Boltok, Üzletek

26 feliratkozó

több mint 5 éve
ozibozi New York Giants 15 212
beszállnék ha időben vagyok
több mint 5 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 403 — Colts fan
Ahoj.
65% van a Fanatics-on.
Valaki???
♉gaben♉
Nem minden termékre, de holnap délutánig jelez pár ember, leadok egy rendelést
r.baggio
Nem várjuk meg a pénteket srácok? A klasszik fekete napot? Mert szeretnék én is nyomulni veletek.
kristóf17
Jobb lesz mint a mostani?
♉gaben♉
Nem tudok biztosat nyilatkozni, de általában péntekre dobják be a maxot mindenhol, ha már ugye az a napja mindennek. Annyi, hogy a nagyon kelendő cuccok el tudnak fogyni a pénteki napra egy hetes leárazásoknál, mert mindenki megijed, hogy péntekig nem marad és megveszi. Legalábbis visszakerestünk a tavalyi myproteines (igaz angol) akciókra, és ott is így csinálták. Aztán kiderül idén is így lesz-e.
több mint 5 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 811 — Deion Sanders for president!
Ahoj.
65% van a Fanatics-on.
Valaki???
♉gaben♉
Nem minden termékre, de holnap délutánig jelez pár ember, leadok egy rendelést
r.baggio
Nem várjuk meg a pénteket srácok? A klasszik fekete napot? Mert szeretnék én is nyomulni veletek.
kristóf17
Jobb lesz mint a mostani?

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 5 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 765 — No es importante
Plusz a fanatics-nak is van amúgy international részlege


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
kapjak be h Josh Ferguson meg TJ Green mezek vannak, de Leonard nincs 😕

Aliexpress-rol rendelt mezekrol tudna vki nyilatkozni? azt tudom,h nem eredeti, de lattam par egeszen jo replikat. Mennyire tuti,h azt is kapom, amit rendeltem? A most (akciosan) 15-25 dollarba kerulo NFL mezek mennyire lehetnek ergya minoseguek?

Mondjuk most a hivatalos nflshop-ban is akcio van, Leonard mez 100rol 75 dodora 😀

Szerkesztette: Borbinho

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 765 — No es importante
Ahoj.
65% van a Fanatics-on.
Valaki???
♉gaben♉
Nem minden termékre, de holnap délutánig jelez pár ember, leadok egy rendelést
r.baggio
Nem várjuk meg a pénteket srácok? A klasszik fekete napot? Mert szeretnék én is nyomulni veletek.
kristóf17
akkor legyen péntek este


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 5 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 403 — Colts fan
Ahoj.
65% van a Fanatics-on.
Valaki???
♉gaben♉
Nem minden termékre, de holnap délutánig jelez pár ember, leadok egy rendelést
r.baggio
Nem várjuk meg a pénteket srácok? A klasszik fekete napot? Mert szeretnék én is nyomulni veletek.
több mint 5 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 765 — No es importante
Ahoj.
65% van a Fanatics-on.
Valaki???
♉gaben♉
Nem minden termékre, de holnap délutánig jelez pár ember, leadok egy rendelést


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 5 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 811 — Deion Sanders for president!
Ahoj.
65% van a Fanatics-on.
Valaki???

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 5 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 403 — Colts fan
Fanatics???
♉gaben♉
Aham.
kristóf17
Szerintem ennél a 65%-nál nem nagyon lesz jobb.
♉gaben♉
Hát jaja, de azért itt sem játszik mindenre. Amit én kinéztem, arra "csak" 25 van. 😊 De okés, akkor ezekkel számolok. Köszi!
kristóf17
Egy kérdés lemaradt. Ami most out of stock (valószínűleg a jó méret sapiból, abból van esély, hopgy 23-ig lesz, vagy felejtsem el? (Mert egy 56,8 centis sapi rám jön, csak 10 perc után elszorítja a vérkeringésemet, de nem tudom, hogy 10 mm-el, vagy 19 mm-el vegyek nagyobbat.) Nincs valahol egy ilyen méretezésű bolt Pesten, ahol lehetne próbálni?
kristóf17
milyen sapkát néztél?
♉gaben♉
Ezt:
 www.fanatics.com/nfl/indianapolis-colts/indianapolis-colts-new-era-omaha-low-profile-59fifty-fitted-hat-white/o-4649+t-14598178+p-8112500983+z-8-1658055082

Ugyanebből a stílusból van ez 7-es méretben (ami szét szorít sajnos. Még reménykedek, hogy mosással stb. tágulni fog, mint a régebbi itthoni vans-ek, de ez erősebb varrásúnak tűnik):
 www.fanatics.com/nfl/indianapolis-colts/indianapolis-colts-new-era-2017-nfl-draft-on-stage-low-profile-59fifty-fitted-hat-white/o-3538+t-25047001+p-46399384772+z-9-4071757962
több mint 5 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 811 — Deion Sanders for president!
Fanatics???
♉gaben♉
Aham.
kristóf17
Szerintem ennél a 65%-nál nem nagyon lesz jobb.
♉gaben♉
Hát jaja, de azért itt sem játszik mindenre. Amit én kinéztem, arra "csak" 25 van. 😊 De okés, akkor ezekkel számolok. Köszi!
kristóf17
Egy kérdés lemaradt. Ami most out of stock (valószínűleg a jó méret sapiból, abból van esély, hopgy 23-ig lesz, vagy felejtsem el? (Mert egy 56,8 centis sapi rám jön, csak 10 perc után elszorítja a vérkeringésemet, de nem tudom, hogy 10 mm-el, vagy 19 mm-el vegyek nagyobbat.) Nincs valahol egy ilyen méretezésű bolt Pesten, ahol lehetne próbálni?
kristóf17
milyen sapkát néztél?

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 5 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 403 — Colts fan
Fanatics???
♉gaben♉
Aham.
kristóf17
Szerintem ennél a 65%-nál nem nagyon lesz jobb.
♉gaben♉
Hát jaja, de azért itt sem játszik mindenre. Amit én kinéztem, arra "csak" 25 van. 😊 De okés, akkor ezekkel számolok. Köszi!
kristóf17
Egy kérdés lemaradt. Ami most out of stock (valószínűleg a jó méret sapiból, abból van esély, hopgy 23-ig lesz, vagy felejtsem el? (Mert egy 56,8 centis sapi rám jön, csak 10 perc után elszorítja a vérkeringésemet, de nem tudom, hogy 10 mm-el, vagy 19 mm-el vegyek nagyobbat.) Nincs valahol egy ilyen méretezésű bolt Pesten, ahol lehetne próbálni?

Szerkesztette: kristóf17
több mint 5 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 403 — Colts fan
Fanatics???
♉gaben♉
Aham.
kristóf17
Szerintem ennél a 65%-nál nem nagyon lesz jobb.
♉gaben♉
Hát jaja, de azért itt sem játszik mindenre. Amit én kinéztem, arra "csak" 25 van. 😊 De okés, akkor ezekkel számolok. Köszi!
több mint 5 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 811 — Deion Sanders for president!
Fanatics???
♉gaben♉
Aham.
kristóf17
Szerintem ennél a 65%-nál nem nagyon lesz jobb.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 5 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 403 — Colts fan
Fanatics???
♉gaben♉
Aham.
több mint 5 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 811 — Deion Sanders for president!
Fanatics???

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 5 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 765 — No es importante
Egyébként black fridayen valaki tervezne majd rendelni bármit is onnan?
kristóf17
Én lehet
r.baggio
Én is
Toca
Biztató. Áthoztam ide, hátha jobb helyen van. A kérdés, hogy milyen mértékű leárazások szoktak lenni ilyenkor nem emlékeztek?
kristóf17
A sale-es, outlet cuccokat érdemes nézegetni, ott ki lehet fogni jó akciókat, olyan óriási kedvezményekre azért ne számíts


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 5 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 403 — Colts fan
Egyébként black fridayen valaki tervezne majd rendelni bármit is onnan?
kristóf17
Én lehet
r.baggio
Én is
Toca
Biztató. Áthoztam ide, hátha jobb helyen van. A kérdés, hogy milyen mértékű leárazások szoktak lenni ilyenkor nem emlékeztek?
több mint 5 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 403 — Colts fan
Srácok hol lehet még Leicester City-s Kanté mezt venni? Nagyon kéne egy eredeti darab, mert Chelsea-s esélytelen, és francia is eléggé az. Valami tuti tipp?
több mint 5 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 811 — Deion Sanders for president!
Fanatics rendelés???

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 5 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 263 — Wrath of Khan
Hi!

Honnan szoktatok mezeket rendelni, ha mondjuk nem az elég drága nfl.com/fanaticsról szeretnék?
több mint 5 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 765 — No es importante
még ma írjon, aki beszállna a közös rendelésbe
 www.fanatics.com/
r.baggio
Gondolom már nem aktuális. Hányan vagytok?
Lucifer
ennél többen jeleztek, de egyelőre három ember küldött linkeket is, hogy pontosan mit is rendelne, viszont labo7 most bogarat tett a fülembe, mert a 150 eurós vámhatárról el is feledkeztem

elméletileg a fanatics jelzi a plusz költségeket (az áfa és a szállítás fel van tüntetve), viszont a vám nincs, és ha mondjuk 400-500 dollár értékben rendelünk, akkor az a pár plusz dollár, amit a szállításon megspórolnánk, a 8-12% vámra el is menne, szóval a legoptimálisabb nyilván a 100$ feletti, de 180$ alatti csomagok leadása lenne

ha van olyan, aki rendelt mostanában nagyobb tételben, tisztázhatná ezt a dolgot
r.baggio
Szerintem @Sobri Jóska állást tud foglalni az ügyben.
Rataxes
már én is tudok; mivel több részletben küldik a cuccot, így az értékhatárt bőven meghaladó rendelésnél se kell fizetni semmi pluszt utólag


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 5 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 403 — Colts fan
Srácok, valaki ismeri/rendelt már erről az oldalról?

http://www.rc-tv.ca/

43%-os biztonságúnak jelenítik meg neten, de csak és egyedül itt találtam a kedvenc cipőmből. (lacoste wyken white). Rendelnék, de azért óvatos duhaj vagyok. Tapasztalat esetleg?
kristóf17
Miért nem hiszed el a 43%-t?
Csak nagyobb minta, mintha itt egyvalaki mond valamit.
Vagy rendelj háromszor. Akkor melletted a matek.
Sobri Jóska
Nekem az is elég, ha szerintetek bevállalható egy kanadai honlap, ami ilyen paraméterekkel rendelkezik:
https://www.scamadviser.com/is-rc-tv.ca-a-fake-site.html

És most ne idiótáskodj, hogy háromszor rendeljek, meg stb. Nem statisztikai elemzésre volt ebben az esetben szükség, hanem tapasztalatra, ha van. Vagy az oldallal kapcsolatban, vagy azzal, hogy ez a biztonsági szint még belefér. Nyilván, ha megtehetném, hogy elengedjek 20k-t, ha úgy alakul, akkor nem kérdeztem volna rá.
kristóf17
Azt hittem nyilvánvaló, hogy ha a biztonsági kockázat nagyobb mint 5%, akkor keress másik oldalt.
Ismered a mondást: Ami túl szép ahhoz, hogy igaz legyen, az nem is igaz.
Sobri Jóska
Rendeltem már anno hasonló biztonságú oldalról cipőt, megjött rendben a pár, nem volt vele semmi baj. Illetve még egy asos.com-nál is "csak" 90%-os biztonságot ír a scamadviser, ami meg tuti, hogy megbízható, mert már rengeteg dolgot rendeltem onnan. Ezért a vacillálás és infógyűjtés 😊
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 236 — #NoStress
Srácok, valaki ismeri/rendelt már erről az oldalról?

http://www.rc-tv.ca/

43%-os biztonságúnak jelenítik meg neten, de csak és egyedül itt találtam a kedvenc cipőmből. (lacoste wyken white). Rendelnék, de azért óvatos duhaj vagyok. Tapasztalat esetleg?
kristóf17
Miért nem hiszed el a 43%-t?
Csak nagyobb minta, mintha itt egyvalaki mond valamit.
Vagy rendelj háromszor. Akkor melletted a matek.
Sobri Jóska
Nekem az is elég, ha szerintetek bevállalható egy kanadai honlap, ami ilyen paraméterekkel rendelkezik:
https://www.scamadviser.com/is-rc-tv.ca-a-fake-site.html

És most ne idiótáskodj, hogy háromszor rendeljek, meg stb. Nem statisztikai elemzésre volt ebben az esetben szükség, hanem tapasztalatra, ha van. Vagy az oldallal kapcsolatban, vagy azzal, hogy ez a biztonsági szint még belefér. Nyilván, ha megtehetném, hogy elengedjek 20k-t, ha úgy alakul, akkor nem kérdeztem volna rá.
kristóf17
Azt hittem nyilvánvaló, hogy ha a biztonsági kockázat nagyobb mint 5%, akkor keress másik oldalt.
Ismered a mondást: Ami túl szép ahhoz, hogy igaz legyen, az nem is igaz.

több mint 5 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 403 — Colts fan
Srácok, valaki ismeri/rendelt már erről az oldalról?

http://www.rc-tv.ca/

43%-os biztonságúnak jelenítik meg neten, de csak és egyedül itt találtam a kedvenc cipőmből. (lacoste wyken white). Rendelnék, de azért óvatos duhaj vagyok. Tapasztalat esetleg?
kristóf17
Miért nem hiszed el a 43%-t?
Csak nagyobb minta, mintha itt egyvalaki mond valamit.
Vagy rendelj háromszor. Akkor melletted a matek.
Sobri Jóska
Nekem az is elég, ha szerintetek bevállalható egy kanadai honlap, ami ilyen paraméterekkel rendelkezik:
https://www.scamadviser.com/is-rc-tv.ca-a-fake-site.html

És most ne idiótáskodj, hogy háromszor rendeljek, meg stb. Nem statisztikai elemzésre volt ebben az esetben szükség, hanem tapasztalatra, ha van. Vagy az oldallal kapcsolatban, vagy azzal, hogy ez a biztonsági szint még belefér. Nyilván, ha megtehetném, hogy elengedjek 20k-t, ha úgy alakul, akkor nem kérdeztem volna rá.