Eredménykövető - Foci VB 2018

19 feliratkozó

több mint 5 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 801 — No es importante
KINEK DRUKKOLSZ?
ANGLIA: Fast Willie, Tony Adams, Tito05, Stez, Duff, peterbadbone, slowmotion, Antonius, alatriste, dr0725, Zolika, bergerdani, Wyatt
BELGIUM: Borbinho, Sixo, Hanni, Padrinaggio, Coolearie, kristof
BRAZÍLIA: Shilkor, Gergőbácsi, eaglesmcnabb, Gergőke, FViktor, bogec7, Zero_L, Toca
FRANCIAORSZÁG: shawnka, zemanla, katonadani
HORVÁTORSZÁG: dankodavid, diverdoc, zavi27, zinadine5, ervinator, Gorcsev
OROSZORSZÁG: ozibozi
URUGUAY: deyell, Szesze

Szerkesztette: Igor
több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 590 — Cowboys fan
Másik álmom pedig egy Irán-Szaúd-Arábia nyolcaddöntő!
csebi
Te kis perverz 😊
több mint 5 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 20 921 — Lucas Scott
Hajrá Németország. Másik álmom pedig egy Irán-Szaúd-Arábia nyolcaddöntő!

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 590 — Cowboys fan
hát akkor legyen Angleterre
több mint 5 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Én mindig kiscsapatnak szurkolok, és bár DK, Panama ill Szenegál is szimpatikus volt, írjatok fel Marokkó mellé. Ha elcsípik akár a spanyolokat, akár a portugálokat (talán ez az esélyesebb), az a fantasy csapatomnak ugyan pocsékul, de a lelkemnek igen jól esne 😊

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 374 — Így remélem megfelelek nektek.....
Hagyjátok a hülyeséget 😉mikor megint mindent megtesznek azért hogy Messi ne nyerhessen VBt.....

Nem tudom mi igaz Sampaoli sztoriból hogy nem bírt a férfiasságával de szükség volt erre a sztorira....

Reméljük az lesz a vége, mint az olaszoknál a bundabotránynak (VB győzelem 😀)
több mint 5 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Várom az első merész jelentkezőt, aki Panamának szurkol. 😀
Vrij6
Szaúdi divatdrukker is van :p
r.baggio
MICSODAAAAA???!!!! Kicsit több tiszteletet várnék, miután végigszenvedtem a 8-0-át, előtte Zidane taposását, meg az elmúlt 12 VB nélküli évet.
Kampman
Ha fejből megmondod a válogatottsági rekordert és a mostani keret legnagyobb ászát akkor esetleg elfogadom ezt a gyenge magyarázkodást 😊 emlékeim szerint a hollandoknak drukkoltál korábban

Szerk.: a szaúdiak 2006-ban voltak vb-n utoljára? Wow, mintha minden vb-n ott lettek volna...
r.baggio
nem volt valami Al-Owairan meg egy Dossary nevű csóka?
én '90-ből emlékszem rájuk, kábé nullázták őket, de tényleg még a csoportharmadiktól is talán 3-0-ra kaptak ki... mindjárt meg is nézem Vikit

edit: kicsit kevertem őket ez UAE-vel, de legalább játékosokat nem igazoltam nekik 😊
slowmotion
Al-Owairan nem az volt aki a (több mint) félpályás szóló gólt lőtte?

Igazi legenda 😀

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 5 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 613 — Sin City Raiders fan
Anglia

több mint 5 éve
Duff Seattle Seahawks 3 024
England!
több mint 5 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 801 — No es importante
Várom az első merész jelentkezőt, aki Panamának szurkol. 😀
Vrij6
Szaúdi divatdrukker is van :p
r.baggio
MICSODAAAAA???!!!! Kicsit több tiszteletet várnék, miután végigszenvedtem a 8-0-át, előtte Zidane taposását, meg az elmúlt 12 VB nélküli évet.
Kampman
Ha fejből megmondod a válogatottsági rekordert és a mostani keret legnagyobb ászát akkor esetleg elfogadom ezt a gyenge magyarázkodást 😊 emlékeim szerint a hollandoknak drukkoltál korábban

Szerk.: a szaúdiak 2006-ban voltak vb-n utoljára? Wow, mintha minden vb-n ott lettek volna...
r.baggio
nem volt valami Al-Owairan meg egy Dossary nevű csóka?
én '90-ből emlékszem rájuk, kábé nullázták őket, de tényleg még a csoportharmadiktól is talán 3-0-ra kaptak ki... mindjárt meg is nézem Vikit

edit: kicsit kevertem őket ez UAE-vel, de legalább játékosokat nem igazoltam nekik 😊
slowmotion
Szamialdzsaber! Amúgy a szaúdiakról mindig ez jut eszembe elsőként a 0-8 után:  www.origo.hu/itthon/20050220hazarendeltek.html


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 5 éve
JéBé Green Bay Packers 6 624
Iceland👏👏uhh
több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 590 — Cowboys fan
Várom az első merész jelentkezőt, aki Panamának szurkol. 😀
Vrij6
Szaúdi divatdrukker is van :p
r.baggio
MICSODAAAAA???!!!! Kicsit több tiszteletet várnék, miután végigszenvedtem a 8-0-át, előtte Zidane taposását, meg az elmúlt 12 VB nélküli évet.
Kampman
Ha fejből megmondod a válogatottsági rekordert és a mostani keret legnagyobb ászát akkor esetleg elfogadom ezt a gyenge magyarázkodást 😊 emlékeim szerint a hollandoknak drukkoltál korábban

Szerk.: a szaúdiak 2006-ban voltak vb-n utoljára? Wow, mintha minden vb-n ott lettek volna...
r.baggio
nem volt valami Al-Owairan meg egy Dossary nevű csóka?
én '90-ből emlékszem rájuk, kábé nullázták őket, de tényleg még a csoportharmadiktól is talán 3-0-ra kaptak ki... mindjárt meg is nézem Vikit

edit: kicsit kevertem őket ez UAE-vel, de legalább játékosokat nem igazoltam nekik 😊

Szerkesztette: slowmotion
több mint 5 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 296
emlékeim szerint a hollandoknak drukkoltál korábban
r.baggio
| A 2000-es EB-n igen |

Soha, valószínűleg onnan jön a félreértés, hogy a 2014-es VB előtti bowl.hu-s összehasonlításban Hollandia NFL-es megfelelője a Packers volt.

https://bowl.hu/images/cache/uploads/bff1f609a74405d1ff59aae6b9515f4c.jpg
Labdarúgó VB 2014 - NFL kiadás | Bowl.hu
Mi? Ez mit keres itt? Miért kattintsak rá? Mi köze a gurulósnak az igazi futballhoz?
több mint 5 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 801 — No es importante
Várom az első merész jelentkezőt, aki Panamának szurkol. 😀
Vrij6
Szaúdi divatdrukker is van :p
r.baggio
MICSODAAAAA???!!!! Kicsit több tiszteletet várnék, miután végigszenvedtem a 8-0-át, előtte Zidane taposását, meg az elmúlt 12 VB nélküli évet.
Kampman
Ha fejből megmondod a válogatottsági rekordert és a mostani keret legnagyobb ászát akkor esetleg elfogadom ezt a gyenge magyarázkodást 😊 emlékeim szerint a hollandoknak drukkoltál korábban

Szerk.: a szaúdiak 2006-ban voltak vb-n utoljára? Wow, mintha minden vb-n ott lettek volna...

Szerkesztette: r.baggio


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 5 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 296
Várom az első merész jelentkezőt, aki Panamának szurkol. 😀
Vrij6
Szaúdi divatdrukker is van :p
r.baggio
MICSODAAAAA???!!!! Kicsit több tiszteletet várnék, miután végigszenvedtem a 8-0-át, előtte Zidane taposását, meg az elmúlt 12 VB nélküli évet.
több mint 5 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 801 — No es importante
Várom az első merész jelentkezőt, aki Panamának szurkol. 😀
Vrij6
Szaúdi divatdrukker is van :p most poénból bárki beírhatja, hogy Panama pl. a nagy olasz vagy holland fanok közül, évtizedekig kitartóan drukkolni egy bizonyos válogatottnak a nagyobb erény... Viva la Mexico! 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 5 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 732 — Слава Україні! Героям слава!
Várom az első merész jelentkezőt, aki Panamának szurkol. 😀

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 298 — #NoStress
A csapatneveket szerintem boldold be, szebbek lesznek. 😉

több mint 5 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 564 — Jedi Master
Vivá lá Mehikó! 😀

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 5 éve
Tito05 Chicago Bears Alabama Crimson Tide 614 — Bears fan, Giants szimpatizáns
Csakis Anglia 😊
több mint 5 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 669 — Amerikai sportok rajongója
Igazándiból nincs kimondott kedvencem, mindig azoknak szorítok a szimpatikus csapataim közül, akik éppen jó focit játszanak az adott tornán. Mindig van meglepetés csapat is, akit megkedvelek, és olyan is aki unalmas és gyenge lesz a nagyok közül. Legyen mondjuk most Horvátország, ennyi elképesztő tehetségnek hátha most kijön a lépés egyszer igazán.
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Fogalmam sincs, hogy kinek szurkoljak. Leginkább a dánok felé "mozgok", rajtuk kívül még a lengyel/horvát duó, akinek talán tudnék.
shagi0206
Az imenti ausztral galafoci utan kerdes nelkul AUSZTRALIA!

több mint 5 éve
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 9 286
Fogalmam sincs, hogy kinek szurkoljak. Leginkább a dánok felé "mozgok", rajtuk kívül még a lengyel/horvát duó, akinek talán tudnék.
több mint 5 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 186 — Colts Fan
Hajrá Anglia!
több mint 5 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 650 — Packers Suicide Squad
Neymar és a haverok
#nohomo

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 5 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 409 — Colts fan
Szenegálnak fogok drukkolni 😊