Boltok, Üzletek

26 feliratkozó

16 napja
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 811 — Deion Sanders for president!
Fanatics rendelés valamikor?

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
9 hónapja
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 765 — No es importante
Már a fanatics.co.uk oldalon is vannak NCAA cuccok!


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 1 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 765 — No es importante
Nem tudom, csak az international-ről szállítanak EU-ba? Mi jön most rá, adó, vám, ilyesmi?
warr_b
Mindkettőnél kiírja előre, hogy mennyi a végösszeg


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 1 éve
warr_b Washington Commanders 20 507 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Nem tudom, csak az international-ről szállítanak EU-ba? Mi jön most rá, adó, vám, ilyesmi?


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 1 éve
Lucifer New York Jets 1 209
Ha ez a 65% true, akkor én is beszállok, de ha csak a 25, lehet akkor is.

GO JETS!!!
több mint 1 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 811 — Deion Sanders for president!
Fanatics international-ön kóddal 25% kedvezmény van szombatig, a sima fanaticson meg másik kóddal akár 65% kedvezményt ír, az már csak úgy 12 óráig él.
Rendelés? 😁
warr_b
benne lennék

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 1 éve
warr_b Washington Commanders 20 507 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Fanatics international-ön kóddal 25% kedvezmény van szombatig, a sima fanaticson meg másik kóddal akár 65% kedvezményt ír, az már csak úgy 12 óráig él.
Rendelés? 😁


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 1 éve
Gerichill Denver Broncos 521
Sziasztok!
Úgy gondoltam, hogy vennék egy Broncos mezt az októberi londoni meccsre.
Nézegettem az NFL Europe weboldalt és a fanaticst is. Ezen kívül szerintetek van valamilyen más lehetőség?
Londonban van ismerősöm (kollégám), talán oda tudnék rendelni, hogyha az költségcsökkentést jelenthet esetleg.
Bármi ötlet, infó van esetleg? 😊
Gerichill
Hali, ha kinn nézed az official shoppot, tudnál majd pár infót ide csepegtetni?
Igazából a tömeg, sorbanállás mértéke, a mezek és a kötött sapkák árai érdekelnének.
Köszi a segítséget. (én a Packersre megyek jövő vasárnap)!
zacknorb
Szia, basszus, elnézést, hogy nem válaszoltam időben, elcsúszott a figyelmem azon, hogy reagálni kellene.
Hát én az úgynevezett "Duval Marketbe" mentem be, bazi nagy sor, lefogyott készlet, nem túl nagy választék, de ha már ott voltam vettem egy mezt csak azért is.
Neked sikerült valamit?
több mint 1 éve
YoungZeeZee 7 858
Az már régi, én múltkor egy 20 dolláros pólót rendeltem homefieldről, arra is rácseszték a 27% áfát meg a vámot (plusz még a több ezer forintos vámügyintézési költséget is...)
r.baggio
Ohh bakker..koszi
több mint 1 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 765 — No es importante
Az már régi, én múltkor egy 20 dolláros pólót rendeltem homefieldről, arra is rácseszték a 27% áfát meg a vámot (plusz még a több ezer forintos vámügyintézési költséget is...)

Szerkesztette: r.baggio


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 1 éve
YoungZeeZee 7 858
skacok,

130 dollar ertekben rendelnek az usabol+ shipping fee kb 14 dodo.
mennyi + koltsegem lehet meg?
ezt talaltam, elvileg 150 eur ig nincs extra ktg
 www.sneakerbox.hu/2021/01/31/mennyi-lesz-a-vam-es-afa-ha-eu-n-kivulrol-rendelsz/
több mint 1 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 7 200 — Kinek mit intézett a kormánya
Sziasztok!
Úgy gondoltam, hogy vennék egy Broncos mezt az októberi londoni meccsre.
Nézegettem az NFL Europe weboldalt és a fanaticst is. Ezen kívül szerintetek van valamilyen más lehetőség?
Londonban van ismerősöm (kollégám), talán oda tudnék rendelni, hogyha az költségcsökkentést jelenthet esetleg.
Bármi ötlet, infó van esetleg? 😊
Gerichill
Hali, ha kinn nézed az official shoppot, tudnál majd pár infót ide csepegtetni?
Igazából a tömeg, sorbanállás mértéke, a mezek és a kötött sapkák árai érdekelnének.
Köszi a segítséget. (én a Packersre megyek jövő vasárnap)!

Szerkesztette: zacknorb
több mint 1 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 20 781 — Lucas Scott
Üdv!
NBA, NFL, NHL, MLB kártyákat keresek a gyerkőcnek.
Most jött az ötlete, úgyhogy alsóbb árkategóriában gondoltam neki egy kezdő "csomagot" összeszedni.
Neten tudtok ajánlani valamit?
Köszönöm.
🤘gaben🤘
nekem lenne jo par olyan base NHL kartyam amire nincs szuksegem ingyen, a problema az, hogy nem tudom mikor megyek haza.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 1 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 811 — Deion Sanders for president!
Üdv!
NBA, NFL, NHL, MLB kártyákat keresek a gyerkőcnek.
Most jött az ötlete, úgyhogy alsóbb árkategóriában gondoltam neki egy kezdő "csomagot" összeszedni.
Neten tudtok ajánlani valamit?
Köszönöm.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 1 éve
Gerichill Denver Broncos 521
Vegyél egyet majd kint a meccsen, úgy is érdemes felpróbálni
r.baggio
Az is igaz, csak nem tudtam, hogy lesz-e erre lehetőség, köszi a segítséget! 😊
több mint 1 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 765 — No es importante
Vegyél egyet majd kint a meccsen, úgy is érdemes felpróbálni


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 1 éve
Gerichill Denver Broncos 521
Sziasztok!
Úgy gondoltam, hogy vennék egy Broncos mezt az októberi londoni meccsre.
Nézegettem az NFL Europe weboldalt és a fanaticst is. Ezen kívül szerintetek van valamilyen más lehetőség?
Londonban van ismerősöm (kollégám), talán oda tudnék rendelni, hogyha az költségcsökkentést jelenthet esetleg.
Bármi ötlet, infó van esetleg? 😊
több mint 1 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 765 — No es importante
 www.homefieldapparel.com/

innen rendeltem két pólót szállítással együtt 64 dollárért, a fanaticstól eltérően sehol nem volt jelezve, hogy egyéb költséget fizetnem kell még utólag

na most hozta meg ezeket a UPS, a kedves magyar állam a gyenge forint miatti 26 ezer forintos árra rápakolt még 7600 ft import ÁFA-t, plusz 4500 forintot "vámkezelési szolgáltatás díja" címen, sőt még erre is rákerült a 27%-os ÁFA

a 34 dolláros póló, amire még egy 20%-os kupont is szereztem így kerül végül 20 000 forintba...

Szerkesztette: r.baggio


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 1 éve
- JC6 Denver Broncos 6 281
Sziasztok,
Nem nyomunk egy közös rendelést? Akciók vannak a fanatics-on
jobbágy#JC6
Ilyen dollár mellett? A fanatics internationalt tudom ajánlani, persze jóval kisebb a kínálat (ncaa abszolút nincs), de nagyon jó akciók vannak nfl, soccer és egyéb portékákból

Én most szemezek ott a tissot 2022-es tour de france órájával, csak az a baj, hogy egy bizonyos összeg felett már ezen is kell vámot fizetni (angol lakcímmel valaki? 😊)
r.baggio
Megvan a Broncos póló és sideline melegítő felso plusz egy AC Milán edzés felso, mocskosul jól néz ki, 40 ropi mindennel együtt
több mint 1 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 765 — No es importante
Sziasztok,
Nem nyomunk egy közös rendelést? Akciók vannak a fanatics-on
jobbágy#JC6
Ilyen dollár mellett? A fanatics internationalt tudom ajánlani, persze jóval kisebb a kínálat (ncaa abszolút nincs), de nagyon jó akciók vannak nfl, soccer és egyéb portékákból

Én most szemezek ott a tissot 2022-es tour de france órájával, csak az a baj, hogy egy bizonyos összeg felett már ezen is kell vámot fizetni (angol lakcímmel valaki? 😊)


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 1 éve
- JC6 Denver Broncos 6 281
Sziasztok,
Nem nyomunk egy közös rendelést? Akciók vannak a fanatics-on
több mint 2 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 765 — No es importante
Berendeltem két sapit a fanaticsról. Az oldalon jelzett Subtotal+shipping+handling fee+duty/fees tételekből álló végösszegen kívül kell még valami plussz költséggel, vámmal, ilyesmivel számolnom? Ha milyen mértékben?
Rataxes
Nem kell, legalább annyiban korrekt a rendszer, hogy tényleg a végső árat írja ki a rendelés előtt, aztán házhoz megy a csomag


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 2 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 154 — Eagles fan
Berendeltem két sapit a fanaticsról. Az oldalon jelzett Subtotal+shipping+handling fee+duty/fees tételekből álló végösszegen kívül kell még valami plussz költséggel, vámmal, ilyesmivel számolnom? Ha igen milyen mértékben?

Szerkesztette: pgabtb

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 2 éve
Szivacs Chicago Bears 174
wow , you must be over 50
több mint 2 éve
- JC6 Denver Broncos 6 281
Iggen , engem is ! Szivesen betársulok bárhova ! Karácsonyig megjön vajon ?
Szivacs
Hááát... kitudja..
Ha nem, akkor szivacs 😀