Baseball

40 feliratkozó

több mint 3 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 830 — No es importante
Kedvenc MLB csapat: Athletics (deyell), Blue Jays (ZoliMP), Cardinals (Al), Cubs (Shawn84), Dodgers (KeyG, slowmotion, danyly), Diamondbacks (Kampman, Löfli), Giants (nagir, zavi27), Indians (labo7), Mariners (Dzsokijuing, Maka), Marlins (adamfaragoo), Orioles (Ray_bp_Lewis, robiroboter), Padres (lol, P@trik), Phillies (dande), Pirates (Fast Willie, Gergőke), Rays (Sobri, Wester), Red Sox (Bruschi85, zemanla), Reds (Jakehomer), Tigers (Johnnyblaze), Twins (Heisman), Yankees (csebi, Darksun3, kapitnono, Matthew99, shawnka, Tito05), White Sox (baggio, Mikey)

Szerkesztette: r.baggio
több mint 12 éve
robiroboter 2 009 — Let's go O's!
cubbies, új poszt a blogon: http://playball.baseball.hu/2012/01/24/ragomezo/

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 830 — No es importante
Pénzcsináló, csekkolva


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 558
allitolag adam dunn leadott 30 fontot az offseasonben.

@ChuckGarfien Looks like a slimmer Adam Dunn will be at Sox Fest next week. Heard he's lost 30 pounds.

nem tudom, miert meg hogyan, de durva, ha igaz.
igy mar csak 255 font, kezd emberi alakja lenni.
több mint 12 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Scutaro is nálunk kötött ki, Mortensen-ért elég LOL. 😀
Tetszik az offseason, hogy véget vetünk az életképtelen, kiegyensúlyozatlan játékosaink szenvedésének, akiktől évek óta vártuk a csodát (Stewart, Smith, G. Reynolds), helyettük olyan rutinos emberek jönnek, akik már számtalanszor bizonyították, hogy lehet rájuk számítani (Cuddyer, Hernandez, Scutaro, Blake [?]). Persze, ez sem garancia a sikerre, de biztató próbálkozás. A rotation még mindig képlékeny, de van 8-10 emberünk, közülük ki kell jelölni öt használhatót. Még a bullpenbe jöhetne egy setupman, aztán - idén tényleg - megbaszunk mindenkit. 😛

Összefoglaló az aktuális tranzakciókról:
http://denversports.blog.hu/2012/01/22/rockies_ujabb_erositesek


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 12 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Írtam tegnap a posting systemről. Aki RSS-t használ, az láthatta már tegnap, aki nem, annak csak most hívom fel rá a figyelmét. 😊

http://baseballpenzugyek.blogspot.com/2012/01/posting-system.html
több mint 12 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Hát, nem Faustora tettem volna a "Következő latin játékos, aki lebukik kamu iratai miatt" lottón. :/
http://espn.go.com/mlb/story/_/id/7480419/fausto-carmona-cleveland-indians-arrested-accused-using-false-identity

Valójában nem 28, hanem 31, böcsületes neve pedig a hírek szerint Roberto Hernandez Heredia.
több mint 12 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Kicsit máshogy kell szerintem megközelíteni. Kapsz egy éppen 25 éves kiforrott, minimum no 2. startert, és ez "csak" pénzbe kerül. Más esetben mivel ilyenkor még közel sincsenek a FAhez, rengeteg prospectért cserébe kapsz egy ilyen játékost. Tudom, hogy Japán =/= MLB, viszont aki karrier szinten 1.72es ERAt csinál, 4.9es K/BB rate-tel, az megéri a kockázatot... Azért a Pacific League erősebb a minoroknál simán, pedig ha valaki utóbbiban mutatna fel hasonló statisztikákat, el lennének ájulva.

Az egyetlen kérdés -mint minden más japán pitchernél-, hogyan fogja bírni a tempót (5 naponta dobás, stb). Matsuzaka nem teljes mértékben jó összehasonlítási alap, aki habár sztárként jött is át, gyengébben teljesített kint, valamint felépítés alapján is jobban bírhatja Darvish a strapát.

több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 558
szamomra felfoghatatlan, h lehet egy olyan jatekosra 111 milliot kolteni, aki egy pitchet nem engedett meg el a major league-ben.

ettol fuggetlenul en is azt mondom, h jarjon szerencsevel darvish arlingtonban.
több mint 12 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Megkapta a Texas a 6 évet, 60 milla. Összesen ugye 111 millió. Őszintén remélem bejön a srácnak és a Rangersnek is.
több mint 12 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Ma este 11-ig pont kerül a Darvish-ügy végére. Holnap meg írok egy bejegyezést a posting systemről a szipiszupi blogomra (ha minden jól megy 😊).
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 506
And on Tuesday, the AP reported that Cespedes reportedly said: “Of all the teams who have come, the Chicago Cubs have been most interested in me.”

The Cubs have both the money and the desire to sign young talent to long-term contracts. - chicagotribune.com

...Mikey
Egyre jobb lesz az offseason 😀
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 558
And on Tuesday, the AP reported that Cespedes reportedly said: “Of all the teams who have come, the Chicago Cubs have been most interested in me.”

The Cubs have both the money and the desire to sign young talent to long-term contracts. - chicagotribune.com

...
több mint 12 éve
gdavid New England Patriots 3 885 — Patriots fan
ezt nem hiszem el

Tigers star Victor Martinez could miss the entire 2012 season after injuring his left knee during offseason conditioning.Joci
Még nem 100%, jövőhéten újra megvizsgálják. Igaz, nem sok reményt fűznek ahhoz, hogy jobb eredményt kapnak. Amit nem értek, hogy múlt héten sérült meg, de csak hétfőn volt MRI, pedig az ACL szakadás nem az a nehezen diagnosztizálható sérülés. Nem vették észre, hogy sántít, meg kétszer akkora a bal térde, mint a jobb??? Nem mintha ezen az egy-két napon múlna a szezonja, de akkor is fura.


Timmy közben 21,5m kért, a Giants meg 17m ajánlott (már ez is csúcs).

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 12 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
ezt nem hiszem el

Tigers star Victor Martinez could miss the entire 2012 season after injuring his left knee during offseason conditioning.


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 12 éve
Vokey 309 — LockOut-szökevény
Hamels: 15M :cool:
több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 830 — No es importante
http://www.youtube.com/watch?v=vcTbBdCFFME

A Showtime berendelte a The Franchise 2. évadját


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 327 — Invisible man
Bernie marad 😊
DS!Darksun3
Colon meg megy az A's-be.Matthew99
Mármint úgy értettem, hogy a Bernie-s aláírásom marad 😀
Darksun3
Gondoltam csak jól jött ki 😀 Azért kérdeztem, mert akkor ugyanolyan méretbe csinálom Posadát.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 12 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
Bernie marad 😊
DS!Darksun3
Colon meg megy az A's-be.Matthew99
Mármint úgy értettem, hogy a Bernie-s aláírásom marad 😀
...
Pena mellé most már Damon neve is felmerült a DH posztra. Én legszívesebben JoVa-t nézném meg, hogy mit tud a nagyligában, de erre van talán a legkevesebb esély. Meg Godzilla is free agent, őt is kemény lenne, ha visszahoznák. 😊
DS!

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 12 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 327 — Invisible man
Bernie marad 😊
DS!Darksun3
Colon meg megy az A's-be.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 12 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
Bernie marad 😊
DS!

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 12 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 327 — Invisible man
...
Matthew, csinálsz nekem egy fasza Posada-s siget, légyszi?
...
Darksun3
Természetes. Ha nem kérted volna akkor is csinálnék... Melyik mostanit cseréled majd le?


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 12 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
Hú, hát nekem még ízlelgetnem kell ezt egy kicsit. Először Jorge, most Dzsízász és Hektór. Vegyesek az érzelmeim a trade-del kapcsolatban. Részint nagyon sajnálom Monterot is és Noesit is, mindkettőjüket szívesen néztem volna jövőre csíkosban. Másrészről viszont örülök Pinedának (jobban, mintha Felix jött volna), mert tavaly amennyit láttam belőle, az durva volt. Remélhetőleg a Yankee pitching staff jól fog bánni vele és nem terhelik túl. Camposról nem tudok sokat (= semmit 😀), de amiket olvasok az bíztató.
...
Matthew, csinálsz nekem egy fasza Posada-s siget, légyszi?
...
Kurodának örülök, drukkoltam, hogy őt behúzza a Yanks egy évre, bár én olyan $8M-at reálisabbnak tartottam volna, de hát too much moneyball 😊
Mindenesetre jó, hogy se Oswalt, se Penny, pláne se Jackson nem itt kötött ki.
Kíváncsi leszek erre a szezonra így, pláne a rotation-re, hogy Hughes-Garcia-Burnett hogy fogják kimatekozni egymás között. Bár nem tartom kizártnak, hogy Hughes, vagy AJ el-trade-elődik még tavasz előtt.
Gogogo NYY
DS!

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 12 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Elérkeztünk a legkirályabb offseason-story csúcspontjához. 😊
http://bats.blogs.nytimes.com/2012/01/14/reaching-the-summit-of-kilimanjaro/
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 558
A day after Cuban defector Yoenis Cespedes made his professional debut in the Dominican winter league, he said that six teams are pursuing him, the Cubs and White Sox among them, according to ESPN’s Jim Bowden.

The other teams are the Marlins, Tigers, Indians and Orioles. - espnchicago.com

tudom, h az espn-eseknek azt sem hisszuk el, amit kerdeznek, de pletykanak megteszi igy az offseason legunalmasabb idoszakanak kellos kozepen.
több mint 12 éve
gdavid New England Patriots 3 885 — Patriots fan
Most már tetszik a rotation (bár halkan megjegyezném, hogy Pineda eddig csak 1 évet nyomott le). Most már csak a lineupban van egy hatalmas lyuk, de Pena megoldaná. Itt puffogok már egy ideje, hogy az FO nem csinál semmit, erre ma ezekre a hírekre kelek 😀

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool: