik), Phillies (dande), Pirates (Fast Willie, Gergőke), Rays (Sobri, Wester), Red Sox (Bruschi85, zemanla), Reds (Jakehomer), Tigers (Johnnyblaze), Twins (Heisman), Yankees (csebi, Darksun3, kapitnono, Matthew99, shawnka, Tito05), White Sox (baggio, Mikey)

Szerkesztette: r.baggio
több mint 1 éve
YoungZeeZee 7 853
vege a focinak, a sport tv-n sok normalis idoben levo meccs lesz ha jol lattam
YoungZeeZee
Csak ne heti három Detroit meg Kansas meccs mindig délután majdnem töküres lelátók előtt 🙂
zavi27
pedig delutani meccsek lesznek 😀
több mint 1 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 648 — Amerikai sportok rajongója
vege a focinak, a sport tv-n sok normalis idoben levo meccs lesz ha jol lattam
YoungZeeZee
Csak ne heti három Detroit meg Kansas meccs mindig délután majdnem töküres lelátók előtt 🙂
több mint 1 éve
YoungZeeZee 7 853
vege a focinak, a sport tv-n sok normalis idoben levo meccs lesz ha jol lattam
több mint 1 éve
adamfaragoo Miami Dolphins 1 339
Alcantara utolsó három kezdése:
8 inning
complete game
8 inning
Ráadásul ma 14 K mellett 0 walk 😀
adamfaragoo
Fantasy csapatom like-olja.😊 Kíváncsi vagyok mikor menekítik már ki a Marlinsból.
zavi27
Remélem sose, most hosszabítottunk vele. Remélem marad sokáig.
Alapból mi menekitettük meg 😛 😀 Illetve ha elakarna menni, akkor nem hosszabított volna most. Pedig eddig is voltak kérői.

Szerkesztette: adamfaragoo
több mint 1 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 648 — Amerikai sportok rajongója
Alcantara utolsó három kezdése:
8 inning
complete game
8 inning
Ráadásul ma 14 K mellett 0 walk 😀
adamfaragoo
Fantasy csapatom like-olja.😊 Kíváncsi vagyok mikor menekítik már ki a Marlinsból.
több mint 1 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 618 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
Hayes idei első HR- ja W-t ért a Padres ellen. 🤩

" class="embed">
több mint 1 éve
adamfaragoo Miami Dolphins 1 339
Alcantara utolsó három kezdése:
8 inning
complete game
8 inning
Ráadásul ma 14 K mellett 0 walk 😀

Szerkesztette: adamfaragoo
több mint 1 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 468 — Cowboys fan
Russell Martin hivatalosan is bejelentette a visszavonulását.

A kedvenc jelenetem:
 m.youtube.com/watch?v=TcLUw3_oN1g
Gergőke
rosszkor volt a Dogersnél, még pár évig bírhatta volna, aztán kap értelmes csapatot is maga mellé.
több mint 1 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 618 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
Russell Martin hivatalosan is bejelentette a visszavonulását.

A kedvenc jelenetem:

" class="embed">
több mint 1 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 423
Keuchel DFA'd. Nagyon szomorú vagyok.
több mint 1 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 618 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
Na már -7be vagyunk.
Jól megyünk csak rossz irányba 😬🙄
adamfaragoo
Akkor mi egy irányba tartunk. 😃

" class="embed">
több mint 1 éve
adamfaragoo Miami Dolphins 1 339
Na már -7be vagyunk.
Jól megyünk csak rossz irányba 😬🙄
több mint 1 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 423
#FireLaRussa

Lécci.
több mint 1 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 468 — Cowboys fan
Nyerjük szépen a meccseket, masszív túlteljesítő a csapat, aztán szembejön a Dodgers. Nagyjából a szokásos.
Kampman
igazából nem is az eredmény volt a durva (jó, az is), hanem hogy relatíve gazdaságtalanul csináltuk, a 14 run 24 ütésből és 4 sétából jött össze, azért 27 outra 28 első bázis... az azért sok.
több mint 1 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 240
Nyerjük szépen a meccseket, masszív túlteljesítő a csapat, aztán szembejön a Dodgers. Nagyjából a szokásos.
több mint 1 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 290 — Invisible man
Tegnap belenéztem a Sport tv-s meccsbe. Hill becsúszása a home platere szerintem safe volt, de nem értem a catcherek miért térdmagasságban próbálják a hazafelé igyekvő embert tagelni mikor az esetek nagy százalékában csúszás van. Miért nem teszik le a kesztyűt a földre aztán had jöjjön az áldozat?


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 1 éve
adamfaragoo Miami Dolphins 1 339
Harold Ramireznek idén egy darab home runja nem volt még..
Természetesen a volt csapata ellen(ellenünk) jön meg az ereje és 2 meccs 2 HR és még nincs vége, annyira tipikus 😀
több mint 1 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 618 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
4:0-ról nyertünk 10:5-re. 😃 Suwinski nagyon jól játszott. Lopott bázis,3R homer,ahogy VanMeter is. Gamel is jó kis meccset nyomott. Cal Mitchell 2 hit,1 run, 1 RBI. És bemutatkozott de Los Santos is. 🙂 Benyelt egy hitet,meg egy walkot,de 2 SO-t hozott össze és csak úgy szórta a 95-96 mph-s lasztikat.

" class="embed">
több mint 1 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 618 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
Na így ki lehet kapni. Contreras nagyon jó volt. 🙂🙂 Remélem most már nem kuldozgeti Shelton vissza. 🙂 Cal Mitchellnek is meg van az első hitje,RBI is lett belőle. 🙂 Castro meg sokkal többet csinál,mint Tucker. Igaz, hogy meg vannak a hibái,de ő még fejlődni fog. Amit én meglépnek még Shelton helyében,az az hogy felhívnám Cruzt és Mason Martint is.

" class="embed">
több mint 1 éve
Bruschi85 New England Patriots 1 696 — Patriots és Kaposvári KK fan
 bunteto.com/media/rovat/siras-lesz-a-vege-at-bat-podcast-s02-e04



A lényeg továbbra is Hajrá Pats és Hajrá Kometa Kaposvári KK!
több mint 1 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 618 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
Yerry de los Santos Bry Wilson helyére jött és ő ment AAA-be. Közben Newman 60 napos IL-en, mert az ágyéki sérülés mellé begyűjtött adatok egy combizom sérülést is.

" class="embed">
több mint 1 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 618 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
Végre valahára nyertünk. Hayes 3-3, 2B, RBI és gyakorlatilag a GW run is az övé lett. Castronak meg volt szép elkapása. 🙂 Jó lenne behúzni a szériát így a Padres és a Dodgers elleni szériák előtt.

" class="embed">
több mint 1 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 423
Teljesen logikus, hogy a White Sox elhozta a szériát a Bronxból.

Ez a Donaldson vs TA7 sztori nekem kicsit sok.
több mint 1 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 618 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
Roansy Contreras és de los Santos is jön fel végre. Ahogy Oneil Cruzt és Nick Gonzales is állítólag érkezik. Azt nem igazán értettem,hogy Cruzt és Contrerast miért küldtük vissza AAA-be.

" class="embed">
több mint 1 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 618 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
Egész változatos módokon vagyunk képesek kikapni. 😃

" class="embed">