Eredménykövető - Foci VB 2018

19 feliratkozó

több mint 5 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 765 — No es importante
KINEK DRUKKOLSZ?
ANGLIA: Fast Willie, Tony Adams, Tito05, Stez, Duff, peterbadbone, slowmotion, Antonius, alatriste, dr0725, Zolika, bergerdani, Wyatt
BELGIUM: Borbinho, Sixo, Hanni, Padrinaggio, Coolearie, kristof
BRAZÍLIA: Shilkor, Gergőbácsi, eaglesmcnabb, Gergőke, FViktor, bogec7, Zero_L, Toca
FRANCIAORSZÁG: shawnka, zemanla, katonadani
HORVÁTORSZÁG: dankodavid, diverdoc, zavi27, zinadine5, ervinator, Gorcsev
OROSZORSZÁG: ozibozi
URUGUAY: deyell, Szesze

Szerkesztette: Igor
több mint 5 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 247
Korábban nem véletlenül voltak 8 csapatos vb-k 4- és eb-k.
csi77
Olyan azért sose volt 😊
több mint 5 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 209 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
hát ilyen nincs... megint wc-n voltam, megint gól 😀


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 5 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 472 — Bears & Illinois fan
Ezektől a horvátoktól kéne elàjulni?
NB2
Ezt sosem értettem. Az első meccsen kell hengerelni? Aztán 8 között kiesni?

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 5 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 765 — No es importante
eddig egy sárga volt ugye? Rakiticé


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 473 — Cowboys fan
eddig ez erősen ennek az Own Goal nevű csávónak a vébéje
több mint 5 éve
NB2 New England Patriots 21 796 — nabege2@yahoo.com
Ezektől a horvátoktól kéne elàjulni?
NB2
Előbb kellett volna írnom 😊
több mint 5 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 472 — Bears & Illinois fan
Korábban nem véletlenül voltak 8 csapatos vb-k 4- és eb-k. Szakmailag ez lenne jó, de minden más aspektusbol szar lenne. Ráadásul az agyonfacsart, játékosok szar meccseket játszanának........ Jó vezető így, még ha a szaúdiak nem erősítik az elméletet......

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Vajon a spori miért nem nézte vissza a plusz két 11-es gyanús esetet az argentinoknál? Elvitte a céges mixem ez a maki.....
több mint 5 éve
NB2 New England Patriots 21 796 — nabege2@yahoo.com
Ezektől a horvátoktól kéne elàjulni?
több mint 5 éve
Toca Minnesota Vikings 18 548 — Vikings fan
Hat a horvátok sincsennek a toppon
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
na majd ha beindul az eszeki akademian a jatekosok kinevelese a puskas peldajara, akkor lesz igazan jo a horvat foci! 😀

Szerkesztette: Borbinho

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
dawyd728 3 651
Lehet kis- és egzotikuscsapat romantikázni, de azért alapvetően: VB=EB+Brazília+Argentína.
A többi nem európai csapat komolytalan.
Sobri Jóska
Legyen 8 csapatos a vb, mert a többi komolytalan. Ezt is elfogadom.
Viszont, amikor szaudi csapatok bohóckodnak 32-es mezőnyben és mondjuk Chile otthon csücsül, az enyhén szólva vicces. Dél-Amerikából kb 7-8 csapat simán kint lehetne és a többségük fociját nem hatotta még át a foci globalizációja, így sokszor fejjel mennek a falnak és gyakran eredménytelenek is emiatt, de nagyobb nézettséget is hoz egy ilyen csapat meccse, mint egy végletekig kiszámítható európai középcsapatok birkózása. Hálisten vb-n minimalizálják az európai csapatok összesorsolását. Görögök lefektették a sikerességhez vezető utat 2004-ben. Azóta szinte tényleg a top-top csapatokat leszámítva a nagytöbbség azzal a mentalitással megy ki.
dawyd728
8 vagy 16 csapatos VB, szakmailag okés.
Üzletileg a 48 vagy a 60 is védhető. (India, Kína, USA és hasonló piacokon sokat számít, hogy kint vannak e, de azért így is óriási piacok.)
A harmadik dél-amerikai csapat ugyanannyira nyer VB-t, mint a 4. ázsiai, én nem érzek nagy difit a végeredmény szempontjából Irán és Szaud-Arábia, vagy Peru és Chile között. Egykutya, futottak még egy európai csapathoz képest.
Nézd meg majd az eredményeket: ha európai csapat nem európaival játszik (kivéve BRA, ARG) nyer.
Sobri Jóska
16-os sem oké. 8 csapatnál sosincs több vb esélyes. Ha szakmaiság döntene Anglia pl. sose lenne vb-n.
Ha toljuk ezt az elitizmust, h nem oszt vagy szoroz egy perui csapat, vagy ki jut a 16 közé esetleg 8 közé akkor Angliának se lenne keresnivalója a vb-n. Idegen földön kB annyira vb esélyesek, mint bármely dél-amerikai. De tudom, h tudod, h tudom, csak trollkodsz, így akár abba is hagyhatjuk. 😊
több mint 5 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 561 — Jedi Master
Ez lesz a mai leggyengédebb meccs, sajnos Nigéria simán kikap

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 5 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 765 — No es importante
mai utolsó ellenjinx horvát győzelem 2-nél több sárgával 😊 hajrá zöld sasok!


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 5 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 247
na megérkeztem, hány jó meccsről maradtam le? 😊 | 0? |
Löfli
2
több mint 5 éve
Toca Minnesota Vikings 18 548 — Vikings fan
na megérkeztem, hány jó meccsről maradtam le? 😊 | 0? |
Löfli
Peru - Dan jó volt
Csak chockerek az inkák
több mint 5 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 209 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
na megérkeztem, hány jó meccsről maradtam le? 😊 | 0? |


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 5 éve
NB2 New England Patriots 21 796 — nabege2@yahoo.com
Vajon a horvát szurkerek ma is összeverekednek egymàssal? 😊
több mint 5 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 561 — Jedi Master
ebben a fifa játékban hogy az istenben kell játékost cserélni ?
Sixo
Könnyen 😀
Amúgy leget azért nem tudsz, mert a játékos már játszott ma, épp játszik, vagy ilyesmi...

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 5 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 341 — . . .
Megyek a mekibe.
Pont jau, 9re vissza is erek.

több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 237 — #NoStress
Lehet kis- és egzotikuscsapat romantikázni, de azért alapvetően: VB=EB+Brazília+Argentína.
A többi nem európai csapat komolytalan.
Sobri Jóska
Legyen 8 csapatos a vb, mert a többi komolytalan. Ezt is elfogadom.
Viszont, amikor szaudi csapatok bohóckodnak 32-es mezőnyben és mondjuk Chile otthon csücsül, az enyhén szólva vicces. Dél-Amerikából kb 7-8 csapat simán kint lehetne és a többségük fociját nem hatotta még át a foci globalizációja, így sokszor fejjel mennek a falnak és gyakran eredménytelenek is emiatt, de nagyobb nézettséget is hoz egy ilyen csapat meccse, mint egy végletekig kiszámítható európai középcsapatok birkózása. Hálisten vb-n minimalizálják az európai csapatok összesorsolását. Görögök lefektették a sikerességhez vezető utat 2004-ben. Azóta szinte tényleg a top-top csapatokat leszámítva a nagytöbbség azzal a mentalitással megy ki.
dawyd728
8 vagy 16 csapatos VB, szakmailag okés.
Üzletileg a 48 vagy a 60 is védhető. (India, Kína, USA és hasonló piacokon sokat számít, hogy kint vannak e, de azért így is óriási piacok.)
A harmadik dél-amerikai csapat ugyanannyira nyer VB-t, mint a 4. ázsiai, én nem érzek nagy difit a végeredmény szempontjából Irán és Szaud-Arábia, vagy Peru és Chile között. Egykutya, futottak még egy európai csapathoz képest.
Nézd meg majd az eredményeket: ha európai csapat nem európaival játszik (kivéve BRA, ARG) nyer.

több mint 5 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 648 — Amerikai sportok rajongója
Sajnáltam Perut, jó focit játszottak, döntetlen reális lett volna szerintem, de kis Schmeichel mindent védett.
zavi27
A sarkazást figyelte csak, meg volt 2 keresztlabda amit csúnyán elnézett... szóval azért ez elég erős közepes volt tőle.
Gallesenek az az 1 védése többet ért....
Igor
Lábbal is védett egy hatalmasat, és vetődve is minimum kétszer, nekem ezek rémlettek mint fontos momentumok tőle. A perui kapus meg szarul zárta a rövid sarkot a gólnál, simán elrúgták mellette ott.

Szerkesztette: zavi27
több mint 5 éve
dawyd728 3 651
Lehet kis- és egzotikuscsapat romantikázni, de azért alapvetően: VB=EB+Brazília+Argentína.
A többi nem európai csapat komolytalan.
Sobri Jóska
Legyen 8 csapatos a vb, mert a többi komolytalan. Ezt is elfogadom.
Viszont, amikor szaudi csapatok bohóckodnak 32-es mezőnyben és mondjuk Chile otthon csücsül, az enyhén szólva vicces. Dél-Amerikából kb 7-8 csapat simán kint lehetne és a többségük fociját nem hatotta még át a foci globalizációja, így sokszor fejjel mennek a falnak és gyakran eredménytelenek is emiatt, de nagyobb nézettséget is hoz egy ilyen csapat meccse, mint egy végletekig kiszámítható európai középcsapatok birkózása. Hálisten vb-n minimalizálják az európai csapatok összesorsolását. Görögök lefektették a sikerességhez vezető utat 2004-ben. Azóta szinte tényleg a top-top csapatokat leszámítva a nagytöbbség azzal a mentalitással megy ki.
több mint 5 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 30 630 — LIGHTS OUT!
ebben a fifa játékban hogy az istenben kell játékost cserélni ?

több mint 5 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 240 — Omar's Coming Yo!
Sajnálom Perut, egy x megérdemelt lett volna
Chargers LT
nem érdemelték volna meg, mert balfaszok voltak.

Szerkesztette: Kenny