Eredménykövető - Foci VB 2018

19 feliratkozó

több mint 5 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 763 — No es importante
KINEK DRUKKOLSZ?
ANGLIA: Fast Willie, Tony Adams, Tito05, Stez, Duff, peterbadbone, slowmotion, Antonius, alatriste, dr0725, Zolika, bergerdani, Wyatt
BELGIUM: Borbinho, Sixo, Hanni, Padrinaggio, Coolearie, kristof
BRAZÍLIA: Shilkor, Gergőbácsi, eaglesmcnabb, Gergőke, FViktor, bogec7, Zero_L, Toca
FRANCIAORSZÁG: shawnka, zemanla, katonadani
HORVÁTORSZÁG: dankodavid, diverdoc, zavi27, zinadine5, ervinator, Gorcsev
OROSZORSZÁG: ozibozi
URUGUAY: deyell, Szesze

Szerkesztette: Igor
több mint 5 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — Once you play God, you're gonna crumble one by one...
Na most még a 9 svéd szöglet van megfogadva, jó hogy ebben a félidőben egyet se sikerült csinálni eddig...

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 5 éve
dawyd728 3 651
Pedig amilyen bizonytalan volt a svéd, én simán azt hittem kihagyja.
több mint 5 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — Once you play God, you're gonna crumble one by one...
Igornak biztos tetszik a VAR 😀
Löfli
Ez volt eddig a legfújhatóbb tizi a 4-ből, 5-ből talán...
De igen, elmehet a salvadori a ......

Undorító mennyiségű tizi lesz így a VB-n.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 5 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 835 — Chalk Dawk fan
Veron öccse is nyomta a Fradiban

több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 470 — Cowboys fan
nabazmeg, ezen megy el a döntetlen...
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 781 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Nem lehet, hogy innentől a videóbíró vezeti a meccset?

Na most kiderül, mennyire Jo a koreai kapus.
több mint 5 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 695 — Слава Україні! Героям слава!
Ez tizi

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa
több mint 5 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 208 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Igornak biztos tetszik a VAR 😀


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 5 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 556 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Há ménem váltanak bmeg???
több mint 5 éve
NB2 New England Patriots 21 796 — nabege2@yahoo.com
Az megvan, hogy a tesója Joel Cantona játszott anno az Újpestben?
iktriad
meg hát. mint ahogy Hazard tesója is boldogította a lilákok szurkolóit.
meg szerintem az a Tulio, akit anno le akartak igazolni, az is inkább a tesóját küldte maga helyett...
slowmotion
Oblak tesója meg a Szekszárdban kosarazott (női).
több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 470 — Cowboys fan
Komoly hogy ez a Svéd csapat ejtette ki a Hollandokat és az Olaszokat is.
Toca
szerintem a hollandok meg az olaszok saját magukat ejtették ki, bár utóbbiaknál erősen rebesgetik a kapitányt is... nem Leekens volt náluk?
több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 470 — Cowboys fan
Az megvan, hogy a tesója Joel Cantona játszott anno az Újpestben?
iktriad
meg hát. mint ahogy Hazard tesója is boldogította a lilákok szurkolóit.
meg szerintem az a Tulio, akit anno le akartak igazolni, az is inkább a tesóját küldte maga helyett...
több mint 5 éve
Toca Minnesota Vikings 18 547 — Vikings fan
Komoly hogy ez a Svéd csapat ejtette ki a Hollandokat és az Olaszokat is.
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 781 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Kár hogy Younghoe Koo nem kapott ma lehetőséget
mustaine
Próbálkozott, de (az egykori U21-es Team USA kapus) Lambo kifogta a próbajátékon az összes tizenegyesét.
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 781 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
 www.instagram.com/p/BkKh58tjZFp/?utm_source=ig_embed

😀
Borbinho
A háttérben látható dolgok alapján hol lehet Cantona? Az Ukrán-orosz fronton? Valami Lost Spinoffban? Vagy Hideghábúrús filmet forgat?

Az megvan, hogy a tesója Joel Cantona játszott anno az Újpestben?
több mint 5 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 835 — Chalk Dawk fan
Kár hogy Younghoe Koo nem kapott ma lehetőséget

több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
https://scontent.cdninstagram.com/v/t51.2885-15/35540582_386524588510186_5507934685377855488_n.jpg?stp=c166.0.501.500a_dst-jpg_s640x640&_nc_cat=102&ccb=1-7&_nc_sid=18de74&_nc_ohc=qUF4ZLbJa1wAX82ZXWG&_nc_ht=scontent.cdninstagram.com&oh=00_AfC8dRlZHu2BX006MbL1dtoNhNaDu1XjolqUZKR2vQL0lA&oe=660BB539
Eric Cantona on Instagram: "Neymar style...spaghetti al dente! #neymar#brasil#psg#italia#worldcup#worldcuprussia#squadraazzurra#realmadrid#italy#barilla#pizzeria#fifa#FFF#santos#cbf#barcelona#barça#eurosport#ericcantona#fcbarcelona#thecomissioneroffootball#neymarjr"
133K likes, 5,256 comments - ericcantona on June 18, 2018: "Neymar style...spaghetti al dente! #neymar#brasil#psg#italia#worldcup#worldcuprussia#squadraazzurra#realmadrid#italy#barilla#pizzeria#fif..."


😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 039 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
A bíró amúgy a leggyengébb, következetesen szétfújta a meccset. Ha az elején kioszt pár lapot, főleg a svédeknek, hogy ne csak faragják a koreaiakat akkor még az is lehet, hogy azok nem csak az első 10 percben akartak volna focizni.
peach
+1
Ráadásul minden simogatást lefúj.
Nem tudom mit kezdene egy valóban hevesebb meccsel, ha itt is képes volt 25 szabálytalanságot találni egy félidő alatt.


Liverpool Fc fan
több mint 5 éve
peach Atlanta Falcons 14 232 — a new hope (again)
A bíró amúgy a leggyengébb, következetesen szétfújta a meccset. Ha az elején kioszt pár lapot, főleg a svédeknek, hogy ne csak faragják a koreaiakat akkor még az is lehet, hogy azok nem csak az első 10 percben akartak volna focizni.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 5 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 039 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
off
Nekem miért nem kínál az mtv ilyen állást?
2 óránként bemondod, hogy hírek 1 percben, egy MÁSIK kolléga elmondja őket, majd szépen elköszönök a nézőktől.
Szerintem menne!
alatriste
1. dekoratív csaj vagy?
2. hithű fideszes vagy?
3. jó vagy az ágyban?
ha nincs 3 igen, akkor azért
NB2
Azt hittem elég a kétharmad is 😕
Bár még csak az sincs meg


Liverpool Fc fan
több mint 5 éve
NB2 New England Patriots 21 796 — nabege2@yahoo.com
off
Nekem miért nem kínál az mtv ilyen állást?
2 óránként bemondod, hogy hírek 1 percben, egy MÁSIK kolléga elmondja őket, majd szépen elköszönök a nézőktől.
Szerintem menne!
alatriste
1. dekoratív csaj vagy?
2. hithű fideszes vagy?
3. jó vagy az ágyban?
ha nincs 3 igen, akkor azért

Szerkesztette: NB2
több mint 5 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 039 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
off
Nekem miért nem kínál az mtv ilyen állást?
2 óránként bemondod, hogy hírek 1 percben, egy MÁSIK kolléga elmondja őket, majd szépen elköszönök a nézőktől.
Szerintem menne!


Liverpool Fc fan
több mint 5 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — Once you play God, you're gonna crumble one by one...
Ezért nem szeretek 0-0-ra fogadni, 30 miniszívroham egy meccsen...
Igor
Ha tegnap németek nyertek volna, akkor nyugodtabb lehetnél. A mexikóiak a 3 ponttal mindkettőjük nyakához odaszorította a kést.
dawyd728
5.1-es szorzó elég csábítónak tűnt, mert elég falábúak a csatárok (és a koreai kapus is elég Jo-nak tűnik 😀)

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 5 éve
dawyd728 3 651
Ezért nem szeretek 0-0-ra fogadni, 30 miniszívroham egy meccsen...
Igor
Ha tegnap németek nyertek volna, akkor nyugodtabb lehetnél. A mexikóiak a 3 ponttal mindkettőjük nyakához odaszorította a kést.
több mint 5 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 860
naná, hogy Stez csapatából zavarják haza az első embert. Szép vót Kalinic.

criminal lawyer or criminal lawyer?