Eredménykövető - Foci VB 2018

19 feliratkozó

több mint 5 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 765 — No es importante
KINEK DRUKKOLSZ?
ANGLIA: Fast Willie, Tony Adams, Tito05, Stez, Duff, peterbadbone, slowmotion, Antonius, alatriste, dr0725, Zolika, bergerdani, Wyatt
BELGIUM: Borbinho, Sixo, Hanni, Padrinaggio, Coolearie, kristof
BRAZÍLIA: Shilkor, Gergőbácsi, eaglesmcnabb, Gergőke, FViktor, bogec7, Zero_L, Toca
FRANCIAORSZÁG: shawnka, zemanla, katonadani
HORVÁTORSZÁG: dankodavid, diverdoc, zavi27, zinadine5, ervinator, Gorcsev
OROSZORSZÁG: ozibozi
URUGUAY: deyell, Szesze

Szerkesztette: Igor
több mint 5 éve
peach Atlanta Falcons 14 232 — a new hope (again)
Szegény panama. Mennyivel szimpatikusabbak mint pl. korea, erre kikapják nyitásnak belgiumot.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 5 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 653
végre nem maradtam le egy gólról 😀
Löfli
Beszarás

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 5 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 776 — Undertaker of the Cleveland graveyard
annyira éreztem, hogy nem lesz ez 4-0 meg 5-0 ... remélem Panama kihozza X-re 😀
Drip
a következő sárgás nyereményemet feltettem arra, hogy a belgák lövik a következő gólt, szóval remélem max 0:2-ről lesz 2:2 😊
r.baggio
És lőn.
iktriad
A 2-0 a legveszélyesebb állás

több mint 5 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — Once you play God, you're gonna crumble one by one...
Van nekem egy pending Lukaku 2 gól, Lukaku 3 gól, meg Lukaku Golden Boot fogadásom, úgyhogy ő ma már többet biztos nem rúg....

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 5 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 765 — No es importante
annyira éreztem, hogy nem lesz ez 4-0 meg 5-0 ... remélem Panama kihozza X-re 😀
Drip
a következő sárgás nyereményemet feltettem arra, hogy a belgák lövik a következő gólt, szóval remélem max 0:2-ről lesz 2:2 😊
r.baggio
És lőn.
iktriad
ez az élő fogadás király dolog 😊 még a panamai piros elég vonzó...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 5 éve
NB2 New England Patriots 21 796 — nabege2@yahoo.com
Kezdenek fàradni...
Innenső a belgàkon múlik
több mint 5 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 209 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
végre nem maradtam le egy gólról 😀


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 781 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
annyira éreztem, hogy nem lesz ez 4-0 meg 5-0 ... remélem Panama kihozza X-re 😀
Drip
a következő sárgás nyereményemet feltettem arra, hogy a belgák lövik a következő gólt, szóval remélem max 0:2-ről lesz 2:2 😊
r.baggio
És lőn.
több mint 5 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — Once you play God, you're gonna crumble one by one...
Na végre bazmeg.

Hazard azért megint háromszor inkább másik irányba nézett, de legalább KdB-ben lehet bízni...

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 5 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 765 — No es importante
annyira éreztem, hogy nem lesz ez 4-0 meg 5-0 ... remélem Panama kihozza X-re 😀
Drip
a következő sárgás nyereményemet feltettem arra, hogy a belgák lövik a következő gólt, szóval remélem max 0:2-ről lesz 2:2 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 5 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 776 — Undertaker of the Cleveland graveyard
annyira éreztem, hogy nem lesz ez 4-0 meg 5-0 ... remélem Panama kihozza X-re 😀

több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 781 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Az ex-kispesti Godoy hagy nyomot maga után a VB-n. Kapott egy sárgát. 😊
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
direkt olyan Jupiler sort vettem amin Big Thibaut van, ezek utan csak lehozza mar a clean sheetet😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 758 — farkas.l.zoltan@gmail.com
megint elszállt a netem, a gólról lemaradtam, épp a Panama sárgára értem vissza, ugye előtte a belgák nem kaptak sárgát? 😊
r.baggio
Nem tudom, én Wc-n voltam 😀
Löfli
Mi vagy te wécésnéni?
dawyd728
Csak rárántott egyet streszlevezetés képpen a belga gólra igazi divatmaki módjára 😊

több mint 5 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 039 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Carrasco milyen jól látja el a bal back feladatot. Sterling ellen jó kis mathcup lesz.


Liverpool Fc fan
több mint 5 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 765 — No es importante
Ez se lesz már 0-0
iktriad
Pedig most már minden meccset meg kell rakni döntetlenre, mert jönni fog az ...😉
ozibozi
és szólt a holló: sohamár 😉


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 5 éve
NB2 New England Patriots 21 796 — nabege2@yahoo.com
pedig ennél nagyobb helyzetük nem lesz szvsz
több mint 5 éve
dawyd728 3 651
megint elszállt a netem, a gólról lemaradtam, épp a Panama sárgára értem vissza, ugye előtte a belgák nem kaptak sárgát? 😊
r.baggio
Nem tudom, én Wc-n voltam 😀
Löfli
Mi vagy te wécésnéni?
több mint 5 éve
ozibozi New York Giants 15 214
Ez se lesz már 0-0
iktriad
Pedig most már minden meccset meg kell rakni döntetlenre, mert jönni fog az ...😉
több mint 5 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 209 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
megint elszállt a netem, a gólról lemaradtam, épp a Panama sárgára értem vissza, ugye előtte a belgák nem kaptak sárgát? 😊
r.baggio
Nem tudom, én Wc-n voltam 😀


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 5 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 765 — No es importante
megint elszállt a netem, a gólról lemaradtam, épp a Panama sárgára értem vissza, ugye előtte a belgák nem kaptak sárgát? 😊
r.baggio
nem, ez jó kör volt pár ezer extra cashért


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 5 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 765 — No es importante
megint elszállt a netem, a gólról lemaradtam, épp a Panama sárgára értem vissza, ugye előtte a belgák nem kaptak sárgát? 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 5 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 104 — Tyrone Creek
azért várnék egy mesteri photoshop bevágást az emnéty részéről, ahol a panamai szurkolók egy kék "állítsuk meg Brüsszelt!" transzparenssel ülnek a felső karéjon.
MarioAna
több mint 5 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 758 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Hülye mákos punk bakancs.
No innentől jön a GSW szerű kiütés

több mint 5 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — Once you play God, you're gonna crumble one by one...
Dybala kivédte volna.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)