Baseball

40 feliratkozó

több mint 3 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 764 — No es importante
Kedvenc MLB csapat: Athletics (deyell), Blue Jays (ZoliMP), Cardinals (Al), Cubs (Shawn84), Dodgers (KeyG, slowmotion, danyly), Diamondbacks (Kampman, Löfli), Giants (nagir, zavi27), Indians (labo7), Mariners (Dzsokijuing, Maka), Marlins (adamfaragoo), Orioles (Ray_bp_Lewis, robiroboter), Padres (lol, P@trik), Phillies (dande), Pirates (Fast Willie, Gergőke), Rays (Sobri, Wester), Red Sox (Bruschi85, zemanla), Reds (Jakehomer), Tigers (Johnnyblaze), Twins (Heisman), Yankees (csebi, Darksun3, kapitnono, Matthew99, shawnka, Tito05), White Sox (baggio, Mikey)

Szerkesztette: r.baggio
több mint 10 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan


😀

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 10 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Szörnyű volt nézni a Marlins Park szinte üres lelátóit. Na de nyert a Dodgers, és az a lényeg.

Nem is tudtam, hogy Eovaldi dobja a legnagyobb átlag sebességű fastball-okat (min. 50 IP) 96.1 mp/h-al! 😐
Nálunk is volt de kidobtuk a keretből (akkor jött Hanley; igen jó trade volt), de a Marlins gyenge bullpenjében elfér, mint közepes starter pitcher.danyly
Ezt most így hogy? 😛 😀gdavid
Én írtam el. Így megfelel: a Marlins gyenge starting rotation-ban elfér, mint közepes starter pitcher. 😀😀😀
Értsd úgy, hogy közepes képességű kezdő dobó, aki mondjuk az erős Dodgers kezdők közé nem nagyon férhetne be, mint starter pitcher. :p

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 471 — Cowboys fan
Szörnyű volt nézni a Marlins Park szinte üres lelátóit. Na de nyert a Dodgers, és az a lényeg.

Nem is tudtam, hogy Eovaldi dobja a legnagyobb átlag sebességű fastball-okat (min. 50 IP) 96.1 mp/h-al! 😐
Nálunk is volt de kidobtuk a keretből (akkor jött Hanley; igen jó trade volt), de a Marlins gyenge bullpenjében elfér, mint közepes starter pitcher.danyly
kicsit rámijesztett, amikor a meccs harmada után még mindig 0 ütésen tartotta a csapatot (egy catcher interference mellett), főleg, hogy a múltkor, amikor rájuk fogadtam, akkor ugyanennyi idő alatt 12 runt (ebből 9 earned) nyelt be - a Giants ellen 😊
aztán helyreállt a rend...
több mint 10 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 292 — Invisible man
Elfér, tehát van helye. Amikor nem kezd akkor ott alszik vagy onnan nézi a meccset, mit nem értesz ezen? 😀


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 10 éve
gdavid New England Patriots 3 884 — Patriots fan
Szörnyű volt nézni a Marlins Park szinte üres lelátóit. Na de nyert a Dodgers, és az a lényeg.

Nem is tudtam, hogy Eovaldi dobja a legnagyobb átlag sebességű fastball-okat (min. 50 IP) 96.1 mp/h-al! 😐
Nálunk is volt de kidobtuk a keretből (akkor jött Hanley; igen jó trade volt), de a Marlins gyenge bullpenjében elfér, mint közepes starter pitcher.danyly
Ezt most így hogy? 😛 😀

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 10 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Szörnyű volt nézni a Marlins Park szinte üres lelátóit. Na de nyert a Dodgers, és az a lényeg.

Nem is tudtam, hogy Eovaldi dobja a legnagyobb átlag sebességű fastball-okat (min. 50 IP) 96.1 mp/h-al! 😐
Nálunk is volt de kidobtuk a keretből (akkor jött Hanley; igen jó trade volt), de a Marlins gyenge starting rotation elfér, mint közepes starter pitcher.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 10 éve
stero San Francisco 49ers 171
ichironak megvan a 4000


"I want to thank the Good Lord for making me a Yankee."
több mint 10 éve
robiroboter 1 993 — Let's go O's!
ha már HBP, ma Niese fejbe dobta Heywardot -> KO:  atmlb.com/16xdFBt
Jason Heyward fractured his right jaw in two spots and will likely miss four-to-six weeks, according to Mark Bowman of MLB.com.

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 10 éve
robiroboter 1 993 — Let's go O's!
Wikin elég jól összeszedték:  en.wikipedia.org/wiki/Hit_by_pitch
Látványosan direktben tilos, ki is vágnak érte azonnal, és mehet a két csapat között a box, hogy még pár embert ki lehessen rakni a meccsről 😊 Ha meg a dobójátékos "csak" teljesen elvesztette a strike zónát, és dobál összevissza, akkor meg úgyis lecserélik.

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 236 — #NoStress
Tisztában vagyok a dolog fizikájával, de ha egy dobó mindig az ütőjátékost dobná a terület helyett, ahova dobnia kell, nem tudna nyerni.
Máshogy kérdezem akkor: tilos emberre dobni, vagy csak "nem illik"?
Ha nem tilos, de ennyire balesetveszélyes, akkor miért nem tilos?
Ha tilos, akkor mi a retorzió ilyen esetben?

több mint 10 éve
robiroboter 1 993 — Let's go O's!
oké, szemléltető videó a dobások erejéről, Randy Johnson klasszikusa 😀


Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 10 éve
robiroboter 1 993 — Let's go O's!
nem túl magas szintű fizika: ha egy 145 grammos labda 90mph-val megcsűrve 40m/s sebességgel mozog, akkor mekkora erővel csapódik a kábé 18,5 méterre álló ütőjátékosba? és ez fáj-e neki? mondjuk ha eltöri a csuklóját?

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 10 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Tilos testre dobni baseballban?
Van ugye az a terület ahova ha bedobja a dobó akkor az érvényes dobás, ha azon kívülre, az az ütőnek jó.
Elvileg ha a térdét vagy a testét dobja akkor az az ütőnek jó.
Akkor mi ezzel a probléma? (Gondolom ha eltalálja az fáj. Ezen felül.)
Vagy rosszul dekódoltam valamit?Sobri Jóska
azért szándékosan testre/fejre dobni nagyon nem illik. Azon kívül hogy fáj egy 90 mérföldes dobás szép kis sérülést is tud okozni.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 236 — #NoStress
Tilos testre dobni baseballban?
Van ugye az a terület ahova ha bedobja a dobó akkor az érvényes dobás, ha azon kívülre, az az ütőnek jó.
Elvileg ha a térdét vagy a testét dobja akkor az az ütőnek jó.
Akkor mi ezzel a probléma? (Gondolom ha eltalálja az fáj. Ezen felül.)
Vagy rosszul dekódoltam valamit?

több mint 10 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
Robinson Canó megütötte a 200. HR-ját... 3R shot. Aztán a hatodikban Chris Stewart is ütött egyet, szintén 3 pontért. 😀 😀 Ilyen nincs is igazából.

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 10 éve
robiroboter 1 993 — Let's go O's!
"And here's the thing: It doesn't make any sense."
What The Dumb Hysteria Over A-Rod And PEDs Is Really About
 deadspin.com/what-the-dumb-hysteria-over-a-rod-and-peds-is-really-ab-1167255086

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 10 éve
robiroboter 1 993 — Let's go O's!
Közben konzultáltam a pókeres cimborámmal, szerinte a Rounders (Pókerarcok) "Csal a ház. De azt hittem, hogy én jobban csalok náluk." idézete az idevágó 😀

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 10 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
A-Rod nekem nem szimpatikus srác, de azok után amit a Yankees, az MLB, (meg most ez a gyökér Dempster) művel vele, simán neki "szurkolok".marci
Dettó. 😊 😕

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 10 éve
robiroboter 1 993 — Let's go O's!
Én nem vagyok otthon a kártyás szlengben, de tuti van arra valami idevágó kifejezés, amikor a játszma minden egyes szereplője a legpiszkosabb trükkjeit bedobva játszik. Ha bármelyik oldal bármelyik oldalra odavágott súlyos gyanújának egyetlen mondata is igaz (Braun a doppingellenőrt feketíti, A-Rod befúj mindenkit, egyáltalán bárki vásárol bármit, vagy csak a liga és Selig pikkel durván rájuk) már jól ellesznek ezzel a jövő baseballtörténészei, és az unokáink majd talán olvashatják is a leleplező cikkeket erről az egészről. Pete Rose pedig jogosan kér ezek után második esélyt, ő tényleg csak játszott 😀

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 10 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
A-Rod nekem nem szimpatikus srác, de azok után amit a Yankees, az MLB, (meg most ez a gyökér Dempster) művel vele, simán neki "szurkolok".
több mint 10 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
Ha simán megdobja elsőre, neadjisten másodikra, akkor semmi gond. De az első mögé ment (controll problems, mi? 😀 ), a következő kettő inside, és negyedikre ledobja. Hát na... Ha nem is eltiltás, de a meccsről ki kellett volna vágni szerintem is. Az meg röhej, hogy a warning után még 3 jenki játékost dobtak meg és senkit sem állítottak ki.

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 10 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 292 — Invisible man
A levadászás és a megdobálás között van különbség. Ha látszott h arra megy hogy ledobálja őket akkor le kell zavarni. Dempster egy kis fényt akart amit meg is kapott az első dobás után. Szerencsér ment rá szép válasz.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 10 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 426
Azért a fejre, az túlzás. A derekát kapta el. Seggfejnek seggfej A-Rod, de az nem az jelenti, hogy a seggénél van a feje. 😛

GRAFI
Tegnap Deduno három White Sox játékost dobott meg az első három inningben. Most akkor ő is gyökér és őt is el kéne tiltani?
több mint 10 éve
robiroboter 1 993 — Let's go O's!
Joe Girardi Wants Ryan Dempster Suspended, Says ‘Everyone Knows’ Pitcher Hit Alex Rodriguez Intentionally (Video)
 bit.ly/1cZawj8

remélem mire mi játszunk velük, addigra eljut a Yankees klubvezetés odáig, hogy le kéne venni a pályáról A-Rodot. eléggé kétszínűek az egész cirkusszal kapcsolatban. (dokik vs. 100 M$ vs. Biogenesis vs. minden más szépsége A-Rodnak) ja, de hiszen mindig ez volt a legszimpatikusabb Bronxban ;p

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 10 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Azért a fejre, az túlzás. A derekát kapta el. Seggfejnek seggfej A-Rod, de az nem az jelenti, hogy a seggénél van a feje. 😛