Boltok, Üzletek

26 feliratkozó

több mint 7 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Dolphins kiegészítőket szeretnék venni, de a fanatics-nfl stb. oldalakon kívül lehet valahol rendelni (bőséges választék mellett persze)?
Az ali oldalakon nem nagyon van amit én szeretnék (szinte semmi).

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 7 éve
karmïgran Philadelphia Eagles 1 099 — Crafted with Pride in Philadelphia
készül esetleg valaki nflshop.com-ról rendelni és / vagy Game Pass-re előfizetni?
tegnap vettem egy Madden 17-et, amiben volt 20% off az nflshop-ban, 15% off a gamepass-re
nekem nincs rá szükségem, talán van olyan köztetek, aki szeretné
nagyon szívesen elküldöm
több mint 7 éve
labo7 San Francisco 49ers Wisconsin Badgers 357
Sziasztok!
 www.fanatics.com/NFL_San_Francisco_49ers_Mens_T-Shirts/San_Francisco_49ers_Pro_Line_True_Color_T-Shirt_-_Heathered_Gray
Ebből a pólóból 1-1 darab L és M eladóvá vált, ma jött meg, teljesen új, bontatlan. Ha valakit érdekel, írjon!
több mint 7 éve
ZERO_L New England Patriots 4 343 — situational football
én már kifogtam olyat, jeleztem a portal felé, visszakaptam a pénzt és még vissza sem kellett küldeni



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 7 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 024 — Jaguars fan
csak én érzem úgy, hogy aliexpressen eléggé leszűkült a kínálat, már ami az NFL-es cuccokat illeti...
H_Marko
nem csak NFL-es cuccok, semmilyen mez nincs már rajta
ZERO_L
Pár hete még tényleg nem volt semmi,de most van bőven,ahogy elnézem. Gyorsan rendeltem is egy Marlins mezt,míg le nem veszik őket újra.

Valószínűleg gyakrabban vetetik le velük a hirdetéseket,és idő kell,míg új regisztrációval újra feltöltik őket.
Nelson87
mennyire megbízhatóak ezek amúgy?
Negritis
megérkezik minden, a minőség a "még elfogadható" és a "tökéletes" között hullámzik, én már kifogtam mindenfélét belőlük. Olyat még nem, amit egyből küldtem is volna vissza.
több mint 7 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 875 — The Mathematician
csak én érzem úgy, hogy aliexpressen eléggé leszűkült a kínálat, már ami az NFL-es cuccokat illeti...
H_Marko
nem csak NFL-es cuccok, semmilyen mez nincs már rajta
ZERO_L
Pár hete még tényleg nem volt semmi,de most van bőven,ahogy elnézem. Gyorsan rendeltem is egy Marlins mezt,míg le nem veszik őket újra.

Valószínűleg gyakrabban vetetik le velük a hirdetéseket,és idő kell,míg új regisztrációval újra feltöltik őket.
Nelson87
mennyire megbízhatóak ezek amúgy?

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 7 éve
Nelson87 Green Bay Packers 730 — Mr. Bigtime-Hotshot
csak én érzem úgy, hogy aliexpressen eléggé leszűkült a kínálat, már ami az NFL-es cuccokat illeti...
H_Marko
nem csak NFL-es cuccok, semmilyen mez nincs már rajta
ZERO_L
Pár hete még tényleg nem volt semmi,de most van bőven,ahogy elnézem. Gyorsan rendeltem is egy Marlins mezt,míg le nem veszik őket újra.

Valószínűleg gyakrabban vetetik le velük a hirdetéseket,és idő kell,míg új regisztrációval újra feltöltik őket.
több mint 7 éve
ZERO_L New England Patriots 4 343 — situational football
csak én érzem úgy, hogy aliexpressen eléggé leszűkült a kínálat, már ami az NFL-es cuccokat illeti...
H_Marko
nem csak NFL-es cuccok, semmilyen mez nincs már rajta



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 7 éve
H_Marko Houston Texans 752 — Póker Champ
csak én érzem úgy, hogy aliexpressen eléggé leszűkült a kínálat, már ami az NFL-es cuccokat illeti...

több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember
Más: eBay refund esetén meddig van a paypal rendszerében a pénz pending státuszban? Egy hete döntött úgy a francia eladóm, hogy a wannabe blackberrym helyett inkább a pénzt adná vissza.
Amadeus91
Kifejezetten készséges a PayPal ügyfélszolgálat, szvsz érdeklődj náluk.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 930
Más: eBay refund esetén meddig van a paypal rendszerében a pénz pending státuszban? Egy hete döntött úgy a francia eladóm, hogy a wannabe blackberrym helyett inkább a pénzt adná vissza.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 7 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 308 — #NoStress
Sziasztok!
Amerikaisport.hu -ról rendeltem mezt, a méret nem lett jó, de már eleve úgy rendeltem, hogyha méretprobléma van, akkor nem gáz, ki lehet cserélni. Nos, írtam is nekik, válaszoltak hogy küldenek egy kódot. Számtalan mail, üzenet után sem küldtek semmit, 2 hónap alatt.... Vmi tipp esetleg? Tel.szám persze nincs sehol....
Sierra22
Karácsonyi ajándéknak jó lesz.

több mint 7 éve
Sierra22 1
Sziasztok!
Amerikaisport.hu -ról rendeltem mezt, a méret nem lett jó, de már eleve úgy rendeltem, hogyha méretprobléma van, akkor nem gáz, ki lehet cserélni. Nos, írtam is nekik, válaszoltak hogy küldenek egy kódot. Számtalan mail, üzenet után sem küldtek semmit, 2 hónap alatt.... Vmi tipp esetleg? Tel.szám persze nincs sehol....
több mint 7 éve
varju96 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32
dhgate.com-ról rendelt már valaki mezt? A kínálat elég hasonló az Aliéhoz, viszont mostanság ott nem igazán látok mezeket, ezért is gondoltam, hogy máshonnan rendelnék.
több mint 7 éve
Nelson87 Green Bay Packers 730 — Mr. Bigtime-Hotshot
Aliexpress levelezés elszívta minden energiámat(alant látható magyarra lefordítva),nem tud véletlenül valaki kínaiul írni? 😀

-Hello! Lehet,hogy vennék egy ilyen mezt,tudnál küldeni egy képet róla?
-Van
-...akkor elküldenéd?
- Fizetni posta,akkor küldjük. :- D
több mint 7 éve
Laki Tennessee Titans 1 668 — In Locker We Trust
Sziasztok! Ezzel kapcsolatban valakinek élménye/tapasztalata? Nagyon gondolkodom innen a vásárlásban viszont ez az ÁFA mentes megoldás valamiért sántít nekem. Ötletek?
 eustock.eu/shop/sportkamera


"Obviously adding Matt Hasselbeck makes the Tennessee Titans a better team in 2011, but the long-term success of the franchise is going to hinge on the success of Jake Locker as an NFL quarterback."
több mint 7 éve
Gorro Carolina Panthers 1 409 — Törzsvendég
bowl.hu-s pólót lehet még szerezni? korábban rendeltem valamikor

#KeepPounding
több mint 8 éve
MirrMurr Philadelphia Eagles Ohio State Buckeyes 2 504 — Jinxtriad's witness
Ha esetleg lennének páran akik összeállnak fanatics rendelésre, akkor én is betársulnék hozzájuk, mert lenne egy pulóverem meg egy pólóm amit megrendelnék.
több mint 8 éve
Lucifer New York Jets 1 209
Ha eredetit akarsz,akkor nagyon zsebbe kell nyúlnod. 30.000 alatt nem úszod meg semmiképp.
Én pl anno a New York Jets hivatalos shopjából rendeltem egy Geno (😒) mezt, szállítással, mindennel együtt 31-ből jöttem ki.
Lucifer
Gondolom már bánod. :- D Mangold mez nem volt?
Nelson87
De. Most Deckeresre vágyom, de azt már inkább Aliról szerezném be.

GO JETS!!!
több mint 8 éve
Demecs New England Patriots 645
Off a téma.

Nincs valakinek kölcsönbe farsangra egy napra sisakja?
Nem venném fel csak amolyan kellék lenne.

Előre is köszi a segítségeteket.

több mint 8 éve
Nelson87 Green Bay Packers 730 — Mr. Bigtime-Hotshot
Ha eredetit akarsz,akkor nagyon zsebbe kell nyúlnod. 30.000 alatt nem úszod meg semmiképp.
Én pl anno a New York Jets hivatalos shopjából rendeltem egy Geno (😒) mezt, szállítással, mindennel együtt 31-ből jöttem ki.
Lucifer
Gondolom már bánod. :- D Mangold mez nem volt?
több mint 8 éve
Lucifer New York Jets 1 209
Ha eredetit akarsz,akkor nagyon zsebbe kell nyúlnod. 30.000 alatt nem úszod meg semmiképp.
Én pl anno a New York Jets hivatalos shopjából rendeltem egy Geno (😒) mezt, szállítással, mindennel együtt 31-ből jöttem ki.

GO JETS!!!
több mint 8 éve
Nelson87 Green Bay Packers 730 — Mr. Bigtime-Hotshot
Sziasztok!NFL téli sapkát szeretnék venni.Találtam kettő oldalt. Az egyik oldalon 2500 Ft ba kerül amit Én kicsit keveslek az oldal címe www.caps-hat.org a másik oldal pedig amerikaisport.hu itt már 6200 egy sapka. Melyik oldalt ajánljátok?
TorocsikBence
Ahogy látom az amerikaisportok.hu is Ázsiából szerzi be a sapkákat (meg kb, minden mást is) szóval azért 6,2k egy sapi, mert van rajta egy kis haszon. Amúgy Aliexpresszen már nagyjából 10 dolcsiért ~ 2800-3000ft-ért tudsz venni téli sapkákat. Persze itt is meg kell nézni, hogy melyik eladótól rendelsz.
varju96
Nekem ma jött meg a sapim tőlük, kár hogy két hetet vártam rá és nyár lett de szerintem nem kínai.. Van aliexpress-től sapkám, aki akar rendelni hát nem ajánlom, egy rakat szemét, szétesett ahogy felvettem kuka.. Valaki mezt vett már erről az amerikaisport.hu-tól? Nagyon fontolom csak elég drága..
Brock Osweiler
próbáld az UsaSportFan-t
Shawn84
Köszi most megnéztem, de nincs Denver mezük.. Igazából csak két régi rbk mezük van összesen... pff?? Na mindegy, köszönöm az ötletet, írtam nekik egy mailt hátha lehet rendelni. Az amerikaisport is azt mondta hogy kb két hét szóval aki gyorsabb lesz 😊
Brock Osweiler
Ha eredetit akarsz,akkor nagyon zsebbe kell nyúlnod. 30.000 alatt nem úszod meg semmiképp.
több mint 8 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 024 — Jaguars fan
 amerikaisport.hu/termek/nike-limited-new-england-tom-brady-super-bowl-50-limited-nfl-mez/

Ez mondjuk egy komoly darab. És mivel a Carolina kikapott a döntőbe, ezért egyértelmű, hogy Tom újra nyert egy gyűrűt! 😊
több mint 8 éve
Lucifer New York Jets 1 209
Sziasztok!NFL téli sapkát szeretnék venni.Találtam kettő oldalt. Az egyik oldalon 2500 Ft ba kerül amit Én kicsit keveslek az oldal címe www.caps-hat.org a másik oldal pedig amerikaisport.hu itt már 6200 egy sapka. Melyik oldalt ajánljátok?
TorocsikBence
Ahogy látom az amerikaisportok.hu is Ázsiából szerzi be a sapkákat (meg kb, minden mást is) szóval azért 6,2k egy sapi, mert van rajta egy kis haszon. Amúgy Aliexpresszen már nagyjából 10 dolcsiért ~ 2800-3000ft-ért tudsz venni téli sapkákat. Persze itt is meg kell nézni, hogy melyik eladótól rendelsz.
varju96
Nekem ma jött meg a sapim tőlük, kár hogy két hetet vártam rá és nyár lett de szerintem nem kínai.. Van aliexpress-től sapkám, aki akar rendelni hát nem ajánlom, egy rakat szemét, szétesett ahogy felvettem kuka.. Valaki mezt vett már erről az amerikaisport.hu-tól? Nagyon fontolom csak elég drága..
Brock Osweiler
próbáld az UsaSportFan-t
Shawn84
Köszi most megnéztem, de nincs Denver mezük.. Igazából csak két régi rbk mezük van összesen... pff?? Na mindegy, köszönöm az ötletet, írtam nekik egy mailt hátha lehet rendelni. Az amerikaisport is azt mondta hogy kb két hét szóval aki gyorsabb lesz 😊
Brock Osweiler
Usasportfan boltban elég szegényes a helyi kínálat, az tuti.

GO JETS!!!