Baseball

40 feliratkozó

több mint 3 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 833 — No es importante
Kedvenc MLB csapat: Athletics (deyell), Blue Jays (ZoliMP), Cardinals (Al), Cubs (Shawn84), Dodgers (KeyG, slowmotion, danyly), Diamondbacks (Kampman, Löfli), Giants (nagir, zavi27), Indians (labo7), Mariners (Dzsokijuing, Maka), Marlins (adamfaragoo), Orioles (Ray_bp_Lewis, robiroboter), Padres (lol, P@trik), Phillies (dande), Pirates (Fast Willie, Gergőke), Rays (Sobri, Wester), Red Sox (Bruschi85, zemanla), Reds (Jakehomer), Tigers (Johnnyblaze), Twins (Heisman), Yankees (csebi, Darksun3, kapitnono, Matthew99, shawnka, Tito05), White Sox (baggio, Mikey)

Szerkesztette: r.baggio
több mint 12 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Kedden és ma képes volt a Marlins egymás után 4 Met-ütőt sétáltatni. Kedden 4 különböző dobó, ma Heath Bell.

Bell 44 pitchnél. 2006 szeptemberében dobott utoljára ilyen sokat egy meccsen, akkor 61-et.

Ez volt idén a 3. blown save-je Bellnek. Igazából egy two-pitch pitcher, akinek ma nem volt curveballja (3 strike-ot dobott vele, abból kettő hanging breakingball volt), a fastballja pedig nagyon kicsit mozog. Jó üzlet volt a Marlins részéről az a szerződés. 😀marci
Nagy üzlet volt draftolni is 😊

Marshallnak egyébként jó a stuffja, starting kalibernek is mondanám (asszem volt is az), de az őrületbe tud kergetni, ma is kitett magáért, bs nr 2, nyolc meccséből hármon szar volt, nem egy jó arány.

Perception is reality.
több mint 12 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Kedden és ma képes volt a Marlins egymás után 4 Met-ütőt sétáltatni. Kedden 4 különböző dobó, ma Heath Bell.

Bell 44 pitchnél. 2006 szeptemberében dobott utoljára ilyen sokat egy meccsen, akkor 61-et.

Ez volt idén a 3. blown save-je Bellnek. Igazából egy two-pitch pitcher, akinek ma nem volt curveballja (3 strike-ot dobott vele, abból kettő hanging breakingball volt), a fastballja pedig nagyon kicsit mozog. Jó üzlet volt a Marlins részéről az a szerződés. 😀
több mint 12 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
Hughes baszki...Matthew99
Az a legszomorúbb, hogy tegnap rohadt jók voltak a dobásai, csak nem tudta behelyezni őket oda, ahová kellett volna. Pontatlan volt, ha azon javítana, akkor bitang szezonja lehetne.
DS!

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 12 éve
robiroboter 2 009 — Let's go O's!
Azt jól látom, hogy a Texason kívül csak a Nationals a másik csapat, amelyik az összes eddigi szériáját behúzta?

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 12 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 327 — Invisible man
Hughes baszki...


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 12 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Megint szánalmasak voltunk Pittsburgh-ben, ezek ellen soha nem megy. A három meccs alatt 15 ütés, normális esetben meccsenként kéne ennyit hozni, az egyetlen győzelem is siralmas volt, három ütéssel és két sac fly-jal. Pontosan ezért vagyok pesszimista az egész szezonban, és ezért nem is tudtam komolyan venni a Brewers legyőzését. Sehova nem vezet ez az út, legfeljebb a középmezőny végére, de tartom, hogy NL utolsó helyezettjei között fogunk végezni.

http://denversports.blog.hu/2012/04/26/pirates_rockies_2_1_l


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 559
#400 for Paul Konerko



Szokásosan jó nyugati parti road trip volt, lehetőleg mától hasonlóan jó homestand követi.
Red Sox 4x, Indians 3x.
Ma Mr. Perfect vs. Felix Doubront.
Nyerni kell Phil tiszteletére.
több mint 12 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Pedroianak "csak" egy HR kellett volna a cyclehez. Kár érte. Mindenesetre a tegnapi teljesítménye így is kiemelkedő volt.
több mint 12 éve
gdavid New England Patriots 3 885 — Patriots fan
Pinedának rohadtul nem örülök, de gyógyuljon meg 100%-osan és jövőre zúzzon.
...
Pettittenek megvolt a mai jelenése AA Trentonban. Ez nem lett olyan fényes: 5+ IP, 3 ER, 7 H, 1 BB, 3 K. 81 dobásából 59 strike. Következő startján lehet, hogy feltornázzák 100 dobásig, 90-95 a valószínűbb.
DS!Darksun3
Pineda, sz@r ezzel kezdeni a napot. Andy szerintem még 2-3 meccset nyom a kis ligában, aztán jön fel 😊

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 12 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
Pinedának rohadtul nem örülök, de gyógyuljon meg 100%-osan és jövőre zúzzon.
...
Pettittenek megvolt a mai jelenése AA Trentonban. Ez nem lett olyan fényes: 5+ IP, 3 ER, 7 H, 1 BB, 3 K. 81 dobásából 59 strike. Következő startján lehet, hogy feltornázzák 100 dobásig, 90-95 a valószínűbb.
DS!

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 12 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
For those who've asked about lineup switch: Valentine admitted he thought MINN starter Liam Hendricks was LHP, hence 1st card filled w/ RH.Sean McAdam twitteren
😀 Esküszöm, szerintem már direkt csinálja.

több mint 12 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
remek 😕

Yankees announce that pitcher Michael Pineda has right shoulder anterior labral tear & will miss entire 2012 seasonJoci
Hát most tudnék röhögni egy hatalmasat a trade miatt, de persze sérülésen nem, főleg az övén :/

Más: ma Kingtől is olyan szépen kinyaltok, mint tegnap? 😛fetomy
eléggé nektek kedvez a kingfelix vs wilk párosítás,de nem adjuk fel harc nélkül 😊


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
remek 😕

Yankees announce that pitcher Michael Pineda has right shoulder anterior labral tear & will miss entire 2012 seasonJoci
Hát most tudnék röhögni egy hatalmasat a trade miatt, de persze sérülésen nem, főleg az övén :/

Más: ma Kingtől is olyan szépen kinyaltok, mint tegnap? 😛
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 559
OFF

Blogom statlapja szerint ma (azaz már tegnap) 51 látogató tette tiszteletét az oldalon.
Most már bizonyos, hogy ez a rendszer fos.

(A mostanság véget érő meccs eredményét nehogy beírja valaki, holnap délelőtt akarom megnézni mindenféle részlet tudta nélkül.)

ON
több mint 12 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
remek 😕

Yankees announce that pitcher Michael Pineda has right shoulder anterior labral tear & will miss entire 2012 season


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 12 éve
rsk 66
Beírom ide is, mert nem tudom hányan követnek innen engem twitteren: Joe Posnanski könyve, a The Soul of Baseball, talán a legjobb modern baseballkönyv (ezt mondják, én csak most fogom elolvasni), $1,99 a Kindle-re.marci
ezt pont olvastam. a puhafedeles változatát akciósan, pár dollárért csapatam hozzá valami megrendeléshez és nagyon megérte! olvasmányos, szórakoztató, elgondolkodtató... a végét meg majd meglátod.

jöhetnek még könyvajánlatok. mindenkitől, nem csak akciósak 😊
osszátok meg milyen baseball témájú könyveket olvastatok, úgyis mindig bajban vagyok az amazon széles választékával...
több mint 12 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Beírom ide is, mert nem tudom hányan követnek innen engem twitteren: Joe Posnanski könyve, a The Soul of Baseball, talán a legjobb modern baseballkönyv (ezt mondják, én csak most fogom elolvasni), $1,99 a Kindle-re.

(a Kindle-nek van kliense PC-re/mobilra, nem kell feltétlen a Kindle tablet hozzá.)

http://www.amazon.com/The-Soul-of-Baseball-ebook/dp/B0013TXA0Y/ref=tmm_kin_title_0?ie=UTF8&m=AG56TWVU5XWC2&qid=1335357521&sr=8-2-ent
több mint 12 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Nem értem, hogyan tudnak ezek a soft tossing leftyk ennyi gondot okozni a Sox lineupjának.Mikey
jó pár lefty csinált karriert egy jó fastball/changeup kombóval. ha megvan a command (magyarul stabilan a zóna szélét/sarkát találják el), akkor bárkiből lehet Johan Santana. 😊marci
Persze, tudom én, csak a szurkoló énem nehezen emészti meg, hogy az ütők teljesen tehetetlenül és olyan arccal állnak oda az ilyen pitcherekkel szemben, hogy süt róluk az értetlenség. 😊Mikey
Igen, amikor mondjuk egy power pitcherrel szemben tehetetlen a Mets, én is egyből ránézek a schedule-ra, hogy melyik nap lesz egy fineszdobó az ellenfél, azt biztos szanaszétütjük ... aztán persze semmi, ugyanúgy szenvedés. 😀
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 559
Nem értem, hogyan tudnak ezek a soft tossing leftyk ennyi gondot okozni a Sox lineupjának.Mikey
jó pár lefty csinált karriert egy jó fastball/changeup kombóval. ha megvan a command (magyarul stabilan a zóna szélét/sarkát találják el), akkor bárkiből lehet Johan Santana. 😊marci
Persze, tudom én, csak a szurkoló énem nehezen emészti meg, hogy az ütők teljesen tehetetlenül és olyan arccal állnak oda az ilyen pitcherekkel szemben, hogy süt róluk az értetlenség. 😊
több mint 12 éve
robiroboter 2 009 — Let's go O's!


Egy csöppet éles az AL East 😀

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 506
Na kicsit belehúzott a Cubs. Megint vertük a bajnokot, most a 10. inningben. A Cápa megint harapott 😀
több mint 12 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Nem értem, hogyan tudnak ezek a soft tossing leftyk ennyi gondot okozni a Sox lineupjának.Mikey
jó pár lefty csinált karriert egy jó fastball/changeup kombóval. ha megvan a command (magyarul stabilan a zóna szélét/sarkát találják el), akkor bárkiből lehet Johan Santana. 😊
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 559
Nem értem, hogyan tudnak ezek a soft tossing leftyk ennyi gondot okozni a Sox lineupjának.
Ma éppen Tommy Milone hozott le 8 inninget 2 ütéssel, fájóan könnyedén.
Na mindegy.
Majd holnap a ML karrierje második startját játszó, egyébként gyerekkora óta Sox fan Jarrod Parker ellen javít a csapat.
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 559
Mostantól ezt a Hughes-Weeks-Ka'aihue double playt fogom példaként mutogatni azoknak az okosoknak, akik azt mondják, a baseball nem kontakt sport, ezáltal nem jó. Morel olyan agresszívan csúszott rá Weeksre, hogy ha az nem ugrik fel, minimum félbetöri.

Peavy 1-2-3 1st, 2nd and 3rd inning. Őszintén NAGYON jó érzés látni hogy Peavy a sérülései előtti önmagát idézi.

edit: Dunn és Konerko back-to-back HR. Ezt még jobb érzés látni. Konerko 399.

edit2: Ríos idei játéka szintén örömteli. .350 AVG, .400 OBP közeli számok, és tökéletes fielding RF-en.

edit3: 3-hit shutout Peavytől. Öröm s bódottá. 😊 😊
több mint 12 éve
gdavid New England Patriots 3 885 — Patriots fan
A-Rod 632. HR-ja egy 3 run lett 😊

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool: